Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Witalij Kliczko: Ukraina będzie się inspirować Polską

Witalij Kliczko: Ukraina będzie się inspirować Polską

Wyświetlaj:
bb3 / 37.108.202.* / 2014-03-08 07:04
Sikorski - brawo Przez twoje działania został zrobiony zamach stanu na Ukrainie, tylko co dale ?j Wodzu prowadz, może jeszcze Krym? a potem Polska od morza do morza albo nawet do oceanu? co?
satyr / 87.207.215.* / 2014-03-07 13:26
Najlepiej niech zrobią podwójną grubą kreskę wzorem premiera Mazowieckiego i będzie cacy. Będą klepać biedę jeszcze większą niż do tej pory.
rezystor / 94.42.189.* / 2014-03-07 12:15
konfitury dla nielicznych jak na Ukrainie.

Szykujcie sie na gigantyczne długi. Tusk już uzbierał 1 bilion USD i dalej zbiera. Bezrobocie na Ukrainie na pewno osiągnie 30%.
Radze ci Kliczkio kup sobnie raporty polskiego GUS dowiesz sie o sukcesie Polski. dlaczego 2,5 miliona Polaków uciekło z kraju, jakie mamy bezrobocie ile dzieci głoduje w Polsce oraz ile rodzin zyje na krawędzi bankructwa i egzystencji.
Przestańcie zaklinać rzeczywistość to jest WŁASNIE PROPAGANDA I MANIPULACJA. tusk chce przebic Putina w tym dziele.
addddddddd / 94.254.146.* / 2014-03-07 13:04
Raporty GUS sa darmowe i radzę je dobrze przeczytać, a nie skupiać się na kilku statystykach. Jak sie nie podoba u nas to USA i bieda w tym kraju zapraszają, inne kraje również. W Polsce nigdy nie będzie tak jak wDE, GB, FR, NO i innych bogatych krajach ale czasem pozory mylą jak tam wygląda życie!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
rezystor / 94.42.189.* / 2014-03-07 13:20
bezrobocie brutto 6 mln (miasto i wieś) ! dług publiczny (prof Balcerowicz potw publicznie) ponad 3 biliony złotych ! cały czas rośnie !
koszt obsługi długu rocznie ponad 49 miliardów zł czyli tyle ile dostanie (może) Ukraina na kilka lat od UE.

W przemyśle pracuje 2,1 miliona Polaków a tylko 180 tys w nowoczesnych technologiach, reszta ponad 10 mln handel i usługi. Pokasowane całe branże przemysłowe.
450 000 dzieci głoduje w Polsce a milion rodzin zyje na granicy egzystencji.
My nic nie mamy już poza ziemią i lasami.
To jest skala sukcesu Polski !
można jeszcze więcej napisać o sukcesie tuska, ale po co.
czytelnikom GW i widzom TVN wystarczy to co im powiedzą.
adddddddd / 94.254.146.* / 2014-03-07 14:36
Miałem okazję być w kilku krajach i US też i w dolinie krzemowej gdzie jest jak to wszyscy mówią super, powiedzieli mi ze mam uważać na siebie i sam nie wracać bo jest bardzo niebezpiecznie. Widziałem ludzi okupujących w kartonach parki itp. W Anglii gdzie niby socjal jest super siostra nie może wziąć opieki na chorą córkę bo tam nie ma płatnej opieki i chorobowego a u nas 80% a w niektórych przypadkach 100%. Urlop w GB jest znacznie krótszy,u nas 26 i wszyscy płaczą ze za mało. Zamiast narzekać weź sie do pracy i pomagaj ludzia którzy tego potrzebuja, bo narzucając na Tuska to denerwujesz ludzi. Jestem Ciekaw jak PIS i jego prezes zamierzają osiągnąć to eldorado które zapowiadają w swojej kampanii. Facet tak grubo popłynął ze w glowie sie nie mieści. Tuska nie popieram ale chodzi o to żeby robić a nie narzekać.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ast256 / 87.119.31.* / 2014-03-07 13:47
rezystor, ale ty widzisz szklankę do połowy pustą, zobacz że ponad 30 milionów ludzi ma pracę, a co złego jest w handlu i usługach? Ok może socjal nie porywa jak w krajach rozwiniętych, ale zauważ że my jeszcze tam nie jesteśmy, ale mam nadzieję że za te 30 lat które straciliśmy i to będzie na średniej unijnej. nie wiem jak ty ale ja widzę ogromne zmiany na lepsze w naszym kraju które się stały w ciągu ostatnich 20 lat
anty-rezystor / 195.117.255.* / 2014-03-07 12:20
rezystor do twojego mózgu nic nie dociera?,

Najnowsze wpisy