Wirtualne biuro !!!!

Karolinaaaaaa / 94.254.141.* / 2017-09-04 20:22
Z pewnością ten temat pojawił się tu już wiele razy, ale chciałabym poczytać jakieś aktualne opinie i doświadczenia. Wiadomo świat szybko się zmienia, a ja własnie chcę otworzyć własną firmę. Co myślicie o wirtualnym biurze??
Wyświetlaj:
emme87 / 194.36.108.* / 2019-04-24 12:59
Wirtualne biuro to doskonały pomysł. Sprawdzi się nie tylko dla tych, co chcą otworzyć firmę i ograniczyć koszty, ale też dla branż internetowych czy też freelancerów. W wirtualnym biurze można nawet wynająć sobie biurko, jeżeli pragniemy pracować poza domem czy wynająć salę konferencyjną (np. na spotkanie z klientem). W biurze http://cleveroffice.pl jest kilka pakietów do wyboru, w tym również usługi outsourcingowe (wystawianie faktur, załatwianie spraw urzędowych, rozliczeń) więc możemy wybrać ofertę odpowiednią dla naszego biznesu. Wirtualne biuro jest tańszą opcją niż najem biura, odpadają także koszty wyposażenia. Ale są też minusy, chociaż dla kogoś to wcale nie musi być minus: biura, także te wirtualne mają swoje godziny otwarcia, do których trzeba się dostosować. Wirtualne biuro, gdzie będzie zarejestrowana działalność jest fizycznym biurem, więc też warto wybrać takie, które będzie dobrze wyglądało również dla naszych klientów, których mielibyśmy tam zaprosić. To na co ja zwracam uwagę to dogodna lokalizacja, łatwy dojazd i parking:)
kaska982 / 83.30.246.* / 2019-01-19 13:00
Ja korzystam z tej opcji. To bardzo fajna opcja. Napewno pomaga startującej firmie. Są to małe koszta, a tak naprawdę już następnego dnia można rejestrować firmę na adres biura. Współpracuje z http://spolka.org/udzielenie-absolutorium-jednoosobowej-spolce-o-o/ i jestem z nich zadowolona. Ty oczywiście nie musisz ale wiem, że firm jest wiele na rynku (niekoniecznie wartych uwagi)
Orenda / 94.254.143.* / 2017-12-19 10:07
Zapraszamy do skorzystania z usług Wirtualnego Biura Orenda na warszawskiej Białołęce!

Oferujemy szereg usług, które pomogą Państwa firmie wejść na rynek, ograniczyć koszty, utrzymać porządek administracyjny czy zwiększyć mobilność. Pomożemy ograniczyć liczbę odbieranych telefonów do tych naprawdę niezbędnych i liczbę niechcianej poczty do zera. Zajmiemy się wystawianiem faktur, redagowaniem i wysyłaniem pism w Państwa imieniu, a wszystko w imię oszczędności czasu, a więc i pieniędzy.

biuro@orenda.waw.pl
tel. 503 316 968
www.orenda.waw.pl
agatka654 / 188.146.98.* / 2017-12-14 15:18
Osobiście uważam, że lepsze jest tradycyjne biuro. Jak dla mnie bezpośredni kontakt z osobą, która prowadzi mi księgowość, jest istotna. A ciężko rozmawiać tylko za pośrednictwem internetu lub telefonu komórkowego.

_____________________________
Biuro rachunkowe Gliwice
http://ksiegowy.gliwice.pl/
wk76 / 83.31.138.* / 2017-11-20 20:30
ja jestem za stacjonarnymi biurami, jesli szukasz lokalu to zerknij na www.gwiazda.info
Karolinaaaaaa / 94.254.141.* / 2017-09-15 15:08
Jasne. Chciałabym założyć sklep internetowy, w którym będę sprzedawać maskotki i zabawki własnego wykonania. Jednak chciałabym, aby moja firma wyglądała profesjonalnie i prestiżowo. Stąd pomyślałam o wirtualnym biurze.
Darek415 / 94.254.141.* / 2017-09-14 11:05
Ja korzystam od roku z takiej usługi i bardzo sobie chwalę. Zajmuje się sprzedażą części do samochodów, więc nie potrzebuję stałego biura. Nie muszę się niczym przejmować, a biuro jest i prężnie działa. Ja mam czas na rozwój biznesu.
AdamO425 / 94.254.141.* / 2017-09-11 11:46
A jaki typ firmy chcesz założyć? Czym będziesz się zajmować? Bardzo dużo od tego zależy.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy