Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wielkie budżetowe zamiatanie

Wielkie budżetowe zamiatanie

bartek / .* / 2003-09-22 14:40
Komentarze do wiadomości: Wielkie budżetowe zamiatanie.
Wyświetlaj:
cesarok / .* / 2003-09-28 08:19
Bardzo ciekawy, myślę że poparty prawdziwymi danymi artykuł - więcej takich. Mam jednak prośbę do autora o wyjaśnienie powiązań między FP, FUS i ZUS, które z naszych składek gdzie trafiają.
:) / .* / 2003-09-26 20:44
dzieki,no coz wize do USA co prawda turystyczna ale mam juz od 2 lat , brakuje mi tylko jednej dla corki ale mysle ze zdaze :) pozdrawiam
:) / .* / 2003-09-26 14:35
witam , poniewaz jestem zwyklym zjadaczem chleba , ktory sie zgadza sie z Panskimi pogladami to mam do Pana jedno pytanko na kiedy przygotowac sobie bilet w jedna strone , aby nie byc tym ktory jako ostatni zgasi swiatlo ?
wrafal / .* / 2003-09-26 16:55
- a dokąd ten bilet ?a powaznie mówiac - sam się zastanawiam kiedy nastąpi właściwy moment - czyli godzina zerowg mnie wiele wskazuje na to iż będzie to pomiędzy końcem października a połową listopada, wówczas bowiem nastapi zbieg niekorzystnych danych makro, mianowicie przewiduję:- kryzys budzetu 2003;- załamanie służby zdrowia;- załamanie wzrostu popytu wewnętrznego;- osłabienie złotego o 5-8%;- wzrost bezrobocia (zwolenienia pracowników sezonowych);- napięcia polityczne - problemy z budżetem 2004 i komisją rywina;- załamanie na GPW - myślę ze w listopadzie...a moze już wcześniej...z pozytywów mogą być tylko:- dalszy wzrost eksportu;- dobre wyniki (jesli nie bardzo dobre) spółek giełdowych za III kw;- oferty finansowe z UE w zamian zaprzyjęcie eurokonstytucji
ech / .* / 2003-09-26 14:27
tyk,tyk,tyk,tyk......bum :(
naiwny idiota / .* / 2003-09-25 17:42
...mamy wspanialego premiera Leszka Millera i genialnego ministra Marka Pola i jeszcze kilku innych. To sa specjalisci nawyszego formatu....aaa zapomnialem dodac nazywam sie naiwny idiota. Takich jak ja jest okolo 20% w tym kraju. My popieramy SL-DUP !!!
skarbuś urzędniczy / .* / 2003-09-23 08:46
Ktos mądry kiedys powiedział że naród ma takich przywódców na jakich zasługuje.Składki na ubezpieczenie społeczne stanowią w Polsce 39%płacy brutto - w USA 14% w Wielkiej Brytanii 16% i tak myslę ze za mało mamy jeszcze urzedników i trzeba dac im podwyzki to w koncu jakiś sposób na zmniejszenie bezrobocia - hi hi pozostaje juz tylko ostatnie stadium - histeryczny smiech - a oni siedza i zawijają te sreberka :-(
pik / .* / 2003-09-29 08:43
OJ o 39 % to możesz pomarzyć. ZUS to ponad 48 % od płacy brutto!!! Jeśli jesteś zainteresowany to mogę przedstawić obliczenia.
B, / .* / 2003-09-23 07:58
obcięli FUS-owi, podobno urzędom pracy też, ale doładowali konto- o ile mnie pamięć nie myli- kancelarii premiera (?). Świetne posunięcie, bo tam na pewno były płace głodowe...:))
kashub / .* / 2003-09-22 23:06
Quo vadis Polonia, QUO VADIS !
mrT / .* / 2003-09-22 21:20
w zeszlym roku o tej porze bylo 63.4%, czy to jest wielka roznica? wg mnie nie. Za wczesnie na alarmistyczny ton. Podatki dochodwe wykazuja sie sezonowoscia i nie rozkladaja sie w calym roku na rownym poziomie. Sytuacji Funduszu PRacy nie znam.
arti102 / .* / 2003-09-22 16:32
Wiecej takich artykułów. Najlepszy jaki kiedykolwiek przeczytałem nie tylko tu, nigdzie nie ma takich rzeczowych opracowań...
bartek / .* / 2003-09-22 14:40
Nie jestem specjalistą ale lubie sobie czasem troszke poczytać , a że od 6 miesięcy jestem bez pracy to troszke świat mi się w ciemniejszych kolorach rysuje ostatnio. Mam pytanie co jest lepsze dla mnie : Dokończyć studia w Polsce (jeszcze 3 latka ) czy odrazu uciekać byle dalej z tąd ?
wrafal / .* / 2003-09-22 21:20
najwazniejsze - zeby się pan czegos nauczył - zeby był pan specjalista w jakiejs dziedzinie - nie chodzi o to zeby skonczył pan słabe studia ale o to zeby posiafac wiedzę i unikalne cechy sprzedawalne na rynku - niezaleznie od miejsca zamieszkania
mir / .* / 2003-09-23 20:19
ostatni gasi swiatlo
S. / .* / 2003-09-22 15:38
Nie chciałby żeby to była prawda, ale moim zdaniem należy stąd spieprzać. Ja ubrałem się już w rodzinę, kredyt hipoteczny itp. i zastanawiam się kiedy dostanę w ... Pozdrawiam
jacek / .* / 2003-09-24 09:17
nie dostaniesz w ... bo masz kredyt, mam nadzieje, ze zlotowy (a jak walutowy, to szybko go zmien:). Masz tez mieszkanie. Wspolczuc mozna tym co siedza wylacznie na zlotowkowych oszczednosciach.

Najnowsze wpisy