Forum Polityka, aktualnościKraj

Winiecki: Brytyjskie cięcia - wielki lament, mało sensu

Winiecki: Brytyjskie cięcia - wielki lament, mało sensu

Wyświetlaj:
Czarny łobuz / 79.184.179.* / 2010-09-27 19:56
Każdy naród inwestuje w te grupy społeczne , które są mu najbardziej potrzebne
. W te gałęzie gospodarki, które sa przyszłościowe. W Polsce to duchowieństwo i gospodarka sakralna.

Hehe, po sąsiedzku jest artykuł o tym, że kapelani są w szpitalach NA ETATACH. K**wa nie do pomyślenia w normalnym kraju, a tym bardziej wziąwszy pod uwagę budżet NFZ. Dodawszy do tego całkiem sporą część budżetu MEN, którą pochłania finansowanie lekcji guślarstwa, otrzymujemy ile Bolandę kosztuje bycie bantustanem watykańskim.
useless eater / 94.158.232.* / 2010-09-27 18:49
ten nowy PM nic dobrego nie zrobi

będzie dbał tak samo jak jego socjalistyczni koledzy o interesy banków

podział na konserwatystów i labourzystów to farsa

konserwatysta nie instaluje wariografów w urzędach skarbowych

korporacje jak pasożytowały tak będą pasożytowały na taxpayerach i nic estabilishment z nadania Bilderbergów nie poprawi

p. WIniecki rozgrywa left-right paradigm a i tak za każdym pożytecznym idiotą ekonazistą czy komunistą stoi bankier
tutek54 / 194.242.62.* / 2010-09-27 09:50
PZPR = PO http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Winiecki
Oszołomowaty / 83.14.48.* / 2010-09-27 09:24
Coś o POrządzie i ich lewicowym działaniu i kompletnym niedojstwie..?
przepraszam panie Winiecki / 194.213.1.* / 2010-09-27 09:16
Tak się zastanawiałem od dłuższego czasu dlaczego pan Winiecki pisze a to o efekcie cieplarnianym,którym tak przejmują się zachodnioeuropejscy zieloni,a to o brytyjskich czy innych zachodnich lewicowcach.Dlaczego pan Winiecki poświęca czas na pisanie o problemach naszych zachodnich sąsiadów a nie pisze o naszych polskich problemach ? I już wiem dlaczego .
'1 maja zostaną w pełni otwarte dla Polaków rynki pracy w Niemczech i Austrii. Będzie kolejna fala emigracji - pisze "Gazeta Wyborcza". Niestety, fala gorsza dla nas w skutkach, niż ta sprzed sześciu lat - ostrzegają eksperci. Szacuje się, że za kilka miesięcy pół miliona Polaków wyjedzie do Niemiec do pracy."

Pan Winiecki w swej mądrości, wie od dawna,że dla przeciętnego Polaka problemy naszych zachodnich sąsiadów są o wiele ważniejsze od na przykład naszych problemów z naszym długiem publicznym. A ja durny dopiero teraz to zrozumiałem i niniejszym przepraszam pana Winieckiego za to, że myślałem ,iż pisze on o pier dołach.
niewierzący ateusz / 83.21.254.* / 2010-09-27 17:29
no to już wiem skąd się w projekcie budżetu na rok przyszły wziął zapis o spadku bezrobocia poniżej 10%, rząd najwyraźniej ma nadzieje,że faktycznie w przyszłym roku pół miliona polaków wyjedzie i bezrobocie spadnie
MN4 / 78.8.35.* / 2010-09-27 10:10

Dlaczego pan Winiecki poświęca czas na pisanie o problemach naszych zachodnich sąsiadów a nie pisze o naszych polskich problemach ?

Pisze, pisze. I to wyraźniej niż poprzednio, bo między linijkami.
m-53 / 83.24.50.* / 2010-09-27 21:06
Biedaczysko, zszedł do podziemia i musi pisać między wierszami. To jeszcze autocenzura czy już cenzura?
Bernard+ / 83.27.66.* / 2010-09-27 18:42
CHYBA NIE WSZYSCY POJĘLI ALUZJE ZAWARTE W TEKŚCIE.
Bo, która to jest ta najważniejsza dla nas Polaków gospodarka? Dla tych, co pracują za granicą lub zamierzają wyjechać do pracy to zapewne gospodarka kraju, do którego Polacy emigrują, czyli USA, GB, Irlandia, Niemcy, Holandia, Francja, Norwegia a nawet Rosja, bo ostatnio znajomy mój biznesmen przeniósł sie wraz ze swoim biznesem do Moskwy rejestrując tam spółkę córkę a pozostawiając spółkę matkę w rękach innych polskich wspólników. Chyba jednak dla większości mieszkającej tu w kraju najważniejsza jest nasza Polska gospodarka i jej dławienie przez rozrastającą się biurokrację
Każdy rząd najpierw zatrudnia kilka tysięcy nowych urzędników a później przed kolejnymi wyborami pokazuje społeczeństwu jak to redukuje biurokrację i ogranicza zatrudnienie przy tej okazji zwalniając tych urzędników, których przyjęła poprzednia koalicja rządząca.

Najnowsze wpisy