Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wielki powrót Rodziny na Swoim, ale dopiero po śmierci MdM

Wielki powrót Rodziny na Swoim, ale dopiero po śmierci MdM

Wyświetlaj:
w3rd / 46.45.78.* / 2016-02-18 07:00
Nie piszcie ze to plan PO jakby był PO to mogli go realizowac. Zaraz ludziom b3dziecie wmawiac ze wszystko za rzadow PIS co sie udało zrobiło PO. A prawda jest taka ze PO nic nie zrobilo poza tym ze zrujnowało kraj.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Kapitalizm / 217.153.210.* / 2016-02-18 06:53
To wszystko nazywa się SOCJALIZM - państwo jest największym graczem na rynku. Pozwólcie ludziom zarabiać i się bogacić a wtedy każdy będzie realizował swoje "programy".
cudotwórca1111 / 188.121.15.* / 2016-02-18 06:43
To ja proponuję by PiS poszedł jeszcze dalej czyli aby Państwo:
1. Każdej rodzinie DAŁO mieszkanie
2. Każdemu zdolnemu i chętnemu do pracy DAŁO pracę za co najmniej średnią krajową a w przypadku utraty pracy zasiłek w wysokości co najmniej 80% ostatniego wynagrodzenia
3. Każdemu pracującemu który pracuje co najmniej 2km od miejsca zamieszkania DAŁO samochód i pokrywało wszystkie koszty związane z jego utrzymaniem(przeglądy, naprawy, paliwo itd)
4. Każdemu zapewniło bezpłatną, natychmiastową i nielimitowaną pomoc lekarza dowlnej specjalności oraz pokrycie kosztów leczenia (leki, badania, zabiegi rehabilitacyjne itd)

A jeśli rząd się z tego nie wywiąże to w następnych wyborach zagłosujcie na mnie. Ja wam to wszystko załatwię :)
Tylko jeszcze się nie zdecydowałem czy będę kandydował na posła czy na prezydenta ale co za różnica :)
65+ / 81.190.34.* / 2016-02-18 06:33
Ten sam pan zapowiedział publicznie, że obniżenie wieku emerytalnego nastąpi od półrocza bieżącego roku a skądinąd wiadomo, że jest to niemożliwe bo w budżecie na ten rok nie zarezerwowano środków na ten cel. Gadanie nic nie kosztuje ale tylko w kampanii wyborczej, po już cena może być słona.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy