Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Wielka Brytania nadała obywatelstwo 7 tysiącom Polaków

Wielka Brytania nadała obywatelstwo 7 tysiącom Polaków

Wyświetlaj:
QQRYKU / 94.42.189.* / 2013-10-22 09:16
dlaczego nie wracacie, przecież wybraliście tego co stworzył dla was w waszym domu eldorado. Przecież po to go wybraliście, DLACZEGO ZATEM NIE WRACACIE DO KRAJU DO RODZIN ?????

wasz człowiek rządzi już 7 rok w Polsce !
fdas / 84.39.166.* / 2013-10-22 08:40
jesteśmy w unii więc o co chcodzi? o to by się państwa pomieszały i zz czasem unia stała się jednym państwem. państwa stały się regionami jedna władza centralna ue i każdy mieszka gdzie chce i lubi. ja się przeniosę na południe na wybrzeże tylko nie mam za co :/ ps. mam nadzieję że jedynym urzędowym językiem będzie angielski
Oszolom / 192.101.252.* / 2013-10-22 09:36
Gdy bylem młodszy to tez tak głupio myślałem. Z tym, ze ja miałem jeszcze jakies perspektywy rozwoju w Polsce. Z Kaczora sie nasmiewałem, w Katyn nie wierzyłem, Walese uznawalem za orla intelektualnego ... Teraz jestem starszy, widze dokladnie gdzie mnie oszukano, kto mnie oszukal i widze jak glupi bylem. Teraz możesz sie już przeniesc na te południowe wybrzeze - rzadu tuskoidow i czerwono-różowej chołoty doprowadzily ten kraj do takiego stanu, ze faktycznie wszedzie indziej może byc lepiej niz tutaj. Dzisiaj dla naszych dzieci podstawą przyszłości jest, niestety, znajomość języków, żeby mogły uciec z krajów Mira Zbycha i Olki Kwaśniewskiej i Moniki Rostowskiej...
QQRYKU / 94.42.189.* / 2013-10-22 09:26
no piękny świat opisujesz, cudowny świat bez Ojczyzny. A z tym językiem nie spesz się . jeśli już do tej zagłady Polski doprowadzicie i staniecie się parobkami IV Rzeszy lub nowego ZSRR to obowiązującym językiem będzie niemiecki i ruski !

Mało czytasz historii cywilizacji, to już kilka tysięcy lat, i ćwiczono te szaleństwa w przeszłości nie raz i wszystko to UPADŁO ! zostało zmiecione.

Ostatni przykład ZSRR, byli tez w tych czasach tacy jak ty, np taka Wasilewska, która chciała aby Polska stała się 17 republiką soviecką !
mógłbyś mieszkać nad pięknym Bajkałem, olbrzymi kraj o kilku strefach klimatycznych, do wyboru i koloru.Wywieźli tam siłą 1,5 miliona Polaków
Była też III Rzesza, olbrzymie terytorium europejskie.

No i co ?

kolejny eksperyment ? ma doprowadzić do upadku cywilizacji.
gonić bandę / 88.199.162.* / 2013-10-22 08:22
No taxation whiteout representation - skoro rząd reprezentuje tylko siebie i skorumpowaną rozbudowaną na max machinę biurokratyczną administracji to nic mu się nie należy poza szubienicą - w demokracji przedstawicielskiej chodzi o coś innego niż interes partyjny panowie Miller, Kaczyńksi i Tusk.
drugi brzeg / 94.42.189.* / 2013-10-22 09:29
pamietasz jak tusk w kampanii 2007 mówił
"trzeba zwrócić państwo obywatelom"

zapomniał chłopina dodać, obywatelom należącym do mojej partii !
Gabinet oparty na kłamstwach i matactwach.
i to by było na tyle / 83.5.99.* / 2013-10-22 08:21

przyrost naturalny wśród młodej polskiej emigracji jest znacznie wyższy niż w kraju

Już samo to wystarczy za akt oskarżenia
Waniek / 2013-10-22 07:59 / Bywalec forum
Dzięki tuskowi za chwilę będzie ich jeszcze więcej!!!

Najnowsze wpisy