Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wiele wskazuje na to, że sesja będzie spadkowa

Wiele wskazuje na to, że sesja będzie spadkowa

Wyświetlaj:
Wywalanie strat na podskokach / 159.205.185.* / 2015-10-07 13:23
Ropa WTI 49,55 $, +2,1%.

I o tyle więcej traci dolar, wiec niech nikogo zmyłki wystraszonych rosnącymi stratami bankrutów na miedzi, która spadła o 60%, nie oszukają.

Zbankrutowana drukarka swoimi zerami nie tworzy żadnego popytu, tylko zwiększa bankrutom inflację, przez co jeszcze mniej kupią, wydając więcej.

Jak w Zimbabwe.
Wywalanie strat na podskokach / 159.205.185.* / 2015-10-07 13:01
Dziś znów tytuł komentarza proroczy, pogratulować muszę money.pl!
Wywalanie strat na podskokach / 159.205.185.* / 2015-10-07 12:57
Dystrybucja strat po chorym podskoku bankrutów przy długiej serii katastrofalnych danych gwałtownie rośnie, obrót na bankrutującym KGHM już przekroczył 150 mln zł, a WIG20 477 ml zł. przy spadku indeksu -0,5^, przełamaniu wsparcia 2100.

Parcie podaży będzie rosnąć coraz szybciej, bo wyniki spółek będą tragiczne i nikt nie będzie czekał z ich trzymaniem, aż straci więcej niż do tej pory.
Wywalanie strat na podskokach / 159.205.185.* / 2015-10-07 12:46
Drożejące w krachu surowce nie pokazują nic, poza bankructwem bankrutów, którzy i tanio nie mieli za co kupować, bo zadłużeni są rekordowo, co jeszcze dodatkowo lewarowali.

Bo to są tylko zwykłe manipulacje wystraszonych bankrutów papierowymi kon teraktami nie mającymi żadnego związku z rzeczywistością, co p[okazują po0 kolei wszystkie dane z całego świata, a nie realna gospodarka i popyt, bo jak coś rośnie, to mniej się tego sprzedaje, bo albo czegoś nie ma, tak jak żywności przy suszy, czy ropy przy wyczerpywaniu się wydobycia i zapasów.

I jak jakiś chory bankrut to podraża, to tym większy krach spowoduje i mniej sprzeda.

Tak właśnie QE zbankrutował Stany, Japonię, strefę euro i Wlk. Brytanię.
Wywalanie strat na podskokach / 159.205.185.* / 2015-10-07 12:30
Katastrofalne dane z Niemiec, a oni tosną, bo... bankrutują.
Padł im eksport do Chin i do bankrutów w strefie euro, od których nie odzyskają długów i więcej już nie wcisną.

Jeszcze im Merkel zaprosiła miliony, żeby odebrali im pracę i zasiłki.
A potem wygonią z domów.
pgpoz / 78.10.202.* / 2015-10-07 12:45

Jeszcze im Merkel

ciekaw jestem, czy będzie interweniowała, kiedy będą łamać podstawowe prawa człowieka w swoich klanach i rodzinach? Jakoś nikt o tym nie mówi! Przeczytałem dzisiaj, że islam powinno się zakazać w europie tak samo jak faszyzm
Wywalanie strat na podskokach / 159.205.185.* / 2015-10-07 12:19
Trzymali KGHM dokupując straty i teraz zaczyna się ogromne wywalanie po chorym wzroście dokupowania strat przy lracvhu miedzi o 60% i dolara, bo nabrali S-ek i mają czym sypać, miedź już leci na pysk, nawet w bankrutującym dolarze., bo Stany nie mają za co kupować, kiedy rynek nieruchomości padł, a nie ma nawet za co kupić ropy, bo się kończy wydobycie i zapasy i wracają wyskakując z dziurawego balona rekordowych długów na ziemię.
pgpoz / 78.10.202.* / 2015-10-07 12:22

KGHM

może podobnie skończyć co JSW szarpany politykierstwem. Przypomnę: podczas nielegalnego strajku doprowadzono do odwołania prezesa spółki akcyjnej !
pgpoz / 78.10.202.* / 2015-10-07 12:14

szkoda, że pgpoz już nie

Gołym okiem widać, że wskaźniki makro są bardzo słabe, a schemat drukuj-kupuj się nie sprawdza:)
Dlatego nie piszę bo i jak na razie nie inwestuję w akcje
synonim / 2015-10-07 12:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Gołym okiem widać, że wskaźniki makro są bardzo słabe


Na 2550 też były słabe więc ciekawe czemu o 2800 wtedy pisałeś zamiast pisać tak jak teraz, że nie ma sensu w akcje inwestować


Dlatego nie piszę bo i jak na razie nie inwestuję w akcje


Kupisz na kolejnej górce więc nie przejmuj się, wtedy będzie wiadomo że już po wzrostach
pgpoz / 78.10.202.* / 2015-10-07 12:48
dzisiaj jest górka:)
synonim / 2015-10-07 13:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

dzisiaj jest górka:)


górka byłaby gdybyś coś kupił a że jeszcze nie kupiłeś to górka dopiero przed nami
Wywalanie strat na podskokach / 159.205.185.* / 2015-10-07 12:22
Kto teraz inwestuje w straty? Tylko bankrut z drukarką zer, bo mu rosną, a trwa krach na ropie, który zbankrutuje wszystko podnosząc koszty bankrutom, kiedy gospodarka im się zwijała i przy taniej ropie.

Pozdrawiam trzeźwo myślących.

Wszystko sobie kupisz za 1/3 ceny, trzeba spokojnie poczekać.
Wywalanie strat na podskokach / 159.205.185.* / 2015-10-07 12:09
Stany bankrutują, bo konsumowały 20% światowej produkcji ropy, nie mając już prawie gospodarki, którą zastąpić chcieli drukarką, przez co siła nabywccza dolara w czasie 100 lat istnienia Fed spadła z 1000 na 40 i nie mają już żadnych szans na spłatę długów, a inflacja teraz ostro przyspiesza, co widać po ropie i żywności, jak i opiece medycznej, której koszty biją rekordy, bo zrobili sobie z tego biznes maksymalizacji zysku żerowania na słabych i chorych, zamiast im pomagać, podstawie wszystkich kosztów ludzi, rekordowo zadłużonych, bo skonsumowali przyszłość swoją i następnych pokoleń.
Wywalanie strat na podskokach / 159.205.185.* / 2015-10-07 11:59
No ale bankruci i propagandziści będą wciskać swoje ciemnoty jak to wszystko ośnie" e tracącym mocno dolarze, bo trzeba go odnieść nie do innych zbankruto9wanych papierków, tylko tego co ma podstawową wartość, czyli ropy.
Dlatego tak stale ją sztucznie dołowali, ale już dłużej nie udaje się kłamać, kiedy trwa krach wydobycia i rekordowa likwidacja wiertni, co każdy widzi, tak samo widać po wszystkich innych danych, jak pejrolsy.
synonim / 2015-10-07 11:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
S&P500 tylko w zeszłym tygodniu urósł aż 6%

szkoda, że pgpoz już nie wpada poopowiadać jaki to krach, bessa i recesja idą, bo w zeszłym tygodniu jeszcze pisał
bitcoiniarz / 31.175.35.* / 2015-10-07 11:54
Nie. Teraz wpadnie i będzie wrzeszczał o mega hossie ta oryginalna mega spod Łodzi to była prekursorka widać wielkiego ruchu anywskaźnikowego.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2015-10-07 12:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

ta oryginalna mega spod Łodzi to była prekursorka widać wielkiego ruchu anywskaźnikowego.


szkoda, że brydzia już nie wpada bo śmiesznie bywało

ale tak się kończy granie na kontraktach terminowych

nauczka dla ciebie na przyszłość

chyba że będziesz wolał sam się wyzerować żeby to zrozumieć

mi wystarczy jej przykład, zresztą nie pierwsza ona i nie ostatnia
bitcoiniarz / 31.175.35.* / 2015-10-07 12:06
No ale sam pisałeś przykłady gości co na kontraktach natrzepali wielki szmal prawie z niczego obawiam się że docelowo nie ma innej drogi bo na ciułaniu na obligach to żeby dojść do czegokolwiek trzeba by mieć z siedem żyć jak kot...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2015-10-07 12:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

No ale sam pisałeś przykłady gości co na kontraktach natrzepali wielki szmal prawie z niczego


takich gości jest setny promil na 8 miliardów ludzi, łudzenie się, że będziesz jednym z nich jest jak łudzenie się, że będziesz kolejnym Billem Gates lub Stevem Jobsem. Wiem, że trzeba wierzyć w siebie ale trzeba też być realistą. Nierealiści kończą jak brydzia - wyzerowaniem się


obawiam się że docelowo nie ma innej drogi bo na ciułaniu na obligach to żeby dojść do czegokolwiek trzeba by mieć z siedem żyć jak kot...


źródłem bogactwa jest praca a nie giełda. giełda to tylko dopalacz gdy już masz dużo pieniędzy i chcesz dalej je powiększyć

nawet Buffett nie zarobił swoich miliardów na giełdzie tylko jako biznesmen. giełda mu tylko pomogła

i nie łudź się, że będziesz taki jak Soros bo nigdy nie będziesz

geniusze nie rodzą się co chwila
bitcoiniarz / 31.175.35.* / 2015-10-07 13:01
No ale nawet tu na forum był kiedyś taki "osesek" chyba się nazywał co raportował na bieżąco swoje pozycje na kontraktach i trzepał hajs aż miło?!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2015-10-07 13:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

"osesek" chyba się nazywał co raportował na bieżąco swoje pozycje na kontraktach i trzepał hajs aż miło?!


mity
Wywalanie strat w podskokach / 159.205.185.* / 2015-10-07 11:44
Fundusze bankrutują, go kupowali miedź, która spadła o 60%, i zapakowali się w łupki, które zbankrutowały, czy Apple, który jest skończony w Chionach, tak jak wszystkie spółki technologiczne Stanów.

Bo Chiny mają już wszystko lepsze i tańsze i wprowadzą nowy typ gospodarki i systemu finansowego, osobnego internetu i rozliczeń, a mają czym zestrzelić satelity tak jak Rosja, co zamknie w ogóle gospodarkę Stanom i tym, co ich popierają, bo bez tego dziś nic nie funkcjonuje.
synonim / 2015-10-07 11:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Po spadkach na giełdach w lato w USA splajtowały trzy fundusze hedżingowe

Three Hedge Funds Shut Down After Summer Rout

Zdolniachy siedziały all-in na L na samiutkim szczycie

Pewnie też wyszło im z krabów, że S&P na 2800 pójdzie
Wywalanie strat w podskokach / 159.205.185.* / 2015-10-07 11:31
Trwa krach petrodolara, i rekordowa susza, co podraża mocno ropę , która się koczy Stanom i Arabii Saudyjskiej, i Wlk. Brytanii i Norwegii, i żywność, co podnosi inflację, oprocentowanie rekordowych długów i zmniejsza popyt na wszystko pozostałe, czyli i na metale, które wyceniane w bankrutującym dolarze zmniejszą jeszcze mocniej popyt Stanów i wszystkich co mają waluty powiązane z dolarem, więc dlatego KGHM bankrutuje, tak jak Australia, Kanada i inni, jak Niemcy, bo im padł popyt w Chinach na ich produkcję.

To jest krach globalnego popytu, sztucznie podtrzymywanego od lat tylko rekordowym długiem bez pokry6cia, jak w typowej piramidzie finansowej, czym narobili tylko rekordowych zapasów wszystkiego od akcji, przez obligacje, domy i zapasy surowców, nikomu niepotrzebne.

A gospodarka tym bardziej bankrutuje, bo postawili ją na głowie, chcąc zastąpić drukarką i spekulacjami finansowymi czymś, czego nie ma, bo nikt tego nie zarobił i nie oszczędził, bo tylko to jest podstawą inwestowania.

Dlatego nie ma już na emerytury, ochronę zdrowia, jest tylko jeszcze marnotrawienie bilionów na przegrywane po kolei wojny neokolonialne, dla zagrabienia majątku i surowców innych narodów, na czym teraz bankrutują.
Bo są już nowe potęgi, dokąd przepływa bogactwo.
Wywalanie strat w podskokach / 159.205.185.* / 2015-10-07 11:17
Wszystkie fundusze wpakowały się w straty na KGHM i teraz nie mają jak z nich wyjść i szaleją.

Bo wyniki ma tragiczne przy takim spadku ceny miedzi i braku perspektyw na długo, kiedy popyt Chin się skończył, a o innych bankrutach nawet nie ma co mówić, bo to same rekordowe długi, których oprocetowanie musi rosnąć jak drożeje ropa i żywność, podstawa kosztów ludzi i gospodarki.

A leżą ogromne zapasy i rośnie nadprodukcja, bo stale uruchamiają nowe projekty, w jakie się wpakowali radośnie na kredyt na szczycie hopssy bankrutów i teraz bankrutują i muszą je wywalać.
synonim / 2015-10-07 11:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Zawsze pod prąd
Surowce rozpoczynają kwartał od odbicia. Przewodzą mu notowania cukru, które podskoczyły w kilka dni aż o kilkanaście procent.
aktualizacja 07-10-2015 05:00 Bartosz Sawicki

Surowce zawsze pokazują pierwsze co będzie bo są najmniej płynne i one już wiedzą, że wyciąganie na koniec roku rozpoczęte
ZT / 95.49.236.* / 2015-10-07 12:31

Surowce zawsze pokazują pierwsze co będzie bo są najmniej płynne i one już wiedzą, że wyciąganie na koniec roku rozpoczęte

Czyli jak mniemam, surowce pokazują kierunek wzrostowy, giełda ładnie rośnie, no to na co czekasz z tymi zakupami akcji, przecież rośnie? Chyba, że to tak pisałeś hipotetycznie, bezterminowo?
synonim / 2015-10-07 13:01 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

giełda ładnie rośnie, no to na co czekasz z tymi zakupami akcji, przecież rośnie?


pisałem ci już wiele razy, że jak przejdziemy 2200 to dokupię, uśrednia się w górę i gra się z trendem. jak trendu nie ma to się nie uśrednia tylko czeka z zajętą pozycją. na razie u nas się poprawiło ale wyraźnego trendu nie ma
ZT / 95.49.236.* / 2015-10-07 13:18

pisałem ci już wiele razy, że jak przejdziemy 2200

tak, tak, baju, baju już było 2200 to mi napisałeś, że musi trwale, cokolwiek to znaczy, przebić. Motaniny ciąg dalszy ale tak to jest jak się nie ma systemu i jasnych reguł. Ale powodzenia. Patrz na mnie, wzrośnie dobrze, spadnie też dobrze, a po drodze dywidendy, kurde żyć nie umierać.
synonim / 2015-10-07 13:27 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

tak, tak, baju, baju już było 2200 to mi napisałeś, że musi trwale, cokolwiek to znaczy, przebić.


oczywiście że musi


Motaniny ciąg dalszy ale tak to jest jak się nie ma systemu i jasnych reguł.


Bzdury piszesz ale już przywykłem, mój system jest prosty, kupowanie na wsparciu 5-letniego boczniaka i angażowanie w trend coraz większej ilości kapitału gdy jest kontynuowany, a na górnej bandzie boczniaka sprzedawanie i granie short, taki jest ten trend od 5 lat i pisałem o tym wiele razy ale ty dalej swoje i wpierasz tu wszystkim że nic o żadnym systemie nie pisałem. za 3 dni też będziesz wpierał że tego nie napisałem i znowu będziesz szukał dziury w całym i czepiał się perdółek, wszystko to oczywiście po to żeby odwrócić kota ogonem od twoich mega kompromitacji z prognozami typu 2800 itd. no ale każdy tu widzi od dawna jak motasz w niemal każdej sprawie i na szczęście wiele razy to już pokazałem


Ale powodzenia. Patrz na mnie, wzrośnie dobrze, spadnie też dobrze, a po drodze dywidendy, kurde żyć nie umierać.


na razie to masz wtopę pond 10% na połowie kapitału więc nie cwaniakuj. a dywidendy to są odcinane od kursu czyli kiepski na tym interes więc się tak nie ciesz
ZT / 95.49.236.* / 2015-10-07 14:39

oczywiście że musi

Co to znaczy? Konkrety. Chyba, że musi trwale przejść hipotetycznie i bezterminowo.
synonim / 2015-10-07 15:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Co to znaczy? Konkrety. Chyba, że musi trwale przejść hipotetycznie i bezterminowo.


szukania dziury w całym ciąg dalszy

to naprawdę proste, musi się wybić silnie ponad 2200 i nie wracać do tego poziomu co najmniej przez kilka sesji
ZT / 95.49.236.* / 2015-10-07 14:34

upowanie na wsparciu 5-letniego boczniaka i angażowanie w trend coraz większej ilości kapitału gdy jest kontynuowany, a na górnej bandzie boczniaka sprzedawanie i granie short, taki jest ten trend od 5 lat i pisałem o tym wiele razy ale ty dalej

Acha, no to czekamy. A jak w swoim "systemie" identyfikujesz taki boczniak w poczatkowej fazie, gdy jest jeszcze niewidoczny, zgadujesz hipotetycznie, bezterminowo?
synonim / 2015-10-07 15:24 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Acha, no to czekamy.


Nie pisz "acha", bo już nie raz tak pisałeś a potem zapominałeś i od nowa wmawiałeś bzdury, że ja już o tym nie pisałem


A jak w swoim "systemie" identyfikujesz taki boczniak w poczatkowej fazie, gdy jest jeszcze niewidoczny, zgadujesz hipotetycznie, bezterminowo?


boczniak na wig20 został zauważony z rok albo dwa po czasie i póki trwa to z trendem walczyć nie ma sensu tylko z nim grać, czego niestety na razie zupełnie nie respektujesz i grasz 2800 na 2500 i 1600 na 2050
ZT / 83.31.66.* / 2015-10-07 18:38

boczniak na wig20 został zauważony z rok albo dwa po czasie

Tak, tak, hipotetycznie i bezterminowo. Marzenia to piękna rzecz i nie bolą, ale zysku z nich ni ma i nie bedzie :-(
Niestety od trollowania na forum oleju w głowie nie przybędzie i zysków w portfelu też.
synonim / 2015-10-07 19:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Tak, tak, hipotetycznie i bezterminowo. Marzenia to piękna rzecz i nie bolą, ale zysku z nich ni ma i nie bedzie :-(
Niestety od trollowania na forum oleju w głowie nie przybędzie i zysków w portfelu też.


nie bredź, jak ja na górnej krawędzi boczniaka certyfikaty na spadki brałem i zarabiałem na nich to ty w tym czasie bajki o 2800 opowiadałeś ale oczywiście mundrale twojego pokroju wolą bajki o 2800 na 2500 opowiadać albo bajki o 1600 na 2100
ZT / 83.31.66.* / 2015-10-07 19:28

nie bredź, jak ja na górnej krawędzi boczniaka certyfikaty na spadki brałem

Kiedy ty brałeś to nie pamiętam i nie chce mi sie szukać, a zresztą po co, jak lepiej zebyś walnął parę browarów to we krwi byś miał więcej promili alkoholu niż tych certyfikatów w portfelu. Ot taka zabawa na niepewnym polu minowym, bo brak systemu.
synonim / 2015-10-07 19:35 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Kiedy ty brałeś to nie pamiętam


że ty czegoś nie pamiętasz to już zupełna normalka


a zresztą po co, jak lepiej zebyś walnął parę browarów to we krwi byś miał więcej promili alkoholu niż tych certyfikatów w portfelu. Ot taka zabawa na niepewnym polu minowym,


zarobek jednak był więc sobie już możesz tylko tak popitolić. to idioci grają całym kapitałem na derywatach a ty sam się popisywałeś tu że na opcjach to na skrzynkę piwa zarobiłeś ale też już pewnie zapomniałeś że to pisałeś


bo brak systemu


mój system jest prosty, skuteczny i na pewno lepszy od twojego, który jak już wszyscy wiedzą polega na ogłaszaniu hossy na szczytach i bessy w dołkach

http://www.bankfotek.pl/image/1939608

coś tak genialnego, że każdy leszcz to umie
ZT / 83.31.66.* / 2015-10-07 19:40

mój system jest prosty, skuteczny i na pewno lepszy od twojego

"...marzenia, marzenia, bo marzenia są od tego, żeby bawić się, żeby bawić się, żeby bawić się na całego..."
8-oooooo
synonim / 2015-10-08 10:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

"...marzenia, marzenia, bo marzenia są od tego, żeby bawić się, żeby bawić się, żeby bawić się na całego..."
8-oooooo


od błaznowania racji ci nie przybędzie
synonim / 2015-10-07 15:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

boczniak na wig20 został zauważony z rok albo dwa po czasie*


po rozpoczęciu*
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy