Forum Polityka, aktualnościKraj

Wieloletni senator PiS dostał odznaczenie od Komorowskiego

Wieloletni senator PiS dostał odznaczenie od Komorowskiego

Wyświetlaj:
Wapniak / 2012-12-31 17:17 / Tysiącznik na forum
Zap...itd. Przydałoby się więcej wiedzy. Cóż...po tylu reformach, nie dziwota. Stać Panią tylko na bezmyślny skowyt a bruderszaftu nie piliśmy. Tyle.
Wapniak / 2011-11-10 22:11 / Tysiącznik na forum
Ciekawe za co? Za nieróbstwo! ....'W okresie PRL był aktywnym opozycjonistą. W 1976 r., po protestach robotniczych w Radomiu i Ursusie wywołanych przez drastyczną podwyżkę cen żywności, uczestniczył w organizowanej przez Komitet Obrony Robotników (KOR) akcji pomocy represjonowanym."...
Hmmm... Pytam teraz, czyż nie ma lepszej okazji do działania?...
Może był tylko wtedy zwykłym leniem, obibokiem jak wielu, których znałem z tego okresu. Może trzeba było właśnie wtedy pracować a teraz jak jest okazja bronić praw robotnika i walczyć z podwyżkami i kryzysem do którgo między innymi on się pośrednio przyczynił...
Swoją drogą, gdyby tak przyjrzeć się bliżej tym "wspaniałym kombatantom"... Szkoda gadać.
Zaporczykówna / 89.76.6.* / 2012-12-31 16:46
Trzeba było,Wapniaku wówczas doświadczać odwagi i popróbować,jaki ma smak.A teraz? Weź się ,Wapniaku w garść,bo nikt ,myślę,za takich asekutrantów,którzy wtedy i teraz siedzą na kanapie i programowo mają za złe,nie da złamanego szeląga,nawet złego.No to rusz wreszcie tyłek z kanapy i walcz!Pole wolne!
Wacuś Młody TYPEK / 83.7.188.* / 2011-11-10 15:24
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
in / 87.204.172.* / 2011-11-10 15:56
Panie prez. Komorowski, to jest SKANDAL, żeby odznaczać Orłem Białym człowieka , który sam bezczelnie domagał się stanowiska vice-marszałka Senatu, sekretarki i samochodu bo ma zasługi i mu się należy.Takie zasługi a może i większe miało wielu innych opozycjonistów, ale są skromni i nie domagają się czegoś za coś. Poza tym, ten człowiek ilekroć występował w TV był nie zrównoważony psychicznie, a do swoich oponentów chętnie by "dołożył" tymi swoimi nerwowo wymachającymi łapami tuż przed nosem oponenta.
deba / 79.191.177.* / 2011-11-10 16:18


Panie prez. Komorowski, to jest SKANDAL, żeby odznaczać Orłem Białym człowieka

Tak to jest skandal. Czlowieka uczciwego, prawego który w walce z komuną byl na pierwszej linii powinno się w/g polskich standardów wdeptać w ziemię a nie odznaczać. Dekownicy i ci co kiedyś się bali albo byli wybitnymi dzialaczami PZPR a dzisiaj glośno krzyczą precz z komuną do odznaczenia wystąp!.

Najnowsze wpisy