Forum Polityka, aktualnościKraj

wielkie zmiany w Poczcie Polskiej

wielkie zmiany w Poczcie Polskiej

bang_bang / 2013-04-29 12:56
Poczta Polska zamierza wkroczyc z nowa oferta dla wszysctkich obywateli. Maja zamiar podbic rynek ubezpieczen, chciala by przedewszystkim zaistniec na rynku ubezpieczen na zycie :) Czy myslice ze to dobry pomysl na takie dzialania??
Wyświetlaj:
janek67 / 2013-04-30 14:25
haha oni niech sie zajma najpierw porzadkiem w swoich strukturach, dzis wlasnie w krakowie na poczcie wypadl mozdzierz z przesylki.... cieawe dlaczego, ja wiem dlaczego, bo wiem jak traktuja przesylki na poczcie, rzucajac przerzucaja, i cuda wianki z nimi robia nie szanujac zawartosci
rozgrzana / 2013-04-29 15:23
poczta polska zaczela sie obawiac konkurencji ze storny inpostu i paczkmatow wiec zaczynaja szukac dodatkowych pieniedzy w roznych uslugach, ale mysle ze na ryunku jest juz tak ciasno z ubezpieczeniami ze to bedize chybiony pomysl :)
miechhh / 193.234.198.* / 2013-05-02 15:16
InPost też zaczął sprzedawać ubezpieczenia - współpracują z Generali i Link4 - można to załatwic z nim zdalnie i szybko. Polecam :-)
zuzkameduzka / 2013-04-30 09:52
no tak. ale sadzac po ich czasach doreczen przesylek itp to nie chcailbym tam kupowac ubezpieczenia bo napewno musialbym czekac tak dlugo jak dostarczane sa listy xDD masakra

Najnowsze wpisy