Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

WIG20 stracił prawie 0,5 proc.

WIG20 stracił prawie 0,5 proc.

Money.pl / 2007-03-20 17:35
Komentarze do wiadomości: WIG20 stracił prawie 0,5 proc. .
Wyświetlaj:
plejer / 2007-03-20 21:57 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
mam pytanie do forumowiczów z dłuższym stażem...
czy Wy w ogóle próbowaliście nakłonić Redakcję
by portfel money uwzględniał splity, prawa poboru, dywidendy, prowizje, itd ?
mógłby też wyliczać podatek.. :-)
obecny jego kształt nie ma za specjalnie racji bytu
czego najlepszym świadectwem pozostaje portfel Pana Daniela
valjean / 2007-03-20 22:01 / Galernik
od czasu do czasu ktoś narzeka i na tym się kończy ;)
warren buffet / 2007-03-20 22:00 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
probowali - nie da sie :)
plejer / 2007-03-20 22:09 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
nie da się namówić?
warren buffet / 2007-03-20 22:17 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
maszyna pokazuje strate 95% - tak ma byc. to nie P4 ... i cyfrowa generacja :pp
plejer / 2007-03-20 22:23 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
może trzeba jakiś skumulowany atak przeprowadzić
zewrzeć szyki i na barykady!
na ambicję im wejść trzeba
co to znaczy nie da się?
niech każdy postulat wyśle
trzeba ich zalać mailami
warren buffet / 2007-03-20 22:30 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wchodzili... i nic.... tak samo jak aktywne linki na forum. nie da sie
plejer / 2007-03-20 22:41 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
czyli trzeba im jakiegoś łebskiego programistę podrzucić
problem techniczny nie istnieje
tylko musiałby ktoś się zajmować wklepywaniem tego wszystkiego na bierząco
plejer / 2007-03-20 22:13 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
czy Redakcja uznała, że nie dadzą rady?
mlg / 2007-03-20 21:56 / portfel
No dobrze...popatrzylem, poszukalem i mam taki pomysl....do zainwestowania 6000, perspektywa srednioterminowa. Wszedlbym po 1000 w nastepujace spolki: Alma, Ruch, CSS, Swarzedz, TUP i ECard. Nie jestem jeszcze gotow na spekulacje w rodzaju Fona czy Masters albo ostatnio wywindowanego Fortisa, ale mam sporo czasu, bo siedze przy kompie caly dzien i moge sledzic notowania. Jak byscie skomentowali taki zestaw? Dodam, ze mam w portfelu Gant i troche funduszy.
ravdrab / 2007-03-20 23:18 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Alma - jestem "w niej"od dłuższego czasu i nadal myślę, że jest jeszcze duży potencjał na wzrost.
Ruch - fajna inwestycja, ale na długi czas.
CSS - czy nie za późno???
Swarzędz - najpierw musi się uspokoić klimat wokól tej spółki, a później ... to zobaczymy.
TUP - "tup, tup, tup" ciągle do góry.
ECard - czyżby szykował nam się nowy ELKOP???

Proponuję dopisać:
STX, ZURAWIE i PEPEES (bo idzie lato:-)))
Niedługo już będzie debiut BOMI. Jak będzie debiutował BOMI to też kupię
Papik / 194.116.134.* / 2007-03-20 22:27
Ciągłe śledzenie notowań pozbawia dystansu.
Niektórzy zalecają rzedsze śledzenie notowań,
aby nie ulegać emocjom.
plejer / 2007-03-20 21:59 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
dlaczego Ruch????
pawlus / 2007-03-20 22:04 / "Uznany Gracz Giełdowy"
bo BoRuch i nie ma Rucha bo rucha :)
grzeg0rz / 2007-03-20 22:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Chyba miało być:
- Gdzie jest druch BoRuch
-Nie ma drucha bo- rucha
plejer / 2007-03-20 22:07 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
:-)
Ty Pawlus lepiej powiedz po ile masz tego strzelca...
pawlus / 2007-03-20 22:21 / "Uznany Gracz Giełdowy"
zeszły tydzien 1.41 dzis dobałem, jutro dzien sądny :)
plejer / 2007-03-20 22:26 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
dziś gry pod walne za specjalnej nie było...
jak sądzisz?
co oni tam wymyślą?
mlg / 2007-03-20 22:01 / portfel
co spadlo to musi sie podniesc, a patrzac na wykres..Ruch mial do niedawna dolek a teraz sobie idzie w gore. Takie moje kobinacje poczatkujacego inwestora ;)
plejer / 2007-03-20 22:11 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
nic nie musi
ewentualnie może
pytam, bo mam ciotkę, która pracuje w centrali od x lat
oni się reformują w stylu poczty polskiej
mlg / 2007-03-20 22:30 / portfel
No dobrze, przkonales mnie i do bezruchu w kwestii Ruchu. To moze ten tysiaczek w Budopol? Dzis ktos go rekomentowal u Hirscha
plejer / 2007-03-20 22:37 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
nie dawaj się tak łatwo...
zakładam, że miałeś jakieś powody

weź pod rozwagę stx
brydzia / 2007-03-20 22:16 / 10-sięciotysiącznik na forum
byliby mądrzy to by ogłosili że będą deweloperem a terenów podobno mają całą mase
pawlus / 2007-03-20 22:22 / "Uznany Gracz Giełdowy"
no pod kazdym kioskiem z 8 mkw x 2000 kioskow w najlepszych miejscach to zbierze sie tego troche
brydzia / 2007-03-20 22:39 / 10-sięciotysiącznik na forum
myślisz że taki państwowy kolos ma tylko kioski ? zainteresuj się troszke a nie piszesz głupoty
plejer / 2007-03-20 22:19 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
ale oni wolą żaby ;-)
valjean / 2007-03-20 22:03 / Galernik
coś co spada może dale spadać ;)
pknorlen na przykład
warren buffet / 2007-03-20 21:53 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
2007-03-20 21:27:00 | *.*.*.* | Jarg [ Tysiącznik na forum ]
Re: WIG20 stracił prawie 0,5 proc. [0]
Tak se kumbinuję, że na Lubawie jedziemy na razie jak na ślepej
kobyle. O ile obroty robią wrażenie, to pakiety już znacznie
mniej. 30-50 k, czasem 100k to i spekulant może wysupłać,
zwłaszcza taki napasiony na ostatnich wzlotach innych papierów.
Natomiast dzisiejszy procent wzrostu jest jeszcze dość
umiarkowany, a to akurat rokuje dobrze. Więc niech coś szybko
rzucą, gdyż bez konkretów daleko nie zajedziemy.

====================
wlasnie. bez konkretow nie zajedziemy. natomiast zauwaz ze jest to ktoras sesja z rzędu po 60 baniek obrotu.... bylo tak kiedys na lubawie ? 5-8 baniek to juz byla euforia ze inwestor.... a teraz cos grubego wisi w powietrzu i cisza.... ciekawe
brydzia / 2007-03-20 22:03 / 10-sięciotysiącznik na forum
Warren wydaje mi się że to nie inwestor robi takie obroty bo prawdziwy inwestor wchodzi na dołku po cichu i zbiera akcje po 2 złote , a te wzrosty przy tym obrocie są trochę małe faktycznie no ale może teraz już na ubej będzie tylko niebo

ale porównując cenę wyjściową do biotona 2 zł tu i tu to rewelacja ,


patrze sobie na wykresy i wize , że większość spółek zaprzecza tezie że szybciej się spada niż rośnie , wykresy są pionowe po 30% w 2 dni o 2 tygodniach nawet nie wspomnę , tylko dokąd nas to zaprowadzi , napewno do końca marca , koniec kwartału
no i ten wykres DJonsa , wydaje się że robi to samo co w maju , ciekawe tylko w którą stronę się wybije
warren buffet / 2007-03-20 22:20 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Brydzia, ja wiem ze inwestorzy tak nie robią.

1. albo sie dogadują i w pakietach biorą poza leszczyną jak karkosik
2. albo zbierają pomalutku w konsolidacji.... tylko bylo tyle tej konsolidacji ze ho ho ... ale to by sie juz ktos ujawnił ??
3. obroty sa obiecujace ( momentami Brydzia w minute 2 mln obrotu przybywało.... no to nie jest leszcz ), byle byly infa za infami.... zarzad skromnie, bo skromnie ale dobral po 2,15 - 2,20 pamietam.


znaczy ja jestem sceptyk. lubawa i wzrosty ?? to jak przełamanie 5 letniego mitu hossy. to jak namówić 30 letnią dziewice na sex..... ciezka sprawa, ale czy mozliwa ?
brydzia / 2007-03-20 22:43 / 10-sięciotysiącznik na forum
mi się wydaje że teraz jest wyczekiwanie na wig 20 i ci którzy tam grali przeszli teraz na mniejsze spółki żeby przeczekać dane z USA
warren buffet / 2007-03-20 22:54 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
byc moze, te obroty ?!
pawlus / 2007-03-20 21:59 / "Uznany Gracz Giełdowy"
zajrzyj na angielską strone Lubej, poczytaj m.in o kontrakcie na szycie namiotów dla armii amerykanskiej, podwykonawcy spod koszalina, starczy tyle infa? czy na sile szukamy i czekamy na fundy ktore byc moze wchodzą?
warren buffet / 2007-03-20 22:01 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jak jest grubsze info to git. ja mam czas, ale nie lubie spekulacji
cinek / 2007-03-20 22:12 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Ja czekam, ważne iż Luba wróciła do łask.
Jarg / 2007-03-20 22:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Obroty są naprawdę OK. Ja liczę na wariant optymistyczny. Wyraziłem po prostu swoje obawy.
cinek / 2007-03-20 22:13 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Też mam taką nadzieję, bo jak nie to będę miał problem z wyjściem z niej.
gio' / 83.27.204.* / 2007-03-20 21:50
witam ponownie
elwisa / 2007-03-20 21:46
TUP S.A. to spólka typu venture capital skupiająca sie na realizacji projektów deweloperskich. Najwiekszy projekt jaki realizuje razem ze spólka australijską MNE INVESTMENT i TUP Property to MODENA PARK w centrum Poznania.

1) Wedlug PKO BP, zysk TUP-a z projektu Modena Park wyniesie 28-42 mln zl. Biorąc c/z na poziomie 20 - jaki wtedy bedzie kurs? Między 60 - 100 zl. Wydaje sie to optymalna wycena, zwazywszy na zyski z Modeny Park oraz z innych inwestycji spólki.

2) Poza tym TUP ma jeszcze kilka interesujacych nieruchomosci (czego w ogole nie uwzgledniam jak na razie w wycenie, jak rowniez inwestycji pozadeweloperskich ):

- nieruchomość w Ożarowie Mazowieckim: działki w użytkowaniu wieczystym, o powierzchni 5.528 m2, na których zlokalizowany jest budynek administracyjno-biurowy o powierzchni 2.756 m2;

- nieruchomość o powierzchni łącznej 86.641 m2 (grunt w użytkowaniu wieczystym) znajdująca się w odległości 10km od centrum Katowic, w jej skład wchodzą działki niezabudowane o powierzchni łącznej 66.928 m2 oraz działki o powierzchni 19.713 m2, na których znajduje się budynek administracyjny i magazynowy o powierzchni 8.987 m2;

- nieruchomość w Głuchowie gmina Komorniki o powierzchni 33.401 m2, na której znajdują się budynki biurowe o pow. 2.258 m2 i inne budynki o pow. 455 m2;

- położona w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska w Modlinie, nieruchomość w Zakroczmiu o powierzchni 111.874 m2, na której znajdują się 3 hale magazynowe o powierzchni 5.060 m2 każda, a także pozostałe budynki o całkowitej powierzchni 919 m2;

- realizowane w dwóch etapach osiedle 20 segmentów jednorodzinnych w Warszawie-Białołęce, I etap - 6 segmentów o powierzchni 112,9 m2 każdy (sprzedane), II etap - 14 segmentów o powierzchni 148 m2 każdy (planowana sprzedaż w 2007 roku).

Czekamy na plany ich zagospodarowania. Ale wszystko w swoim czasie, na razie niech zajma sie Modena Park i negocjacjami z MNE Investment.

3) W polowie roku planowana jest emisja z PP, o wartosci okolo 60 mln zl. Bedą więc środki na kolejne projekty, poza tym powinna poprawic sie plynnosc spólki.

4) Niedawno wlaściciel spólki EAGLE TRADING LTD sprzedal w pakiecie 500 tyś akcji. Ciekawe kto wszedl, moze juz jakies fundusze?

5) 20 lutego 2007 spólka poinformowala ze wchodzi w nowatorskie inwestycje budowlane "mieszkania ze stali". wiecej na http://www.tup.com.pl

6) 1 marca 2007 odbylo sie spotkanie prezesa TUP S.A z prezydentem Katowic. Spotkanie dotyczylo prezenacji plaów budowy nowego osiedla mieszkaniowego w tym miescie. Inwestycja ma byc realizowana na ogromej powierzchni, lacznie 240 tys. m2.
więcej: http://www.tup.com.pl/prasa_more.php?id=31

7) 7 marca 2007 TUP S.A poinformowal iż po zakupie pakietu akcji posiada lącznie 96,34% udzialów w MODENA S.A

Podsumowujac, obecna cena to smiech w porownaniu do tego, co tu sie moze wydarzyc z kursem w srednim terminie. Moze po takim wzroscie niektorym sie wydaje, ze jest drogo, ale tak samo mnie sie moglo wydawac miesiąc temu.

Oto info jakie otrzymalem od analityków DM BZWBK:

"Perspektywy polskiego rynku akcji"

Godne polecenia spólki o sredniej i malej kapitalizacji.

TUP S.A. - spólka nie jest deweloperem w czystej postaci, ale zarabia na tym silnie wzrostowym rynku. Jest to swego rodzaju venture capital, który inwestuje we wzrost wartości nieruchomości. pierwsze zamkniecie udanego projektu Modena Park spodziewane w ciagu najblizszych dwóch miesięcy.

A to część raportu analityków DMBZWBK dotycząca TUP S.A z dnia 21 lutego 2007:

"Pozostawiamy w portfelu TUP, mimo 127% zwyzki w ostatnim miesiacu. Uwazamy, ze spółka jest ciagle nieodkryta przez wielu inwestorów. Podoba nam sie interesujacy model biznesowy podobny do venture capital inwestujacego w nieruchomosci, który wydaje sie atrakcyjny i zyskowny."

Spólką interesuje się coraz więcej analityków, co może zaowocować pozytywną rekomendacją (podobnie bylo w przypadku Ganta)

NA KONIEC ZYSKI:

W 2006r TUP S.A zarobil na czysto ponad 12 mln zl czyli az o 53% wiecej od zalozonych prognoz. Spólka tym samym pokazala jak zwiększać zyski i ze jest warta zaufania inwestorów.


Analiza TUP S.A z użyciem wskazników. Porównanie ze spólką Polnord.

POLNORD:
WK/akcję = 6,38 zł
C/WK = 25,07
C/Z = lepiej nie liczyć!

TUP S.A
WK/akcję = 5,03 zł
Nie widzę powodów, aby przy takich perspektywach mieć C/WK niższe od Polnordu:
5,03 x 25,07 = 126,10 zł !!!!!!
Bądzmy ostrozni i podzielmy tą cene przez 2, tak dla bezpieczeństwa.
No i mamy cene jednej akcji TUP S.A na poziomie 63zł.

Nastepny wskażnik:
Zysk na akcję: 1,27 zł
Przy takich perspektywach spólki, C/Z na poziomie 50 jest uzasadnione.
1,27 x 50 = 63,50 zł !!!!

Wg, wskazników tyle TUP S.A powinien kosztowac juz dzis.

Warto zajrzeć na strone http://www.tup.com.pl
brydzia / 2007-03-20 22:06 / 10-sięciotysiącznik na forum
przecież ta informacja jest stara jak świat , pisałam o tym jak TuP był po 12,8

a na naszej giełdzie rosną spółki które przynoszą największe straty a nie zyski
pawlus / 2007-03-20 22:20 / "Uznany Gracz Giełdowy"
jak byl po 12,80 nie byl znany plan sprzedazy Modeny za 50 baniek, wiec nie kituj Guru :)
pawlus / 2007-03-20 21:57 / "Uznany Gracz Giełdowy"
a pisalem kto nie ma TUPa ten DUPA, mam ale dobieram na maxa, dobre info
warren buffet / 2007-03-20 21:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
w morde
pawlus / 2007-03-20 22:00 / "Uznany Gracz Giełdowy"
a pisalem 1,5 tyg temu ze planowany zysk bedzie na poziomie 40-80 mln zł i odpowiednio cena akcji od 60 zeta, a tu prosze :)
piotr824 / 2007-03-20 21:54 / Tysiącznik na forum
warren nadal stoisz z boku , czy powoli wrzucasz coś do portwela na długi termin??????????
-ri- / 2007-03-20 21:46 / portfel / "Mały Miś"
Ja dzisiaj wszedłem na gotówkę zostawiłem troszkę Plastboxa Polcolora i Eurofilmu.
Będę czekał na jakąś okazje lub na wyprzedaż.
Tak naprawdę zmęczyły mnie te ostatnie 2-3 tygodnie.
Takie stąpanie po kruchym lodzie!! w końcu jutro PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY!!
valjean / 2007-03-20 21:32 / Galernik
2007-03-20 20:27:04 | 89.229.242.* | sumani nie logo | komentowany artykuł
Re: WIG20 stracił prawie 0,5 proc. [1]
witam ,do Sława -ktoś bardzo mądry (a kto -to będzie napewno wiedział jeden z
forumowiczów ) kiedyś powiedział że każdy człowiek to osobna historia i na decyzję
(eutanazji ,aborcji itd ,itp ) trzeba spojrzeć przez pryzmat wszystkich okoliczności
dotyczących tej osoby ,pozdrawiam Sław
_________________________________________________________________

chciałbym mieć prawo do godnej śmierci a nie być zmuszany do cierpienia i kończenia we wlasnych ekstrementach i zapomnieniu. nie jestem za aborcją (choć mam specyficzne zdanie- zwolennicy na skutek eliminacji naturalnej i własnej genów z czasem wyginą) ale prawo do eutanazji to dla mnie podstawa. człowiek powinien sam decydować czy chce mu sie cierpieć czy nie, a nie być zmuszany przez bandę oszołomów
ave

sie nam światopoglądowo narobiło ;)
piciu / 2007-03-20 21:49 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chciałbym mieć prawo do godnej śmierci !!!

od kiedy zabójstwo (samobójstwo) to godna śmierć ???

normalnie wielki zaszczyt - tylko pozazdrościć - brak słów.........
valjean / 2007-03-20 21:58 / Galernik
chcesz się męczyć i cierpieć to się męcz i cierp. nie bronię Ci tego, może to lubisz, Twoja brocha - ale nie zmuszaj do tego innych. i tak każdy kiedyś umrze, dlaczego to ma być w cierpieniu, chodzi o to żeby mieć możliwość wyboru.
kończę już dyskusje światopoglądowe....
sumani nie logo / 89.229.242.* / 2007-03-20 21:45
mniej więcej o to mi chodziło -Twoje życie ,Twoja karma :)pozdrawiam
piotr824 / 2007-03-20 21:43 / Tysiącznik na forum
A nie wydaje Ci się , że eutanazja mogłaby stać się doskonałym narzędziem do eliminacji niewygodnych jednostek???????????
Romi / 2007-03-20 21:57 / portfel / Koci Tata
Najlepiej podpalić wysadzić zatopić jak u rusków eliminują starców wariatów a nawet dzieci w szkole czy artystów w teatrze.
M;K / 2007-03-20 21:57 / Bywalec forum
Dlatego kazdy przypadek powinien byc rozpatrywany indywidualnie:
Ktos kto stoi z boku ludzi cierpiacych; nie ma pojecia z tego co przezywaja ( widziec nie znaczy czuc),
Podejmujac samodzielnie tak trudna decyzje biora na siebie odpowiedzialnosc - to bardzo ciezki temat, ale kazdy powinien decydowac o sobie
Jarg / 2007-03-20 21:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Proponuję zakończyć ten temat. Tutaj na pewno nikt nikogo nie przekona, a tak naprawdę nasz pogląd będzie zweryfikowany dopiero wtedy, gdy osobiście staniemy wobec kwestii ostatecznych.
sumani nie logo / 89.229.242.* / 2007-03-20 21:52
amen :)
piotr824 / 2007-03-20 21:52 / Tysiącznik na forum
święta racja , trudny temat , lepije skupić się na jutrzejszych wzrostach
bebe-b6 / 83.29.88.* / 2007-03-20 21:31
witam ! mam takie spostrzezenie : tu na forum przeczytalam, ze jak zbliza sie bessa to spolki fundamentalne zaczynaja rosnac - jako ostatni etap hossy i tez przeczytalam, ze jak zbliza sie bessa to smieci lataja, otoz obecnie widze, ze zaczynaja rosnac i to nie malo jak na jeden dzien w % tak spolki smieci jak i spolki fundamentalne - owszem, wiem, ze historia sie lubi powtarzac, jak rowniez wiem, ze na gieldzie nie ma porownania co do czasu przeszlego, bo gielda jest wielka wypadkowa wielu emocji i danych, ktore sie ze soba scieraja - bo to po prostu gra.mnie jedynie zastanawia taka sprawa, co to znaczy, ze ktoras ze spolek na gieldzie jest smieciem, a ktora jest fundamentalna, w/ g mnie te spolki smiecie - w pewnej koniunkturze i po zweryfikowaniu swego statusu moga, aby nie zaprzepascic siebie- stac sie spolkami fundamentalnymi, a moze stac sie zupelnie odwrotnie ze spolkami na ten czas oceny -z fundamentalnych -smieciem. teraz jestem w rozterce, ktore to wlasciwie spolki na gpw sa balonami, troche sie w tym pogubilam, podczytujac tu madrych forumowiczow, bo c/z moze sie po pewnym czasie zmienic,. bo fundumentalne -to powinny rosnac i dawac godziwe zarobki i dywidendy, a smiecie wypasc z gry, niedawne tzw smiecie obecnie staja sie "czarnymi konmi"np masters, sanwil,ibs,itd
JA / 2007-03-20 21:42 / Tysiącznik na forum
a jak cofniesz historie np ganta to były śmieć 2 lata temu notowany po 1zł a teraz tylko można pomażyć o przejęciu takiej spółeczki za taką cene;)
myszacz1 / 89.228.47.* / 2007-03-20 21:27
mam pytanie: co powiecie na temat spólki Poingrup. Warto ją kupić?
JA / 2007-03-20 21:29 / Tysiącznik na forum
nie liściu właściciel to ściemniacz i jeden wielki przekręt nie warto
Jarg / 2007-03-20 21:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak se kumbinuję, że na Lubawie jedziemy na razie jak na ślepej kobyle. O ile obroty robią wrażenie, to pakiety już znacznie mniej. 30-50 k, czasem 100k to i spekulant może wysupłać, zwłaszcza taki napasiony na ostatnich wzlotach innych papierów. Natomiast dzisiejszy procent wzrostu jest jeszcze dość umiarkowany, a to akurat rokuje dobrze. Więc niech coś szybko rzucą, gdyż bez konkretów daleko nie zajedziemy.
bodek231 / 2007-03-20 21:19 / portfel
witam
mam enap i juz mnie mierzi
potrzymac jeszcze
PedroGonzalez / 2007-03-20 21:26 / Uznany Gracz Giełdowy
no dzis mialem nadzieje ze podskoczy bo na wstepie przebil 2,25 ale potem ogolnie sie wszystko skiepscilo i on tez nie mial ochoty wyzej atakowac...mysle, ze pierwsze koty za ploty i jak bedzie index na zielono to i on zastartuje powyzej 2,25 i juz pojdzie w gore....:-)
piotr824 / 2007-03-20 21:19 / Tysiącznik na forum
witam wszystkich
słuchajcie potrzebuję pomocy coś mi się stało z forum i teraz ostatnie wpisy tj. z godziny 21 mam na dole strony, nie do się tego tak czytac ,jak to zmienic ??????
slaw / 2007-03-20 21:24 / Uznany Gracz Giełdowy
masz obok po lewo w "Wyświetl kometarze" musisz ustawić "w wątkach"
piotr824 / 2007-03-20 21:27 / Tysiącznik na forum
dziękuję pomogło :)
mlg / 2007-03-20 21:19 / portfel
Witam wszystkich!

Nie jestem doswiadczonym graczem, ale coraz mocniej staram sie "wgryzc" w temat gieldy. Na razie troche stracilem i troche zarobilem, ale to chyba normalne ;-) Zastanawiam sie nad zakupem akcji Alma market. Wykres wyglada dosc dobrze, bez gwaltownych wybic ani spadkow. Co sadzicie o tej spolce?
JA / 2007-03-20 21:25 / Tysiącznik na forum
bardzo ładna ale tylk na długi termin przynajmniej 2 czy 3 latka
EDiS / 2007-03-20 21:10 / Tysiącznik na forum
Dywidenda KGHM 7 zł na 1 akcję a miało być 14zł. Pompowanie ?
azja / 2007-03-20 21:58 / portfel / Obserwator
wcale nie miało być 14 od kilku dni podają że będzie 7 zł dywidendy, sprawdź najpierw nie rób ściemy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy