Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wildstein trafił do rynsztoka

Wildstein trafił do rynsztoka

Money.pl / 2006-05-17 10:00
Komentarze do wiadomości: Wildstein trafił do rynsztoka.
Wyświetlaj:
Reichstadt / 80.51.240.* / 2006-05-17 11:23
Wildstein - człowiek wysokiego intelektu!!! Powalające. Nie wiem co się może podobać w tym zbiorze komunałów spłodzonych przez panią JK. A TV publicznej pod rządami Wildsteina wróżę wkrótce śladową oglądalność. Zresztą zna ktoś kogoś kto ogląda w niej cokolwiek poza tasiemcowymi serailami?
pa,pa / 83.82.217.* / 2006-05-20 22:49
Reichstadcie(sorki jesli zrobilam blad w Twoim nicku).Dawno temu inaczej bysmy wygladali gdybysmy mieli wiecej madrych ludzi niz (co sie rozumie samo przez sie) takich krzykaczy jak Ty.Tak sie madrujesz to moze przedstaw sie blizej.Ile masz lat,jakie wyksztalcenie,czym zajmujesz sie zawodowo i jaka rodzina mozesz sie pochwalic.Zauwaz,nie pytam o przynaleznosc partyjno-koscielna,nie interesuje mnie to.Pa,pa
T.W. / 83.31.19.* / 2006-05-19 11:18
Ja wogóle nie oglądam "Publicznej". Wole TVN i programy przyrodnicze...
x-trade / 194.4.130.* / 2006-05-17 14:25
Czy mierzył mu pan IQ i na tej podstawie sformułował ta opinię ?
pepe / 194.79.25.* / 2006-05-17 11:42
Jak widzę coraz większą popularnośćią w Polsce cieszy się jasnowidztwo a raczej czarnowidztwo. PO już przewiduje najgorsze scenariusze: Tusk bał się o nasze portfele... Gronkiewicz, że będzie druga Argentyna... Ty wróżysz śladową oglądalność... Puknij się człowieku w czoło a może i Twój mózg zacznie pracować samodzielnie...
Reichstadt / 80.51.240.* / 2006-05-17 12:05
Wszystkiemu winna PO? Czy już gdzieś tego nie słyszałem. Znam też już to, że myśli poprawnie ten kto myśli jak ja. A co do oglądalności, to wystarczy prześledzić dystrybucję zleceń reklamowych w ciągu ostatniego czasu. I wyciągnąć wnioski... konicznie samodzielnie. Pozdrawiam pepe.
pepe / 194.79.25.* / 2006-05-17 12:53
widać puknięcia były za słabe i za krótkie... Nie napisałem, że wszystkiemu winne PO...? Jak widać czytanie ze zrozumieniem nie jest też Twoją mocną stroną. I rozumię, że za ilość zleceń w ostatnim czasie też odpowiedzialny jest już Wildsztein??? Skończ Waść, wstydu oszczędź...
reichstadt / 80.51.240.* / 2006-05-17 13:20
Regulamin forum
Porto / 194.79.25.* / 2006-05-17 10:54
Prowokacyjny tytuł i świetny tekst. Cieszy mnie, że są jeszcze ludzie potrafiący samodzielnie myśleć i realnie oceniać rzeczywistość. Pozdrawiam
Tomaszek / 2006-05-17 10:53
Bardzo dobry tekst. Jestem pod wrażeniem
bosman / 83.8.112.* / 2006-05-17 10:47
Wielce dyskusyjna wypowiedź. Ta pani opisuje czubek góry lodowej - piękny.
Wytrawny żeglarz wie , że napawa grozą i jest zabójcze , to co pod wodą.
Może niech autorka nie zapuszcza się w dalekie rejsy.
Tom / 195.205.29.* / 2006-05-17 10:46
Bardzo dobry tekst. Jestem pod wrażeniem
Anita / 83.82.217.* / 2006-05-20 22:16
Pani Joanno,dziekuje za ten tekst.Nareszczie proba jakiegos trzezwego osadu bez opluwania,chamstwa i tego wszystkiego czym od kilkunastu lat zyjemy.Czy to dobrze,ze Wildstein w TVP,czy to dobrze,ze Lepper i Giertych w rzadzie-nie mam pojecia.Dziekuje za wywazone slowa.Moze wreszcie troche kultury pojawi sie w naszym zyciu publicznym .Moze bedziemy umieli ze soba rozmawiac .Jeszcze raz dziekuje.
tb / 195.42.249.* / 2006-05-17 10:32
Brawo. Bardzo trafny komentarz.
adr / 194.145.225.* / 2006-05-17 10:32
Z przyjemnoscia przeczytalem. Swietny tekst. Tezy niepopularne, bo tak latwo jest bezmyslnie krzyczec wraz z tlumem napawajac sie byciem tak glosnym i madrym jak inni wokol.

Wysilenie sie na dystans i trzezwe spojrzenie na fakty wymaga wysilku. Wymaga tez go zmierzenie sie ze swoim pogladami i tymi glosno krzyczanymi wokol.

A jak sie juz to zrobi to okazac sie moze, ze zaczelo sie dziac duzo rzeczy waznych i od dawna potrzebnych. I co wtedy? Mozna wtedy zdobyc sie na wlasna opinie i powiedziec: \
prażanin ze szmulek / 83.6.207.* / 2006-05-17 10:25
Droga Pani Redaktor!
Z reguły używam do procesu zwanego myśleniem mózgu własnego. Z miłym zadziwieniem przeczytałem, że ktoś myśli podobnie, choć nie identycznie. Partie i politycy przychodzą i odchodzą, a do oceny co jest aktualnie niezbędne i na jak długo, oraz jakie będą skutki po latach POTRZEBA PRACY WIELU DOBRZE DZIAŁAJĄCYCH MÓZGÓW. Jest paskudna zasada trzech zer, ale jej tutaj nie przytoczę. Przepraszam. Pozdrawiam
adr / 194.145.225.* / 2006-05-17 10:19
Z przyjemnoscia przeczytalem. Swietny tekst. Tezy niepopularne, bo tak latwo jest bezmyslnie krzyczec wraz z tlumem napawajac sie byciem tak glosnym i madrym jak inni wokol.

Wysilenie sie na dystans i trzezwe spojrzenie na fakty wymaga wysilku. Wymaga tez go zmierzenie sie ze swoim pogladami i tymi glosno krzyczanymi wokol.

A jak sie juz to zrobi to okazac sie moze, ze zaczelo sie dziac duzo rzeczy waznych i od dawna potrzebnych. I co wtedy? Mozna wtedy zdobyc sie na wlasna opinie i powiedziec: \
Marqus / 212.244.249.* / 2006-05-17 10:15
Pani Joanno - może i wielu się podpisze bo to łatwiejsze niż zapłata żywą gotówką. Otóż komercja ( tak znienawidzona przez socjalistów i lewaków pokroju p. Modzelewskiego ) jest to coś za co ludzie chcą DOBROWOLNIE płacić. Nasza telewizja nie jest publiczna tylko państwowa Wszelkie bajki o misji można opowiadać dzieciom na dobranoc.
Krzysztof / 83.18.243.* / 2006-05-17 11:22
I jeszcze ten koronny argumencik, że w komercji nikt mnie nie zmusza. Mogę nie oglądać, mogę nie kupować itd, itd. jak mi się nie podoba. No to nie oglądam telewizji komercyjnych. Niestety być może jestem w mniejszości, a to bardzo zła cecha bo za indywidualne zachcianki trzeba w komercji słono płacić. Zdecydowanie popieram Wildsteina i telewizję publiczną która nie nastawia się tylko na łatwe zyski. Trzeba być ślepym albo mieć dużo złej woli aby tego nie widzieć.
(Gwoli sprawiedliwości dodam, że z telewizji komercyjnych oglądam tylko programy publicystyczne bo cała reszta to dla mnie chłam.)
Marqus / 212.244.249.* / 2006-05-17 11:43
no i jasno widać wpływ tv na sposób myślenia. Otóż za indywidualne zachcianki trzeba płacić zawsze tyle samo tylko że TV państwowa ściąga z nas opłaty pod przymusem , aby zaspokoić np te Twoje . Trzeba być ślepym żeby nie widzieć , że TV państwowa stosuje dumping ( opłaty + reklamy ) co zmusza do obniżenia poziomu TV prywatnych. Łatwe zyski ? - załóż TV i zarabiaj !!!!
Krzysztof / 83.18.243.* / 2006-05-17 12:33
Dokładnie wiem co boli takich jak Marqus. Fakt, że płacić muszą wszyscy i to po tyle samo jest dla nich nie do zaakceptowania. Argumenty, że wówczas jest tańszy abonament jest dla nich nie do przyjęcia. Co to za przyjemność mieć to samo co wszyscy. Gotowi byliby płacić abonament 5 razy droższy ale dobrowolny. Mieć to na co innych nie stać to dopiero jest frajda. Można wówczas powiedzieć:" Patrzcie mnie stać, a ciebie gnoju nie."
Z tych samych powodów, a nie z potrzeby kupowali by chętnie samochody rozwijające prędkość 300km/godz.
(Patrzcie jaki ja jestem gość.) Życzę powodzenia i dużo frajdy.
Przez "łatwe zyski" rozumiałem tylko nadawanie programów pod określoną widownię którą zainteresowani są reklamodawcy. Reklamowanie podpasek przed widownią złożoną z sześdziesięciolatek mija się przecież z celem.
Marqus / 212.244.249.* / 2006-05-17 13:26
widzę , że porywa Cię niezdrowa zawistna wyobraźnia. Zupełnie nie rozumiem insynuacji, że jakoby jestem przeciwny równym opłatom. Zaskoczę Cię zatem bo np jestem zwolennikem równego podatku zwanego kwotowym lub pogłównym. Mówiąc wprost mam zupełnie gdzieś co kto robi ( czym jeździ, z kim i gdzie śpi ) , dopóki mnie to nie przeszkadza. Poza tymi "zarzutami" palnąłeś coś tych łatwych zyskach - co świadczy , że nie masz bladego pojęcia o prowadzeniu jakiejkolwiek działalności. Otóż nawet kiosk z warzywam też ma tylko wtedy sens gdy jest ustawiony w odpowiednim DLA KLIENTÓW miejscu więc nie dziw się reklamom.
man13 / 82.33.20.* / 2006-05-17 10:01
Widzę iż jest Pani zwolennikiem cierpienia i cierpliwej pracy w nadziei na lepsze jutro dla swych dzieci u boku kolejnych przywódców polityczno/moralnych narzucających swą wolę ciemnym masom. Pragnę przestrzec i przypomnieć, że bardzo często ludzie wybierający taka drogę życia, opartą na głębokiej wierze w czyjeś pomysły, po latach reflektują się i dostrzegają błędy swego myślenia. Tak, dość często bywało w historii ostatnich kilkudziesięciu lat, z szerokimi masami społeczeństwa polskiego, czego dowodem jest niebywała na skalę europy emigracja Polaków poza granice władzy ich światłych przywódców budujących im świetlaną przyszłość. Przykład powołanie Pana Wildsteina jest namacalnym dowodem braku odpowiednich dla społeczeństw obywatelskich mechanizmów w kierowaniu instytucjami publicznymi a rewolucyjny jego charakter upewnia tylko obserwatora, że pozytywistycznej pracy w tym resorcie nie będzie można oczekiwać. Puki co PiS ma słabe medialne wsparcie i z tym się trzeba zgodzić.
George / 83.25.233.* / 2006-05-18 11:06
To jest Pan w końcu, za czy przeciw? A może jedno i drugie.
Spostrzegawczy / 193.111.166.* / 2006-05-17 10:00
a szczególnie, że jest pokazane jak ludzie często idą na łatwiznę posługując sie etykietami zamiast zgłębiać problem
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy