Forum Polityka, aktualnościKraj

Wielki skok w sondażu, Polacy bardziej ufają prezesowi PiS

Wielki skok w sondażu, Polacy bardziej ufają prezesowi PiS

Wyświetlaj:
aleksandra444 / 78.8.142.* / 2010-05-01 10:38
LUDZIE, MIEJCIE KONTAKT Z ROZUMEM. JUŻ ZAPOMNIELIŚCIE- MIELIŚMY JUZ JEDNEGO KACZYŃSKIEGO JAKO PREZYDENTA , PIS PRZY WŁADZY I CZYM TO SIE SKOŃCZYŁO DLA POLSKI - KOMPROMITACJĄ!
NIE POZWÓLCIE NA TO!!!!!
Oszołomowaty / 89.229.95.* / 2010-05-22 12:38
No czym to sie skończyło...? Dokończ. 6,7 % PKB i złodzieje w ucieczce za granicą ... ? To Ci się nie podobało? To teraz 1,7 % PKB okrzyknięte za sukces, wielkie kłamstwo katarskie, rekordowa dziura budżetowa i premier Sobiesiak za sterami państwa to nie jest kompromitacja...? Poza tym, gdybyś wychylił otumanioną POmakówke poza POmatrix, dowiedziałbyś się, że wszystkie zarzuty przeciw rządowi PIS i Kaczyńskiemu zostały odrzucone przez prokuraturę jako PO prostu debilne ... Nie zauważył tego jeszcze...?
Fiszko / 193.105.221.* / 2010-06-01 14:19
Nie to ty jesteś debilem! Jak na kryzys to badrdzo dobty wynki PKB. Na szczescie bie było ingerencji panstwa i nie zduzylismy się dodoatkowo! PIS to tylko puste słowa i propaganda. Prosze o wskazanie ile z osób oskarzonych przez PIS zostało skazanych = 0! Takie to były wiarygodnie i niepodważalne zarzuty, otumanione społeczeństwo tanimi chwytami propagandowymi, zwoływaniem konferancji i setkami niedorzeczności,którymi karmiono naród. Przypomina mi to zabiegi rodem z PRL ( a pamiętam ten okres nie z opowieści a z rzeczywistych przeżyc).
Chcę żyć w demokratycznym państwie. Nie wierzę w długotrała przemianę p. Kaczyńskiego. Ludzie się tak łatwo nie zmieniają, nawet pod wpływem tragicznych zdarzeń, jeżeli jest zmiana, to krótkotrwała. Szczególnie jak się przezyło już większość zycia......
Ponadto nie rozumiem skąd postawa rusofoba. To taki sam naród słowiański jak my . Biedni ale serdeczni. M lode pokolenie ambitne i bardzo bystre. Dązy do zmian.
Mam wielu przyjaciół wsród Rosjan. Bardzo ich cenię. Co do tragedii smoleńskiej, to denerwują mnie te podejrzliwe, rusofobiczne tony! Nie miesci się w głowach,ze Rosjanie prowadzą śledztwo , a takie są procedury zgodne z konwencją chicagowską. Gdybyśmy przenieśli śledztwo do Polski, to byłby problem z dostępem do materiałow i przesłuchania Rosjan. Dopero byłyby zarzuty na nieudolość! Jak nie kijem to pałą! Typowa mentalnośc Polaka: wieczny malkontent i widzi szklankę do połowy pustą. W kązdym pozytywie odnajduje kilka negatywów.
Proponuję trochę pochylić się nad sobą i włączyc racjonalne myslenie w miejśce emocji!
2535342562 / 192.100.112.* / 2010-06-24 15:00
to Kaczynski poobnizal podatki z Gilowska - realne zmiany dla obywatela, zmienili progi podatkowe, obnizyli akcyze na benzyne gdy ropa bila rekordy ( teraz paliwo jest po 5 zlotych - dlaczego ? - spytaj Herr Tuska )
To Kaczynski wprowadzil z LPRem ulgi rodzinne, to Kaczynski uruchomil kredyty z doplata , mam wymieniac dalej ?
AntyTusek / 82.143.151.* / 2010-06-15 23:09
Niedouczony kolego o jakim Ty kryzysie mówisz tym wmówionym Tobie przez media , zorientuj się doprawdy czy mieliśmy kryzys a nawet czy ... byla recesja??
Miro, Zbycho i Rycho / 84.75.178.* / 2010-06-10 21:15
Ty sobie dolicz do tego "wzrostu" zadluzenie kraju o ponad 200 miliardow (czyli dwa razy wiecej niz za czasow PISu, liczac tylko dwa lata dla porownania, gdyz po trzech latach bedzie pewnie 250 mld), a wtedy ci wyjdzie rzeczywisty wzrost ekonomiczny POlski. Pamietaj, ze za czasow PISu dlug publiczny wynosil na koniec rzadow Kaczynskiego zaledwie 47%, a obecnie dobijamy juz do 55%. To ja sie pytam gdzie ten wzrost?
Za zaciagane dlugi latwo zyc, ale tylko do czasu. Juz jest coraz trudniej oplacac oprocentowanie. A poza tym dla Tuska i kolesi przez dlugi czas nie bylo zadnego kryzysu, tylko wielka "prosperity" Polski!!!
Proste_jak_drut / 84.144.115.* / 2010-05-20 17:29
my mamy ale towarzyszka nie. Prosze dalej ogladac "szklo kontaktowe" i kupowac codzienna gazete wyborcza. A rozum kolezanki bedzie sie dalej kurczyl.

chyba cala rodzina kolezanki zyje z renty SB-eckiej..
Prawdziwemu Polkowi Kaczynski nie straszny za to Tuskowcow
trzeba sie bac szkoda za szkoda kompromitacja to malo...
nie rob nam POLAKOM obciachu, bo to co piszesz jest zenada
inz. Zbigniew Burnatowski, RFN (80) / 84.61.40.* / 2010-05-06 22:34
Czy szanowna Aleksandra ogladdala uroczystosci pogrzebowe tego znienawidzonego przez nia prezydenta Lecha Kaczynskiego? Czy ta sama Aleksandra czytala wpisy do ksiegi kondolencyjnej i posty pisane w internecie na czesc pana prezydenta Kaczynskiego? Gdzies ty pieprznieta babo byla jak to sie wszystko calkiem niedawno odbywalo i nie zagranica, tylko w Polsce. Trzeba miec cos z psychika lub dostac dobra dole od dobrego sponsora, zeby napisac taki artykul. Widac, ze ty psycholu nie masz kontaktu z ludzmi na ktorych sie powolujesz i piszesz raczej to co ci kazano za judaszowe srebrniki. Bo nie wierze, zeby przy zdrowych zmyslach Polak zdobyl sie w okresie jeszcze zaloby na napisanie tak obrazliwych. Jak wiesz to napisz konkretnie na czym skonczylo sie dla Polski rzadzenie przez pana Kaczynskiego. Chetnie sie dowiem, bo mialbym okazje obic ci morde i napluc w twoj plugawy pysk. My natomiast nie pozwolimy na to, aby taki element jak nzywal sie polakiem i zamieszkiwal ten kraj. Won do Rosji.
polska / 83.24.10.* / 2010-05-06 22:27
Ty idiotk..... o !!! nie masz rozumu!!! i Ty napewno jestes kopromitacją dla naszego kraju!!won - tuskomatołku!!
weree / 24.114.255.* / 2010-05-06 15:48
Ty SBeku - kompromitacja to PO ... chyna nie jestes Polka...
feti / 84.144.43.* / 2010-05-04 16:49
pani kochana ja mam kontakt z rozumem i na zywo z TUSKIEM.. i co??? jest duzo duzo i jeszcze raz duzo gorzej niz za KACZYNSKIEGO.
O jakiej kompromitacji mowisz chyba tej z TVN zaklamanej.
Wez sie obodz i nie kompromituj POLAKOW takimi sciemami bo inaczej tego nie mozna nazwac. NA tych klamstwach TVN-owskich to juz w przedszkolu starszaki sie POznaly.
PO wiedz co ta zgraja takiego dobrego zrobila dla POLSKI, oprocz tego, ze ja rozkrada
i oklamuje takich naiwnych jak ty. Co masz z tych cwaniakow?? tylko pusto w glowie
Króliczek / 82.143.151.* / 2010-05-01 22:35
KOMPROMITACJA to, to co dzieje się po katastrofie, rozbił się rządowy samolot i SPRAWĘ wyjaśnia nasz przyjaciel zza wschodniej granicy, TO JEST DOPIERO KOMPROMITACJA NASZEGO WSPANIAŁEGO RZĄDU..
inz. Zbigniew Burnatowski, RFN (80) / 84.61.70.* / 2010-05-01 13:36
RE: Aleksandro 444 - pewnie zabraklo tobie juz garnkow do gotowania, ze postanowilas zlapac sie za pioro i pisac bzdety oraz paszkwile o panach Kaczynskich. Widac na odleglosc, ze uleglas pokusom finansowym, aby zadowolic swoich chlebodawcow, a zarazem platnikow w wypelnieniu tak niskiej z pobudek ludzkich misji jakiej sie podjelas. Zastanow sie co tobie jako doroslej kobiecie wyrzadzil krzywde niezyjacy prezydent Lech kaczynski. Uderz sie w piersi i z reka na sercu pomysl co, zes za te pare srebrnikow dobrego zrobila dla narodu polskiego i jaka krzywde wyrzadzilas ofiarze katastrofy panu prezydentowi Kaczynskiemu i jego zyjacej rodzinie. Chyba tego nie przemyslalas, bo napewno chyba nie przyjela bys apanazy za szkodzenie Polsce i pograzonej w smutku rodzinie prezydenckiej.
Fiszko / 193.105.221.* / 2010-06-01 14:36
A czy według ciebie powinniśmy żyć i tworzyć w cieniu zmarłego prezydenta!?i wypełniac jego wolę i misję jak jego brat Kaczyński. Chciałabym pozbnać tę misję! Ja uważam Lecha Kaczyńskiego za najgorszego prezydenta naszego kraju i nie zamierzam zmieniać swojej opinii tylko dlatego,że zginął tragicznie. Codziennie ludzie giną w katastrofach i nie oznacza ,że mamy zyć tylko w cieniu zmarłych. Mamy szanowac i pielęgnowac pamięć o nich , takimi jakimi byli w rzeczywistości a nie w krzywym zwierciadle. Wyrażam pełne popracie dla Aleksadry i jej opinii. Czuję się Polką, obywatelką tego kraju ( a nie tak jak przedmówcy narodu, gdyz nasz kraj jest wielonarodwy i wielokulturowy i wreszcie może by ktoś zauwazył. Faszyzujący narodwy szowinizm przejawia się w waszych wypowiedziach. W Polsce 90% deklaruje ,że są katolikami, a z zachowania , wypowiedzi to barbarzyńcy, odmawiający prawo do własnego zdania i narzucający swoją jedynuie słuszną wizję swiata" Jak by ktoś miał wątpliwości to jestem katoliczką praktykującą wraz z moją 4 osobową rodziną . Jestem wrazliwa na ludzką biedę i potrzeby innych, aktywnie uczestniczę w zyciu szkoly moich dzieci i wspieram rózne inicjatywy społeczne. Uważam ,że nasze Panstwo i my mozemy się rozwijac porzez aktywny udział w życie naszego kraju ( nie narodu- kraju) i mieć wpływ na jego rozwój czynami a nie zajadłymi komentarzami i szerzeniem nienawiści.
ora et / 77.112.173.* / 2010-05-01 12:21
ZABIERZCIE BABCI DOWOD, żEBY poLSKA BYłA poLSKą. Bez obaw, są redaktorzy Michnik, Żochowski, Paradowska, Piotrek Najsztub, dziennikarze tvp emitowani w godz 19 -23 Monia Olejnik i całe zastępy postaci tvn, POlskich stacji, tytułów. Dobrze zarabiają i dobrze pracują. A pis władzy niema żadnej i może naskoczyćTamto radio ma też ryj przetrącony.. Premierzy są ci sami co za prazydenta Wałęsy i obecnie nam panujący Pan Hrabia ten sam i co trzeba. Teraz po podpisaniu ustawy, każdy POlak może wejść do IPN i sprawdzić czy mają na niego haki i pisiory moga mu naskoczyć. Olu wszystko wróciło do normy, nik nie będzie pamiętał i grzebał w życiorysie. POlska ma obecnie super stosunki, daje każdemu, kto chce, żadnych kompromitacji.
feti / 84.144.43.* / 2010-05-04 17:14
Jak widze to tobie zabralbym dowod.
Kompromitujesz polakow i POLSKE
a ci ludzie co ich wymienisz to najgorszy margines
spoleczny. To oni caly czas narod oklamywali i wypaczali
polska rzeczywistosc. Ta ofiara stales sie ty tez.
Oni biora grube pieniadze za te klamstwa ty w nie wierzysz
i co masz z tego??? glupie decyzje, z tej gluPOty oni zyja.
A plujesz na tych co cos chca zrobic dla ciebie.
Moze i to nie twoja wina, wieksza wine POnosza ci co ich wymieniles
te SEPY, ktore ciebie otlumanily tak, ze do dzisaj sie nie mozesz otrzasnac.
I piszesz takie glupoty, ze 80% POLSKI sie z ciebie smieje.
Daj spokuj nie kompromituj sie i nie przynos wstydu POLSCE.
I wiecej "ora" o rozumu, tylko doskonały rozum czyni człowieka szczęśliwym.
a ty jestes nieszczesliwym.....
Fiszko / 193.105.221.* / 2010-06-02 11:07
Czy to człowieku czytujesz jakąs prasę. Sprawiasz wrażenie ,że kierujesz się tą retoryką radiomaryjno-pisowską. Ja w przeciwieństwie do ciebie, czytuję gazety z rózych opcji, zeby wyrobic sobie własną, a nie narzuconą opinię. Nie zgadzam się absolutnie z twoim poglądem(który tak naprawdę nie jest twoja tylko pochodzi z agitacji ,jedynej słusznej ideologii IV RP,) i to jest własnie straszne,że tacy ludzie jak ty dają się manipulowac i niestać ich na własna opinii, dgyż nie czytaja nic poza jedyna słuszną gazetą Dziennik Polski Nie wypowiadaj się w imieniu 80% Polaków, gdyz nie masz ani do tego prawana to żadnych dowodów na popracie swoich pseudopracji>Twoja retoryka przypomina mi czasu komuny , w którje dominowała jedyna słuszna doktryna i która to reprezentowała cały naród! Nie obrazaj ludzi i naucz się szanowac cudze opinie!!!
Niepisiak / 77.255.142.* / 2010-04-28 16:54
Moherowa wdzięczność za piękne msze i ceremonie.
Normalni światli ludzie nie dadzą się zwieść blichtowi.
wczymproblem? / 194.25.187.* / 2010-04-28 18:25
normalni i światli czczą człowieka honoru oraz Adama M. wraz z jego wujem Stefanem M, dożywającym starości na esbeckiej emeryturze.
yuki / 150.254.212.* / 2010-04-28 16:27
Ja wiele rozumiem, ale żeby śmierć brata powodowała, iż staje się człowiek bardziej wiarygodnym to mi się w głowie nie mieści.
amożnabyłopomalutku! / 194.25.187.* / 2010-04-28 18:27
faktycznie towarzyszu głowa mała. Czuję, że przerypiemy. Pomysłodawcę "wypadku" trzeba będzie zdrowo wyr.... Taki niecierpliwy był.
moher / 89.73.206.* / 2010-04-28 21:04
ale żeby brat bratu zgotował taki los
zaciekawiony / 213.218.140.* / 2010-06-09 14:27
a jaki to z Tuska brat dla Prezydenta L. Kaczyńskiego
emmi / 80.48.224.* / 2010-04-28 16:20
Ciemnota i tyle, tak mogę skomentować na całym świecie nie ma tylu baranów, co w tym kraju nikt nie używa własnego mózgu prezydent to przedstawiciel wszystkich obywateli a nie władca absolutny prywatnego folwarku ma łączyć wszystkie opcje polityczne a nie dzielić, jeżeli tego społeczeństwo nie rozumie to mamy wykształconych idiotów.
koronaro / 213.47.70.* / 2010-05-04 16:29
Super! Z ust mi wyjales te slowa.
brrrr / 77.255.48.* / 2010-06-09 14:33
dobrze że uściśliłeś, że "słowa", bo już mi skóra ścierpła z wrażenia, że ci peło tacy odważni w publicznym okazywaniu swojej orientacji (seksualnej oczywiście).
faktycznie / 194.25.187.* / 2010-04-28 18:29
oj wykształciliśmy się, że nam rence do okci spuchły. A mamy i taty mówiły zostańta na roli. Swinie uchowacie, z głodu nie umrzecie. A łoni nie, tylko do mniasta po nauki.
alajaja / 95.49.142.* / 2010-04-28 15:04
te sondaże sa GWno warte - pawlakowi zaufa 45% ? taaa = sralis mazgalis po dupie bronka sie drapalis
lokatorzy10 / 87.206.237.* / 2010-05-11 15:26
A co to by za Prezydent + Patriota co hymnu polskiego nie znal. może człowiekiem był dobrym ale nie Prezydentem.Teraz we wspomnieniach o nim wychodzi, jak kolesie z Pisu
się w pałacu prezydenckim bawili ze swoimi rodzinami na nasz koszt, a dla innych nie miał
czasu. W tej dyskusji widać wulgarne określenia ojca R.- który te jakoś cicho siedzi-.
Nikt z nas nie chce CBA o 6 rano w domu i robi na biby PiS. Takie inwektywy jw. to tylko może pisać ktoś z Radia M. albo ubek.
eduardo gonzales / 94.75.108.* / 2010-04-28 14:41
Może PiS powinien wsadzić kilku kolegów do następnego Tupolewa czy Iła i zahaczyć o jakieś drzewo. Kilka takich akcji i wygrana murowana...
Może to jest jakiś sposób - na litość?
ciekawe? / 194.25.187.* / 2010-04-28 18:32
no tak, a ci z PełO to jest jakaś gwarancja, że mieliby jeszcze odwagę, że tak powiem zamachnąć się na pisiaków w samolocie. Co ziomal, jak myślisz?
PLAWGOPET / 24.114.255.* / 2010-04-28 16:03
POkomuchy znowu sie boja - jak Kaczynski wygra to SBecja nie bedzie mogla spac spokojnie.... Putin mial nadzieje ze obydwu braci uda mu sie zgladzic - popatrzcie na youtube - KTO STRZELAL PARE MINUT PO KATASTROFIE DO POLAKOW ????
Fiszko / 193.105.221.* / 2010-06-01 14:41
A czym Putinowi zagrażali bracia Kaczyńscy? Co za megalomania. Kaczyński dla Putina był mniwej niż srdnio wazny? Miał niby sie go bać? Trzeba nie znać Rosji> Polska jest tylko jednym z sąsiadów, państwem sredniej wielkości. NIe przeceniajmy się!!! Lepiej ułożyc dobrosąsiedzkie stosunki na rozsądnych warunkach: win to win, a nie na naszych warunkach (czyli wcale!)
em96 / 151.81.138.* / 2010-04-28 13:57
"Janusz Palikot, ... (w marcu brak pomiaru).."

Poza zakresem przewidzianym w jakichkolwiek normach... jak jego "występy"...
Teresa Mendrek / 83.27.77.* / 2010-06-17 13:18
autor chyba już się zapadł pod ziemią , gdy jego sumieniue ożyło chociaż na chwilę - na szczęście w naszym kraju są jeszcze ludzie z sumieniem , logiką myślenia i potrafiący rozróżniać ziarno od plew - czasem należy żałować, że takich twórców, jak ten autor nauczono czytać i pisać, bo tylko mogą narobić wiele niepotrzebnego zamętu.....
CzarnyZajaczek / 2010-05-01 21:35
"(w marcu brak pomiaru)"

bo po wcześniejszych pomiarach miernik się zepsuł, więc pomyśleli że szkoda kasy :P
arch / 2010-04-28 13:34 / Tysiącznik na forum
:" Dzisiaj już wiemy: nie polezie orzeł w GWna, drodzy redaktorzy " z art. M.Króla
sceptyk / 2010-04-28 14:32 / Tysiącznik na forum
Król akurat zacytował Wyspiańskiego :-))))
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy