Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wielu Polaków jest przerażonych zmianami w składzie rządu - twierdzi wicemarszałek sejmu

Wielu Polaków jest przerażonych zmianami w składzie rządu - twierdzi wicemarszałek sejmu

Wyświetlaj:
George / 83.25.245.* / 2006-05-08 16:29
Czy Szmajdzińskiemu chodziło o konflikty w łonie Giertycha?
gg / 80.53.211.* / 2006-05-08 11:35
Niektóre komentarze prawie wycięte z onet pl. żal i szkoda czytać .... zastanówicie się wszyscy ile będziemy pracować aby odbrobić straty , dlaczego Lepper wziął rolnictwo bo niby mało tam euro do wyciągnięcia ? po kilku miesiącach dowiecie się ile to ziemi mają wszyscy z Samoobrony i ile biorą dopłat ... nie chodzi o PO czy inną frakcję chodzi o kompetencje czy w waszych firmach najwyższe stanowiska zajmują ludzie którzy nic nie potrafią i skończyli zaocznie technikum rolnicze ?????
xxx / 217.74.68.* / 2006-05-08 07:19
Nie po to ciezko pracowalem i czegos sie dorobilem, zeby mi to janosiki ukradly...
Czarek / 212.76.33.* / 2006-05-08 06:49
Mnie także przeraża postawa marszalka Komorowkiego. Jego wypowiedź świadczy o jego stosunku do naszego Kraju. Nadal traktuje Polskę i polskie instytucje jako miejsce rozgrywek dokonywanych za pomocą pozornych dzialań i haseł nie mających solidniejszych podstaw. "Wielu Polaków" zastepuje dzis sformułowanie nadużywane przez posła Tuska: "miliony Polaków". Czy do tego ma sie sprowadzać aktywnosc polityczna PO? Wymyslanie synonimów? Wielu to dokładnie ilu? Czy wielu to większość czy też wielu to już może 20 osób? Czy może chodzi wielu znanych Panu Komorowskiemu dzaiłaczy PO? W moim otoczeniu wielu (a to znaczy większość) jest oburzone 'polityczną' działalnością PO.
kaja / 83.31.39.* / 2006-05-07 23:43
Wielu Polaków jest przerażonych i zdziwionych kulturą wypowiedzi i "odpowiedzialnością za Polskę " P.Komorowskiego, który nie może się jak widać doczekać koalicji z "postępowymi kolegami z SLD" , to uważam ja
KAJA
żwirek&muchomorek / 212.213.147.* / 2006-05-07 22:30
Oczywiście obecność w rządzie Giertycha i Leppera to wielka kompromitacja polskiej demokracji, ale są pozytywne strony tej sytuacji. Wkrótce indolencja i niekompetencja obu panów stanie się widoczna. To spowoduje spadke notowania rządu i rozlamy awanturniczej koalicji. Lepper nie radzący sobie z problemami wsi szybko ucieknie z rządu starając się zachować wizerunek obrońcy wsi. Suma sumarum wszystkie koalicyjne ugrupowania stracą w rankingach wyborczych. Silnie wzmocni się obecnie zapomniana lewica i centrum. Wzrośnie także sila PO, ale nieznacznie, bowiem wyborcy bardzo negatywnie oceniają jej postawę. Istnieje nadzieja, że następne rozdanie wyborcze zmiecie ze sceny ugrupowania populistyczne, i oby tak się stalo.
reader / 212.244.39.* / 2006-05-08 07:08
Dyzma też był indolentem i prostaczkiem, ale w tym kraju to zaleta w karierze politycznej. Oj znowu życie wyprzedziło kabaret.
LP / 83.135.135.* / 2006-05-07 20:25
Co mnie obchodzi wypowiedz jakiegoś tam pana Komorowskiego. Czy moja wypowiedz obchodzi Pana Komorowskiego. Sedno sprawy tkwi w samym Tytule.Odpowiedzmy sobie sami CO znaczy dla tych Panów
takie słowa .Zaufanie i zobowiązanie z tego tytułu.Czy tylko jeszcze jeden krok do robienia prywatnej Kariery ?
Na ile Kompromis i wyrzeczenia się z zobowiązań wpłyną na poprawe SYTUACJI w tym Kraju?
Sokół / 2006-05-07 19:36
Niesamowicie obiektywny artykulik, zamieszczony przez redakcję na forum o giełdzie ;) Co mnie obchodzi wypowiedz jakiegoś tam pana Komorowskiego. Pamietam jak się niemal popłakał, kiedy to Kaczyński wygrał wybory i kiedy nie został marszalkiem a jedynie wice... Nie wiem, jakie będą rządy PIS-u z Lepperem i Giertychem, ale wiem, że doszło do tego tylko i wyłącznie dzięki PO. Nie zgadzali, się ani na koalicję, ani na wcześniejsze wybory, więc teraz powinni tak przynajmniej dla przyzwoitości siedzieć cicho... Przecież sami są za zaistniałą sytuację odpowiedzialni.
Wiem, jeszcze to, że wielu Polaków jest przerażonych nie tylko Giertychem i Lepperem, ale jeszcze bardziej kunktatorską postawą Platformy Obywatelskiej :)
Titania / 83.7.241.* / 2006-05-10 17:13
Oj sokole daleko to ty nie zalecisz z tą swoją propagandą. Po jaką cholerę mieli zgadzać się na wcześniejsze wybory ,miało być tanie państwo , był przecież pakt stabilizacyjny no i co nie potrafil PIS rządzić a teraz wszystkiemu winna Platforma?
Polczyk / 83.22.61.* / 2006-05-07 21:45
Widzę, że pranie mózgów jakie funduje PIS społeczeństwu zaczyna działać...pewnie za korki na drogach i chmury na niebie też jest Tusk odpowiedzialny...Pozdrawiam zwolenników koalicji...ciekawe jak wasze dzieci będą się uczyły pod wodzą Giertycha..
Sokół / 2006-05-07 22:03
Pranie mózgów to fundują wam "obiektywne" liberalne media. Ja w przeciwieństwie do ciebie myślę całkowicie sam! PO mogła się zgodzić na wczesniejsze wybory i nie dopuścić Leppera I Giertycha do władzy! Nie zgodzili sie na to tak samo jak na koalicję, więc tak naprawdę to tylko plują w swoich mediach na wszystkich, a sami są za to odpowiedzialni!
Ale ty tego nie rozumiesz, bo za ciebie myśli telewizja kierowana przez byłych liderów PO pana Dworaka, Kozaka itp. I jeszcze jedno inteligencie, jeśli chcesz rozmawiać, to się z laski swojej zaloguj a nie piszesz pod różnymi nickami, różne utopijne bzdury zasłyszane gdzieś w pseudo-wolnych mediach....Żenada
rozsądnie myślący / 198.155.189.* / 2006-05-11 09:52
Do Sokoła: zbiera mi się na torsje jak słysze te wyświechtane slogany PiS-uarów (liberalne media, wina PO, pusta lodówka, układ). Trzeba totalnego kretynizmu i braku rozsądku aby wierzyć, że PiS i farbowane lisy koalicjanci zmienią kraj w kierunku praworządności i dobrobytu. Uprawiają tanią, podkreślam tanią technikę tworzenia i łagodzenia konfliktów, jazdę na chwilowej gospodarczej fali - nawet prosty człowiek wie, że obecny wzrost gospodarczy to nie ich zasługa tylko wcześniejszej polityki i efekty wejścia do UE.
PO niech spokojnie czeka na dogodny moment, zbiera siły. Do wcześniejszych wyborów dojdzie a PiS- koalicjanci będą rozliczani z obietnic, których nie spełnili i nie mają zamiaru spełnić (bo były po prostu absurdalne).
demokrata / 84.135.172.* / 2006-05-08 01:02
Zgadzam się z m@m. Jak pomyślę, jak się PIS zachował po wyborach, jak się zachłysnęli władzą, nie chcąc nic konkretnego oddać PO, to się PO wcale nie dziwię, ze stanowczo obstają przy swoim. Oni przecież reprezentują dużą cześć społeczeństwa. Szkoda tylko, ze kumają się teraz z SLD-owskimi aferzystami.

A nawiasem mówiąc twoja agresja i zacietrzewienie pozwalają przypuszczać, ze słuchasz prawdziwie obiektywnych, inaczej myślących mediów.
geek / 156.17.67.* / 2006-05-08 08:38
Nie przesadzałbym. "Kumanie" się SLD i PO objawia się jedynie tym, że są w opozycji i krytykują istniejący porządek rzeczy. Przy panującym bajzlu, w zasadzie wszyscy krytykują działania rządu, ale to nie znaczy, że mają ten sam program i tworzą "opozycyjną koalicję".

A wszystkim do których umysłów przedostała się naiwna propaganda Pana Prezydenta Kaczyńskiego, który do znudzenia, przy każdej okazji powtarza "że to wina PO" chciałbym powiedzieć, że JEDYNĄ grupą która zadecydowała o składzie obecnego gabinetu jest PIS.

Jeżeli wg PISu taka koalicja jest straszna i be (przecież cały czas powtarza się, że to, że jest tak źle to przez PO) to nie trzeba było jej zawiązywać! A tą decyzję mógł podjąć wyłącznie PIS i tylko i wyłącznie PIS ponosi za nią odpowiedzialność. A notoryczne powtarzanie "że to PO", w tej chwili to już chyba służy PISowi do przekonywania siebie samego. Bo szczerze wątpię, aby Panu Kaczyńskiemu (prezesowi) zależało na stawaniu w jednym szeregu z populistami i nacjonalistami - cóż, wydawał się być rozsądnym człowiekiem.

Można opowiadać banialuki, można wierzyć w propagandę Naszego Dziennika, ale nie zmieni to faktu, że odpowiedzialnośc ponosi zawsze ta osoba lub ugrupowanie, które posiada władzę podejmowania decyzji. Tak jest właśnie ułożony ten świat.

A co mamy teraz? Leppera i Giertycha w rządzie. I jedyną osobą której zrobiło mi się szkoda, jest Pan Premier Marcinkiewicz, który przejdzie do historii jako Prezes Rady Ministrów którego gabinet ułożył szef partii... nic dziwnego, że nie jest mu ostatnio do śmiechu. Nawet swoją drogą zabawne wtorkowe obwieszczenie, że obecny wzrost gospodarczy jest zasługą działań podejmowanych przez Rząd, wygłosił z dość kwaśną miną. Cóż, wygląda na to, że nad popularnością Premiera zawisły gradowe chmury...

Ciekawe ile wytrzyma.
m@m / 83.8.153.* / 2006-05-07 22:19
mam inne zdanie kaczki koalicji nie chcialy z po a przeprowadzenie wczesniejszych wyborow nie mialo sensu powniewaz by nic nie zmienily w ukladzie sil
ciolozmola / 212.14.5.* / 2006-05-08 08:51
a może jakieś argumenty (fakty) popierające postawioną przez ciebie tezę ? Nowe wybory nic by nie zmieniły ? Przecież rząd tworzyłaby Platforma (według sondaży zwycięska). Tak nisko oceniasz zdolności Tuska i reszty jego bandy ?
piotr1111 / 24.215.229.* / 2006-05-07 19:51
biedne kaczątka!! łapami perfidnych dobrze zakonspirowanych ubeków z PO zostali oddani na napastwę leppera i giertycha! biedne sierotki:)
cdd / 84.172.101.* / 2006-05-07 17:34
typowa gra pod publiczke. Niech sie zajmie soba i swoimi skorumpowanymi towarzyszami aferzystami.
Qlt / 83.15.97.* / 2006-05-07 18:52
Jakoś pan Komorowski nie trąbił, że ludzie są przerażeni ( a byli i nie bez powodu) gdy do władzy doszedł Miller z postkomunistami. Komorowski to czerwone ścierwo na usługach zachodnich obłąkanych lewaków. Komorowski to polonofob.i tyle.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy