Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

WIG20 bez sił na przebicie 2550 pkt. Czeka nas powtórka z historii?

WIG20 bez sił na przebicie 2550 pkt. Czeka nas powtórka z historii?

Wyświetlaj:
Etermit / 2015-05-18 09:09 / Tysiącznik na forum
nie wiem czy dobrze widzę ale wydaje mi się, że W20 jest dziś w okolicach, w których był kilkanaście lat temu :) pewnie pasjonaci rynkowi i baczni obserwatorzy przecierają oczy z wrażenia...
synonim / 2015-05-18 09:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

nie wiem czy dobrze widzę ale wydaje mi się, że W20 jest dziś w okolicach, w których był kilkanaście lat temu :)


no i dziwisz się że tutejsi piszący nielogo akwizytorkowie z TFI takiej piany na pysku już od rana dostają :-)))
synonim / 2015-05-18 09:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

akwizytorkowie z TFI takiej piany na pysku już od rana dostają :-)))

wszak interes idzie słabo
synonim / 2015-05-18 09:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

faktom nie da się zaprzeczyć :)


Indeks cenowy wszystkich akcji z GPW jest 35% na minusie za ostatnie 5 lat więc wszelkie bajeczki o "hossie" na GPW można wsadzić sobie w buty

CALY RYNEK (C_)
Stopa zwrotu: 5 lat: -34.56%

http://stooq.pl/q/?s=c_

W tym indeksie nie ma żadnej ściemy bo wszystkie spółki ważą tyle samo i jaka jest prawda najlepiej widać
Etermit / 2015-05-18 09:04 / Tysiącznik na forum
przepraszam Was, że ostatnio prawie w ogóle nie piszę, ale po prostu jestem w bajecznym nastroju podobnie jak grecy po wygranej syrizy i tonąc w rzece Dą Perinią staram się wydać biliony złotych jakie codziennie zarabiam na GPW bez wstawania z łóżka :)))

no i oczywiście czekam na to magiczne odbicie o którym eksperci z money.pl piszą od kilku lat :D
Koniec petrodolara, łupków, platform, euro / 159.205.178.* / 2015-05-18 08:51
Potężny krach trwa już w Chinach, ich prawdziwy wzrost jest znacznie niższy niż oficjalnie podają i Fathom CMI wylicza go na zaledwie 2,5% na najbliższy rok.

The most recent update of Fathom’s China Momentum Indicator (CMI) points to a further setback for China’s economy, with the March release suggesting that growth could be as low as 2.5% over the next year or so.
1 2 3 4
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy