Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

WIG20 poniżej 2500 punktów. Newag mocno w górę

WIG20 poniżej 2500 punktów. Newag mocno w górę

Wyświetlaj:
Banki i Fed są już niepotrzebne / 37.128.15.* / 2013-12-05 09:10
POlskie obligacje już 4,576%.
Banki i Fed są już niepotrzebne / 37.128.15.* / 2013-12-05 09:07
Nikkei -1,5%, po -2,17% wczoraj.
Australia -1,44%.

Miedź i ropa dalej w dół.

Stopy procentowe rekordowych długów rosną, bitcoin bije kolejne rekordy.
Ucieczka ze śmieci bankrutów trwa.
ech taki to ynwestor-rentier bezrobotny / 91.189.219.* / 2013-12-05 08:55
był tu kiedyś taki gość nie pamiętam nicka, mówił że kupuje wawel coś po 500-600 zł, synonim jechał po nim jak po burej kobyle w stylu 'za pół roku cie tu nie będzie trollu, popłyniesz na tych swoich akcyjkach', a teraz prosze okazuje się że synonim kupił wawel PO 1300 ZŁ hahaha, drogo aby drożej sprzedać
dreyfus i jankrut dwa palanty / 212.71.238.* / 2013-12-05 09:18
ta był taki mały świrus nie mniej jednak dostał w papuchę na innych w czasie zwały wakacyjnej chyba w 2011 a janlew sprzedawał wszystko w dołku 2009( to co mu z tego zostało, a zostało niewiele), pluł na TFI dłużne, szydził , wyśmiewał przefarbował się na synonima i wylazł z nory zarobiony na FUNDACH obligacji hahahahahaha a teraz hiostoria zatacza koło znowu pakuje się w akcje na szczycie tyle tylko że nauczył się stawiać STOP LOSSy hahahaha .EWOLUUJE ten nasz wirtualny bezrobotny rentier co miał kobiet więcej niż włosów na głowie hahahahaha

ten pies co dużo szczeka ...
ta krowa co dużo ryczy ...

hahahahaha ale jaja
synonim / 2013-12-05 12:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

ta był taki mały świrus nie mniej jednak dostał w papuchę na innych w czasie zwały wakacyjnej chyba w 2011 a janlew sprzedawał wszystko w dołku 2009( to co mu z tego zostało, a zostało niewiele), pluł na TFI dłużne, szydził , wyśmiewał przefarbował się na synonima i wylazł z nory zarobiony na FUNDACH obligacji


Zmyślasz a jedyne fakty to są takie, że wtopiłeś idiotycznie 50 tysięcy na Arce akcji w 2008 roku w tak głupi sposób, że głupiej się nie dało i jesteś mega frajerem
vcxcvx / 91.189.219.* / 2013-12-05 11:48
z tym że dreyfusa bardziej szanuje bo przynajmniej ma porządny fach w ręku i pracy się nie boi, w przeciewieństwie do synonima co to niby wszystkie rozumy pozjadał i żyje jako rentier z zaoszczędzonego kapitału hahaha
Longterm / 2013-12-05 09:09 / Mostek Zwyciężymy!
O to właśnie chodzi na giełdzie - jak najwięksi niedźwiedzie zaczynają kupować akcje to jest zazwyczaj sygnał końca...
Gdzie jest hossa , hossa sa, czy kto widział hosse ta? / 31.175.28.* / 2013-12-05 09:13

jak najwięksi niedźwiedzie zaczynają kupować akcje to jest zazwyczaj sygnał końca...

GDZIE JEST TA TWOJA HOSSA POKOLENIOWA SPRZED MIESIĄCA PYTAM SIĘ?!
janko jan janlewik / 212.71.238.* / 2013-12-05 09:20
jak wejdziesz na video rokickiego to masz chociaż kabaret za darmo bo ja uśmiałem sie po pachy jak go obejrzałem przebierańca jednego hahahaha ale jaja co się w tym wirtualu wyprawia
Longterm / 2013-12-05 09:19 / Mostek Zwyciężymy!
Hossa pokoleniowa to wieloletni trend wzrostowy ale przecież nigdy nie twierdziłem że po drodze nie będzie korekt czy nawet bess! Powtarzałem zawsze przecież, że giełda to nie jest cruise control! To nie jest tempomat, który można sobie ustawić w samochodzie i pić spokojnie kawkę...są zakręty, są przeszkody, trzeba reagować na bieżąco...gdyby to było takie proste jak piszesz, to nikt by nie pracował w fabrykach, na budowie, w biurach, urzędach tylko wszyscy graliby na giełdzie...
Dobrze Ci radzę! / 31.175.28.* / 2013-12-05 09:25

gdyby to było takie proste jak piszesz, to nikt by nie pracował w fabrykach, na budowie, w biurach, urzędach tylko wszyscy graliby na giełdzie...

Dobra, szczera rada: może weź jednak z tych ludzi przykład...
Longterm / 2013-12-05 09:35 / Mostek Zwyciężymy!
Bardzo szanuje każdego ciężko pracującego człowieka. Uważam, że jeśli się jest świetnym cieślą, kucharzem, taksówkarzem to prędzej czy później osiągnie się sukces ale zwróć uwagę że Ci najlepsi prędzej czy później po prostu zakładają własne biznesy i to inni na nich pracują. Oni stają się LIDERAMI
Typowe / 31.175.28.* / 2013-12-05 09:45

i to inni na nich pracują.

NIKT NA NIKOGO nie pracuje ; każdy pracuje DLA SIEBIE i to się tyczy i właściciela i jego pracownika a statystyczny właściciel pracuje średnio 2 RAZY WIĘCEJ tak więc ZMIEŃ sposób myślenia bo NIKT NIGDY na Ciebie ROBIĆ NIE BĘDZIE.
Longterm / 2013-12-05 09:54 / Mostek Zwyciężymy!
Masz rację przepraszam bardzo. Oczywiście że każdy pracuje dla siebie ale tak naprawdę to najważniejsza jest rodzina i prywatne szczęście bo co nam po tej kasie jak nikt nas nie kocha i my nikogo? Pozdrawiam serdecznie
Longterm / 2013-12-05 07:09 / Mostek Zwyciężymy!
Witam bardzo serdecznie. Wczoraj jak można było się tego spodziewać "loża" zareagowała jak zwykle bardzo krytycznie na mój wpis. A ja się pytam: CZY JEŚLI WOLĘ BYĆ PRZYGOTOWANYM, CZY JEŚLI MAM NAPISANĄ STRATEGIĘ NA WYPADEK NEGATYWNEGO SCENARIUSZA I OPRACOWANY PLAN B, TO ROBIĘ COŚ ZŁEGO?
W ostatnich dniach zapanował jakiś niespotykany konsensus, zakładający wzrosty i tylko wzrosty na giełdzie...co to nam przypomina? Jak wszyscy są po jednej stronie rynku, to zazwyczaj jest inaczej ale ludzie nie chcą się uczyć...nie chcą wyciągać cennych lekcji. Ostatnio czytałem ŻE LUDZIE PODŚWIADOMIE NIE CHCĄ BYĆ WCALE SZCZĘŚLIWYMI! TAK - A KAŻDY KTO CHCE ICH NA SIŁĘ USZCZĘŚLIWIAĆ BĘDZIE ZNIENAWIDZONY...

http://tnij.org/7zmu
vcxcvcx / 91.189.219.* / 2013-12-05 08:50
ale jaki scenariusz negatywny, to znaczy że ten artukuł na interii o hossie pokoleniowej to była ściema???
To pytanie jest nie na miejscu:) / 31.175.28.* / 2013-12-05 09:12

to znaczy że ten artukuł na interii o hossie pokoleniowej to była ściema???

Nie zadawaj takich krępujących pytań...
Longterm / 2013-12-05 09:08 / Mostek Zwyciężymy!
Absolutnie nie była to ściema - to jest coś w co wierzę i jestem przekonany ale prowadzenie własnego biznesu nauczyło mnie że zawsze należy mieć plan B. To jest ogromna przewaga biznesmena nad zwykłym człowiekiem pracującym na etacie - ten drugi nie ma planu B bo przecież ma ciepłą posadkę i w razie czego kasa co miesiąc wpadnie. Powiem tak: nie wiem co będzie za miesiąc, sześć miesięcy czy rok ale wiem jedno: za 10 lat od teraz, moje akcje będą warte o wiele, wiele więcej niż teraz. Resztę pozostawiam wróżbitom jakich jest pełno :-)
producent wideł / 5.173.102.* / 2013-12-05 09:20
KTO BĘDZIE WŁAŚCICIELEM TYCH AKCJI. BOGACZ ZBURZYŁ SPICHLERZE I POBUDOWAŁ NOWE TERAZ BĘDĘ UŻYWAŁ ŻYCIA A BÓG POWIEDZIAŁ JESZCZE TEJ NOCY ZARZĄDAJĄ TWEJ DUSZY.......HAHAHA
vcxvcvccxc / 91.189.219.* / 2013-12-05 09:16
rozumiem:)
najpierw musi spaść aby potem wzrosnąć, tyle że to ja też wiem, tylko nie wiem kiedy spadnie aby potem wzrosnąc
skoro nie widać różnicy to po co przepłacać?! / 31.175.28.* / 2013-12-05 09:15

wiem jedno: za 10 lat od teraz, moje akcje będą warte o wiele, wiele więcej niż teraz.

TYLE TO KAŻDY WIE.
anallityk / 82.115.83.* / 2013-12-05 00:08
jakie stopy? koniunktura dzisiaj zależy od tego, kogo znowu niesPOdziewanie odwiedzi plemiel wsystkich POlaków
Kopanie puszki po ulicy już nic nie pomoże / 159.205.216.* / 2013-12-04 23:47
Stopy banków centralnych to już od dawna tylko typowy szum medialny i nic więcej, już nikogo nie interesują, co widać po mocnym wzroście stóp rynkowych.
Do tego EBC ma depozytową na 0%, więc już nie obniży, a samo bla-blanie już nikogo nie wzrusza. Zresztą i tak krach coraz większy, właśnie przez te banki centralne, które tworzą tylko coraz większe bańki spekulacyjne, które pękają z coraz większym hukiem. Widać po panice Banku Anglii, który widzi już jak pęka bańka, jaką sam stworzył.

Dlatego obligacje brytyjskie już dziś 2.90% (+0,09%)i żadne zasłony dymne już tego nie ukryją.

Widać co się dzieje po załamaniu wniosków o kredyty hipoteczne, czy bardzo ważnego ISM sektora poza produkcyjnego w Stanach.

Bajki o wzroście zatrudnienia obala subindeks zatrudnienia w tym indeksie, który pokazał spory spadek.
To samo pokazał krach sprzedaży w czasie 4 dni ostatniego przedłużonego weekendu, kiedy spanikowani widmem szykującego się bankructwa desperaci uruchamiali sprzedaż nawet w święto co też nic nie dało, największy od 2009 roku, mimo prześcigania się w udzielaniu rabatów.
Póki jest co oddać / 159.205.216.* / 2013-12-04 23:50
Nie ma już na czym zarabiać i coraz więcej funduszy nie chce czekać aż zbankrutują i oddaje pieniądze inwestorom.

Baupost's Seth Klarman is returning $4 billion in capital to investors for only the second time in its history due to "a lack of investment opportunities."
B09877 / 89.65.165.* / 2013-12-04 22:55
Etermit - proszony na nocny dyżur...

PS. ciekawe jak tam jutro Newag, łyknąłem parę akcyjek, bardziej dla sportu, przewiduję przedział na jutrzejszej sesji 20,00-21,00.

A teraz oddaję forum nocnemu stróżowi...
Etermit / 2013-12-04 23:02 / Tysiącznik na forum
nie musisz mi niczego oddawać... w nocy są setki krachów tylko nikt o nich nie wie bo naczelny krachboy zamiast o nich szumnie informować (tak jak to robi w ciągu dnia) zwyczajnie sobie śpi jak małe dziecko

p.s. ja wolę iść do wyra o 4 rano i wstać sobie o 9.00 albo i 12.00 jak mnie sen bardziej zmorzy :)
Etermit / 2013-12-04 22:49 / Tysiącznik na forum
Bezsenne noce czekają etermity

S&P -0,13%
Etermit / 2013-12-04 22:47 / Tysiącznik na forum
jakoś bardziej od Newag interesuje mnie przyszłoroczny debiut Eastrich&Cornwell
1 2 3 4 5
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy