Forum Polityka, aktualnościKraj

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ma już ponad 4 mln złotych

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ma już ponad 4 mln złotych

Wyświetlaj:
ad vocem / 89.79.218.* / 2012-01-09 04:10

Bilet na mecz finałowy Euro 2012 osiągnął kwotę 11 tys. zł, dzień z Panoramą TVP2 - 8,9 tys. zł, wesele dla 50 osób w Pałacu Wojanów, położonym w pobliżu Jeleniej Góry - 6,7 tys. zł, dwudniowy pobyt w Parlamencie Europejskim w Brukseli na zaproszenie Jerzego Buzka - 6,1 tys. zł.

5,3 tys. zł kosztuje czapka kapitańska od Tadeusza Wrony

Ciekawe za ile by poszła, zużyta podpaska Dody ?
deck / 62.141.220.* / 2012-01-09 00:00
Lyzka dziegciu (ze sie troche przyczepie):

- W wiekszosci malych miast oplacony "performance" i sztuczne ognie w wykonaniu ulubionych firm miejskich urzednikow po prostu musialy kosztawac wiecej niz te zebrane pare groszy.

- Kto potrafi sobie wyobrazic, ze np. jakas z tzw. "organizacji katolickich" pomagajacych biednym otrzymuje _taka_ (F16, he he) reprezentacje i czas antenowy we wszystkich panstwowych (pardon: "obywatelskich") mediach niech pierwszy rzuci kamieniem.

- Mowi sie, ze WOSP to ewenement w Europie. Dodam: tak samo jak polskie dysproporcje placowe i rosnace rozwarstwienie. Kto sobie wyobraza, ze np. zdradkowi resortowi urzednicy mogliby podarowac polowe swoich nalezy-sie-jak-psu-zupa nagrod za przychodzenie do pracy (60mln) niech pierwszy rzuci kamieniem.
LaVega / 2012-01-08 23:39 / portfel / Bywalec forum
Tak czytam te posty i rece mi opadaja ludzie czemu zawsze zachowujecie sie tak samo..
Moja racja ma byc racja najgłówniejsza..A prawda jak zwykle stoi posrodku...

A moze po prostu dawno nie było wojny...


Tutaj napięcie rośnie choć Polska niepodległa
Co z tego co? jeśli sami ją ograniczamy
Na ustach piana, dzikie pięści jak dynamit
Ta ostatnia wojna tylko trąca nas oddechem przodków
Nie czuliśmy bólu smrodu, krzyku noworodków
Branych na rzeź piekielnych rytmach obozów
Palonych ciał, ognisk, zabójczych mrozów
A teraz 60 lat mija posępny ryje mijam
.......... / 89.79.218.* / 2012-01-09 00:00

A moze po prostu dawno nie było wojny...

Przestań straszyć wojną, to już przerabialiśmy przez 50 lat komunizmu.
LaVega / 2012-01-09 00:07 / portfel / Bywalec forum
Ja nie strasze wojna ja sie dziele refleksją..
A co do tych 50 lat nie wiem pamietam tylko 9 lat komuny a "polactwa" o wiele wiecej...
qwerty234111 / 83.0.136.* / 2012-01-08 21:01
Powiem coś od siebie.
Cała ta ŁORKIESTRA to bubel .
Znam przypadki w których to za kasę ze skarbonek gówniarze szli na pizze i piwko - mało tego chwalą się i bardzo chętnie chcą już za rok służyć !!!!!! Ktoś tu pisał skąd w dzieciach takie zaangażowanie : ja odpowiadam : alko ,fajki i używki kosztują. Im więcej zbiorą tym więcej mogą skubnąć.
Nie wspomnę już o złodziejach "świnkach" przy GŁÓWNYM korytku bo jeśli najmniejszy szczebel dopuszcza się takich czynów to co dzieje się wyżej , nie wierze w uczciwość tej kampanii.
Ludzie po rok stoją w kolejkach do specjalisty , pomimo ze całe życie harują i płacą podatek -- na koniec gdy już nie dają rady dostają kopa w dupę do piasku.

Krytykujcie mnie teraz ale to co napisałem znam z opowieści jednego z tych wspaniałych wolontariuszy i nic nie zmyśliłem.

To Polska ma nam zapewnić sprzęt i opiekę medyczną a nie pseudo-kampanie.

Z każdej zarobionej złotówki zabierana jest ponad połowa - 33% przy wypłacie a 23% w sklepie na zakupach. Łącznie 56%

Pytam gdzie są te pieniądze!!!!!!!!!!!!????????????!!!!!
JanuszPOlikot / 2012-01-08 21:27 / Tysiącznik na forum
POznikały.....POżyczymy Grekom,Włochom i innym na niski procent...:)
~Kris / 2012-01-08 21:08 / Tysiącznik na forum)
Polska ma nam zapewnić???
Polska to my.
JanuszPOlikot / 2012-01-08 21:21 / Tysiącznik na forum
"POlskość to nienormalność"....(D.Tusk)
qwerty234111 / 83.0.136.* / 2012-01-09 10:35
całe życie niektórzy będą lizać zasrane dupska swoich POkemonów. Zgadzam się Polska to my .Płacimy podatki i to nie małe , wiec gdzie są nasze pieniądze ???? A jak wam tak dobrze to oddajcie dom i samochód na licytacje dla WOSP. Na pewno Polska będzie o Was pamiętać , a i Owsiąk powie ile to na licytacji zarobił dla nieudolnego rządu, i da wam bunkier zastępczy z którego później wysiedlą na ulice.
JanuszPOlikot / 2012-01-08 19:58 / Tysiącznik na forum
Sprawa jest prosta ta "impreza " się nie bilansuje.....Gdyby Owsiak miał zapłacić za wszystkie wejścia na anteny mediów,przeloty,wynajęcie wozów transmisyjnych,pracę Straży Miejskiej ,budowę estrad...itp....to by nie zarobił na siebie.......
Swoją drogą cała ta "impreza" od zawsze była reżyserowana dla mas......przez panów propagandystów z czasów stanu wojennego......Taki np . pan Chełstowski.....
Walter Chełstowski (ur. 13 października 1951) − polski reżyser i producent programów i widowisk telewizyjnych. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV[.

Rodzice − Stanisław i Jolanta Chełstowscy − pracowali w tygodniku społeczno-politycznym "Po prostu". W późniejszych latach Jolanta Chełstowska była autorką książek i redaktorką naczelną pism o tematyce harcerskiej (m.in.: Księga zabaw: na podwórku i gdzie indziej 1971, Najtrudniejszy pierwszy krok[2][3] 1981), natomiast Stanisław Chełstowski (zm. 10 sierpnia 2009[4][5][6]) przez wiele lat kierował redakcją "Życia Gospodarczego".......Ciekawe kto za komuny pracował w branży.....No chyba nie antykomuniści......
No ale wracamy do pana Waltera....

Twórca i organizator Festiwalu w Jarocinie......Ochlajstwo i narkotyki tak jak przystanek Woodstock
Były członek zarządu TVP......Stąd z Owsiakiem mają wejścia do mediów......
Współzałożyciel Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.......Jak to mówią propagandyści z Woronicza "Tłum ma wiele głów ale nie ma rozumu"

A tak swoją drogą panie Owsiak kim był pański tatuś....?......:):).....Chyba też prominentnym utrwalaczem władzy ludowej......POzdrawiam.....:):)
~Kris / 2012-01-08 20:36 / Tysiącznik na forum)
Wszystko można opluć i zohydzić. Mądrość polega na tym, żeby wiedzieć, kiedy tego nie robić.
JanuszPOlikot / 2012-01-08 20:47 / Tysiącznik na forum
A opluwaniu kogo piszesz?.....Kaczyńskiego,Ziobry,Kurskiego?.....Ja przytaczam niezaprzeczalne fakty.....
Jak znasz bardziej POzytywne to napisz...:):)......A może jest tobie głupio że tak ciebie wodzą za nos?....Bo ja się nie daję i dobrze na tym wychodzę..:):).....PO...PO...PO...PO.....zdrawiam .....Jak by POwiedział Adam Michnik i Jurek Owsiak.....:)
kuba83 / 178.235.4.* / 2012-01-08 21:18
Przeskanowałem Twój wpis, bo ciężko powiedzieć, że przeczytałem. W momencie kiedy odwołujesz się do rodziców, to generalnie, nie ma sensu dalej dyskutować.
JanuszPOlikot / 2012-01-08 21:22 / Tysiącznik na forum
No to teraz POczytaj za zrozumieniem...:)
~Kris / 2012-01-08 21:04 / Tysiącznik na forum)
Zdumiewa mnie, że można z takim zaangażowaniem i zapałem głosić hasło: nie pomagaj!
Mam nadzieję, że twój smutny przykład działa jednak motywująco na innych - bo na mnie tak właśnie działa.
JanuszPOlikot / 2012-01-08 21:19 / Tysiącznik na forum
POdziałało....:):).....No wiesz ty POmagasz a ja pomagam ale nie opowiadam o tym innym.....
polska_to_dziki_kraj / 193.109.225.* / 2012-01-08 20:10
qrwa ile jeszcze razy ja przeczytam że "impreza " się nie bilansuje
jak ci nie pasuje to nie wspieraj - proste
JanuszPOlikot / 2012-01-08 20:35 / Tysiącznik na forum
Ja nie wspieram.......:).....Może trochę POmyślunku zanim coś napiszesz........
A tak swoją drogą telewizja "dotuje" Owsiaka....A płacący abonament dotują telewizję.......Nie ma darmowych obiadów.....:)......Tłum zapłaci ......:):):):)
JanuszPOlikot / 2012-01-08 20:51 / Tysiącznik na forum
No chyba że chodzi o "obiat"......A to co innego....:)
polska_to_dziki_kraj / 193.109.225.* / 2012-01-08 20:44
to idź ty do TV jak będziesz miał coś sensownego do powiedzenia to ma pewno czas antenowy ci udostępnią.
i tak na marginesie - starych się nie wybiera
JanuszPOlikot / 2012-01-08 20:49 / Tysiącznik na forum
Tak na marginesie to co sensownego ma do POwiedzenia telewizja?.....Napisz..:):)
dgen / 2012-01-08 19:33 / Tysiącznik na forum
panie owsiak - jako przedsiębiorca wpłacam co rok haracz do państwowej kasy w wysokości średnio 25 tys. PLN a pan mi mówisz, że jestem gorszy bo nie wrzucam nic do waszej puszki ?
po drugie nie wysyłaj pan swoich ludzi pod kościoły - nikt inny jak pan przecież swego czasu wyrzucał księży z woodstock
a po trzecie to pan przecież publicznie popiera bandę oszustów z PO , która rękami Narodowego Funduszu Zagłady co roku uśmierca setki dzieci chorych na raka i inne choroby odmawiając im refundacji leków
na drzewo !
znieczulica moralna / 212.106.21.* / 2012-01-08 19:59

a pan mi mówisz, że jestem gorszy bo nie wrzucam nic do waszej puszki ?

A co? Nie jesteś gorszy skąpcze? Jeżeli brak Ci ludzkich odruchów, to nie uzurpuj sobie prawa do nazywania siebie człowiekiem.
Budyń / 89.72.232.* / 2012-01-08 20:00
Ot, tolerancja, umiejętność czytania ze zrozumieniem, chłodnej kalkulacji ekonomicznej i brak zacietrzewienia w najlepszej postaci...
Budyń / 89.72.232.* / 2012-01-08 19:58
@dgen
Trafnie i celnie powiedziane.
znieczulica moralna / 212.106.21.* / 2012-01-08 20:01

@dgen
Trafnie i celnie powiedziane.

a to:
nie wysyłaj pan swoich ludzi pod kościoły

pewnie najtrafniej i najcelniej, co? Bo kasa odpływa proboszczowi od tacy na nową Toyotę Land Cruiser?
wiaderro / 90.156.112.* / 2012-01-08 19:14
Tak poza głównym tematem i całą sensownością, tych co podkradają kasę czy podszywają się pod wolontariuszy powinni przyczepić na rynku do pręgierza i solidnie wychłostać, potem zostawić na parę dni żeby wszyscy mogli dokładnie przyjrzeć się jak wyglądają zgnici od środka ludzie.

A tak swoją drogą uważam że Owsiak robi dobrą robotę - pomijając ile za to sam kasuje - ważne że daje ludziom możliwość zjednoczenia się raz na jakiś czas w myśl dobrej sprawy. Chodzi o fakt że można z otaczającym światem i ludźmi zrobić coś dobrego - społecznie, jest to bez wątpienia pozytywna akcja i jeżeli ktoś tego tak nie potrafi dostrzec, sam się prosi o przyklejenie łatki stereotypowego polaka, któremu nic się nie podoba, ale poza zrzędzeniem nic z tym nie robi.
Ekonom. / 217.172.249.* / 2012-01-08 21:26
Może i masz rację - entuzjazm i otoczka jak najbardziej pozytywna, ale wolałbym, aby ta cala energia była wykorzystana na coś bardziej konstruktywnego (rozwijanie krajowej gospodarki, innowacyjności, "polskich marek", które mogłyby dla nas zarabiać za granicą, albo wydarzeń artystyczno-kulturalnych, jak się nic innego nie umie), a nie na dofinansowanie budżetu państwa datkami - chyba już wystarczająco źle są zarządzane nasze pieniądze z podatków, że co roku są cyrki przy ustawie budżetowej, a każdemu "mało"!!??
F3d / 89.74.168.* / 2012-01-08 18:08
Widzę że dzisiaj na money same trole siedzą.
Przykre / 83.6.241.* / 2012-01-08 17:56
Niech on będzie potomkiem UBka, SBka czy kogokolwiek. Niech zarabia i 100 tys. miesięcznie. Ale oby nasze dzieci nie musiały korzystać urządzeń z naklejką WOŚP.
eerfwe / 178.36.239.* / 2012-01-08 17:04
Owsiak narodowy żebrak, moralista za pieniądze biedaków kasuje 40 tyś wypłaty co miesiąc.
znieczulica moralna / 212.106.21.* / 2012-01-08 18:16

Owsiak narodowy żebrak, moralista za pieniądze biedaków kasuje 40 tyś wypłaty co miesiąc

Doprawdy nie wiem jaką trzeba być kanalią, żeby coś takiego napisać. "eerfwe" - kim ty jesteś bydlaku? Bo człowiekiem nazwać cię nie można jeżeli nie wsparłeś dzisiaj WOŚP. Szkoda, ze tacy chodzą po ziemi.
(@) / 89.79.218.* / 2012-01-08 18:46

Szkoda, ze
tacy chodzą po ziemi.

A co proponujesz ? komory gazowe ? eutanazję ? a może polską służbę zdrowia ?
znieczulica moralna / 212.106.21.* / 2012-01-08 19:56
A gdzie ja piszę, ze takich likwidować? Ja mówię, ze szkoda, że takie stwory pozbawione ludzkich odruchów chodzą po ziemi i oblewają pomyjami takich szlachetnych ludzi jak pan Owsiak. Ubolewam, ze chodzą po ziemi i niestety godzę się z tym faktem, że tacy też muszą.
Pozdrawiam serdecznie / 80.245.182.* / 2012-01-08 18:39
Ja nie wsparłem dzisiaj WOŚP. I jestem człowiekiem. Mało tego. Jestem uczciwym człowiekiem i podatnikiem. Płacę podatki więc wymagam aby państwo zapewniało to na co je płacę.
znieczulica moralna / 212.106.21.* / 2012-01-08 23:45

Ja nie wsparłem dzisiaj WOŚP. I jestem człowiekiem.

Jeżeli nie wsparłeś dzisiaj WOŚP to nie jestes człowiekiem tylko bydlakiem i tyle ci powiem
polska_to_dziki_kraj / 193.109.225.* / 2012-01-08 19:18
to wymagaj dalej. powodzenia
Polak na uchodztwie od polskiej glupoty zagranica / 109.158.90.* / 2012-01-08 16:51
dobrze byloby, gdyby jeszcze tego sprzeatu LEKARZE nie zamykali na klucz w szpitalach, dajc mozliwosc korzystania w 90% przypadkow tylko pacjentom,ktorzy placa im za prywatne wizytyw ich pozaszpitalnych gabinetach.LEKARZE i panstwo-adminisyracja sa zepsute do szpiku kosci, z jednej strony lekarze sa znieczuleni i jak nie zaplacisz prywatnie to i tak z zadnego sprzetu nie skorzystasz, w dodatku wyludzaja pianiedze z NFZ za rzekome"leczenie" szpitalne pacjenta, ktore sie nie odbylo i ktoremu podsuwa sie do podpisani karte jakich to on badan nie przeszedl szybko po przyjeciu,wypisujac go odrazu a potem wyludzajac kazse z NFZ, dotyczy to tez dzieci biednych rodzicow, nawet tych umierajacych na raka. Z drugiej strony panstwo i adinistracja publiczna sa nieudolne i marnotrwane, wola wydawac na idiotyczne komisje smolenskie i koscielne i inne oraz swoja auta i niezasluzone premie i diety, marnotrwaiac kase podatnika, ktorych nikt nie pociaga do zadnej odpowiedzialnosci jakw innych normalnych krajach, kyorzy sa gleboko niedouczeni w 99%, nieefektywni i zbedni i malo ich to obchodzi,ze w wyniku ich kolektywnych dzialan ani pacjent ani obywatel nie ma nic !! a podatki i skladki sa najwyzsze na swiecie od istniejacych progow i nie maja swiadomosci,ze robia durnote za durnota cos przeciwnego do tego co powinni robic. Ziobro z Kaczzynskim sa z kolei smieszni i zalosni ,mowiac ze nalezy wprowadzic podatek 50% dla usmialam sie ,hehehehe, "BOGACZY" ktorzy zarabiaja 120 tys zl rocznie. Coz to za bogacz,ktoremu przy obecnych cenach i kosztach utrzymaia wyzszych niz na zachodzie zostawi sie 5 tys zl w kieszeni .... ZALOSNY KRAJ BEZ PERSPEKTYW, pozorna siwtoszkowatosc i ponoznosc a wokol znieczulica i hipokryzja, glupota parlamentarzystow a jeszcze gorsza urzedsow na wszelkiech stolkach, zalosne urzednicze panstwo.
Tornado+ / 79.162.138.* / 2012-01-08 17:18
Nie kłam!!! Podaj źródło, że Kaczyński chce podnieś stawkę PIT do 50 proc. dla najlepiej zarabiających. To nie JK, lecz postkomuna, czyli SLD chce dodatkowo opodatkować tych lepiej zarabiajacych.
bubek1781 / 178.106.71.* / 2012-01-08 16:50
ciekawe ile kosztowała ta eskorta F-16? tu nie było żadnego problemu, tylko L.Kaczyński miał problemy z Tuskiem jak chciał gdziekolwiek polecieć, nie mówiąc już o eskortach samolotów myśliwskich, chociaż był prezydentem tego narodu (narodu- celowo piszę z małej litery)
(@) / 89.79.218.* / 2012-01-08 16:03
Pan Jerzy Owsiak zbiera pieniądze na aparaturę medyczną dla ubogiej służby zdrowia i nie jest ważne że jest synem PRL-owskiego oficera Służby Bezpieczeństwa (tzw: S.B) lecz czy robi to zgodnie z prawem czy też nie.
nie dla komuny / 81.186.224.* / 2012-01-08 16:46
NIGDY nie dalem zlotowki na te komunistyczna akcje- i NIGDY nie dam NIC dla mafii salonowej!!!Place wystarczajaco do ZUS na ubezp.zdrowotne m.in.na chore dzieci.
bubek1781 / 178.106.71.* / 2012-01-08 15:50
obowiązkiem państwa jest finansowanie przychodni, szpitali, klinik, kupowanie potrzebnych sprzętów, wypłacanie służbie zdrowia pieniedzy. przecietny obywatel jest bity w kieszeń podwójnie, nie dość że musi płacić podatki, to resztę oszczędności wyłudzi WOŚP. Za błędy tych na górze płacą najubożsi, a przy okazji jeden cwaniak z czerwonych okularach i spodniach umiejętnie się lansuje, mieszając w głowach młodzieży, którą przy okazji deprawuje organizując głupie, nie prowadzące do niczego festivale muzyczne na których się chleje na umór i ćpa.
Budyń / 89.72.232.* / 2012-01-08 16:19
Potrójnie. Zapomniałeś że jak już trafi do no.... leczenia, to i tak musi płacić.
dgen / 2012-01-08 15:03 / Tysiącznik na forum
Po pierwsze- od 20-tu lat w środku europy dzieje się rzecz niesłychana - otóż tzw. elity i media wmówiły obywatelom (w tym także tym ubogim), że służba zdrowia (czyli budżet państwa) mimo dziesiątków miliardów złotych ściąganych danin w postaci podatków i składek zdrowotnych, nie poradzi sobie z własnym finansowaniem !
śmieją się z nas chyba już na całym świecie a najbardziej kolesie sawickiej, którzy już zacierają ręce - bo chyba nie macie złudzeń, kto już niedługo będzie właścicielem (prywatnym) sprzętu zakupionego przez owsiaka i kto na nim będzie zarabiał ?
Po drugie - dlaczego media unikają jak ognia dyskusji na temat efektywności owsiakowej zbiórki ? Otóż wg sprawozdania finansowego wośp za 2010 rok zebrała ona około 58 mln zł w postaci datów, licytacji, 1% z podatku. Około 2 mln zł pochłonęły tzw. "koszty własne" , Może ktoś podpowie ile kosztuje czas antenowy zajęty przez owsiaka ?
kto zapłaci tysiącom strażaków, policjantów, strażników miejskich, lakarzy pogotowia ratunkowego - trzymanych cały dzień w pogotowiu ? ile kosztują ogólnopolskie fajerwerki ? obawiam się, że interes jest deficytowy - no ale strach o tym głośno mówić - bo potępienie murowane.

Po trzecie - ludziom wmówiono, że zrzutka po 5 zeta do puszki i paradowanie cały tydzień z naklejką załatwią sprawę i zrobią z nas aniołów, tymczasem szanować należy tych, co cały rok, bez hałasu, rozgłosu medialnego i fajerwerków pomagają potrzebującycm - dla porównania w tym samym 2010 roku kościelna caritas zebrała ponad 162 mln zł (w tym dla porządku podaję - 6 mln od organów państwowych). Czyli ponad 2,5 raza więcej !

pozdrawiam myślących
Tornado+ / 79.162.138.* / 2012-01-08 17:10
W ubiegłym roku Owsiak zebrał 47 mln zł. Budżet NFZ to blisko 60 mld zł. Tak więc pieniądze Owsiaka, to nawet nie promil wpływów do NFZ, nie licząc kosztów całej tej hucpy w skali kraju.

Ponadto Owsiak nie jest postacią apolityczną. Popiera przy użyciu reżimowych mediów POstkomunę, czyli Partię Oszustów i Aferałów, która zawłaszczyła wszystkie dziedziny życia w tym peerelowskim klonie, jakim jest III RP.

Państwo herr Tuska i Bull Komorowskiego, to państwo które nie radzi sobie nie tylko z wyzwaniami polityki międzynarodowej, z tragedią smoleńską, uratowaniem polskich stoczni, budową dróg i autostrad, naprawią zdekapitalizowanych torowisk, przygotowaniem systemu edukacyjnego dla sześciolatków, czy reformą finansów publicznych, ale z najprostszymi rzeczami, jak lista leków refundowanych, czy zmianą rozkładu jazdy na kolei.

I za to wszystko możemy "podziękować" panu Owsiakowi i innym celebrytom, którzy walnie przyczynili się do wyniesienia takich indywiduów jak herr Tusk, czy Bull Komorowski na najwyższe urzędy w państwie polskim.

Pozdrawiam
jerzy3000 / 83.31.238.* / 2012-01-08 15:52
co ty pier....lisz
obys musial kiedys skorzystac z jego pomocy kretynie
pisowskie tepactwo pleni sie jak zaraza
(@) / 89.79.218.* / 2012-01-08 16:29

obys musial kiedys skorzystac z jego pomocy


Co pier..lisz i tak się nie dopcha do aparatury, prędzej wykorkuje.
Budyń / 89.72.232.* / 2012-01-08 16:13
... a rachunek ekonomiczny w narodzie dawno umarł. Zastąpiła go ideologia.
Budyń / 89.72.232.* / 2012-01-08 15:24
dodajmy, że WOŚP przez CAŁĄ SWOJĄ HISTORIĘ zebrała równowartość ROCZNYCH KOSZTÓW ADMINISTRACYJNYCH NFZ (!).

Natomiast chciałem przypomnieć jedną rzecz - w umowie darowizny dla placówek państwowych jest zapis, że w przypadku prywatyzacji szpitala, sprzęt musi zostać zwrócony fundacji. Co, nawiasem mówiąc, plan prywatyzacji jednego dużego szpitala wywaliło - i to w zasadzie jedyne rozsądne w tym całym interesie.

Wreszcie - z prawie 60 mld PLN ze składek rocznie i Owsiakiem, i Caritasem - służba zdrowia sobie NIE RADZI.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy