Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Włączenie Krymu do Rosji. Szef NATO: Rosja na "niebezpiecznej ścieżce"

Włączenie Krymu do Rosji. Szef NATO: Rosja na "niebezpiecznej ścieżce"

Wyświetlaj:
Puk / 89.75.185.* / 2014-03-20 17:56
Wy rozbijacie się od 30 lat mordując i grabiąc w imię demokracji.
acomitam / 109.241.112.* / 2014-03-19 14:45
W ramach protestu przeciwko poczynaniom Rosji Rasmussen ma ponoć ograniczyć o 25% spożycie ruskiego kawioru do szampana. Niech Putin wie że to nie przelewki i że determinacja Zachodu i NATO jest wielka.
szary 69 / 81.190.148.* / 2014-03-19 13:41
Od początku zajść na Krymie wypowiadałem się na forach podkreślając, że zwisa mi i powiewa los Ukrainy, ale mocno obawiam się o podobne działania Putina w przyszłości w stosunku do naszego kraju. I że jeśli Unia i Stany nie podejmą zdecydowanych działań - podobna agresja w stosunku do Polski może się to stać faktem. Po tym, co się stało powiem tylko tyle: Zachodzie, ucz się od Putina! To, w jaki sposób zagrał Unii i Stanom na nosie to majstersztyk! Nie stałem się nagle rusofilem, nie zniknęły moje obawy - raczej wzrosły - ale Putinowi należą się gromkie brawa za tę mistrzowską rozgrywkę. Zaś USA i Unia pokazały, że im też wisi taka Ukraina - Zachód bez problemu odda Krym, byle mógł eksploatować resztę Ukrainy (wykupować tam fabryki, za psie pieniądze pozyskiwać surowce, drogo sprzedawać to, co normalnie jest tanie). Rodacy - pamiętajcie: Rosja i Niemcy to nasz odwieczny wróg. Po tysiąckroć w naszej historii pokazały, że bez trudu dogadają się za naszymi plecami. Nadal wierzycie w dobre intencje Merkel? Nadal będziecie szczekać, że powinniśmy wejść w sojusz z Rosją? Czy przejrzycie na oczy, że wisi nad nami cały czas zagrożenie ze wschodu i z zachodu?
condor11 / 79.186.11.* / 2014-03-19 07:03
szef NA TO powinien wziasc proce i tak jak wikingowie sobie troche postrzelac a nie pieprzyc o niebezpiecznych sciezkach...juz na wymioty sie zbiera od tego bzdetnego gadania....

Najnowsze wpisy