Forum Polityka, aktualnościKraj

Wielka obława na pseudokibiców

Wielka obława na pseudokibiców

Money.pl / 2011-04-13 08:33
Komentarze do wiadomości: Wielka obława na pseudokibiców.
Wyświetlaj:
wtg / 2011-04-13 18:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nie mogę zrozumieć nazywania zwykłych przestępców jakimś mianem pseudokibiców. Idąc tym tropem można by pijanych kierowców nazywać trzeźwymi inaczej, a polityków zamieszanych w afery pseudo-politykami. Bez względu na formę i rodzaj jeżeli zostały przekroczone normy prawne obwarowane obowiązującymi przepisami, przestępstwo pozostaje przestępstwem, a człowiek popełniający czyn karalny przestępcą.
ździcho / 77.255.227.* / 2011-04-13 18:26

Nie mogę zrozumieć nazywania zwykłych przestępców jakimś mianem pseudokibiców.

A we mnie aż gotuje się krew z tego samego powodu! Najcięższą karą dla nich jest WYRZUCENIE ZE STADIONU!!! I to ci, co ich wyrzucają, to pewnie potem maja straszliwe wyrzuty sumienia, bo wywalili ze stadionu kogoś, kto zapłacił za bilet. Prawo w Polsce faktycznie daje kibolom drakońskie fory, traktuje ich jako swoisty FOLKLOR. Masz rację, jak ktoś kogoś pobije "prywatnie" to jest bandzior, a jak pobije jako kibol, to jest spoko ziomal, bo bił w imię np. Legii. Po prostu szlag mnie na to trafia, ale w Litwie Polska najadła się co niemiara wstydu przez te incydenty, więc może ktoś wreszcie oprzytomnieje i coś się w tej kwestii ruszy do przodu.
Stanley025 / 2011-04-13 16:47
Od lat nie chodzę na mecze piłkarskie bo tam przeważnie chodzą bandyci i wandale, no z nielicznymi wyjątkami.
Stanley025 / 2011-04-13 16:47
Od lat nie chodzę na mecze piłkarskie bo tam przeważnie chodzą bandyci i wandale, no z nielicznymi wyjątkami.
Stanley025 / 2011-04-13 16:44
Nie tak dawno obecny rzecznik prezesa PiS też ujeżdżał pociągami razem z kibolami niszczącymi wagony.
JackLondon / 77.236.25.* / 2011-04-13 16:24
Dlaczego od lat bandytów nazywa się pieszczotliwie pseudokibicami?
Jak kogoś bandyta dźgnie nożem w ciemnej uliczce to jest bandziorem, zwyrodnialcem itp. A jak to samo stanie się po meczu to jest pseudokibic
Mechaniczna pomarańcza / 195.114.163.* / 2011-04-13 11:15
Młodość przemija, nie ma rady. Ale młodość to tylko jakby się było takim, no, częściowo jakby zwierzakiem. Nie, właściwie nie tyle zwierzakiem, co zabawką, wiecie, co bywają tu sejl na ulicach, takie drobne człowieczki, zrobione z blachy i ze sprężyną in dy midł, a na wierzchu knopka do nakręcania: i nakręcasz go drrr drrr drrr i on get muwing, tak jakby szedł, o brajdaszkowie moi. I tak idzie, ale po linii prostej i buch wpada na coś, buch, buch i nie może na to nic poradzić. Być młodym to być jakby taką maszynką.Z pręta, i noża są twe radości.
Bojku, mordujący świat,
Z ogniem w sercu, więc powiem coś ci,
Ty żarlaczu, że wziąć masz kop
W ryja i w śmierdzący zad."
YS / 194.242.62.* / 2011-04-13 08:33
czy nie prościej byłoby zorganizować taką wielką ustawkę... z udziałem najwiekszych bandytów stadionowych - Policja mogłaby "ochraniać" całość w ten sposób, aby żadnemu z "wojowników" do głowy nie przyszło opuszczać terenu bitwy "przed czasem"...
Jak już się pozabijają - mam nadzieję - przyjadą tylko ciężarówki - zabiorą zwłoki i do wspólnej mogiły: "tu leżą bandyci ze stadionu w Poznaniu... w Warszawie... Krakowie..." - wówczas - kto wie - może wróciłaby tradycja chodzenia ne mecz swojej drużyny całymi rodzinami...

...a tak na serio - gdy Margaret Thacher rozprawiała się ze stadionowym gówniarstwem w UK - nie miała do dyspozycji takich kamer, systemów jak dziś... i co...???? - no właśnie... tu nie jest potrzebny już żaden komentarz...
saja / 193.120.126.* / 2011-04-13 08:45
Miejmy nadzieje, ze do Euro 2012 bedziemy mieli juz w Polsce sprawny system "odszczurzania" naszych stadionow..
ździcho / 77.255.227.* / 2011-04-13 18:28

sprawny system
"odszczurzania" naszych stadionow..

Kiboderatyzację.
JackLondon / 77.236.25.* / 2011-04-13 16:27
Ta, jasne. Jedyne co mamy sprawne to dymanie obywateli przez rząd.

Najnowsze wpisy