Forum Polityka, aktualnościKraj

Wiemy od kiedy w Polsce będzie można rejestrować "angliki". Używane auta potanieją

Wiemy od kiedy w Polsce będzie można rejestrować "angliki". Używane auta potanieją

Wyświetlaj:
HENUK / 37.248.254.* / 2015-07-15 10:33
a kto chce sie bawic w przekladki anglików??! chyba ŻYD..
kawinus / 37.30.83.* / 2015-07-15 10:30
Tak troszczą się o bezpieczeństwo obywateli.im chodzi tylko o pieniądze związane z posiadaniem samochodu.
savastano / 79.186.147.* / 2015-07-15 10:14
Troglodyci przy korycie co robicie!
anty leming / 176.92.139.* / 2015-07-15 10:10
Dla Niemca czy Francuza te samochody też są tańsze tak samo jak dla nas. Jednak nikt tam ich nie rejestruje pomimo takiej możliwości. Ponieważ jeżdżenie takim samochodem jest NIEBEZPIECZNE. I nikt normalny nie bedzie ryzykował życia, zdrowia swojego i INNYCH dla oszczędności paru euro.
lesoo / 195.128.135.* / 2015-07-15 10:07
Wypadkowość w polsce wzrośnie gwałtownie o 200% Zobaczycie=nie potrafią jeżdzić z kierownicą z lewej strony a siądą do samochodu z kierownicą po prawej stronie=przy wyprzedzaniu i omijaniu czołówek będzie od groma.
anty leming / 176.92.139.* / 2015-07-15 10:05
Ignoranci, mistrzowie kierownicy, super kierowcy, rozważni i romantyczni. Tan zakaz nie powinien pozostać dla Was mistrzowie romantyzmu i rozwagi dla których nie ma znaczenia po której stronie jest kierownica, droga itp, itd. Ale w całej swojej mądrości i rozwadze nie jesteście w stanie zagwarantować, iż samochodami takimi będą jeździć tylko rozważni, panujący nad sobą i swoimi emocjami mistrzowie podobni do Was. Takiego samochodu nie kupi stateczny mąż, żona aby wozić w nim swoją rodzinę ! Na takie samochody rzucą się wszelkiej maści niedorozwinięci umysłowo de bile dla których jazda samochodem to następny etap gry komputerowej a id ioci dadzą im możliwość zamiany Golfów II na wypasione BMW 750 czy Land Rovery, z kierownicą po złej stronie ? To nie jest ich (kierowców) problem, w przypadku klasycznego czołowego zderzenia częścią pojazdu, oni będą siedzieć po właściwej, bezpiecznej stronie i po tym jak kierowcę a może i pasażerów NORMALNEGO samochodu zabiorą w czarnych workach oni umówią się z kumplami na piwo, aby omówić przejście następnego etapu The Need For Speed. Po części ten skok cywilizacyjny będzie dla nich możliwy dlatego, iż rzeczone BMW 750 jest dla ich angielskiego odpowiednika nieosiągalne z powodu ubezpieczania, przekraczającego rocznie wartość samochodu i to pomimo tego, że tam w Anglii te samochody jeżdżą po właściwej stronie ! Absolutnie, definitywnie powinno się odejść od zezwolenia na rejestrację takich samochodów w Polsce. Żadnym argumentem nie jest to, że można je rejestrować w Niemczech, Francji i innych cywilizowanych krajach, ponieważ i tak NIKT ich tam nie rejestruje licząc na oszczędności przy zakupie kosztem swojego i innych BEZPIECZEŃSTWA.
kinol / 46.186.108.* / 2015-07-15 10:03
ile kosztuje w Anglii 15 letnie Tico w gazie?
Baar / 46.205.81.* / 2015-07-15 10:31
Mnie sie wydaje że gdzieś cirka about 1-jednego funciaka mam pytanie bo chandlażem jestem jaki ma mieć przebieg, wyposażenie i gdzie podstawić bo mam kilka na squadzie w Manciasteże
dari / 83.18.113.* / 2015-07-15 09:53
To ja sobie kupuje wóz opancerzony inaczej strach będzie jeżdzić.
cez255 / 5.172.232.* / 2015-07-15 09:49
Piszą niektórzy że idioci wprowadzają rejestrację anglików w Polsce ale nie wiecie że w całej Europie tylko my i Albania mamy zakaz rejestracji aut po prawej stronie, druga sprawa że pełno w Anglii i Irlandii aut jeździ z kierownicą po lewej stronie i nikt nich nie obraża i wyzywa od baranów. My już dawno powinnyśmy miec rejestrację takich aut ale nasz rząd blokował to czemu wszędzie można a u nas nie ? Mi chodzi o zasadę dlaczego nie mogę rejestrować jeśli zechcę dlaczego mieliby by zabraniać czegoś co jest normą wszędzie. A jeszcze jedno proszę nie pisać o czymś o czym się nie ma pojęcia który z panów jeździł takim autem i nie mówię o jednej przejażdżce ja i moja żona jeździlismy polskim autem 5 lat na wyspach bez najmiejszego problemu a po powrocie do kraju już 2 lata jezdzimy autem z kierownicą po prawej stronie (mam takie 2) ale większość nie ma pojęcia jak to jest bo jak ktoś jeździć umie to to nie jest problem. Pozdrawiam wszystkich którzy czekają na możliwość rejestracji którzy tak jak ja jeżdżą po kraju atem ktorego nie mogą zarejestrować.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
anty leming / 176.92.139.* / 2015-07-15 10:14
Ignoranci, mistrzowie kierownicy, super kierowcy, rozważni i romantyczni. Tan zakaz nie powinien pozostać dla Was mistrzowie romantyzmu i rozwagi dla których nie ma znaczenia po której stronie jest kierownica, droga itp, itd. Ale w całej swojej mądrości i rozwadze nie jesteście w stanie zagwarantować, iż samochodami takimi będą jeździć tylko rozważni, panujący nad sobą i swoimi emocjami mistrzowie podobni do Was. Takiego samochodu nie kupi stateczny mąż, żona aby wozić w nim swoją rodzinę ! Na takie samochody rzucą się wszelkiej maści niedorozwinięci umysłowo de bile dla których jazda samochodem to następny etap gry komputerowej a id ioci dadzą im możliwość zamiany Golfów II na wypasione BMW 750 czy Land Rovery, z kierownicą po złej stronie ? To nie jest ich (kierowców) problem, w przypadku klasycznego czołowego zderzenia częścią pojazdu, oni będą siedzieć po właściwej, bezpiecznej stronie i po tym jak kierowcę a może i pasażerów NORMALNEGO samochodu zabiorą w czarnych workach oni umówią się z kumplami na piwo, aby omówić przejście następnego etapu The Need For Speed. Po części ten skok cywilizacyjny będzie dla nich możliwy dlatego, iż rzeczone BMW 750 jest dla ich angielskiego odpowiednika nieosiągalne z powodu ubezpieczania, przekraczającego rocznie wartość samochodu i to pomimo tego, że tam w Anglii te samochody jeżdżą po właściwej stronie ! Absolutnie, definitywnie powinno się odejść od zezwolenia na rejestrację takich samochodów w Polsce. Żadnym argumentem nie jest to, że można je rejestrować w Niemczech, Francji i innych cywilizowanych krajach, ponieważ i tak NIKT ich tam nie rejestruje licząc na oszczędności przy zakupie kosztem swojego i innych BEZPIECZEŃSTWA.
tres11 / 89.76.25.* / 2015-07-15 10:01
To, że w całej europie coś można wcale nie znaczy że to jest dobre. To nie jest argument. A jeżeli jazda takim autem nie jest niebezpieczna to w salonach powinno się sprzedawać auta z kierownicą po prawej i lewej stronie - każdy może sobie wybrać po której stronie woli mieć kierownicę - przecież powinienem mieć możliwość wyboru....Ciekawe ilu kupiłoby samochód z kierownicą po prawej stronie???. Pozdrawiam
kierowca / 89.67.238.* / 2015-07-15 09:42
Jest to największa głupota rządzących. Wielu niewinnych straci życie i zdrowie. Czy kudzie mający władzę nie myślą?
Tecu / 217.153.242.* / 2015-07-15 09:49
A Polacy jeżdżący z kierownicą po lewej w Anglii powodują również zagrożenie
bart82 / 94.42.174.* / 2015-07-15 09:38
Jednego nie rozumiem, niby unia tak dba o nasze bezpieczeństwo, wprowadzane są coraz restrykcyjniejsze przepisy, zabezpieczenia itp, a tu nagle dopuszczają do takiego bubla. Polscy kierowcy nie umieją jeździć samochodami z kierownicą po lewej stronie, a co dopiero po prawej stronie? Kto będzie musiał zginąć w kolizji z takim samochodem żeby politycy się puknęli w czoło?
gosciu / 82.4.159.* / 2015-07-15 09:29
Przeciez juz nie oplaca sie kupowac anglikow. Juz nie sa takie tanie jak kiedys. Ceny sa nie wiele nizsze
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
maro276 / 95.48.108.* / 2015-07-15 09:24
Anglia powinna się dostosować do całej Europy a nie odwrotnie.Mamy tyle wypadków ,zaczęło się poprawiać a tu następny kretyński przepis.Myślę że firmy ubezpieczeniowe będą mądrzejsi i cena odstraszą od zakupu anglików.
zet078 / 89.76.25.* / 2015-07-15 09:08
Jeździłem po Anglii normalnym autem i po Polsce z kierownicą po prawej stronie. Nikt mnie nie przekona, że jest to jazda bezpieczna. Ktoś poniżej bardzo trafnie napisał: gdyby polskim politykom zależało głównie na bezpieczeństwie na drogach to zamiast kolejnych bardzo restrykcyjnych przepisów nie dopuściliby do możliwości rejestrowania w Polsce "anglików".....A ja już się boję o swoje życie bo aż za dobrze znam umiejętności i fantazję naszych kierowców ( ostatnio na A1 jadąc lewym pasem dogoniłem grupę jadącą ok 150km/h - chciałem jechać szybciej, ale nie zjeżdżali, więc cierpliwie jechałem za nimi. Dogonił mnie cwaniak który jechał za mną 3 metry i mrugał światłami, żeby mu zjechać...Jak zrobiła się wolna droga to po prostu mu odjechałem tak że straciłem go we wstecznym lusterku, bo jechał jakimś śmiesznym małym autem. Niestety doganiając następną grupę maruderów sytuacja się powtórzyła..........Szybko gnoma oduczyłem takiej jazdy....Ale ilu tak jeździ? Mnóstwo.
xli / 83.23.137.* / 2015-07-15 09:20
I co mały gnom pokazał Tobie, że jadąc ze stałą prędkością można w krótkim czasie dogonić każdego mistrza prostej na autostradzie. Prędkość powyżej 140 km/h jest już za wysoką, więc czym Ty się chwalisz?Pamiętaj, że jak ktoś jedzie lewym pasem i wyprzedza, a jego prędkość nie przekracza 140 na godzinę to jest to w porządku. Jeżeli jechał by 200 to raczej już łamie przepisy.
~axa / 83.20.42.* / 2015-07-15 09:10
Nooo, mistrzowie lewego pasa, to normalka... do tego dojdą jeszcze wyprzedzające "angliki", wow, eldorado pełną gębą się robi...
olek856 / 109.173.189.* / 2015-07-15 09:02
prawie 25 lat jezdzilem takim autem w polsce bez rzadnych problemow.tylko glowe trzrba miec na swoim miejscu

Najnowsze wpisy