Forum Polityka, aktualnościKraj

Więzienie CIA w Polsce. "Polska nie ma nic do ukrycia"

Więzienie CIA w Polsce. "Polska nie ma nic do ukrycia"

Wyświetlaj:
bolesław1 / 78.88.205.* / 2013-02-06 13:03
Miller i inni politykierzy którzy brali udział w tym zbrodniczym procederze powinni wiedzieć , że ich działalność wyjdzie na jaw i to ze strony amerykańskiej .Prędzej czy póżniej pokażą papiery na współpracę , ciekawe ile na tym wzbogaciły się rodziny tych poltycznych wazeliniarzy.
JanuszPOlikot / 2013-02-05 22:05 / Tysiącznik na forum
Na drugi raz koledzy ze "służb specjalnych " nie POdawajcie wody mineralnej aresztantowi w oryginalnym opakowaniu....W końcu to nie POwski leming i POtrafi odczytać kod paskowy z butelki i np. dwie pierwsze litery 59 które wskazują na POlskę......No chyba że tam pisało made in POland......To nawet leming by sobie POradził z identyfikacją kraju....Mam nadzieję że nie zdradziłem tajemnicy państwowej.......:):):)

POzdrawiam wszystkich POwców........Hawk....:):):)
Pancerna Brzoza / 83.15.250.* / 2013-02-05 14:24
Niezmiernie mnie dziwi dlaczego MONEY nie umieszcza zadnych info na temat odbywajacej sie obecnie DEBATY SMOLENSKIEJ na Uniwersytecie stefana Wyszynskiego ? Udzial biorą naukowcy i profesorowie . Rząd chowa głowę w piasek ale media chyba nie muszą , a jednak!
jt / 78.10.107.* / 2013-02-05 19:08
Chyba Cię posłuchali i jednak coś zamieścili:
"2013-02-05 16:48
Debata o katastrofie smoleńskiej. Bez konfrontacji z ekspertami Millera"
m54 / 79.186.81.* / 2013-02-05 14:47
I bardzo dobrze że Money nie zamieszcza żadnych info o tym -rozumnych ludzi to nie interesuje a idioci mogą dowiedzieć się dokładniej o tym
w siedzibach Pisu
JanuszPOlikot / 2013-02-05 22:13 / Tysiącznik na forum
No to może ty potrafisz odpowiedzieć na te pytania? ....Więc pytam jakim cudem skrzydło uderzyło w brzozę na wysokości kilku metrów.....?....Myślę że wysunięte podwozie i kadłub szorowały by po gruncie ale nie ma śladów....Skoro POwiesz samolot nie był wypoziomowany i skrzydła (rozstaw) nie były w poziomie do powierzchni ziemi a kadłub był wyżej i niższe skrzydło(pochylone bliżej ziemi) zahaczyło to co spowodowało że zamolot podchodzący do lądowania będący na wysokości kilku metrów nad ziemią nie był wypoziomowany? Skoro nawet laik wie że do lądowania podchodzi się ze zbalansowanym samolotem. Skoro samolot nie był zbalansowany to jakim cudem Lasek odczytuje wysokość z wysokościomierza radiowego którym rzekomo się kierowali piloci. Chyba nie muszę tłumaczyć że radiowysokościomierz podaje prawidłowe odczyty gdy samolot leci poziomo do ziemi a nie przechylony gdy wiązka scannera radiowego idzie w bok i nie zapewnia własciwego odczytu.... Lasek chyba nie odPOwie na te pytania.... Może ty mi odpowiesz forumowiczu m54?....Mam nadzieję że zrozumiałeś o czym pisze...:):):)?
Robin12 / 2013-02-05 15:36
Polska nie ma nic do ukrycia... czmu politycy mówią jako ogół...ja nie uznaje naszych polityków jako częśc tego kraju , ja ich postrzegam jako raka który zżera zdrową tkankę!!

Najnowsze wpisy