Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wiem, co powinni zrobić Ziobro z Kamińskim

Wiem, co powinni zrobić Ziobro z Kamińskim

Money.pl / 2013-01-05 09:16
Komentarze do wiadomości: Wiem, co powinni zrobić Ziobro z Kamińskim.
Wyświetlaj:
prezydęt / 77.253.13.* / 2013-01-05 16:11
Dlaczego portal zleca pisanie felietonów osobie żyjącej z inspiracji mowy nienawiści?

Dlaczego ten złotousty lewak nic nie pisze w sprawie Pana Prezesa Sobolewskiego i Pani Szarek? Czytelnik - taki jak prezydęt - chętnie dowiedziałby się czy Pan Prezes jest w stanie wolnym i żyje z partnerką życiową (jak to nazywają media publiczne), czy też jest żonaty i ma na boku kobietę (którą na mieście zwykle nazywa się w takiej sytuacji k_rwą)? Prezydęt inwestuje na m.in. na GPW i chciałby wiedzieć czy to zdrowe towarzystwo.

Dlaczego portal współpracuje z osobą, która nie rozumie, że sądzony lekarz prawdopodobnie brał łapówki od śmiertelnie chorych ludzi za przyśpieszenie kolejki do operacji ratującej życie - kosztem innych oczekujących. Jeśli tak, to żerował na kasie chorych, która finansowo ledwie dyszy i jest w interesie publicznym demaskować padlinę zerującą na niewydolnym organizmie.

Czyż detale wyroku nie byłyby w tej sytuacji już nieistotne? Czy tak osoba nie zasługiwałaby na pozbawienie praw do wykonywania zawodu? Czy nie od dziennikarza - drobny obywatel jak prezydęt - miałby oczekiwać wyjaśnień i interpretacji w tym aspekcie?

Mówiąc między nami, prezydętami, to ja bym się wcale nie dziwił łapówkarzom wszelkiej maści garnącym się do środowisk (w tym partii) miłujących takie zachowania. Dziwiłbym się wyborcom ...
krata / 83.24.218.* / 2013-01-05 13:59
To tragedia Polskiego Narodu że przytrafił mam się rząd pisu najgorsze wspomnienia z historii wracają jak bumerang
git260 / 178.182.179.* / 2013-01-05 09:43
Problem w tym że ten G.uzależniał leczenie kasą, a nie jakieś dowody wdzięczności.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Mirek333 / 31.134.52.* / 2013-01-05 09:38
Panie Płaskoń, czytam ten pana tekst i wybija z niego chęć wybielenia tego łapówkarza. Sam MIAŁEM ojca który nie był operowany bo lekarz nie DOSTAŁ łapówki. Wie pan co o panu myślę?
nnn4 / 31.11.138.* / 2013-01-05 11:43
A co myslisz o ziobrze, przez ktorego kretynska i nieodpowiedialna wypowiedz wielu ludzi nie doczekalo sie przeszczepu???
MIŚ-KO-W / 62.87.243.* / 2013-01-05 22:38
1. a zobacz jakie spadki liczby przeszczepów są notowane w Niemczech - a tam nie było żadnej sprawy medialnej z ich dr G.! sprawdź, a nie powtarzaj jak papuga jakie były przyczyny
2. nie zapominaj, że toczą się jeszcze sprawy o nieumyślne spowodowanie śmierci (możesz znaleźć w internecie)
chichot dona / 164.127.23.* / 2013-01-05 13:13
Przez Ziobrę? Czy raczej przez strach i solidarność łapowników?
Nagle zrobili się ostrożniejsi , zarówno dający jak i biorący łapówki.
Dawców organów raczej nie ubyło, ubyło chęci z drugiej strony.
prezydęt / 77.253.13.* / 2013-01-05 16:32
Dokładnie!
Przeżyłem wiele lat w komunie i drugie tyle w demokracji. Dlatego mogę powiedzieć z całą pewnością, że o ile mam wątpliwości co do kompetencji Pis-u do zarządzania państwem, w czasie gdy to było możliwe (zbyt duży udział wojowniczych niemłodych ludzi niskiego szczebla - techników, pielęgniarek), o tyle na walkę z korupcją i ogólnie na awans "moralny" Polaków i Polski mieli wpływ nieoceniony.

W "czasie Ziobry" (niepotrzebnie stworzył tą kanapową przybudówkę) pracowałem blisko samorządu gminnego i widziałem na własne oczy uzdrawiający wpływ tamtej szarży. Jeszcze dzień wcześniej wydawało się że tego nie da się zmienić, że ludzie muszą brać i dawać, a jednak...

W ciągu paru miesięcy ogromna większość samorządowców (nie biorących) podniosła głowy i zaczęła mówić o tym że nie biorą. Natomiast ci biorący, może 10% urzędników ale zajmujących stanowiska decyzyjne, niekoniecznie kierownicze, lecz decydujące o interesach petentów pochowało się do mysich dziur. Duża część z nich w czasie tego czyśćca poczuła komfort życia uczciwego i do łapówek nie wróciła pomimo zmiany władzy i zmiany ocen moralnych.

To wielka i nie do zatarcia zasługa "Kaczystów".
mefisto58 / 213.158.217.* / 2013-01-05 09:35
Panie Płaskoń, przysięga Hipokratesa powinna bezwzględnie obowiązywać każdego lekarza tak jak moralność i etyka każdego dziennikarza, Pana także. Inaczej Panie dziennikarzu Polska nigdy nie będzie państwem prawa.
Na marginesie: a co z tymi, którzy nie mieli co włożyć w kopertę dla pana doktora?
jm1956 / 94.254.193.* / 2013-01-05 09:32
No własnie. Rzetelność dziennikarska. Pan Płaskoń nie chce poczekać na wyrok ws. śmierci jednego z pacjentów dra G. Ale cóż tam. Już można ferować oceny, bo jutro o pierwszej sprawie, w której skazano dra G. już nikt nie będzie pamiętać.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Elektro Devil / 2013-01-05 09:16 / Tysiącznik na forum
Doktorek został skazany za łapówki, ale redaktorek poci się, dwoi i troi żeby wybielić skazanego, a dowalić opozycji.

Przecież łapówy to zawsze tylko drobna wdzięczność za załatwienie sprawy, może Platforma Obywatelska zalegalizuje ten proceder ?
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy