Forum Polityka, aktualnościKraj

Wizy do USA dla Polaków. "Optymizm rośnie"

Wizy do USA dla Polaków. "Optymizm rośnie"

Money.pl / 2013-04-18 09:01
Komentarze do wiadomości: Wizy do USA dla Polaków. "Optymizm rośnie".
Wyświetlaj:
waz(usa) / 69.248.7.* / 2013-04-20 09:48
Re: Wizy do USA dla Polaków. "Optymizm rośnie"- phoney-baloney!
bertsi / 159.205.52.* / 2013-04-18 10:09
Portal ekonomiczny zamiast pisać o gospodarce, kolejny raz snuje rozważania o wizach. Czy naprawdę nie ma innych tematów?
antoni_39 / 2013-04-18 10:33
sa inne tematy ale zneisienie wiz ma tez wplyw an ekonomie i na poprawienie statusu wielu polakow bo zapewne wyjada z polski jak najszybciej sie da, i wcale im sie nie dziwie bo sam jakbym mial mozliwosc to bym stad wyjechal bo niema tu zadnych perspektyw
nic_nie_wiem / 2013-04-18 09:34
przeciez usa nigdy sie nie zgodzi na zniesienie wiz! ludize otworzcie oczy przeciez to wiadomo od dawna ze tak wlasniebedzie, kolejne mydlenie oczow obywatelom ktorzy mysla ze wizy beda sciagniete, zajmicjie sie lepiej bezrobociem a nie wizami.... przynajhnmiej moze cos z bezrobociem dacie rade zrobic
WikiPiks / 83.15.43.* / 2013-04-18 09:26
Już niedługo ten kolos na glinianych nogach upadnie i będą żebrać o paczki żywnościowe. Już dziś 50mln Amerykanów jest na food stamps - kartkach żywnościowych. Jedyne co jeszcze działa - to produkcja zielonych papierków z napisem $ i agresje militarne na świecie. Ale koniec tego draństwa jest już bliski ....
nbvcdfghjkiu%%% / 212.14.47.* / 2013-04-18 09:01
Więc podróż do USA wogóle mnie nie interesuje. Nie jestem zainteresowany, mam to głęboko w du...e. Proszę więcej nie pisać tych bzdetow o wizach bo mnie i moich znajomych to nie interesuje. Proszę podawać wykazy miejsc w Polsce z pracą sezonową i kwotami wynagrodzeń za pracę. Tym jesteśmy zainteresowani bardzo. Wszak jesteście polskim portalem internetowym zajmującym się ekonomią i gospodarką .Piszcie o tym co ludzi interesuje i przestańcie uprawić politykę bo od tego mamy partie, Kościół Katolicki, służby specjalne, media informacji politycznych etc., etc.

Najnowsze wpisy