Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

witam- mam do zainwestowania pieniadze. chcialabym sprobowac na gieldzie. prosze o podanie mi lektur

witam- mam do zainwestowania pieniadze. chcialabym sprobowac na gieldzie. prosze o podanie mi lektur

anntala / 2008-02-17 10:44
od ktorych moglabym zaczac aby pojac mechanizm inwestowania na gieldzie. interesuje mnie ksiazka, prasa.
Wyświetlaj:
anntala / 2008-02-20 16:16 / portfel
bardzo wszystkim dziekuje za odpowiedzi. moze mi sie uda, cociaz widze, ze bedzie ciezko. poki co czarna magia a kasa lezy na koncie. pozdrawiam
r.balinski / 2008-02-18 19:24
jeśli chodzi o prasę to parkiet i puls biznesu
książki zacznij: inteligentny inwestor, zawód inwestror giełdowy, inwestor jednosesyjny. Warto też przeczytać: jak pomnożyć źródła swoich dochodów, na sposób warrena buffetta ,jak zarobilem 2mln$ na giełdzie - to tazkie podstawy łatwe do czytania . Później już tylko ciężkie książki......na początek pograj też na jakimś portalu inwestując wirtualnie bo teraz ciężkie czasy, później zacznij grać już swoją kasą - to już zupełnie inna gra, ale pamiętaj, aby nie wrzucić w akcje wszystkiej kasy
paolonet / 2008-02-18 02:00
Witaj,

Jeśli masz powyżej 100.000 zł napisz, pokaże Ci inwestycję przy, której giełda w obecnym stanie jest żartem...

Pozdrawiam
paolonet / 2008-02-18 22:36
podaj mi swojego maila, albo napisz do mnie - paolonet@wp.pl . Dostaniesz na maila konkretną propozycję uczestnictwa w projekcie inwestycyjnym.

Pozdrawiam

Paweł
needle / 2008-02-18 00:35 / Bez rangi
z pewnością PARKIET na codzień
a jeśli chodzi o książki to co komu pasuje
napisz na głównym forum do Demona Rynków, Warrena Buffeta, lub w portfelu Biga Lebowskiego, z pewnością doradzą jak należy
anntala / 2008-02-18 18:40 / portfel
demonie albo Warrenie- odezwijcie sie!!!
napisz na głównym forum do Demona Rynków, Warrena Buffeta, lub w portfelu Biga
Dirlewabger / 85.14.69.* / 2008-02-17 15:56
stary do inwestowania na giełdzie nie potrzebna ci fachowa wiedza,kup akcje jakiejś przeciętnej spółki i czekaj jak giełda zacznie rosnąc to i ty zarobisz a jak jest bessa albo krach to przegrasz tak czy siak,choćbyś pozjadał wszystkie rozumy i nie słuchaj ludzi którzy zaraz zaczną po mnie jechac to są tak zwani ''znafcy'' od siedmiu boleści,prawdziwi inwestorzy zarabiaja krocie i nie siedza na takich czatach jak ten.Tu zaglądają tacy drobni ciułacze i bładzący we mgle,szukający łatwych pieniądzy na giełdzie ,pozdro
anntala / 2008-02-18 18:42 / portfel
moze to i prawda ale dla mnie nawet to gdzie kupic i w jaki sposob jest totalna niewiadoma. ja tez bladze we mgle
_kapiszon_ / 2008-02-18 20:14 / portfel / Strzelec wyborowy
ja mam takie podejsie. jak cos kosztuje 100 to trzeba to probowac kupic za 25- 50, cierpliwie. kwestia tego ile jestes w stanie za cos zaplacic. ale jak mozna kupic taniej to czemu nie brac ? nie dotyczy to tylko gieldy. potrafie sie targowac w każdym sklepie - procz hiper-marketow. ;-) a co do inwestycji. to kupuj ziemie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy