Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

WIG20 przed szansą na kolejne wzrosty, ale...

WIG20 przed szansą na kolejne wzrosty, ale...

Money.pl / 2015-10-08 08:37
Wyświetlaj:
ZT / 83.31.38.* / 2015-10-08 11:09
Synonim już się pogubiłem, więc mi wyjaśnij jesteśmy w bessie czy w hossie. Szczyty będą czy już były w maju. W stanach wracamy na 2100 czy nie wracamy, a w Polsce wracamy na 2500 czy jednak nie wracamy, bo ty jak chorągiewka raz tak, raz siak, a potem wyciągasz swój pasujący wpis z archiwum jak królika z kapelusza i kontrwpis swojego adwersarza. Zdecyduj się na coś i nam tu obwieść a ja skopiuję go sobie ku pamięci
synonim / 2015-10-08 11:27 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Synonim już się pogubiłem, więc mi wyjaśnij jesteśmy w bessie czy w hossie. Szczyty będą czy już były w maju. W stanach wracamy na 2100 czy nie wracamy, a w Polsce wracamy na 2500 czy jednak nie wracamy, bo ty jak chorągiewka raz tak, raz siak, a potem wyciągasz swój pasujący wpis z archiwum jak królika z kapelusza i kontrwpis swojego adwersarza.


Nie bredź, mój scenariusz jest niezmienny od dawna a chorągiewka to jak na razie ty jesteś i na górce wieczną hossę ogłaszasz a w dołku bessę, co każdy leszcz umie

Mój scenariusz jest natomiast niezmienny i od wielu miesięcy piszę to samo, czyli:

długoterminowo: w USA długoterminowy szczyt cyklicznej hossy 2009-2015 został uklepany i hossa tam już jest przeszłością

krótkoterminowo: tej jesieni jeszcze wrócą w okolice szczytów na indeksach akcji i to będzie łabędzi śpiew byków

Moim zdaniem ten rok jest na giełdach analogiczny do roku 2007 i teraz tak jak wtedy po krachu w lato wrócą jeszcze ostatni raz do szczytów hossy i koniec wzrostów

na razie wszystko odbywa się dokładnie tak samo jak w 2007

Natomiast jeśli chodzi u nas to przewiduję odreagowanie po spadkach na wig20 i próbę powrotu do górnej bandy, przy czym nie jestem w stanie oszacować jak wysoko pójdziemy. rynek wygląda słabo ale jak pisałem od sierpnia, stawiam na odreagowanie techniczne w górę

Od listopada lub grudnia przewiduję natomiast osuwanie się na rynkach akcji aż do marca przyszłego roku i zarazem przewiduję że obligacje będą drożeć od stycznia

To są moje przewidywania podtrzymywane konsekwentnie od dłuższego czasu i możesz sobie to skopiować

A jak czegoś nie zrozumiałeś to pytaj a nie szukasz ciągle dziury w całym
ZT / 83.31.38.* / 2015-10-08 11:52

długoterminowo: w USA długoterminowy szczyt cyklicznej hossy 2009-2015 został uklepany i hossa tam już jest przeszłością

Konkretnie szczyt kwiecień/maj 2015. Proszę o potwierdzenie, żebyś się nie migał potem, że jest nowy szczyt ale to przecież tylko milimetry.

krótkoterminowo: tej jesieni jeszcze wrócą w okolice szczytów na indeksach akcji i to będzie łabędzi śpiew byków

Konkretnie co to znaczy okolice szczytów? Błąd proszę podać?

Natomiast jeśli chodzi u nas to przewiduję odreagowanie po spadkach na wig20 i próbę powrotu do górnej bandy

Tu sprawa prosta i nie migaj się górna banda to 2500 jak pisałeś więc nie wycofuj się teraz. Błąd powiedzmy 50 pkt. ci daję.
na dwoje babka wróżyła:)))))) / 91.246.67.* / 2015-10-08 12:47
okolice szczytów znaczy właśnie to co znaczy, jeśli nie pójdą wyżej to teraz są własnie okolice szycztów, jeśli pójdą wyżej to tam będą okolice szczytów, musze przyznać że synonim stał się ostrożniejszy, chociaż nawet jak nie był ostrożny, to każdy swój błąd tak potrafił wytłumaczyć tak że błędu nie było:)
synonim / 2015-10-08 13:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

okolice szczytów znaczy właśnie to co znaczy, jeśli nie pójdą wyżej to teraz są własnie okolice szycztów, jeśli pójdą wyżej to tam będą okolice szczytów, musze przyznać że synonim stał się ostrożniejszy, chociaż nawet jak nie był ostrożny, to każdy swój błąd tak potrafił wytłumaczyć tak że błędu nie było:)


jak wysokie będzie odbicie nie wie nikt więc jaki sens było prognozować że wrócimy akurat na 2500

ja z krabów nie wróżę
synonim / 2015-10-08 12:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Konkretnie szczyt kwiecień/maj 2015. Proszę o potwierdzenie, żebyś się nie migał potem, że jest nowy szczyt ale to przecież tylko milimetry.


Nie rozśmieszaj mnie, kto może to wiedzieć, ty na pewno nie. Mogą poprawić o milimetry szczyt na jesieni ale też tego nie wiesz, ani ja. Jedyne co ja prognozuję to że szczyt hossy w USA jest/będzie klepnięty w tym roku ale nikt nie wie kiedy, ty i twoje poronione kraby też nie wiedzą

W 2007 roku w październiku też poprawili szczyt hossy o parę milimetrów a i tak nic to nie dało bo bessa trwała już tak naprawdę od lata

więc ja mówię, że szczyt hossy w USA w tym roku ale kiedy dokładnie to nie wie nikt. Jeśli w USA indeksy będą wyżej w 2016 roku niż w 2015 roku, to wtedy nie będę miał racji


Konkretnie co to znaczy okolice szczytów? Błąd proszę podać?


Znowu zgłupiałeś, kto może wiedzieć takie rzeczy, ja z krabów kresek nie rysuję na wykresach, takie wróżenie z fusów zostawiam tobie

Moja prognoza jest pomimo to konkretna: szczyty cyklicznej hossy w USA rozpoczętej w 2009 roku są zrobione w 2015 i koniec wzrostów

To jest moja prognoza do zweryfikowania już w przyszłym roku - możesz sobie ją zapisać


Tu sprawa prosta i nie migaj się górna banda to 2500 jak pisałeś więc nie wycofuj się teraz. Błąd powiedzmy 50 pkt. ci daję.


To pokaż mi gdzie ja pisałem że wrócimy równo do 2500, bo znowu coś zmyślasz

Pisałem o technicznym odreagowaniu "w kierunku górnej bandy", więc nie wiem jak ty ze słów "w kierunku" wyznaczyłeś sobie akurat 2500, może twoje kraby wiedzą

synonim / 2015-08-24 08:28 /
na razie jesteśmy w rejonie 2150 i dalej zobaczymy co będzie, obstawiam próby technicznego odbicia w kierunku górnej bandy 5-letniego boczniaka
ZT / 83.31.38.* / 2015-10-08 13:41

co ja prognozuję to że szczyt hossy w USA jest/będzie klepnięty w tym roku

Ok koniec dyskusji na ten temat. Nawet nie chce mi się do tego odnosić ale muszę. W takim razie NIC nie prognozujesz to jest tak elastyczne, że co by się nie wydarzyło to zawsze będzie pasować.
I teraz cwaniaku stul dziub i odpier... się od ludzi np. ode mnie, którzy usiłują coś zaprognozować naprawdę a że czasem nie wychodzi to nie wychodzi a ty jak gów.. przykleisz sie do buta i będziesz rozliczał innych sam NIC nie wnosząc. Twoje okrągłe przepowiednie są dokładnie tyle warte jak baca mówi: bydzie dyszcz albo nie bydzie.
synonim / 2015-10-08 13:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

W takim razie NIC nie prognozujesz to jest tak elastyczne, że co by się nie wydarzyło to zawsze będzie pasować.


nieprawda bo wystarczy, że w 2016 roku giełda w USA będzie trochę wyżej i już moja prognoza się nie sprawdzi

podawanie prognoz z poziomami na giełdzie nie ma żadnego sensu i rynek ci to non stop uzymsławia masakrując twoje prognozy, ale nic się z tego nie uczysz

Einstein mawiał, że szaleńśtwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać odmiennych rezultatów ale tak właśnie robisz, rysując wciąż te same kraby


stul dziub i odpier... się od ludzi


nie emocjonuj się tak bo zajadów dostaniesz :-)
synonim / 2015-10-08 14:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
PS

W takim razie NIC nie prognozujesz to jest tak elastyczne, że co by się nie wydarzyło to zawsze będzie pasować


Wiosną prognozowałem 2200 na wig20 w czerwcu a ty prognozowałeś 2800 i powiedz mi co w tym było "elastycznego"

wykres z moimi prognozami jest bardzo precyzyjny

http://www.bankfotek.pl/image/1940119
.gangbang. / 213.199.253.* / 2015-10-09 16:59

Wiosną prognozowałem 2200

Ciepły ale bredzisz , przecież zapowiadałes SELL IN MAY.A tu jak zwykle giełda zrobiła cię w wała i SELL był ale wrzesień pażdziernik , także jak zwykle się zbłażniłeś.
synonim / 2015-10-09 19:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Ciepły ale bredzisz , przecież zapowiadałes SELL IN MAY.A tu jak zwykle giełda zrobiła cię w wała i SELL był ale wrzesień pażdziernik ,


w maju wig20 stracił 5% ale w norze wtedy zestrachany siedziałeś i pewnie dlatego nie zauważyłeś

a że spadki były też we wrześniu to co z tego. jedno drugiego nie wyklucza ale z logiką to nigdy nie miałeś za wiele wspólnego


także jak zwykle się zbłażniłeś.


zamiast pisać te brednie napisz lepiej ile jesteś zarobiony na Hawe he he he
ZT / 83.31.38.* / 2015-10-08 15:38

Wiosną prognozowałem 2200 na wig20 w czerwcu a ty prognozowałeś 2800 i powiedz mi co w tym było "elastycznego"

Przestrzeliłeś 200 pkt. bo było 2000. Już ci pisałem, że ja prognozowałem wzrosty w styczniu 2015 i ONE NASTĄPIŁY tylko indeks doszedł do 2550 w maju i zdechł, ale ja wtedy tego nie wiedziałem i pisałem o dalszych wzrostach na 2800 i tu jest też elastyczność i wkurza mnie to że nie wziąłeś całej prognozy mojej od stycznia 2015 tylko uczepiłeś się jak rzep tego 2800 wyrywając z kontekstu dlatego żeby być złośliwym. Więc ja też ci napiszę prognozowałeś odbicie do górnej bandy z 2200 a było 2000 czyli kompromitacja. Widzisz że można podejść z drugiej strony.
synonim / 2015-10-09 08:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Przestrzeliłeś 200 pkt. bo było 2000.


W czerwcu nie było 2000, 2000 było dopiero w sierpniu więc znowu kłania się twoja słaba pamięć


Już ci pisałem, że ja prognozowałem wzrosty w styczniu 2015 i ONE NASTĄPIŁY tylko indeks doszedł do 2550 w maju i zdechł


Wrócili tylko do górnej bandy na 2500, do której od 5 lat rutynowo wracali, więc to nie były żadne "wzrosty" jakie zapowiadałeś. Ty zapowiadałeś 2800 a nie 2500 kolego


ale ja wtedy tego nie wiedziałem i pisałem o dalszych wzrostach na 2800 i tu jest też elastyczność i wkurza mnie to że nie wziąłeś całej prognozy mojej od stycznia 2015 tylko uczepiłeś się jak rzep tego 2800 wyrywając z kontekstu dlatego żeby być złośliwym.


jakie "wyrywając z kontekstu". Sam założyłeś się, że będzie 2800 do czerwca a potem sam napisałeś, że pomyliłeś się, w ramach samokrytyki publicznej na forum. więc jakie "wyrywanie z kontekstu"?


Więc ja też ci napiszę prognozowałeś odbicie do górnej bandy z 2200 a było 2000 czyli kompromitacja. Widzisz że można podejść z drugiej strony.


Rynek kolejny dzień rośnie więc jaka "kompromitacja"? No musisz odwracać kota ogonem na mnie żeby przykryć własne wpadki
Panowie inwestorzy / 178.235.242.* / 2015-10-08 21:27
Moim zdaniem waszym podstawowym błędem jest to, że próbujecie przewidzieć, co zrobi rynek. A wiadomym od dawna jest, że przewidzieć się nie da. Skuteczność przewidywań często jest gorsza niż rzut monetą.

Trzeba korzystać z tego co jest.
Mieć plan, swój system gry z dodatnią oczekiwaną skutecznością i grać.
synonim / 2015-10-08 16:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Przestrzeliłeś 200 pkt. bo było 2000


Znowu widać twoją słabą pamięć - w czerwcu było 2200 a 2000 dopiero w sierpniu i wrześniu


prognozowałem wzrosty w styczniu 2015 i ONE NASTĄPIŁY


prognozowałeś wzrosty w grudniu na styczeń a w styczniu była kolejna fala spadkowa ale pewnie wolisz pamiętać to co miłe a nie miłe. wzrosty wystartowały dopiero w marcu i żadna to hosa była tylko tradycyjny powrót do górnej bandy 5-letniego boczniaka na 2500


tylko indeks doszedł do 2550 w maju i zdechł, ale ja wtedy tego nie wiedziałem i pisałem o dalszych wzrostach na 2800 i tu jest też elastyczność


zapowiadałeś hossę a tymczasem nasz rynek dalej orbitował w 5-letnim boczniaku, więc nie ściemniaj teraz o jakiejś "elastyczności" bo po prostu poległeś w każdym możliwym punkcie a teraz stosujesz tylko wyidealizowane wyjaśnienia oparte na efekcie wyparcia tego co niemiłe


i wkurza mnie to że nie wziąłeś całej prognozy mojej od stycznia 2015 tylko uczepiłeś się jak rzep tego 2800 wyrywając z kontekstu dlatego żeby być złośliwym.


to ty wymyśliłeś, że mamy przesunąć ocenę twojej prognozy na czerwiec. ja tego nie wymyśliłem. pamiętasz jak pisałeś, że ja będę musiał złożyć samokrytykę na forum w czerwcu? taki byłeś pewny swego. a tymczasem to rynek skopał twoje prognozy na miazgę i to ty składałeś samokrytykę

ZT / 178.43.86.*/ 2015-05-14 11:40
Te 2800 to będzie w tym tygodniu czy w zeszłym?

Śmichy chichy, a w czerwcu będzie żal Ci d.upę ściskał. Powolutku już przygotowuj samokrytykę na czerwiec :-)

ZT / 178.43.112.*/ 2015-07-07 16:11
Niniejszym oświadczam, że moja prognoza 2800 w czerwcu na wig20 okazała się BŁĘDNA
-----------------------------------

Gdyby było 2800 w czerwcu to byś ode mnie żądał kajania i już byś bajek o "elastyczności" nie opowiadał


Więc ja też ci napiszę prognozowałeś odbicie do górnej bandy z 2200 a było 2000 czyli kompromitacja. Widzisz że można podejść z drugiej strony.


no musisz to robić żeby odwrócić uwagę od twoich mega wtop z prognozami. typowy błąd logiczny tu quoque

a jeśli chodzi o moje odbicie w kierunku górnej bandy to ja to prognozowałem na październik a ten się dopiero zaczął, więc jak zwykle coś ci się pomieszało

a ty prognozowałeś 1900 na październik i jak widać rynek na razie znowu robi mój scenariusz a nie twój bo kolejny dzień ładnie rośnie
Koniec bajek o szatach gołego / 78.8.88.* / 2015-10-08 11:01
Padło 2.100 na WIG20.

Dystrybucja trwa, zero kupujących i gruby co głupio dokupował straty chcąc je sam sprzedać frajerom bez pojęcia, sam ma teraz mokro w gaciach, bo kolejki umarzających rosną, a gotówki brakuje, a OFE same mają manko w kasie , a straty na giełdzie stale rosną, kiedy muszą sprzedawać,żeby mieć z czego wypłacać.

A miedź coraz niżej i straty KGHM rosną.
Obudź się Polsko! / 78.8.88.* / 2015-10-08 10:45
DAlej mocno drożeje ropa, ma w nosie brednie o zapasach w Stanach, kiedy trwa koniec łupoków.

To jest teraz jak podwyżka stóp, więc rynek odwala sam robotę za zbankruto09wany Fed, któr nie ma już czym straszyć, kiedy inflacja szaleje, bo mocno drożeje żywność z powodu rekordowej suszy, oraz usługi medyczne i edukacja na kredyt.

Dlatego produycentom metali rosną koszty, bo energia jest dla nich najważniejsza, więc straty KGHM rosną, a popyt spada.

Do tego uderszą go mokcno pakietem klimatycznyhm dopóki nie wyjdziemy z socjalizmu eurobiurokratów niemieckiej UE, która wszystkich doprowadzi do bankructwa razem z Niemcami, które jeszcze zaprosiły miliony do odebrania tubylcom miejsc pracy w upadającej gospodarce.

Co za paranoja!
Żarty się skończyły / 78.8.88.* / 2015-10-08 10:38
Krach Abenomics powoduje ucieczkę jena do kraju na pokrycie gwałtownie rosnących strat, kiedy pogłębia się krach popytu na maszyny trzeci miesiąc z kolei mocniejszy od oczekiwań.

the U.S. currency weakened, as the benchmark Nikkei opened lower after weak Japanese machinery orders data. The benchmark Nikkei NIK, -0.99%.

Japanese core machinery orders fell at a faster pace than expected for a third straight sequential decline, amid concerns about an economic slowdown in China.
Odcięcie dostaw ropy i wszystko stoi / 78.8.88.* / 2015-10-08 10:20
Trzeci kwartał najgorszy dla obligacji śmieciowych od 4. lat.
Etermit / 2015-10-08 10:16 / Tysiącznik na forum

Dane z Niemiec szkodzą GPW

ale grecja chyba bardziej szkodzi GPW bo wszyscy inwestorzy tak bardzo się o nią martwią i troszczą...
synonim / 2015-10-08 10:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Rynki: Zły czas dla funduszy hedgingowych
Fundusze hedgingowe z całego świata straciły w sierpniu 78 mld USD i był to ich najgorszy miesiąc od października 2008 r. – wynika z danych zebranych przez Citigroup.
aktualizacja 08-10-2015 05:00 HK

Zdolniachy, jak zwykle na L siedzieli wziętych na samym szczycie

Tak jak w 2007

Nic się masa giełdowa nigdy nie uczy
bitcoiniarz / 31.175.35.* / 2015-10-08 10:24
No ale co zarządzających to obchodzi jak biorą i tak po parę milionów baksow na miesiąc?!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2015-10-08 10:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

biorą i tak po parę milionów baksow na miesiąc?!


i pewnie myślisz, że dalej będą tak brać przy takich pożal się boże wynikach

to jesteś naiwny i się mylisz bo właśnie trzy fundusze hedżingowe splajtowały po letnim tąpnięciu na giełdach i to pewnie nie koniec

The Liquidations Begin: Three Hedge Funds Shut Down After Summer Rout
bitcoiniarz / 31.175.35.* / 2015-10-08 10:50
Splajtowali ci co tam zainwestowali nie martw się o zarządzających.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2015-10-08 11:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Splajtowali ci co tam zainwestowali nie martw się o zarządzających.


splajtowały całe te fundusze a zarządzający poszli na zieloną trawkę ale chyba to do ciebie nie dotarło
Etermit / 2015-10-08 10:11 / Tysiącznik na forum

WIG20 przed szansą na kolejne wzrosty, ale...

ale 2800 w tym tygodniu już chyba nie zobaczymy...
synonim / 2015-10-08 10:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

ale 2800 w tym tygodniu już chyba nie zobaczymy...


Wczoraj chłopaki z moneya zatytułowali komentarz "Wiele wskazuje na to, że sesja będzie spadkowa" a wig20 zamknął się +0,37%, więc chyba nietrudno zgadnąć jak będzie dziś
8keepgoing / 2015-10-08 21:17
Dzisiaj im się udało, Ty nie trafiłeś. Macie taką samą skuteczność - 50% ;p
synonim / 2015-10-09 08:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Ty nie trafiłeś


a w co ja niby "celowałem"?
synonim / 2015-10-08 10:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
10-letnie polskie obligacje zjechały na rentowności z 3% do 2,6%

To gdybyście pytali czemu dziadek wam już dawno nie pisał o obligach
bitcoiniarz / 31.175.35.* / 2015-10-08 10:25
No właśnie dawno nic o obligach nie pisał...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2015-10-08 10:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

No właśnie dawno nic o obligach nie pisał...


jak tylko coś napisze to już bez sprawdzania możesz być pewien, że rentowności właśnie podskoczyły co najmniej o 0,01%

dzięki niemu w ogóle nie trzeba sprawdzać notowań i wystarczy, że on nic o obligach kilka dni nie pisze i już wiem że tam znowu hossa
Sprzedaj straty bankrutom / 78.8.88.* / 2015-10-08 10:01
Glencore nie wyjdzie z długów jakich radośnie narobił, jak KGHM na szczycie hopssy bankrutów.

BofA: "We estimate the financial system's exposure to Glencore at over US$100bn, and believe a significant majority is unsecured. The group's strong reputation meant that the buildup of these exposures went largely without comment. However, the recent widening in GLEN debt spreads indicates the exposure is now coming into investor focus."
synonim / 2015-10-08 09:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Recesja w wynikach spółek

W III kwartale, jeśli wierzyć prognozom analityków, drugi raz z rzędu spadły zyski amerykańskich firm. Po raz ostatni taka passa wystąpiła w 2009 r. Stąd, nawiązując do definicji recesji w gospodarce jako dwóch z rzędu kwartalnych spadków PKB, analitycy mówią o recesji wynikowej.
Grzegorz Siemionczyk 08-10-2015, ostatnia aktualizacja 08-10-2015 05:49

No to już S&P500 wyżej nie pójdzie już był a QE w USA też już nie ma

Szczyty na giełdzie w USA już klepnięte a co nie ma siły dalej rosnąć będzie spadać
ZT / 83.31.38.* / 2015-10-08 10:22

Szczyty na giełdzie w USA już klepnięte

Wypocił, a obśmiewa mnie od miesiąca, że zapowiedziałem (oczywiście hipotetycznie bezterminowo :-)) w maju szczyty hossy.

a co nie ma siły dalej rosnąć będzie spadać

Od miesiąca, a nie dalej jak wczoraj, obśmiewa moją (oczywiście hipotetyczną :-)) prognozę, że jesteśmy już w bessie.
Kuźwa, jeszcze przytacza moje oryginalne komentarze w których śmieje się z moich zapowiedzi końca hossy.
Chłopie podejdź do ściany i p****.... sobie baranka.
synonim / 2015-10-08 10:40 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Wypocił, a obśmiewa mnie od miesiąca, że zapowiedziałem (oczywiście hipotetycznie bezterminowo :-)) w maju szczyty hossy.


więc w maju szczytów hossy w USA jeszcze nie było, skoro ty je na wtedy już zapowiedziałeś


Od miesiąca, a nie dalej jak wczoraj, obśmiewa moją (oczywiście hipotetyczną :-)) prognozę, że jesteśmy już w bessie.


Że się kończy w USA hossa i klepią tam już długoterminowy szczyt to ja już pół roku temu tu pisałem (zdania nie zmieniam), jak ty jeszcze bajki o wiecznej hossie opowiadałeś tutaj

a co do twojej zapowiedzi, że bessa potrwa od rok czasu maja do maja to się nie zdziwię jak bessa w USA rozpocznie się rok po tym jak ty jej początek zapowiedziałeś
bitcpiniarz / 31.175.35.* / 2015-10-08 10:54
Pamiętaj o Eluli Szemitag....
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ZT / 83.31.38.* / 2015-10-08 11:01

Pamiętaj o Eluli Szemitag..

Pamiętam, cały czas w grze. Nie wydurniaj się bo moze jeszcze być w ciągu nie 100 lat a 2-3 miesięcy. Dopiero za jakieś 3 miesiące stwierdzę, ze to sie nie sprawdziło.
synonim / 2015-10-08 11:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Dopiero za jakieś 3 miesiące stwierdzę, ze to sie nie sprawdziło.


no to mamy jakiś konkret
synonim / 2015-10-08 10:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

No to już S&P500 wyżej nie pójdzie już* był


niż* był
Krach trwa, straty rosną / 78.8.88.* / 2015-10-08 09:48
Podziemny rozszerzający się ogień zbliża się do składowiska odpadów radioaktywnych w Stanach, jest jujż w odległości ok. 400 m.

St. Louis Prepares For "Catastrophic Event" As Underground Fire Nears Nuclear Waste Cache
Koniec petrodolara i euro / 78.8.88.* / 2015-10-08 09:34
Koniec życia ponad stan bankrutów bez gospodarki już się rozpoczął.

Czas na spłatę rekordowych długów bez pokrycia właśnie nadszedł.
Koniec petrodolara i euro / 78.8.88.* / 2015-10-08 09:30
Dane makro z Chin, które mieliśmy w ostatnich dniach, sygnalizują, że w IV
kwartale nie ma co liczyć na mocniejszy wzrost popytu na metale i to pogarsza sentyment na
rynkach" - mówi Xiao Jing, starszy analityk Beijing Capital Futures Co.

A ja uważam,że nie ma co liczyć na p;oprawę przez kilka lat, dopóki nie wyczyszczą rekordowych długów jakich narobili bankruci swoimi drukarkami zer bez pokrycia.
Etermit / 2015-10-08 09:24 / Tysiącznik na forum

WIG20 przed szansą na kolejne wzrosty, ale...

ale przecież Grecja o której Pan pisał kilka dni temu...
synonim / 2015-10-08 09:47 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

ale przecież Grecja o której Pan pisał kilka dni temu...


coś mu się widocznie źle przekleiło :)
Etermit / 2015-10-08 10:10 / Tysiącznik na forum
zdarza się nawet giga ekspertom jak widać :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy