Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wielkie ssanie, a indeksy spadają

Wielkie ssanie, a indeksy spadają

Money.pl / 2007-05-25 18:10
Komentarze do wiadomości: Wielkie ssanie, a indeksy spadają.
Wyświetlaj:
skazany na sukces / 2007-05-28 02:06 / Tysiącznik na forum
Wracam. Chciałem ogłosić.
TaS / 2007-05-28 00:39 / Tysiącznik na forum
chyba pora już spać...

pozamykać okna, bo burze mają ponoć przechodzić :)

życzę wszystkim, by sie pojednali.

Bobranoc ;)
terrorysta w masce / 83.24.160.* / 2007-05-28 00:42
co racja, to racja..jutro też się do roboty coś znzjdzie
hannibal / 2007-05-28 00:23 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jutro USA ponoć nie handlują.......święto........Memorial Day
samuraj jack / 2007-05-27 23:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
2007-05-27 17:29:26 | *.*.*.* | valjean [ Galernik ] | komentowany artykuł
stalinowskich i nkwd metod ciąg dalszy: [1]
"...Obsesyjna inkwizycja antykomunistyczna i antysowiecka, wprowadzona metodami
komunistycznymi i sowieckimi walczy o to by ekshumować widma ideologii i reżimu -
zauważa "La Repubblica""

___________________________________

aby było jasne - ów tytuł prasowy to do niedawna [a może nadal?] organ prasowy Komunistycznej Partii Włoch....
samuraj jack / 2007-05-27 23:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Witam wszystkich na koniec weekendu


2007-05-27 23:37:50 | *.*.*.* | warren buffet [ Uznany Gracz Giełdowy (19549 postów) Bloguje na bblog.pl ]
pytać trzeba. tylko po co pisac o trzódce jakiejś ? ; / pasterzu ; / ?

_________________________________

Warren, porządnej korekty nam trza i tyle; przeczyści arogantów...
pozdrawiam

ps. weekend spędziłem w przepięknej miejscowości z lubuskiem - Łagów;
jest tam cudownie - polecam
warren buffet / 2007-05-27 23:44 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
potrzeba potrzeba, będzie zdrowiej... pozdrawiam o tej poźnej porze juz...
terrorysta w masce / 83.24.160.* / 2007-05-28 00:12
trzeba tu zrobić porządek
brave_hand / 2007-05-27 23:48 / "Prawie jak rekin :)"
myślę, że kontynuacji hossy nam trzeba :) ale to jest moje zdanie
samuraj jack / 2007-05-27 23:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
i dla rynku akcji i dla forum...
samuraj jack / 2007-05-27 23:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
i pozdrawiam:)
maju / 2007-05-27 23:19 / portfel / Bywalec forum
moja gromadka wedle wagi:
NowaGala
Bytom
Ecard PP
Barlinek
Drozapol
sumani / 2007-05-27 23:46 / Plankton giełdowy
barlinek -wzbudza moje zainteresowanie...
maju / 2007-05-28 00:23 / portfel / Bywalec forum
to moja taka lokata...rośnie powoli acz bardzo systematycznie ...generalnie bardzo bezpieczna inwestycja bym powiedział...u mnie bedzie awansował na coraz wyższe miejsca,raz że ten rok w porównaniu z poprzednim będzie na pewno zdecydowanie lepszy, dwa że ruszyła fabryka na Ukrainie, trzy , że za rok ma ruszyć w Rosji....podejrzewam ,że następna będzie Rumunia, Barlinek dośc bliźniaczo inwestuje jak Cersanit....no w sumie rodzeństwo.....a propos rodzeństwa zastanawiam się też nad najstarszym z braci ...
maju / 2007-05-27 23:21 / portfel / Bywalec forum
a pomiędzy Bytomiem i Ecardem jeszcze oczywiście Wasko moje zapomniane dziecię....może w koncu przyniesie troche radości rodzinie
warren buffet / 2007-05-27 23:17 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
2007-05-27 19:41:38 | *.*.*.* | Doxon [ Bywalec forum ]
No to hurra jestem bogaty! (joke).
P.S Wkurzają mnie te gadki o bytomiu. Ma go chyba tylko pasterz warren i
jego trzódka czego najlepszym przykładem jest to że ślepo poszli za nim w tą
spółkę.Podniecali sie splitami i PP nie wiedząc nawet co to jest i jaki ma
wpływ na spółke a teraz nie wiedza jak to ugryźć.Warren jeszcze chyba nie
dal znaku czy sprzedawac w poniedziałek czy brac pipki.Juz tyle postów
powstalo o tych pp że sie nie dobrze robi.Nawet Warren napisał odezwe do
swoich owieczek co ich czeka a mimo to dalej i dalej ktos zadaje pytania
typu "kiedy jest dzien odjecia prawa poboru?".Co to za nomenklatura w
ogóle?No nic jak dla mnie spółka kabaret z takim akcjonariatem życze dużo
sukcesów.Pzdr

====
naprawde coraz mniej wierze w to forum i wcale sie nie dziwie ze starej ekipy tu juz nie ma. zaczynam to kumac.
Doxon / 2007-05-28 00:12 / Tysiącznik na forum
Skoro zaczynasz to kumać to masz szansę coś zrobić. (big to chyba po kłótni z Tobą odszedł i zarzucał Ci to samo co ja, ze sławem też chyba się raz o to popsztykałeś? Po co robić przedszkole z tego forum. Zauważ ile ludzi pyta o pp bytomia.Chyba nie zaprzyczysz kto promował bytom (wszystkie podziękowania są do Ciebie) czyli jaki wniosek Ci się nasuwa?Do Ciebie padają pytania "co robić dalej z bytomiem" i to tworzy poziom tego forum.Podczas weekendu pada tysiąc takich samych pytań kiedy sprzedać zeby mieć pp. Nie mówie nie pytać ale ile można?

P.s Twój Pies (biega na prawej flance) dał próbkę swojego poziomu niżej.Jak sam o sobie pisze "Nikt" i któż zna go lepiej niż on sam.To twój ziomal?
rotux / 2007-05-28 00:31 / Uznany Gracz Giełdowy
Po dobroci ci napiszę - zmień sobie chłopie stronę startową na investstock, parkiet czy gdzie tam jeszcze chcesz..i żebyśmy się na zlocie nie spotkali, bo z bliskiej odległości zawsze trafiam..
Doxon / 2007-05-28 00:39 / Tysiącznik na forum
A takiego ładnego posta niżej napisałeś i myślałem że ty spoko jesteś.Ale cóż. Na zlot się nie wybierałem ale w takiej sytuacji to chyba wpadnę się z tobą spotkać skoro taki kozak jesteś.A może z okolic Katowic jesteś to nie bedzie trzeba tyle czekać i dam ci szansę mnie trafić wcześniej co?
terrorysta w masce / 83.24.160.* / 2007-05-28 00:25
roboty coraz więcej, chyba trza nowy nabór zrobić
warren buffet / 2007-05-28 00:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
niczego nigdy nie promowałem i promowac nie bede, po wielu wlasnie takich postach. skoro spolka dała zarobic 300% to chyba pokazuje oblicze i woła o pomste do nieba, jak sie inwestorom pomieszało w glowie, bo narzekasz. ja nie byłem zadnym pasterzem i byc nie bede. płaci mi ktos za to ? odpowiem: nie. wiec nie chce sobie komplikowac zycia. i nie bede. a to ze ktos pyta o PP bytomia czy PP kghm - coż. odpowiedzialem. ostatni raz.
mil-dud / 2007-05-28 08:46
Czytam to forum od jakiegos czasu i dzieki takim ludziom jak Warren mozna sie tu czegos dowiedziec. A ty Doxon skad sie urawales? Nie podoba ci sie to, tak jak ktos juz napisal, zmien forum.
gekko-n nielogo / 70.143.56.* / 2007-05-28 05:01
Warren, jesteś spoko gość i nie stresuj się postami tego typu koleżków. W przeciwieństwie do innych wnosisz wiedze na forum i analizujesz co się dzieje, natomiast posty innych (vide koleżka u góry) typu ble ble ble nie wnoszą nic i nikt nie będzie takiego gówna czytał. Ci co chcą sobie dać po pyskach niech spadają na Bankiera.

Także - bądz spoko i rób dalej to co robisz , bo to dobra robota. Pozdro!
Doxon / 2007-05-28 00:33 / Tysiącznik na forum
Tylko po co ty mi piszesz o swojej wierze w to forum wklejając mojego posta.Sugerujesz że ja je psuje ?! Zauważ kiedys jak dyskusja była na poziomie to sie takie jełopy jak piciu nie odzywali tylko czytali z wybauszonymi oczami bo i nie mieli co a teraz każdy ma bytom i nie wie co to pp.No to ja sie pytam jak tyle ludzi na raz wpadło żeby mieć bytom??? i to na dodatek tych mniej oczytanych???

P.S Na dole następny paździoch wystawia swiadectwo forum.
bollullos / 2007-05-28 00:22 / portfel / Uznany Muł Pancerny
w y p i e r d a l a j
Doxon / 2007-05-28 00:23 / Tysiącznik na forum
Lewa flanka?
TaS / 2007-05-28 00:29 / Tysiącznik na forum
chlopaki opanujcie się...

przeglądałem wiele forów i to mi się spodobało, bo tyrzyma poziom (w większości) kultury osobistej. Mozna się spierać, ale róbmy to kulturalnie, bez obelg...
TaS / 2007-05-27 23:31 / Tysiącznik na forum
no coz, nie ukrywam zadalem pytanie Warrenowi o pipki - chce sie czegos nauczyc. Ale cala reszta to brednie.

Bytomia wybralem sam i nie wtedy gdy Warren o niej pisal tylko duzo wczesniej jak stal po jakies 25zl (az mi sie krew grzeje,ze wtedy nie podjalem szybkiej decyzji by kupic)...

Mysle,ze zadawanie pytan - zwlaszcza na interntowym forum - nie jest czyms zlym. Wyjadacze tez sie gdzies uczyli.

Oczywiscie jest pewnie spora grupa kopiujaca ruchy innych ludzi z forum, ale moim zdaniem to mniejszosc i prosze mnie tu nie obrazac...
rotux / 2007-05-27 23:45 / Uznany Gracz Giełdowy
TaS wrote:
"Mysle,ze zadawanie pytan - zwlaszcza na interntowym forum - nie jest czyms zlym.
Wyjadacze tez sie gdzies uczyli."
No wiadomo, że złe nie jest, a nawet po to jest forum, by pytać/dyskutować/drążyć/poszerzać horyzonty - dobre/ciekawe/niebanalne pytanie może wygenerować równie dobrą dyskusję i nauczyć czegoś wielu forumowiczów.. ale pytania klasy "co to jest split, kiedy pp czegośtam" itp. generują coś zupełnie .. przeciwnego - irytację/złośliwości/jałowe wymiany zdań, które poza pompowaniem wątku nie wnoszą nic do dyskusji..nie wspomnę już o tym, że nie najlepiej świadczą o samodzielności/inwencji zadającego pytania, na które odpowiedź jest w pierwszym z brzegu linku made by google..
Pozdrawiam
TaS / 2007-05-28 00:14 / Tysiącznik na forum
masz rację, w stu procentach. Wszystko leży w sposobie sformułowania pytania. Bo takie w stylu "co to jest split?" "co to jest pp"? "czy zarobie?" "czy się opłaca sa durne?"...
wiem i dlatego zaopatrzyłem się na długo przed wejściem na parkiet (to torche za dużo powiedziane..) w odpowiednia literaturkę, co radze i innym.

niestety ksiażka to nie żywy człowiek i czasem lepiej sie czegos od człwoieka dowiedzieć niz przeczytać... np jak cos dizała w praktyce. Nie wszyscy mają tyle odwagi by eksperymentować...

ale fakt są i tacy którzy szukają prostych sposobów na pieniądz, a takich nie ma (nmo dobra mozna kupić dobrą drukarkę :D )
warren buffet / 2007-05-27 23:37 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
pytać trzeba. tylko po co pisac o trzódce jakiejś ? ; / pasterzu ; / ?
TaS / 2007-05-27 23:41 / Tysiącznik na forum
mi sie zawsze wydawalo (od kiedy to forum obserwuje),ze trzodke to ma Big - co widac po komentach do jego portfela...

Ale wiesz co? Moze po prostu niektorzy lubia byc w centrym uwagii i sie zloszcza jak nie sa...

albo jak im sie wydaje,ze nie sa.
warren buffet / 2007-05-27 23:47 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
może, niech są w centrum uwagi, mi tego nie potrzeba, nie teraz, bo nie jestem juz na parkiecie 2 miesiące i potrzebuje spokoju. inwestowanie to spokoj przede wszystkim. dla siebie, nie na pokaz.
TaS / 2007-05-28 00:10 / Tysiącznik na forum
ale ze względu na Twoją ilość postów - cześciowo spamerską :D - jesteś jedną z ważniejszych postać forum, a tacy zawsze mają przeciwników...

Z tymi dwoma miesiącami poza parkietem to czegos nie rozumiem... przecież jakieś akcje trzymasz? Chodiz Ci o to, że nie jesteś już aktywnym graczem, a stałeś sie inwestorem? ;)
warren buffet / 2007-05-28 00:21 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jestem za stary juz na to, zeby być waznym. nie chce byc zadnym waznym. inwestuje dla siebie.
TaS / 2007-05-28 00:26 / Tysiącznik na forum
:D:D:D

no a pokaż mi kogoś kto nie inwestuje dla siebie?
No dobrze, ja chce trochę grosza oddać na dobry cel, ale z zasady giełda to miejsce gdzie każdy jest zwierzyną i każdy jest łowcą... i każdy liczy na siebie... ot chcieliśmy kapitalizmu ;)
terrorysta w masce / 83.24.160.* / 2007-05-28 00:15
Tobą też się zajmiemy
piciu / 2007-05-27 23:28 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nie odp na takie glupoty (ruszysz g..... bedzie smrod) - beda ignorowani to odejda

niech sobie pisza w koncu im sie znudzi

chcesz zeby zniszczyli to forum - gdy odejda "starzy" to bedzie zwyciestwo takich pajacow
marboru / 2007-05-27 23:14 / portfel / "Bankier giełdowy"
Witam wszystkich.
Jutro czeka nas ciekawa sesja....
Ustawiłem zlecenie pod STX na rano.....zobaczymy czy pójdzie?
Jutro i we wtorek jazda na papierze będzie.
szymon / 2007-05-27 23:31 / Uznany Gracz Giełdowy
witam,
a skad takie przepowiednie....??
jak myslicie, jaki wplyw na stx ma sprawa Zlomrexu i cenrostalu??
brave_hand / 2007-05-27 22:50 / "Prawie jak rekin :)"
Witam, widzę, że wszystkim dopisują humory, podobno korekta przychodzi gdy nikt się jej nie spodziewa:)
a teraz na poważnie, od jakiegoś czasu interesuję się 2 spółeczkami, Centrostalem i Sygnity, Cetrostal moim zdaniem powininen pójść w górę, może nawet nowe rekordy ustanawiać, nie znam dokładnie projektu Złomrexu, ale to co podali do wiadomości, wydaje się być bardzo obiecujące,
co do Sygnity sprawa jest rtudna, myślałem, że gdy kurs oscylował 98-103 zł to jest to okazja do zakupupów, teraz kosztuje mniej niż 82zł , i coś mi tu śmierdzi
18 maja Deutsche Bank wystawił cenę docelową na 63zł, podczas gdy 11 maja Erste Bank wystawił cenę 132zł, a CA IB 114zł - ktoś wie co jest grane,
co takiego się stało przez tydzień, że wycena spadła o połowę?
zbig$ / 212.2.99.* / 2007-05-28 01:02
ci co stawiaja niskie chca kupic, a wysokie - sprzedac - proste jak drut
piciu / 2007-05-27 23:01 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
to sie stalo i staje sie codziennie:

giełda to taka dziwna gra: inwestorzy kupują i sprzedają akcje, a na końcu i tak wygrywają duże ryby
prawiezaratustra / 2007-05-27 23:14 / _
grube ryby.
Pod Krakowem, w kierunku na Krzeszowice jest taka restauracja.
anonim_03 / 2007-05-27 23:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a kolega ma coś wspólnego z Partami ?
lojka / 2007-05-27 22:49 / Tysiącznik na forum
Dobrej nocki i jutro zielonego :)

fajnie mieć takiego męża jak z "udusił żonę" - ja dziękuję
modliszka / 2007-05-27 22:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam weekendowo :-)
co by Was, na chwilkę oderwać, od giełdy - wrzucam link o mężu który udusił żonę :-)))
spadłam pod biurko....:-)))

http://udusil.zone.patrz.pl/
marboru / 2007-05-27 23:24 / portfel / "Bankier giełdowy"
Mo straszny ten link.....hahaha koleść Best.
.....tekst: "oszukuje mnie" - najlepszy.
anonim_03 / 2007-05-27 22:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
witam Magdo i resztę grona.
Dziecko poszło spac, moża się piwa napić ...
pawel_b / 2007-05-27 22:34 / portfel / Tysiącznik na forum
w odnośnikach też dobre:
http://pechowy.zakret.patrz.pl/
aszulski57 / 2007-05-27 22:27 / Tysiącznik na forum
jak tam browar nad Wisłą ?
anonim_03 / 2007-05-27 23:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kolego,
Pytałeś coś o tej różnicy w cenie futures na ropę na różne miesiące.
Czytałem że tak w zasadzie jest, ale rok temu amaranth właśnie o to się rozjechał.
nie pamietam dokładnie ...

Właśnie upadek amaranht zapoczątkował zapendy regulacji działań hege funds.
modliszka / 2007-05-27 22:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A dziękuję, milutko :-))) Ludzi mnóstwo, jedynie głowa wolniej rabotajet ;-)
aszulski57 / 2007-05-27 22:32 / Tysiącznik na forum
Czy moczyłaś nogi w Wiśle podczas degustacji ?
modliszka / 2007-05-27 22:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie, bo woda zbyt brudna ;-)
aszulski57 / 2007-05-27 22:38 / Tysiącznik na forum
Ale maruda.
To się robi tak.
Kładziesz się na trawie w pozycji horyzontalnej.
Nogi moczysz w Wiśle dla ochłody. Z góry wlewasz piwo
podziwiając przy okazji błękit nieba.
Rozkosz.
Do tego miłe towarzystwo.
/ Jakieś krzaki w pobli żu też mile widziane/
modliszka / 2007-05-27 22:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Koniec tych wyuzdanych komenatrzy, bo za moment, nas ktoś doprowadzi, do porządku :-))) Każdy relaksuje się jak umie - następnym razem wypróbuję Twoją metodę ;-))))
risky bez logowania / 85.128.102.* / 2007-05-27 22:27
A co robiłaś Magdo pod biurkiem??
modliszka / 2007-05-27 22:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
chichrałam się :-)))
PedroGonzalez / 2007-05-27 22:20 / Uznany Gracz Giełdowy
czizas...z lekka makabryczne :-)))
widze, ze po ostatniej dyskusji dot. obcietego penisa i nakretki na penisie tematyka zainspirowala Cie :-)))
modliszka / 2007-05-27 22:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ano trzeba sobie w czasie pozasesyjnym, jakoś podtrzymywać poziom podniesionej adrenaliny :-))))))

Pozdrawiam
piciu / 2007-05-27 22:27 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
poziom to jest to: http://www.maxior.pl/?p=index&id=37058&3
piciu / 2007-05-27 22:35 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.youtube.com/watch?v=VoPG2NO2v2Y
modliszka / 2007-05-27 22:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
:-) słucham własnie....:-)
voodoo child / 2007-05-27 22:01 / "Slight return"
Dobra krotka piłka z mojej strony.
Jutro mozna sprzedac Bytom nie łapiąc sie na PP?
Kiedy mozna spodziewac sie poczatku notowan tychze??
Pozdro
krepek / 2007-05-27 22:04 / portfel / Tysiącznik na forum
ja j*** czemu nikt nie poczyta wczesniejszych postow.......jutro mozesz sprzedac aby nie miec pp
voodoo child / 2007-05-27 22:06 / "Slight return"
Spokojnie nie denerwuj sie . Chwilowo nie mam czasu na czytanie . Dzieki za odpowiedź .
krepek / 2007-05-27 22:08 / portfel / Tysiącznik na forum
spoko, nie denerwuje sie:) pelen luzik
bollullos / 2007-05-27 21:49 / portfel / Uznany Muł Pancerny
co myślicie o UniGlobal, warto mieć dla dywersji? mają USA, UE, Japonię...
TRODEL / 2007-05-27 21:45 / Bywalec forum
witam - jakieś nowe skojarzenia na temat FON -u i KGHM - u

z góry dziękuję

pozdrawiam - BYTOM nie dawaj się

TRAZIM RUKU
pklark / 2007-05-27 21:30 / portfel / -
Krótka spowiedz leszcza ze stanu portfela:
KGHM 20% -pod dywidende trzymam
HTL -pod split tez 20%
IDM -bo ładnie idzie (szedł?) w góre to i ja nabyłem ,tylko nie wiem czy nie za póżno 15%
WARIMPEX -bo spadł tak niska ,ze musi się odbic w góre - 15%
MCI - bo to po prostu w/g mnie ddobra fundamentalnie spólka i powinna jeszcze mocno pójśc do góry i to w krótkiej perspektywie 15%
15 % -gotowizna ( mysle o dobraniu jeszcze KGHM -a) ...........wszelkie uwagi i opinie milo widziane (pozytywne i negatywne) ..........ogólnie na przyszły tydzień jestem duży optymista............
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy