Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wielkie ssanie, a indeksy spadają

Wielkie ssanie, a indeksy spadają

Money.pl / 2007-05-25 18:10
Komentarze do wiadomości: Wielkie ssanie, a indeksy spadają.
Wyświetlaj:
mrazi / 2007-05-25 19:53 / Bywalec forum
Nie żebym chciał się znęcać nad Warrenem B. (który chyba sączy gdzieś browar na plaży bo go tu nie widzę) ale czy myślicie, że warto kupować Bytom jak spadnie w Pon. do 6.00 czy czekać do końca sesji aż spadnie niżej? ...lol
warren buffet / 2007-05-25 20:07 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
bytom jeszcze spadnie i to widac po dzisiejszej sesji. wielu nie chce sie bawić w nową emisje. ja sobie postanowiłem wejsc w NE i mnie te ruchy w ogole nie bolą. miałem bytom po 45, mam po 64, miałem po 72... nastepny tydzien papier będzie sie mocno mielił a potem powinien sie ladnie ustabilizować. pytanie czy nas zwała nie dopadnie :)
inw. / 212.2.100.* / 2007-05-25 20:33
do ilu możw spaść bytom jeszcze w pon. i we wtorek?
warren buffet / 2007-05-25 20:41 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mysle ze w poniedzialek ujrzymy 5 z przodu. we wtorek nie wiem, to zalezy ile bedzie close w poniedzialek
lojka / 2007-05-25 21:10 / Tysiącznik na forum
nie kracz :)
mrazi / 2007-05-25 20:15 / Bywalec forum
ale teraz poważnie...myślę że skończy na 6.00 (w trakcie sesji może być nieco niżej ale wróci). Pokazały to ostatnie PP HGN i JAG. O ile pamiętam to NE po1 a PP 1:1 więc: wtorek sprzedamy po 4.00 i będziemy zdrowo do przodu
piotr824 / 2007-05-25 19:58 / Tysiącznik na forum
zależy czy chcesz się bawić w NE
mrazi / 2007-05-25 19:59 / Bywalec forum
zakładam że chcę
piotr824 / 2007-05-25 20:11 / Tysiącznik na forum
To poczekaj na rozwój sytuacji , ale myślę , że po południu w poniedziałek będzie najtaniej
warren buffet / 2007-05-25 20:15 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
również też tak uważam, potem po zbiciu we wtorek kursu miotanie cały tydzien, a potem pod warunkiem ze swiat sie nam nie zwali powinno być lepiej
Kane / 2007-05-25 21:19 / portfel / Pirania - obserwator giełdy
Po odliczeniu pp liczę, że kurs wyskoczy w górę - wtedy zamierzam sprzedać. Jeśli kurs nie ruszy w górę lub się rynek "sypnie", BTM potrzymam dłużej - myślę, że da zarobić nawet w dłuższym terminie.
Jak ktoś kupował po 72, to trudno mu coś doradzić. Ja obecnie mam po 66 i jest ok. Tyle, że mam niewielką ilość w porównaniu z tym, ile miałem BTM za 27. Mi już dał zarobić wcześniej - teraz liczę na wisienkę kończącą bytmiowy tort :)
piotr824 / 2007-05-25 20:22 / Tysiącznik na forum
myślę , że nie jest źle ,średnią cenę zakupu mam niską , tak że czekam spokojnie na rozwój sytuacji
Eres / 2007-05-25 19:51 / portfel / Wieczny debiutant
"Listu otwartego" tam nie ma, ale zachęcam do wejścia :
http://blog.gwiazdowski.pl/index.php?subcontent=1&id=156
g1962 / 2007-05-25 19:44 / Tysiącznik na forum
Raport bieżący nr 29/2007
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
czytaj dalej


Zarząd FON Spółka Akcyjna informuje,że dniu 25 maja 2007 roku zlożono do Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie wniosek o dokonanie wymiany akcji i list księgowy wymiany akcji.Po dokonaniu wymiany akcji zarejestrowanych bedzie 149 304 035 akcji FON Spółka Akcyjna o wartości nominalnej 10 groszy każda.
Krzysztof Kania - Członek Zarządu

jeżeli nic się nie stanie to split na 1 czerwca ,w poniedziałek powinno byc ciekawie
neo_viator / 2007-05-25 19:22 / portfel / Bywalec forum
Ktoś z Was ma zamiar inwestować w budvar w poniedziałek ? W mojej opinii spółka interesująca. Spora redukcja, mało akcji... myślę , że jest szansa na niezły zysk w niedługim czasie.
Eres / 2007-05-25 19:20 / portfel / Wieczny debiutant
Wielkie ssanie, to jest to :
Subject: FW: ZUS




ZUS!!! - list otwarty przewodniczącego rady nadzorczej ZUS



"Drodzy Ubezpieczeni,

Agresję wielu z Was wywołały moje słowa, żeby nie liczyć na emerytury z ZUS. Jest ona o tyle zrozumiała, że politykom udało się wam wmówić, że jesteście "ubezpieczeni", płacicie "składki" i w ten sposób "oszczędzacie" na własne emerytury. Tymczasem Wasze pieniążki, które co miesiąc pod przymusem i groźbą kary pozbawienia wolności, są Wam pobierane pod mylącą nazwą "składki ubezpieczeniowej" są po prostu ordynarnym podatkiem celowym, przeznaczanym prawie w całości nie na Wasze przyszłe emerytury, tylko na wypłatę świadczeń

dla aktualnie je otrzymujących emerytów i rencistów. W związku z tym w ZUS-ie nie ma w ogóle żadnych pieniędzy. Nie ma ich też w OFE. Nie mogą one inwestować za granicą. Nie mogą też kupować nieruchomości w Polsce. Dlatego na wzroście cen polskich nieruchomości zarabiają emeryci holenderscy i niemieccy, bo ich fundusze emerytalne mogą inwestować bezpośrednio w nieruchomości w Polsce i właśnie to robią.

Tymczasem 60% środków, które ZUS przekazuje do OFE, lokują one w "bezpiecznych" "dobrze oprocentowanych" obligacjach skarbowych. A Skarb Państwa przekazuje je... z powrotem do ZUS, żeby starczyło na dzisiejsze wypłaty. A i tak nie starcza, więc ZUS zaciąga kredyt komercyjny w bankach!!! A skąd będą pieniądze, na spłatę tych kredytów i na wykup obligacji??? Wy je zapłacicie moi drodzy ubezpieczeni i Wasze dziatki (o ile oczywiście zdecydujecie się je spłodzić) w postaci wyższych podatków w przyszłości. Bo skąd Skarb Państwa weźmie pieniądze na wykup tych "dobrze oprocentowanych" obligacji i na kolejną dotację do ZUS na spłatę zaciągniętych kredytów od "ubezpieczonych" podatników je weźmie. Zapłacicie więc odsetki od swoich własnych pieniędzy, które dziś są Wam odbierane na "ubezpieczenie".

System państwowych ubezpieczeń emerytalnych to, jak pisał zmarły przed kilkoma dniami Milton Friedman, "łańcuszek Świętego Antoniego". Płacimy dziś na emerytury naszych dziadków i rodziców w nadziei, że nasze dzieci i wnuki będą płaciły na nasze. Problem tylko w tym, że dzieci robimy coraz mniej - no bo przecież na swoje emerytury właśnie "oszczędzamy" w

ZUS i w OFE. Więc po co nam dzieci? Nie mamy zresztą za dużo pieniędzy na ich utrzymanie, bo przecież połowę wynagrodzenia zabiera nam... ZUS!!! A te, które w przypływie nierozwagi spłodziliśmy, posłuchały, zdaje się, rady Pana Prezydenta i "spieprzają" do Londynu.



Przewodniczący Rady Nadzorczej ZUS

Robert Gwiazdowski"



Wyślij tego maila gdzie się tylko da !!!!!
HolderSor / 195.225.68.* / 2007-05-25 22:49
Przeglądam sporadycznie forum ale tyle nowych, tylu ubyło starych że trudno się
połapać. Pozdrowienia dla Kenobie`go

To co pisze Gwiazdowski, to poplątanie z pomieszaniem.
Facet oprócz tego, że elegancko się ubiera i dobrze prezentuje, plecie te same bzdury
od kilku lat. Ale jak mu dobrze płacą to plecie.
Niech lepiej dopilnuje aby ZUS (i Procom) nie storpedował pomysłu Gilowskiej obniżenia
składki rentowej dla pracowników...
Jako autor programu PŁACE, osoba znająca na wylot (byle nie alot) ZUS i Płatnika to po 1sze:
- składka emerytalna (2 x 9.76%) jest w jakiś sposób ewidencjonowana na naszym koncie (druki RMUA, raporty z OFE). Nie wiem jakie są możliwości od strony prawnej
ewentualnych roszczeń gdyby co...
- składka rentowa ( 2 x 6.5%) nie jest składką, tylko typowym podatkiem (nie jest w systemie KSI ZUS) przypisana do osoby
- składka wypadkowa =podatek (różna w zależności od płatnika około 2% płatnik)
- składka chorobowa=podatek (2.45% pracownik)
- Fundusz Pracy=podatek (2.45% płatnik) inny fundusz niż ZUS
- Fundusz Gwarantowanych Świadczeń=podatek (0.10% płatnik) inny fundusz
oraz
- składka zdrowotna=podatek (1.25% nie odliczane z podatku dochowowego) inny fundusz

Składka chorobowa powinna być zindywidualizowana tzn. osoby, które mniej chorują
powinny mniej płacić...

Pracownik odprowadza na ZUS 18.71% podstawy, pracodawca (płatnik) około 20.81% podstawy. Z tego tylko 19.52% podstawy idzie na emeryturę (a odliczyć należy jeszcze prowizję OFE), a więc nieco mniej niż połowa przekazywana do ZUS.

Jaka będzie emerytura to zależy jak bedzie liczona z tego kapitału który zostanie zgromadzony (ale generalnie mała). Np kapitał przez średnią lat dożycia od wieku emerytalnego i czy będzie jakaś emerytura minimalna i czy będzie dziedziczenie i czy będzie jednorazowa wypłata kapitału... Jak ktoś będzie dłużej żył niż średnia lat dożycia (od wieku emerytalnego) to skorzysta z składek tych którzy wcześniej zmarli.
Generalnie ZUS nie musi się samofinansować może być dotowany z budżetu (z innych
podatków). I tu olbrzymi problem, bo są coraz wieksze grupy (policjanci, wojskowi, strażnicy więzienni i cholera wie kto jeszcze), które nie płacą ZUSu, pobierają emeryturę
średnio klika razy dłużej niż sredni czas dożycia (np policjant 40 letni, żyjący przez 35 lat od 40) i mają emeryturę liczoną nie z kapitału lecz z ostatniego roku pracy...

Z naszych składek utrzymujemy więc rencistów, tych którzy lubia chorować itp. oraz
emerytów, przedemerytów....
mazigall / 2007-05-25 21:29
tak tak - do tego sprawdźcie sobie wpłaty zusu do ofe - tylko policzcie dokładnie każdy miesiąc - zobaczycie jak robi się prawdziwe interesy w państwie prawa.(te miesiące gdzie jest np.40 wpłat po 97 gr. też zsumujcie - liczą na to że się wam nie będzie chciało). A potem do zusu.
ja jeszcze nie zarabiam, ale wszelkimi sposobami nie będę chciał utrzymywać tego molocha. sam umiem zadbać o emeryturę.
a na marginesie policzcie składki zusu z każdego miesiąca do emerytury przy procencie składanym na jakiejś lokacie. Do tego średnia długość życia mężczyzn to 67 lat. 2 lata pobierania emerytury.
życzę odkrywania nowych choryzontów.
MJK / 2007-05-25 19:41 / Tysiącznik na forum
Tzn na czym to polega. OFE, które podobno są niezależne, muszą lokawać w obligacje, w budżet czyli. Resztką pozostającą mogą se robić co chcą.
Mi, za pomocą ustawy, ściągają z pensji. Po to żeby za to obligacje kupić.
Nie chce mi się rozpisywać, ale swoje członkowstwo w ZUSie traktuję jako członkowstwo honorowe. Nic z tego nier dostanę
Kenobi / 2007-05-25 19:29 / Uznany malkontent giełdowy
Bzdura.
jakubas / 2007-05-25 21:16 / portfel / Bywalec forum
Kenobi witaj,ostatnio obserwuję tylko forum, duzo pojawiło sie tu ludzi w jak ktoś wczoraj szłusznie napisal połowa tekstu na forum to powitania, pozdrowienia i zyczenia. Co z Twoimi komentarzami cos mało piszesz ostatnio?
rotux / 2007-05-25 21:22 / Uznany Gracz Giełdowy
teraz już połowa tekstu plus jeden /"Kenobi witaj[..]"/
Eres / 2007-05-25 19:38 / portfel / Wieczny debiutant
MODLITWA ŚW. TOMASZA


Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, ze muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek.

Szkoda mi nie spożytkować wielkich zasobów mądrości, jakie posiadam, ale Ty, Panie, wiesz, ze chciałbym zachować do końca paru przyjaciół.

Wyzwól mój umysł od niekończącego brnięcia w szczegóły i daj mi skrzydeł, bym w lot przechodził do rzeczy.

Użycz mi chwalebnego uczucia, że czasem mogę się mylić. Zachowaj mnie dla ludzi, choć z niektórymi z nich doprawdy trudno wytrzymać.
rotux / 2007-05-25 20:02 / Uznany Gracz Giełdowy
co Ci powiem to Ci powiem ale Ci powiem, że...skopiowałem sobie i przeczytam od czasu do czasu, dzięki
Kenobi / 2007-05-25 19:51 / Uznany malkontent giełdowy
Zam iast się modlić biegnij oddać swoje pieniądze sąsiadowi, do tego przymusowo, niech Ci "zainwestuje", najlepiej zaspekuluje za granicą, bo spekulacja, to najpewniejsza forma pomnażania emerytury. Szczególnie dobre są inwestycje w nieruchomości. Ostatnio mamy kilka przykładów w paru krajach. Ludziom zawsze wydaje się, że wszystko i zawsze może tylko rosnąć, po czym zawsze takie mrzonki kończą się w ten sam sposób.
aneettka / 2007-05-25 20:05
Może i masz rację...
Wszyscy chcą zarabiać na wszystkim i wszędzie - normalny odruch.
Zaś co do zus-u to coś w tym jest z tego tzw. łańcuszka.
Policz ile przez całe swoje życie zawodowe odprowadzisz składek do 65 r. życia
a ile z tego odbierzesz w emeryturze. ...
Oczywiście o ile dożyjesz....
No chyba że jesteś górnikiem, policjantem lub strazakiem.......
anonim_03 / 2007-05-25 20:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
aneettko,
a znasz kogoś kto przeszedł na emeryturę w wieku 65 lat ?
duża część, szczególnie kobiet, to około 55 lat -- i tu jest sedno problemu -- czyli rozdawnictwo.
aneettka / 2007-05-25 20:22
Ja jestem w wieku produkcyjnym :)
A o progu 65 - piszę Kenobiemu aby sobie policzył.
pozdrawiam.
sumani / 2007-05-25 19:58 / Plankton giełdowy
to prawda ,to nie są fundusze "dynamicznego wzrostu"...
Eres / 2007-05-25 19:55 / portfel / Wieczny debiutant
Dziękuję za bezpłatną poradę. Swoje pieniądze mam rozsądnie ulokwane, no z wyjąkiem kilku śmieciuszków, takich dla zabawy.
A pomodlić się..... jest warto. Namawiam.
Kenobi / 2007-05-25 19:59 / Uznany malkontent giełdowy
Ja namawiam do samodzielnego myślenia, jeśli potrafisz.
sumani / 2007-05-25 19:51 / Plankton giełdowy
....a to nawet ładnie napisane jest....
mrazi / 2007-05-25 19:14 / Bywalec forum
Tak patrze na te Wasze portfele i widzę, że ja chyba dziwny jestem...lol EMP, HGN, ZUR, JAG, TVL, MSW
a może jestem przewrażliwiony?
lechistan / 2007-05-25 21:24 / portfel / Bywalec forum
witaj mrazi
a gdzie mozna te portfele zobaczyc??
flugo dziecko hossy / 83.3.53.* / 2007-05-25 19:17
no trochę jesteś:)
nie masz forumowych hiciorów:
- lubawa
-bioton
-bytom
-stasiu
-zdzisiu
a tego ostatniego to poniżej 6 zeta moim zdaniem warto bierac- nie wierzę,że to koniec historii....
mrazi / 2007-05-25 19:50 / Bywalec forum
nie wiem tylko czy to dobrze czy to źle?...ale czas, a raczej kasa pokaże.
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2007-05-25 19:56
dokładnie tak jak napisałeś.
mendes / 2007-05-25 18:49 / Bywalec forum
Witam wszystkich.Mam pytanie do korzystających z e-maklera.Jak długo czekacie na kase na rachunku,jeśli zlecenie kupna nie została zrealizowana podczas sesji ,lub jeśli anuluje się w go w czasie sesji.Dzięki za odp.
party123 / 2007-05-25 20:29 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To jeszcze zależy czy masz kasę wcześniej wycofaną z giełdy. Jeśli tak to na nowe zlecenia idzie najpierw ta kasa. Wtedy po anulowaniu zlecenia kasa czeka na pierwotny termin. A jeśli na zlecenie poszła kasa bezpośrednio z eKonta to od razu.
avers / 2007-05-25 19:27 / Bywalec forum
Witam wszystkich
Korzystam z e-maklera w PKObp.. Po anulowaniu zlecenia wracam do opcji "stan rachunku" i robię "odswież" w zasadzie kwota blokowana zleceniem wraca na "stan"
natychmiast
jesli zlecenie nie zostanie zrealizowane do końca sesji,
kasa jest odblokowywana przed fajrantem obsługi - do 18.
U mnie e-makler najlepiej chodzi na IE - jesli chodzi.
MJK / 2007-05-25 19:03 / Tysiącznik na forum
Trzy dni. W eMaklerze masz taką pozycję jak należności i tam jest data kiedy wróci Ci na konto. Wraca raczej rano wtedy, piierwszaą sesją eliksirem
party123 / 2007-05-25 20:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Po południu, ale przed końcem sesji. :) Dokładnej godziny nie znam. Około 15.
mrazi / 2007-05-25 18:52 / Bywalec forum
jak chcesz szybko to idź do ING, Sidoma chodzi jak przecinak...
TaS / 2007-05-25 18:53 / Tysiącznik na forum
niby szybko chodzi, ale te kombinacje, że mam problemy pod fire foxem powoli mnie wkurzaja...
mrazi / 2007-05-25 18:59 / Bywalec forum
chodzi dobrze tylko pod IE...niestety :(...ale cóż szybkość ważniejsza od przyzwyczajeń
raven.2007 / 2007-05-25 18:50
Jak dotąd było to bardzo szybko, zaraz po anulowaniu zlecenia. Czasowo trudno określić dokładnie, ale to kwestia sekund.
bolo nielogo / 83.145.84.* / 2007-05-25 18:53
nie dotyczy transakcji na CETO
mendes / 2007-05-25 18:52 / Bywalec forum
U mnie do tej pory nie ma .A posesji 2 godziny.Reklamować coś,czy czekać?
vonGluza / 2007-05-25 19:09 / portfel / Bywalec forum
kiedyś anulowałem zlecenie ale okazało się że wstrzeliłem się w trakcie realizacji. Ja czekałem na kase a akcje już grzały miejsce u mnie na grzędzie ;-)
raven.2007 / 2007-05-25 18:52
Jak znam siebie już bym dzwonił :) Ale ja jestem trochę niecierpliwy.
mendes / 2007-05-25 18:54 / Bywalec forum
Dzięki.Poczekam jeszcze i zobacze co będzie dalej
mendes / 2007-05-25 18:58 / Bywalec forum
I to jest siła MONEY.Tylko zapytałem tutaj,a w momencie kaska z powrotem na rach, :)Ale trwało to 2,5godz.
kkkoch / 2007-05-25 19:06 / Bywalec forum
W czasie sesji jest szybko, minuta, dwie, po sesji rzeczywiście czasem 2 godziny
grzeg0rz / 2007-05-25 18:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Moska nabył znaczny pakiet ZTSERG.
A lubawe to żeś skaził Panie Moska.
TaS / 2007-05-25 18:31 / Tysiącznik na forum
zastanawia mnie dzisiejsza sesja. Obroty sugeruja, że coś się wydarzyło/wydarzy... Nie widać ani nerwowości, ani paniki. Bo przecież ktoś te wszystkie spadki złapał. poza Bytomiem nie było efektownych zjazdów (jesli jest inaczej niech mnie ktos poprawi), super wzrostów tez nie było.

Myślę, że jest zdrowo. Troche odsapnijmy uspokojmy emocje. Nie może przecież wiecznie rosnąć, ugruntujmy teren pod ewentualne korekty :D

a Stany coś się ruszają up...

może w poniedziałek znów ruszymy :)
Kenobi / 2007-05-25 18:46 / Uznany malkontent giełdowy
Ruszamy stale od pewnego czasu, tylko brak przekonania do tego ruchu. To tak jakby ktoś udawał że biegnie, licząc, że inni pobiegną na komendę - ruszamy, po czym okazuje się że biegną sami, a podający komendę gdzieś się zawieruszył. Żeby nie okazało się, że on pobiegł, tylko nie w tą stronę.
sarkafarka / 2007-05-25 19:05 / Tysiącznik na forum
na wojnie podobno wszyscy s****li gdzie mogli, bohaterem zostawal ten kto akurat pobiegl w dobra strone.
TaS / 2007-05-25 18:55 / Tysiącznik na forum
w głupim i glupszym (głupi film ;D) był taki motyw, że gość machał rękami jak jechał samochodem i wydawało mu sie, że szybko biegnie...

Wydaje mi się, że im mocniej obecny poziom ugruntujemy tym lepiej dla przyszłości. wykres bedzie technicznie lepszy...
flugo dziecko hossy / 83.3.53.* / 2007-05-25 18:29
dobra...
siedzę sobie przy żubrze i portfel okazuje:
radek pda, gtc, mci, pegas,bytek,zdzich,igroup
i tak zostanie przez nastepny tydzień.
TaS / 2007-05-25 18:32 / Tysiącznik na forum
podobne portfele mamy. Nie wiem tylko jak procentowo. Siedzimy w jednym pociągu, pytanie dokad jedzie :)

no jest różnica, ja siedzę przy mineralce z wodą :D
flugo dziecko hossy / 83.3.53.* / 2007-05-25 18:37
co Ty?
zwierzęta piją wodę...

procentowo to pierwsza dwójka to 40% portfela, reszta malejąco od 20%..
TaS / 2007-05-25 18:46 / Tysiącznik na forum
ale nie piją jej z lodem własnej produkcji :D

u mnie większość w bytku i gtc... reszta to maluchy :)
flugo dziecko hossy / 83.3.53.* / 2007-05-25 18:51
bytek jak łyknie warmię bedze wart swojej ceny
gorzej jak nie lyknie...
gtc to mul- ale stabilny...i ciagnie do gory
TaS / 2007-05-25 18:57 / Tysiącznik na forum
z tą warmia to akurat ja mam średnie przeczucia. Firma dobra, ale marka żadna. Jeśli potraktują ich jako producenta to ok, ale jeśli to ma być brand to ... no nie rozsmieszaj mnie wyobrażasz sobie porównywanie takich maerk jak Vistula, Wólczana, no nawet ten Bytom i "jakas Warmia" , już "Próchnik" jest nieciekawy. Ale mowie to jako konsument :D
flugo dziecko hossy / 83.3.53.* / 2007-05-25 19:00
ok.
Ale Wolczanka tez brzmi do dupy.
Vistula jakies lepsze skojarzenia budzi.
Prochnik- hehe...
Warmia- niemcom sie dobrze kojarzy z vaterlandem...
TaS / 2007-05-25 19:04 / Tysiącznik na forum
vistula brzmi międzynarodowo, a Wólczanak no cóz - jak wypowie to jakiś gutenmorgen? Eine Wulzanka?

Ja najchetniej z krajowych to nosiłem vistule. Fajny krój :D
flugo dziecko hossy / 83.3.53.* / 2007-05-25 19:19
vistula jest praktycznie miedzynarodową marką...
szacunek dla pani z salonu w Galerii Pomorskiej...
inwestor1975 / 2007-05-25 18:27 / Tysiącznik na forum
http://www.gpwinfostrefa.pl/palio/html.run?_Instance=cms_gpw.pap.pl&_PageID=6&_EspiID=139508&_DocID=283803&_Site=ESPI&_CheckSum=807281231
szampion nielogowany / 83.28.192.* / 2007-05-25 18:25
nowy serwis informacyjny


www.gpwinfostrefa.pl
raven.2007 / 2007-05-25 18:21
No to jest pora na cotygodniowy rachunek sumienia: sprzedałem połowę Bytka i 2/3 Dudy. W zamian do portfela wskoczyły: Drozapol, Getin i IDM. Udziały papierów mniej więcej równe (12-16%). Miłego weekendu. Pozdrawiam.
raven.2007 / 2007-05-25 18:22
A oprócz tego po staremu: MSZ i Lubawa.
TaS / 2007-05-25 18:10 / Tysiącznik na forum
co to, nie ma tu jeszcze komentarzy? halooo, pobudka :)

Niefajny dziś dzień, po tyłku dostałem - takie życie...

a jak u Was?
ryzako / 2007-05-25 18:26 / Bywalec forum
ja już się chwaliłem:+1.15%. Dzięki PEP,PBG, NTT a pomimo MSZ,STX,BDX
raven.2007 / 2007-05-25 18:12
Też doastałem 2,56% w plecy. Przez Bytom :(
TaS / 2007-05-25 18:14 / Tysiącznik na forum
spokojnie... trza poczekać :) i nie robić gwałtowych ruchów :D on jeszcze urośnie :)
raven.2007 / 2007-05-25 18:17
Połówkę puściłem w tym tygodniu, z a połówką teraz się waham. Przez weekend się określę :)
flugo dziecko hossy / 83.3.53.* / 2007-05-25 18:24
zamień na hygienikę- pampersy superchłonne robią:)
raven.2007 / 2007-05-25 18:25
Z garniaka w pieluchy? Nie będzie to uwstecznianie się? ;)
flugo nielogo / 83.3.53.* / 2007-05-25 18:27
no może trochę...
ale pampers sie przyda ...
nie wszyscy beda chcieli pipki...
raven.2007 / 2007-05-25 18:28
Jak zwolni sie trochę gotówki rozważę pomysł :)
flugo dziecko hossy / 83.3.53.* / 2007-05-25 18:42
żartuję, hgn- już mocno zgrana, bytka trzymaj- ryzyk fizyk, wykup pipki i poczekaj z 6-9 miesięcy co sie stanie...
a potem- wólczanka-vistóla
może
bytom-próchnik?
raven.2007 / 2007-05-25 18:45
HYgienika miewa niezłe wyskoki, ale to chyba raczej na szybki zarobek.
mrazi / 2007-05-25 18:49 / Bywalec forum
hygienika nie wyskoczy dużo ponad 8.00 do czasu zapisów na nową emisję albo i dłużej...to jest najwcześniej w sierpniu. pp warte 5.40 cena emisyjna 1.90 to w sumie 7.30
flugo dziecko hossy / 83.3.53.* / 2007-05-25 18:46
albo stratę;)
4 5 6 7 8 9
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy