Forum Polityka, aktualnościKraj

Wikileaks ujawnia depesze amerykańskich dyplomatów o Fotydze

Wikileaks ujawnia depesze amerykańskich dyplomatów o Fotydze

Wyświetlaj:
foooty / 83.27.132.* / 2011-09-07 14:25
Fotyga jak ona moze mówić ze to nieprzychylne media.Ta kobieta jest chora tak zresztą zawsze sie zachowywała.
tota / 178.42.167.* / 2011-09-07 13:32
Tak, Pani Fotyga i jej ekipka to fatalne zauroczenie P.Kaczyńskiego. Nieumiejętna w budowaniu dobrych kontaktów ze wschodni i zachodem, co gorsze NIECHĘTNA a nawet WROGA dobrym stosunkom z Rosją i Niemcami. A mój ojciec był więżniem majdanka, i to, co najbardziej w życiu chciałby mieć, to Polska wolna od wojen. Jeśli nie dla siebie, to chociaż dla dzieci i wnuków.
szary człowiek (bez peruwiańskiej czapeczki) / 83.31.24.* / 2011-09-07 15:11
Jak chcesz mieć świat bez wojen, to szykuj się do wojny Obywatelu. Tylko w ten sposób możesz zapobiec traktowaniu cię jako mięso armatnie, niewolnika, czy służącego. Właśnie PiS i ludzie za nim stojący do takiego celu chcą doprowadzić. I chcą doprowadzić na drodze pokojowej, ale nie wiem czy to jest możliwe. Bo jak Ci wiadomo Solidarność słynie z pokojowego wyzwolenia Polaki i Europy spod jażma Komuny. Ale już teraz wiemy, że zwyczajni ludzie zostali oszukani przez przez niektórych przywódców Solidarności. teraz na naszych oczach jesteśmy zdradzani przez Tuska i jego popleczników. Aby istniał pokój muszą istnieć czołgi i bomby. Tylko poprzez odstaszanie można uzyskać pokój. Być możę z powodu Majdanka masz traumę, która nie pozwala Ci logicznie myśleć. Mój dziadek zginął w czasie Powstania Warszawskiego. Mój wj był AKowcem. Głosowałem na PiS. Do dzisiaj nie mogę dojść do siebie z powodu morderstwa pod Smoleńskiem. Katyń jest dowodem na kłamstwa Rosjan. Noś głowę do góry i kiedy nie wiesz jak postąpić, postąp poprostu godnie i uczciwie. Bądź dumny że jesteś Polakiem. Tego Ci życzę.
heniek14 / 89.204.137.* / 2011-09-07 12:57
Tak się jakoś dziwnie złożyło ,że przed wyborami i że o Fotydze.O innych mru,mru.Takimi wiadomościami POzamiata sobie matolstwo.Kaczyński musi być czysty jak łza,kiedy tworzycie sensacje.Matołom radość,a inteligencja wasze sensacje ma gdzieś.
Rachela11 / 2011-09-07 13:20
I właśnie tacy ludzie rządzą w nasyzm kraju!! Chcemy żeby sąsiedzi uważali nas za poważnych graczy, a zatrudnia się na stanowiskach takich ludzi jak Fotyga czy Sikorski!!
mały Polak / 83.31.24.* / 2011-09-07 12:30
Pamiętamy amerykańską "pomoc" dla Polski w czasie II wojny światowej. Pamiętamy stosunek Rooswelta do inetesów Poslki. Pamiętamy "przyjaciół" Rosjan i zawarte porozumienia. Pamiętamy Katyń. Pamiętamy paczki wysyłane samolotami nad warszawę w czasie Powstania Warszawskiego. Pamiętamy propagandę "w interesie" Polski i polityki amerykańskiej. teraz mamy jakieś WilkiŁilki. Panie Boże chroń nas od przyjaciół bo z wrogami sami sobie damy radę. Pamiętamy ofset do samolotów F-16. Dlaczego z żydami trudno Polakom rozmawiać, ale żydom łatwiej? Dlaczego z Rosją trudno Polakom rozmawiać ale zdrajcom polskim z komunistycznej partii łatwiej? Dlaczego z Niemcami tdudno Polakom znaleźć wspólny język, ale volksdojczom łatwiej? Chyba nikogo nie trzeba o tym przekonywać. Panie BOże chroń nas od "przyjaciół" bo z wrogami sami damy sobie radę.
polskie sprawy / 194.181.88.* / 2011-09-07 12:22
tak samo jak ewangielia JUDASZA też publikowana na łamach tego tabloidu.

nigdy nie przepraszają !

Najnowsze wpisy