Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Władysław Kosiniak-Kamysz o Elżbiecie Rafalskiej: dajmy jej szansę

Władysław Kosiniak-Kamysz o Elżbiecie Rafalskiej: dajmy jej szansę

Wyświetlaj:
patriota10 / 83.28.187.* / 2015-11-10 08:09
PSL nie tylko wyrzucic z Sejmu ale I kraju dlatego potrzebna jest nowa konstytucja ktora zmniejszy ilosciowo bade urzednikow I ograniczyć prezesow SSP
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
patriota20 / 83.28.187.* / 2015-11-10 08:04
Podobno na wzor niemieckiv wszyscy oddaja samochody sluzbowe I ograniczaja administracje wokol siebie.
Maja tez zlikwidowac senat I zmniejszyc liczbe swieckich urzednikow a powiekszyc liczbe koscielnych administratorow (latwiej bo nie ma podatku I jest tajemnica spowiedzi)
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
otto890 / 195.137.161.* / 2015-11-10 07:54
Żeby kogoś oceniać to samemu trzeba być w porządku a jak wiadomo sprzedajna partia sukcesów nie ma żadnych !
gr 10 / 79.186.160.* / 2015-11-10 07:46
O ile wiem ona jest wuefistką. To skąd ta fachowość w dziedzinie polityki społecznej??
Ala 23 / 89.72.35.* / 2015-11-09 21:51
jeden i drugi dostal aut, niech ten madrala od siedmiu bolesci koalicjant tak sie nie madrzy bo niewie kiedy tez go wyborcy ocenia i pojdzie na mirabelki, a ma dosyc sporo dzieci na utrzymaniu.
gościk / 185.26.182.* / 2015-11-09 21:42
najpierw trzeba was sprawdzić i to powinna być podstawa do późniejszej oceny a to co wy czyli PO--PSL skopaliście to się w pale milicyjnej nie mieści,przecież jak słucham tego tego Kosiniaka kata rencistów ,emerytów i dzieci upośledzonych to mi się scyzoryk otwiera bo tyle jadu i hipokryzji wypowiadanej przez tego widzimisię dawno nie słyszałem a o obniżeniu bezrobocia to niech nie robi sobie jaj bo wszyscy wiedzą że liczbami można manipulować wykorzystując bezmyślnych biurkratów.
my tez przegladamy / 62.61.130.* / 2015-11-09 21:39
PSL powoływał swoich zaufanych prezesów dyrektorów , a nawet kierowników. Są to ludzie , którzy całkowicie pozbawieni są skrupułów a w większości również wiedzy. Mają tylko jeden cel : jak najwięcej wyprowadzić Państwowych pieniędzy ze spółek skarbu Państwa . Takim przykładem jest PSE S.A. na czele z prezesem Majchrzakiem i jego prawą ręką dyrektorem Tomasikiem. Osoby podległe tym panom są albo zmuszane do procederu pod karą wyrzucenia z pracy albo rekrutowani , jako nowa kadra pozbawiona wiedzy i doświadczenia , która w sposób bezproblemowy podpisuje dowolny dokument. W PSE S.A. funkcjonuje zasada starszy pracownik (40+) jest niewygodny i nieprzydatny , ponieważ posiada praktykę i wiedzę techniczną, które umożliwiają mu profesjonalne , odpowiedzialne i rzetelne opiniowanie dokumentacji technicznej i zgłaszanie uwag. Ideałem w ocenie dyrekcji są młodzi (25+) , nowo zatrudnieni pracownicy , z minimalnym doświadczeniem zawodowym i wiedzą podejmujący się za to wykonania każdego zadania , bez względu na jego złożoność. Dla tej grupy zawodowej problemy i uwarunkowania techniczne nie występują , zasada jest prosta : nie wiele wiem , dlatego dokumentację techniczną opiniuję zawsze szybko i bez uwag, a każdy odbiór techniczny kończę sukcesem , nie do końca rozumiejąc , co odebrałem , ale w ocenie Dyrekcji jestem skuteczny. Ten mechanizm , który został wdrożony w PSE S.A umożliwia owym Panom ( Tomasikowi i Majchrzakowi) wyprowadzanie majątku Państwowego jednocześnie roztrwaniając ten majątek. Osoby ,które sprzeciwiają sie temu procederowi ( z reguły wysokiej klasy specjaliści branżowi) są kierowani do realizacji zadań często zupełnie nieistotnych , kompletnie niezwiązanych z posiadana przez nich wiedzą techniczną i doświadczeniem zawodowym lub są eliminowani z firmy - wyrzucani.

Ten proceder oprócz gigantycznego marnotractwa Państwowych pieniędzy powoduje zagrożenie energetyczne Kraju ponieważ tematami związanymi z bezpieczeństwem energetycznym kraju zajmują się ignoranci nie zdający sobie sprawy z wagi tematu.
Niestety służby takie , jak CBA czy ABW , a w obronie pracowników Rzecznik Praw Obywatelskich mając tą wiedzę nic w temacie nie robią a proceder trwa i ma się bardzo dobrze.
. Trzeba wreszcie tą przestępczą partię , jaką jest PSL i jego powiązania wyrzucić z POLSKIEGO SEJMU i wreszcie rozliczyć.

Tak rzeczywiście w PSE S.A. została stworzona procedura antykorupcyjna za czasów największych przekrętów to jest 2012 r. wówczas gdy panowie Majchrzak i Tomasik ( tak ten Tomasik , który rozbijał się służbowym autem po pijaku mając 2 promile alkoholu we krwi , a któremu pomimo zatrzymania przez policję nic nie zrobiono i nadal pełni wysokie i znaczące stanowiska w PSE) uruchomili gigantyczny proceder wyprowadzania pieniędzy z PSE oparty o spółkę kapitałową PSE Inwestycje. Był to przykład typowy dla tych panów szydzenia sobie z kreowanej przez nich rzeczywistości. Tak samo powołano procedurę antydopingową i zorganizowano szkolenie na którym poinformowano ,że pracownik nie ma żadnych szans przed sądem zgłaszając mobbing, tym samym poinformowali ,że zgłoszenie mobbingu może wiązac sie z poważnymi kłopotami dla osoby zgłaszającej.
Mam nadzieję ,że wreszcie ktoś się z tymi panami rozliczy ale będzie ciężko bo mają bardzo silne powiązania ze służbami .
Rodak / 88.156.44.* / 2015-11-09 21:37
Najpierw Kosiniak Kamysz powinien byc dokładnie sprawdzony ze swojego dorobku, a potem może sprawdzać innych.
1311 / 109.243.135.* / 2015-11-09 21:34
Recenzuj pan siebie i swoich ziomków z partii nieudaczników . Wysłać 2 mln. do pracy za granicą i chwalić sie ,że bezrobocie spadło- Szczyt hipokryzji.
śmiechu warte / 46.113.138.* / 2015-11-09 21:26
hahaha, facet, którego sukces w redukcji bezrobocia był oparty na masowym wyjeżdżaniu bezrobotnych Polaków do pracy za granicą, straszy sprawdzaniem swojej następczyni
alan609 / 85.193.233.* / 2015-11-09 21:38
No nie tylko a portal dla bezrobotnych za 50 milionów zł, to jest dopiero sukces
obserwator1 / 83.6.55.* / 2015-11-09 21:25
Do jakiego stanu ty miernoto doprowadziliście Polskę ? kim ty jesteś szczawiu ? MOŻESZ ją cmoknąć !!!!!!!!!!!!!!! PO+ PSL to DNO ## Ośrodki czekają ##
rex12 / 83.29.132.* / 2015-11-09 21:24
Zaraz pozamykaja połowe PSL w tym twojego wuja.Tacy jak Pawlak ,Bury , Smietanko,w pierwszej kolejnosci.
NA PRZEKÓR / 178.42.7.* / 2015-11-09 21:23
Wreszcie chłop nie będzie kierował ministerstwem pracy.
bżydek / 89.126.45.* / 2015-11-09 21:18
... i cóż chłopczyku zrobisz jeśli coś nie będzie po Twojej myśli - dokładnie to co mogli zrobić oni... i proszę się nie wymądrzać.
jano275 / 83.230.46.* / 2015-11-09 21:16
Kamysz zostawiłeś Polskę w długu wyczyściłeś kasę i jeszcze masz czelność podnosić głos.Zasmarkany młodzieńcze musisz się rozliczyć z tego - nie licz na koalicjanta jesteś kozłem w końcu z PSL.
bżydek / 89.126.45.* / 2015-11-09 21:24
Zgadzam się całkowicie z całym ostatnim zdaniem.

Najnowsze wpisy