Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wiemy, co rząd zrobi w następnych latach z finansami

Wiemy, co rząd zrobi w następnych latach z finansami

Wyświetlaj:
wyborca PO / 83.20.9.* / 2010-08-07 17:59
to już tylko nauczyciele się liczą? oni głosowali na PIS! o co tu chodzi?
gdzie likwidacja koncesji, zezwoleń, pozwoleń, agencji od puszczania bąków, gdzie uproszczenie podatków?
szmaciarze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marco123 / 85.89.170.* / 2010-08-07 17:37
WSI Wpadka Hrabia Komorowski bedzie musiał powtórzyć przysięgę. Nawet powtórzyć nie umie a co dopiero działać bez smyczy
Obama = terrorysta / 85.89.170.* / 2010-08-07 17:31
JKM nie znam innego kandydata który poglądów nie zmienia przez lata
Jedyna szansa na wolność i wolny rynek, przyłącz się już dziś.

http://www.youtube.com/watch?v=o6dIZUFQBhg
fsadgh / 80.245.182.* / 2010-08-07 17:34
Kłopot w tym że wolny rynek to nie wszystko. Nie będę głosował na kogoś tylko dlatego że ma w większości sensowne poglądy na wolny rynek. Poza tym jest oszołomem.
Obama = terrorysta / 85.89.170.* / 2010-08-07 17:45
Daj przykład, nie znasz jego poglądów więc nie komentuj. Ja też nie ze wszystkim się zgadzam a przynajmniej tak mi się zdaje bo często moje wyobrażenie kreowane jest przez media albo takich pewniaków (ślepaków) jak ty.

JKM chce zostawić policję sądy i wojsko, ja jestem coraz bardziej przekonany że to nie wystarczy i trzeba zlikwidować państwo jako takie.
niewierzący ateusz / 83.5.63.* / 2010-08-07 18:10
panie kolego naprawdę szkoda czasu na dyskusję o człowieku,na którego zagłosowało 50 tys ludzi ,może ciut więcej może ciut mniej,nie chce mi się sprawdzać ilu dokładnie, więc proszę nie poprawiaj mnie ilu dokładnie, nie pisz o JKMie pisz o szkodliwości zbyt wysokich podatków, protestuj przeciwko ich podwyższaniu, ale nie marnuj czasu swego czasu pana fsadgh i mego czasu na jałowe dyskusje o poglądach JKMa

parówkowym skrytożercom powiedzmy stanowcze NIE !

a jak już ludzie zapragną niższych podatków to może zagłosują na JKMa albo kogoś innego kogo uznają za wiarygodnego w kwestii obniżania podatków
Obama = terrorysta / 85.89.170.* / 2010-08-07 18:23
J****, p********, jak bym miał cię pod ręką to nie miał byś już zębów.

Taką propagandę to przed lustrem a nie do ludzi.
Czy w tym kraju już nikt nie wie co to znaczy Honor, Prawdomówność.
Dziś liczy się tolerancja, PR, polityczna poprawność.

Na JKM głosowało 416898 ludzi.

http://prezydent2010.pkw.gov.pl/PZT1/PL/WYN/W/index.htm

A twój tekst o poprawianiu powinien brzmieć
Nie poprawiaj mnie bo jestem debilem i idiotą opłacanym przez bandę czworga, bez honoru.

ponad 400 tysięcy a 50 tys. widzisz subtelną różnicę?
Obama = terrorysta / 85.89.170.* / 2010-08-07 18:33
To podjedź do mnie zrobię ci dziurę w uchu o średnicy 8 razy większej niż teraz masz, może zrozumiesz, a jak nie to i tak dobrze będzie.
na / 83.5.63.* / 2010-08-07 18:42
domyślisz się sam fanatyku w czym możesz sobie dziurę zrobić czy mam ci dosadnie podpowiedzieć ?
na / 83.5.63.* / 2010-08-07 18:32
a tak na marginesie panie 85.89.170.* | Obama = terrorysta

zdecyduj się pan czy jesteś pan 85.89.170.* | marco123

czy 85.89.170.* | Obama = terrorysta

i nie rób sztucznego tłoku fanatyku
niewierzący ateusz / 83.5.63.* / 2010-08-07 17:21
na razie podwyższają vat i tną akcyzowe ulgi oraz możliwości odliczeń.bo to przełoży się "tylko" na wzrost cen, ale nikt w styczniu nie powie,że z powodu wzrostu podatków dostał 50 złotych złotych mniej na wypłatę, ale jak parówkowi skrytożercy w przyszłym roku wygrają wybory to wyciągną jedynie właściwy wniosek, elektorat jest już tak ogłupiony ,że można zwiększać i składki na na ZUS i na NFZ oraz zwiększać PIT, a że Wieloletnim Planie Finansowym nic o tym nie ma to nieistotny szczegół,ba strzegół nawet a nie szczegół, ważne,że elektorat łyknie wszystko
eme / 83.22.10.* / 2010-08-07 16:02
Jacyz oni (PO) pewni siebie:) Wymyslili plan wieloletni jakby mieli rzadzić wiele lat:):) Ot jajcarze. Rudy, ty z tym swoim planem wieloletnim zapoznaj swoją żone bo twoj koniec jest coraz blizej.
niewierzący ateusz / 83.5.63.* / 2010-08-07 17:34
a to ci się tylko tak wydaje panie eme, jak już wielokrotnie pisałem,by rządzić dalej parówkowi skrytożercy nie muszą nawet wygrać wyborów, wystarczy im że pisiory nie będą miały większości w sejmie, bo wtedy taką większość będzie miała koalicja PO-sld więc razem z prezydentem komorowskim parówkowi skrytożercy będą bez przeszkód rządzić kolejną kadencję,

a że sld było przeciwne obniżeniu składek rentowych ,a obecnie politycy sld opowiadali się za powrocie do starych wyższych składek, to w przypadku powstania takiej koalicji nie byłbym wcale zdziwiony takim kompromisem, że PO podniesie nam vat a SLD składki rentowe

i nie ma żadnego znaczenia moje drogie kiełbaski czy składki podniosą po stronie pracownika czy pracodawcy, podwyżkę po stronie pracownika pracownik odczuje od razu a taką po stronie pracodawcy po kilku miesiącach , góra roku

ŚWIETLANA PRZYSZŁOŚĆ PRZED NAMI OBYWATELE
serg 112 / 89.79.238.* / 2010-08-07 15:35
Dodam, że nie tylko finansowy. To człowiek chory na władzę, dla
utrzymania której gotów jest na wszystko.
wilczysko / 83.238.155.* / 2010-08-07 14:49
Jemu zalezy wylacznie na byciu u wladzy i napelnianiu sakiewek wybranym o bywatelom.
Widac golym okiem, ze Tusk to cienias i zaslynie poprzez powiedzenie:
Tusk zastal Polske murowana a zostawi zrujnowana.
evergren / 2010-08-07 16:35 / Ciekawy świata
A ja nawet powiem: Za czasów Tuska, jedz, pij i bój się Ruska! Jak za czasów saskich..
wilczysko / 83.238.155.* / 2010-08-07 14:28
autora powiedzen:
"jaki prezydent taki zamach",
"skończy się okres ochronny na kaczki",
"może prezydent będzie gdzieś leciał i wszystko się zmieni"
i wielu innych
Spajki / 2010-08-07 14:17
A Wy myślicie że skąd nagle mają wytrzasnąć pieniądze ?? Państwo funkcjonuje dzięki naszym pieniądzom i aby było lepiej my też musimy się o to starać. PiS-owcy i tak będą swoje wiedzieć bo są otumanieni słowami Kaczyńskiego i Rydzyka. Kto mi powie że nie widać że dzieje się w Polsce lepiej ?? Ja i wielu innych widzi te zmiany.
Elektro Devil / 2010-08-07 14:39 / Tysiącznik na forum
nie po to się staram, żeby twoja kochana PO zwiększała liczbę Pasożytów w administracji publicznej o 11% przez ostatni rok, a Podatnika dożynała wyższym VAT-em
Spajki / 2010-08-07 17:02
A co robi PiS ?? Prezydent tylko vetował wszelkie ustawy aby rząd wypadał jak najgorzej ! PiS-owcy non stop szukają w czymś awantury. To zbieranina ludzi zawistnych za którymi przemawiają głównie ludzie wiejskiego zamieszkania lub omamieni Radiem Maryja patrzący wyłącznie na dobro swoje a nie całego państwa...
Elektro Devil / 2010-08-07 19:43 / Tysiącznik na forum
jakie ustawy? PO tłumaczyło się że nie podsyła prezydentowi żadnych ustaw bo ten i tak je zawetuje.

Teraz Broniu podpiszę każdą ustawę PO bez czytania. I co robi PO.

PO dożyna gospodarkę podatkami i zwiększeniem kosztów administracji.
Spajki / 2010-08-08 00:08
PO dożyna a niby dzięki komu przysłowiowa "zielona wyspa" przetrwała kryzys ?? Przecież nie dzięki PiS-owi a PO które nie słuchało rad z opozycji. Teraz przynajmniej mamy szanse że jakieś sensowne i nowoczesne ustawy wejdą w życie bo PiS-owcy pokazują staroświecki pogląd.
apolitics / 83.31.244.* / 2010-08-07 14:14
Plan Tuska sprzedać WSZYSTKO podnieść podatki i napchać swe kieszenie do pełna.. Niestety całe POlskie media stoją za Tuskiem i to one wciskają POlskim obywatelom że Tusk jest wspaniały idealny i wszechwiedzący obrażają przy tym polityków PIS.. za kilka po PO POzostanie tylko wściekły naród
janiszek72 / 2010-08-07 13:59 / Tysiącznik na forum
Jedyne co wiemy to to, że rząd w następnych latach chce sprzedać za grosze firmy, które jeszcze posiada i wpływami z podwyższanego cyklicznie podatku od towarów i usług chce sfinansować swoje infantylne zabawy z gospodarką. Tak na prawdę ten rząd powinien zająć się nierządem i własnymi czterema literami zarabiać na łatanie dziury w budżecie. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
Elektro Devil / 2010-08-07 13:58 / Tysiącznik na forum
Podwyżki podatków to jedyna recepta jaką ten najszkodliwszy od 89' rząd ma dla Polski.

Podwyżka VAT zostanie przeznaczona na dalsze zwiększanie zatrudnienia w administracji publicznej. ( ostatni rok +11% , średnia pensja ponad 5 brutto)
Jeśli i to nie wystarczy bo administracyjny Pasożyt potrzebuje coraz więcej, rząd wprowadzi nowe podatki i daniny.

Tusk reanimuje stare powiedzenie Urbana:
"Rząd się zawsze wyżywi"

PS. A zmanipulowanym wyborcom PO, którzy pracują w sektorze prywatnym lub są właścicielami przedsiębiorstw i głosują za podatkowym dożynaniem Gospodarki naprawdę współczuje głupoty.
Urzędasów przynajmniej rozumiem...
towarzysz.obywatel / 83.31.244.* / 2010-08-07 13:55
Według mnie aby zrobić porządek z tym bagnem nie trzeba bawić sie w demokracje tylko wybrać jednego gościa(doświadczonego ekonomiste + 10 doradców każdy z innej dziedziny) na 3, 4 lata i on sam by zrobił wszystkie niezbędne reformy a potem znowu możemy wrócić do zabawy w demokracje i kłótnie nieustające na których zyskują tylko ci złodzieje (urzędnicy, politycy)
wilczysko / 83.238.155.* / 2010-08-07 15:50

nie trzeba bawić sie w demokracje

Jaka demokracja?
To co jest nazywane demokracja nie ma nic wspolnego z demokracja.
To tylko mydlenie ludziom oczu.

Mi sie wydaje, ze gdzies na swiecie urodzil sie maly dyktator i za jakis czas zrobi tu i uwdzie maly porzadeczek.
pan władek / 89.231.114.* / 2010-08-07 13:47
no cóż drodzy wyborcy, macie to czego chcieliście. Ciągła ściema - podatki podnieść to i ja potrafię od jutra liniowy 100%. Budżet uratowany i obietnica wyborcza choć raz spełniona.
tade / 83.2.33.* / 2010-08-07 13:26
Perspektywa nie najlepsza jeszcze kilka lat mam słuchać bajerowania Tuska i jego nie kumatej ekipy. Premier Tusk i jego rząd nie są w stanie wyprowadzić polskiej gospodarki z kryzysu winni podać się do dymisji. NALEŻY EKONOMIE ODDZIELIĆ OD POLITYKI I TO GRUBYM MUREM.
Mamy tylu młodych wykształconych, z praktyką w dobrze zarządzanych firmach. Należy tylko NIE PRZESZKADZAĆ IM A SAMI ZDOBĘDĄ KLUCZOWE STANOWISKA W PAŃSTWIE.
A tych wszystkich starych pryków ( też mam prawie 60 lat) pozbawić stanowisk. Mogą tylko pracować jako doradcy lub warunkowo na kierowniczych stanowiskach w małych firmach.
wilczysko / 83.238.155.* / 2010-08-07 14:53

Mamy tylu młodych wykształconych

Ani nie mamy tylu mlodych a dobrze wyksztalconych jeszcze mniej.
FD / 85.222.77.* / 2010-08-07 16:38
Ta ,
do młodzieży świat należy ,
stary tyra , młody leży .

Najnowsze wpisy