Forum TechnologieIT i Telekomunikacja

Windows 10 - kolejna klapa czy przełom w świecie komputerów?

Windows 10 - kolejna klapa czy przełom w świecie komputerów?

Wyświetlaj:
jkjfd / 31.63.155.* / 2015-06-01 14:30
windows 10 to przełom w epoce komputerów. Polskie szkoły kupią licencję na niego, potem każdy użytkownik z osobna znowu będzie ją kupował. Co za banał ze składek podatkowych dla szkół windows i potem oddzielna zapłata. Co rok kupujemy licencję i nowe komputery do szkół, po co?
Ameryka nam mówi co mamy robić, a my co?

na co mi takie bajery? W firmie potrzebny mi komputer z 4GB ramu? albo procesorem i7?

Trzeba przestać inwestować w Polskie szkoły. Człowiek nie żyje po to żeby się uczyć i pracować tylko ma inny cel w tym życiu.
Ach jo / 5.152.178.* / 2015-05-21 01:01
Możliwość zapisania strony i otworzenia offline??? To nowość??? Chyba że poprawiono zapisywanie z IE które teraz trwa wieki, w Chrome dużo szybciej a w poprzedniej Operze ze starym silnikiem ułamek sekundy... Nowe przeglądarki to takie samo dno jak W8, krok wstecz, brak funkcji i możliwości dostosowania. Tworzone z myślą że klient to analfabeta i idiota. Skype w wersji okienkowej w W8.1 jest biedny jak by dopiero co go stworzono. Z pulpitowej da się korzystać. Mam wrażenie że wszyscy producenci chcą nas zmusić do częstszej zmiany urządzeń i sprzętu. Nowe oprogramowanie ogolone z funkcji ale z masą wodotrysków, nowe laptopy z procesorami oszczędnymi ale o wydajności sprzed 8 lat (żeby klient po roku miał dość i kupił następny?), do tego wbudowane baterie, dyski itp aby nie opłacało się sprzętu naprawić czy unowocześnić. Windows Phone który ma 50% funkcji znanych z telefonów z klawiaturą sprzed 10 lat a aktualizacje to postęp o maksymalnie kolejny 1%. WP8.1 jeszcze nie nadaję się do użytku a już wydadzą 10 i będzie trzeba czekać 10 lat aż dojdą łaskawie do funkcjonalności telefonów sprzed ery smartfonów. Ech... Robią nas jak chcą.
Horrorysta / 193.201.167.* / 2015-05-19 11:48
sądzę, że autor nie miał styczności z windowsem 8.1, albo posiada opinię pochodzącą jedynie z jakichś bzdurnych forów hejterskich. Menu start jest - wystarczy kliknąć na przycisk startu prawym przyciskiem myszy, a ekran startowy jest o tyle wygodny, że mam najpotrzebniejsze informacje na wierzchu: pogodę, newsy, maile, odtwarzacz i radio internetowe bardzo dobrze i czytelnie są wyświetlane w tym ekranie. To według mnie zmiana na lepsze, a to, że ktoś nie potrafi się tym posługiwać... cóż, nie mój problem :)
kkjfdkf / 31.63.155.* / 2015-06-01 14:33
menu start to tylko jeden program dodatkowy. który można napisać nawet do windows xp
a te inne bajery, są po to żebyś coś od nich kupował, coś co jest ci potrzebne do szczęścia

dla mnie to zmiana do bycia debilem

Najnowsze wpisy