Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wirtualna reklama, realne zyski

Wirtualna reklama, realne zyski

Money.pl / 2007-11-28 10:30
Komentarze do wiadomości: Wirtualna reklama, realne zyski.
Wyświetlaj:
xerox / 77.222.232.* / 2007-12-09 14:42
tak swoja drogą, to ładny głos ma ta Pani Ania
koko658 / 83.12.121.* / 2007-11-28 10:30
wcale mnie to nie martwi ze jestesmy na szarym koncu rankingu- jak znam zycie reklamy w grach z roku na rok stana sie coraz bardziej nachalne( tak na portalach w******** mnie reklamy ktorych nie mozna zamknąc krzyzykiem albo "uciekające" spod wkaźnika myszki) i długotrwałe ( cos jak w czasie megahitów na Polsacie albo superkina na TVNie)Dojdzie do tego ze nie ruszysz z dalsza gra zanim nie klikniesz na reklamowany produkt i nie odsłuchasz piosneczki reklamowej w wykonaniu J******* Zespołu Rózowych Kaczuszek wykonujacego tanuszek godowy
Agit / 2007-12-04 00:10 / Bywalec forum
Z reklamami na WWW możesz walczyć. Firefox + rozszeżenia: AdBlock Plus oraz Fireset G updater praktycznie rozwiązują ten problem.
Nawet IE 7 posiada wbudowany mechanizm do blokowania podanych adresów (działa jak AdBlock) jak np ads.google.com itp. Jednak z tego co wiem to trzeba je samemu uzupełniać (nie to co w przypadku AdBlock). W każdym razie co do IE nie chce się za bardzo wypominać bo nie używam.
shak / 2007-11-30 15:26
Nie dokońca tak będzie. Reklamy już wprowadziło Valve do swoich tytułów i nie przeszkadzają. Trzeba pamiętać że moment kiedy reklama będzie przeszkadzać w grze będzie poprostu szkodziła sprzedaży a na to żaden producent nie pozwoli.
MKI / 192.55.37.* / 2007-12-07 10:42
Reklama pożera naszą przestrzeń nie tylko w realu ale nawet w wirtualnym swiecie, nawet w kiblu nas nie opuszcza, nie ma juz miejsca bez nachalnej reklamy wtlaczajacej sie w kazdy zakatek naszego zycia. Jestem za regulacja prawna ograniczajaca ekspansje reklamy poza wyznaczone obszary

Najnowsze wpisy