Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Wirtualny inwestor - pytanie

Wirtualny inwestor - pytanie

jakubmichalski / 83.8.103.* / 2008-08-25 11:05
Czy w realnej grze jest tak samo jak w programie, czyli "kup" i akcje są moje, "sprzedaj" i akcje są sprzedane? Czy zanim kupie muszę czekać, aż ktoś będzie chciał sprzedać, a zanim sprzedam musze czekać aż ktoś będzie chciał kupić?
Wyświetlaj:
bartek0483 / 84.40.163.* / 2008-08-27 09:34
Na stronach http://w20.pl lub http://www.fineco.pl dzisiaj pojawiła się najnowsza wersja programu Wirtualny Inwestor... Zachęcam do pobrania :))
Paulinka / 2008-08-25 15:27 / Szczęście sprzyja lepszym
nic sie nie martw zawsze sie znajdzie jakis chetny, OFE i takie tam, no chyba ze bedziesz kupowal takie spolki jak np TORE :)
Cologero / 2008-08-25 11:20
A komu sprzedasz jak nikt nie zechce od ciebie kupić?
Balrog1 / 2008-08-29 11:17 / Bywalec forum
Zawsze możesz mi sprzedać:)
Ken&Zen / 84.40.163.* / 2008-09-19 14:25
Obrót PW odbywa się w systemach informatycznych GPW. Działa to płynnie. Może się jednak zdarzyć, że przy dużej wyprzedaży ilość zleceń sprzedaży będzie znacznie przewyższała ilość zleceń kupna. Wtedy może być klops...
Dawid Szydłowski / 82.160.240.* / 2008-11-02 08:59
witam mam 17 lat chce nauczyc sie grac na gieldzie ten program wirtualy inwestor jest do du.. wciagu powiedzmy 20 min potrafie zarobic pare mln. niewiem czy to dobry program do nauki gry na gieldzie symulatory wogle nieucza gry gdy z symulatora przechodzi sie na zwykla gielde to niema sie o niej wiekszego pojecia jezeli ktos zna jakis symulator na ktorym ciezko dorobic sie pieniedzy chodzi dokladnie o kupno i sprzedasz akcji i spadaja obroty itd. z gory dziekuje
egon_gpwinfo / 78.28.5.* / 2008-11-02 10:37
niestety nie ma takiego programu co by idealnie odzwierciedlił gre na giełdzie. Bo na giełdzie działa coś takiego jak emocje a w programie tego nie ma. Co za tym idzie nie ma czegoś takiego jak popyt kupna lub sprzedaży.

Program ma tobie przybliżyć mechanikę gry na giełdzie do tego jest potrzebne trochę lektur i można zacząć małą kwotą zacząć się bawić na żywo.

Pozdrawiam,
Egon
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy