Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

WIG20 broni się przed spadkami. Kurs na ważnym poziomie

WIG20 broni się przed spadkami. Kurs na ważnym poziomie

Wyświetlaj:
andrzejwojciech / 2014-12-30 09:01
Polacy muszą mocno oszczędzać zaleca Bank Światowy najlepiej wpłacając na akcje GPW . Tam już na niego czeka kapitał spekulacyjny różnej maści który wyczyśnie go jak sok z cytryny . Ostatnie 2 lata to porażka WIG 20 i naszej giełdy drobni inwestorzy wolą trzymać się z dala od gry w ruletkę .
taaaa oszczędzać to można jak się zarabia godnie a nie jak niewolnik , Polacy zostali okradzeni ze wszystkiego odbiorą im nawet te mieszkania po spłaceniu kiedy wejdą w odwróconą hipotekę żeby móc sobie leki na starość wykupić żeby nie zdchnąć za emeryturę jaką nam dzisiaj obiecują te szczury uciekające do brukseli w podskokach
mnie nikt nie okradł / 31.174.206.* / 2014-12-30 09:27

Polacy zostali okradzeni ze wszystkiego

Jak cię ktoś okradł to zgłoś na Policję.
p******* / 95.40.97.* / 2014-12-30 11:12

Jak cię ktoś okradł to zgłoś na Policję.

Brakuje tylko podpisu "RUDY"! :)

PS. Mam na myśli choćby OFE
co twoje to i moje a co moje to wara od tego :) / 31.174.206.* / 2014-12-30 13:05

OFE t

Naucz się jeden z drugim że TWOJE to tylko TO co : 1) na koncie 2) zapisane u notariusza 3) w portfelu 4) w garażu 5) na rachunku maklerskim. Reszta to BAJKI; nigdy nie było żadnych "naszych fabryk" , "naszych OFE" ani "naszych lasów " itp. itd.
gwiazda parkietu / 84.134.190.* / 2014-12-30 10:59

mnie nikt nie okradł

naiwny...
Johnny B / 2014-12-30 08:17
Pożar? Przecież ta finansowa kałuża zwana GPW się nie pali, raczej wysycha!
m54 / 79.186.72.* / 2014-12-30 07:46
"Polacy muszą zacząć więcej oszczędzać i to nie tylko po to, żeby zapewnić sobie odpowiednie emerytury, ale też po to, by Polska mogła utrzymać wysokie tempo wzrostu gospodarczego - ostrzega Bank Światowy-http://www.pb.pl"-dzieki bardzo juz sie naoszczędzałem w OFE straciłem 20 tysięcy zł to na razie bo nie mam zadnych wątpliwości że stracę następne 20 tysiaków nie licząc złodziejskich prowizji
każda książka o tematyce ekonomicznej , mówi że w gospodarce mamy zależności gospodarstwa domowe-przedsiębiorstwa i oszczędności są fundamentem tychże zależności . Oszczędności pochodzące od gosp. dom. powinny stanowić kapitał inwestycyjny dla firm w postaci kredytu, w innym przypadku mamy do czynienie z tym co mamy dzisiaj >>> niespłacalne , rosnące zadłużenie >>> drukowanie >>> bliski koniec tego bałaganu
m54 / 79.186.72.* / 2014-12-30 07:41
Pożar ugaszony? tak tyle ze benzyną
Etermit / 2014-12-30 04:03 / Tysiącznik na forum
"Uważny obserwator rynku finansowego i ciągły poszukiwacz alternatywnych form inwestowania. Pasjonat giełdy, dla którego liczby i wykresy stanowią najbardziej uniwersalny i bogaty język w finansach."

Panie Damianie, proszę się nie gniewać za szczerość, ale Pana podejście do tematu to raczej klasyczna dziecinada. Z ciekawości zapytam: gdzie Pan miał ten pożar, o którym mowa w tytule?
krispek - nielog / 95.48.32.* / 2014-12-30 07:47
Zgadzam się w 100% z Tobą. Nie mam pojęcia gdzie ten cały "pożar". Aktywność na rynku jest tak ogromna, że nawet gdyby wybuchł jakiś pożar to straty byłyby niewielkie :)
Etermit / 2014-12-30 10:03 / Tysiącznik na forum
prawda jest taka, że Pan Damian pisze jeszcze większe głupoty niż ja :)
fdasfs / 91.189.219.* / 2014-12-30 10:58
nie przeceniaj siebie, i choć raz napisz coś na poziomie p. Damiana
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

Etermit / 2014-12-30 03:59 / Tysiącznik na forum
czy wspaniałe nastroje z poniedziałku utrzymają się? oczywiście że tak :)

szkoda tylko, że Rajd Mikołaja już się skończył, ale dobrze jest powspominać rewelacyjny grudzień jaki nam zafundował

p.s. chyba pora, żeby "eksperci" pomału zaczęli balladować o Rajdzie Zajączka :)))
1 2 3 4
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy