Forum Polityka, aktualnościPolityka

Wierzejski: Nie oddamy władzy, nie będzie wyborów

Wierzejski: Nie oddamy władzy, nie będzie wyborów

Wyświetlaj:
tatko / 2006-10-06 00:33 / Tysiącznik na forum
Biedny Wierzejski, nawet procedur sejmowych nie zna...I przez to nie wie,jak szybko może stracić władzę, którą już poczuł jak własną koszulę. Jakże mu teraz tak po prostu odejść i nic nie znaczyć?...
lekarz stażysta / 83.28.252.* / 2006-10-04 19:35
Jak patrzę na Sośnierza, przypominam sobie tygodnik NIE
gdy ogłosił fotografie ministra Misiąga ( zarośnietego i
niezbyt ....) z tekstem czy powierzyłbyś jemu swoje
pieniądze ? brrr Boże chroń nas od oszołomów
a Wierzejski to rozpoznanie wierzcie nam
Zocha / 212.122.223.* / 2006-10-04 19:11
Gdyby tobie odebrali "wypasione koryto" , przestajesz być telewizyjną gwiazdeczką i kazali zabrać się do pracy w czasach wysokiego bezrobocia - też byś się wkurzał :)
Junosza / 83.22.11.* / 2006-10-05 16:16
Idiotyczne są te wszystkie komentaże szanownych Państwa...
wmichna / 2006-10-04 16:36
Boście są tchórze, bez zasad i twarzy, zdolni do skłócenia wszystkich z wszystkimi.
A jeśli chodzi o zadania to dajcie sobie z tym spokój.
Nie zrobiliście nic i nadal nic nie robicie, poza igrzyskami i biciem piany. Kasiarze i wszystko na ten temat!
kafka / 212.244.214.* / 2006-10-04 14:37
W następnych wyborach wybierzemy do sejmu chomika, szynszylę, strusia i szakala. Gorzej nie będzie.
Sabre / 2006-10-04 14:23 / Tysiącznik na forum
LPR cechuje psia pokora wobec silniejszego i psia agresja w stosunku do słabszego. Ale rola słabego, zwłaszcza gdy posmakowali władzy, tym chorym z nienawiści ludziom nie bardzo pasuje. Wcześniejsze wybory zepchnęłyby ich w niebyt, zmusiłyby do powrotu do kibolowych rozrób i faszystowskich jaskiń. Dlatego będą trzymać się rozpaczliwie PiSowych portek. Do końca.
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-10-04 14:17
Nie dość że LPR "wjechała do koalicji" na Samoobronie jak na koniu, później ją umiejętnie "wyślizgała", a gdy zauważyła że może "popłynąć" pozostając jedynie z PiS to proponuje jej powrót do koalicji. Wszystko po to by LPR mogła utrzymać się przy władzy! Panowie, ta władza którą posiadacie zdeprawowała was! Przykład? A butne wypowiedzi wiceszefa Wojciecha W. choćby w tym artykule?
MN1 / 80.51.231.* / 2006-10-04 14:04
Brak klasy, nieudolny polityk. Nie potrafi liczyć. Nie znam ich pomysłów gospodarczych, politycznych, społecznych, które to udałoby się zrealizować mniejszościowemu rządowi. Nie słucha wiadomości z Czech. Co to za facet?
pchelek / 2006-10-04 13:35 / Tysiącznik na forum
Ciebie tez od koryta odstawimy - neofaszystów w Polsce nie chcemy - nawet wasze neo-okrzyki i neo-gesty [zamawiania piwa] wam nie pomoga - jestescie juz na wysypisku historii, przysypani gruba warstwa obornika
rybka / 2006-10-04 13:52 / Tysiącznik na forum
Niby to tylko gesty przy piwie, ale jak to się ma do propagowanego przez LPR wychowania patriotycznego?
Gdyby mnie mój Ojciec - człowiek nie przekręcony ani w lewo ani w prawo- zobaczył w knajpie z wyciągniętą w jednoznacznym geście ręką, to daję głowę, że szybko by się do mnie nie odezwał.
Wierzejski! Taka właśnie jest różnica pomiędzy wychowaniem a wychowaniem w LPR!
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-10-04 13:07
"Według niego (...) Samoobrona jest najbliższa programowo i ideowo koalicji PiS-LPR."

Wojtuś, to wielce budujące wyjaśnienie, że Ludzie Pozbawieni Rozumu to również programowo i ideowo socjaliści, podobnie jak PiS i SO. Odetchnąłem z ulgą...
rybka / 2006-10-04 13:14 / Tysiącznik na forum
Raz już ten świat przerabiał narodowy socjalizm!
Za drugi raz: DZIĘKUJEMY!
rybka / 2006-10-04 13:04 / Tysiącznik na forum
Ta wypowiedź świadczy dobitnie o tym, jak ciężko samemu odejść od koryta. Po wyborach w 2005, kiedy nie udało się stworzyć koalicji PO-PiS i pierwszy raz pojawił sie temat wcześniejszych wyborów, mogliśmy usłyszeć :"LPR nie boi sie wyborów!"
Sondażowa brutalna prawda zmienia nagle punkt widzenia. Liczy sie tylko własny interes. Wierzejski dobrze wie, że to już jego i kumpli koniec (podzielą los KPN), czego nawet nie ukrywa, mówiąc: "Teraz oddać władzę Platformie i SLD? Chyba idiotami nie jesteśmy"
Czy jesteście, czy nie tego nie wiem. Zapytajcie lekarzy.
Jedno jednak wiem; każdego dnia w tym kraju najwięcej do powiedzenia mają myślące tylko o własnym interesie kreatury.
P.S. Jak słyszę: "dobro Polski" to robi mi się niedobrze.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-10-04 13:01
Wierzejski się zagalopował... to jest urzędnik więc takiego jak on się odwołuje czy on tego chce czy nie. No a to, że żal z korytem się rozstawać to wiadomo, ale to już powinien sobie w poduszkę poszlochać.

Najnowsze wpisy