Forum Forum inwestycyjneFundusze

witam!!! dysponuję kwotą 7000zł chciałbym ją zainwestowac na 10-15lat!!

witam!!! dysponuję kwotą 7000zł chciałbym ją zainwestowac na 10-15lat!!

luk.lin / 83.22.181.* / 2007-02-23 14:05
kwot 7000zł chciałbym zainwestowac na 10-15 lat najlepiej w fundusze akcji nie mam zielonego pojęcia o tym ale trochą o tym czytałem jestem młody mam 25 lat chciałbym abyście powiedzieli w co najlepiej je zainwestowac
chciałbym równiez aby ktoś zrobił mniej więcej mi symulację na podstawie innych funduszy akcji ile mógłbym zarobic w te 10 lat i jakie z tym opłaty się wiążą bardzo dziękuje z góry czekam na odpowiedz pozdrawiam ps. nie mam o tym zielonego pojęcia ale bądżcie wyrozumiali dzięki
Wyświetlaj:
edi2002 / 84.156.81.* / 2007-03-10 23:29
ja bym ci doradzil w Day-Trading od 1000 do 5000 EUR na 7 lat odsetki gwarantowane
np. wplacisz 1,000 EUR na 7 lat to deje 4,8% p.m. (co miesiac) po 7 latach otrzymujesz 50,000 EUR.
co to jest Day -Trading i jak funkcjonuje www.kapitalanlage,de jak bys mial jakies pytania mozesz smialo pisac edwin.przybylski@exgo.de
prof_fin / 195.150.76.* / 2007-03-08 16:43
jezeli chcesz wlozyc taka kase to radze nie jechac na wlasna reke,przynajmniej na poczatku.Jezeli jest mozliwosc skozystania z porad expertow to lepiej od tego zaczac.To sa Twoje pieniadze i co z nimi zrobisz to zalezy od Ciebie ale jezeli chcesz je zainwestowac z glowa to radze pomyslec i skozystac z pomocy tych ktorzy robia to na co dzien a nie dzis kupic akcje np arki jutro spadna 2 tysiace i bedziesz chcial wyciagac pieniadze.Moze to troche hiperboliczny przyklad ale w ten sposob chce Ci uswiadomic ze zanim sie wchodzi na gielde 3ba wiedziec jak funkcjonuje sa wzloty i upadki,wiec zebys byl przygotowany jak spadnie Ci ilosc aktywow i nie rezygnowal z tego automatycznie bo tak jak powiedziano fiundusze to dobry sposob na zarobek,ale to jest transakcja dlugo terminowa i nie ma sie co spodziewac po roku wielkich zmian (na +) po roku zaleznie od funduszu i ryzyka moze byc 15-20procent w tył lub w przód,nastepne lata dopiero odkryja prawdziwa potege tych instrumentow finansowych.
Jezeli chodzi o symulacje to moge Ci przeslac moja - ktora mam od doradcy i ktora jak narazie nie rozni sie prawei z rzeczywistoscia a moj program juz trwa 4 lata
Pisz jak cos na moj mail prof_fin@o2.pl to CI wysle
jertom / 2007-03-06 20:06 / portfel / Bywalec forum
to co chcesz się dowiedzieć jest dość obszernym tematem na jakąś godzine rozmowy
możesz zrobić to sam a biorąc pod uwagę czas na jaki chcesz zainwestować to ładuj w fundusze akcyjne i czekaj na zyski
lub pogadaj z jakimś specjalistą do spraw funduszy a potem wybież to co cię najbardziej przekona
Redakcja forum / 2007-03-06 14:55 / Administracja forum
Prosimy bez takiego spamu na forum!
robert poloczek / 2007-03-03 17:26
z przyjemnoscia ci pomoge podjac decyzje, ale najlepiej jezeli skontaktujesz sie ze mna telefonicznie(501 593 974)lub przez gg(2857506). smialo dzwon albo pisz.
pozdrawiam
polarex / 212.140.133.* / 2007-03-06 14:49
Witam ekipe MONEY.PL, czy moi przedmowcy zaplacili za reklamy ??? wydaje mi sie ze forum jest od wymiany pogladow, i nie sluzy do umieszczania reklam.
TiBO / 2007-03-11 09:59
Witam, podanie numeru kontaktowego do siebie to chyba nie jest reklama.

Pozdr.
Redakcja forum / 2007-03-06 14:56 / Administracja forum
To oczywiście nadużycie na forum. Taki spam zostanie usunięty.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy