Forum Polityka, aktualnościKraj

Władysław Kosiniak-Kamysz w money.pl: Polska jest gotowa do przyjęcia uchodźców

Władysław Kosiniak-Kamysz w money.pl: Polska jest gotowa do przyjęcia uchodźców

Wyświetlaj:
Polak576 / 213.199.196.* / 2015-09-10 13:58
Panie ministrze Kto jest przygotowany na przyjęcie Uchodzców Polska czy politycy pana pokroju???????
NMJH / 217.233.227.* / 2015-09-10 13:03
JAK JEST PRZYGOTOWANA?!!!!
NIE CHCA SIE INTEGROWAC CHCA ZYC W SKUPISKU INNYCH SYRYJCZYKOW I PO CO TACY LUDZIE W POLSCE?!
JEZELI NIE ZNAJA JEZYKA NIE BEDA PRACOWAC TO SKAD BEDA PRZEZ RESZTE ZYCIA POBIERAC ZASILKI OD PANSTWA I EMERYTURE BEDA MIEC LEPIEJ JAK POLAK!!!!!1
LEPIEJ BEDA TRAKTOWANI JAK RODOWITY POLAK!!!!!!!!!!!!!
GDZIE MY ZYJEMY I W JAKICH CZASACH POWINNI ZRZUCIC BOMBE ZNISZCZYC IS I NIECH WRACAJA DO DOMOW!!!!!!!!!!1
ZENUJACE I WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!
niechcę / 89.74.181.* / 2015-09-10 12:59
z procesją do uciekinierów , ochrzcić i szybko diabły uciekną ...
9652014 / 5.172.237.* / 2015-09-10 12:59
Władysław Kosiniak-Kamysz w money.pl: Polska jest gotowa do przyjęcia uchodźców - jaka Polska o kim ty mówisz ?????????????
Bari / 5.68.52.* / 2015-09-10 12:58
To nie Polska,ani polacy chca przyjac agresywnych muzulmanow. To Kooacz na polecenie Merkel chce ich przyjac.12tys.zl.na rodzine islamisty co miesiac. Ich rodzina to nie jest 2+2,ich rodzina to 4+8...a jego 3 zony?moja mama ma 800zl.emerytury i nikomu nie grozi. Islamska dzicz zacznie sie rzadzic od pierwszych chwil. Zycze powodzenia tym idiotom,ktorzy mysla,ze muzukmanie to tacy sami ludzie jak my. Mam nadz.ze zapamietacie te lekcje.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
WIEM / 90.25.4.* / 2015-09-10 12:58
Żadnych uchodźców ani kler ani rząd nie będzie o tym decydował decyzja należy do narodu Polskiego zapewnijcie Polakom dostatnie życie pracę godziwe zarobki to pomyślimy o tym by pomóc biedniejszym od siebie a na razie to my jesteśmy na poziomie życiowym jak ci uchodźcy .
art r / 81.18.203.* / 2015-09-10 12:55
"Jak tłumaczy, mimo wszystko w jego opinii przyjęcie imigrantów z Syrii czy innych regionów objętych konfliktami zbrojnymi, będzie tylko tymczasowe. - Rozumiem, że to jest naturalne dążenie człowieka jeśli jest wypędzony, że jest chęć powrotu - tłumaczy." - jak ktoś tak naiwny może być ministrem...
ilosoli / 87.168.8.* / 2015-09-10 12:55
w niedziele na mszy zamiast kazania bedzie pranie moherom muzguf jacy to imigranci dobrzy dla naszego kraju.
pwysoc / 79.186.128.* / 2015-09-10 12:51
WOLNOŚĆ SŁOWA SKOŃCZYŁA SIĘ......
Stefanp49 / 194.88.225.* / 2015-09-10 12:49
To jest tylko decyzja rządu, Polska nie ma zamiaru przyjmowania " uchodźców" arabskich. Czyni to tylko za nas rząd. My mamy inne priorytety. Mamy tysiące bezdomnych, głodnych, tysiące potomków Polaków po wywiezionych przez oprawców radzieckich do Kazachstanu, Syberię, których marzeniem jest powrót do ojczyzny. Dajmy szanse tym ludziom. Ci emigranci z Azji i Afryki, to przeważnie grupy cwaniaczków, którzy chcą wykorzystać sytuację i otrzymać darmowe co miesięczne zapomogi. Chcą skorzystać z majątki, na który ciężko pracowała Europa. Kilkunastu dyplomatów usiłuje ugrać na tym. Podejrzewam, że zwisa im los tych "uchodźców" , ale uważają, że wyglądają bardzo poprawnie politycznie użalając się nad biedakami. Siedemdziesiąt procent to osiłki, którzy mogli by wywalczyć lepszy byt w swoim kraju. My walczyliśmy z zaborcami, okupantami, nawet poza granicami kraju, różnie nam dziękowano. Ja jestem przeciwny w sprowadzeniu do mojego kraju nawet jednego araba, może to jest rasizm, ale ja mam prawo obawiać się tych ludzi, dla których wiara jest ważniejsza od życia.
kumys / 79.190.46.* / 2015-09-10 12:49
W lewicowych europejskich mediach rozkręca się obecnie wielka propaganda wmawiająca mieszkańcom Unii, że uchodźcy szturmujący nasz kontynent to wyłącznie uciekinierzy z krajów ogarniętych wojną. Celowo pokazuje się w TV nieliczne rodziny, aby podsycić siłę przekazu. Wykorzystując tę podbudowę medialną, Komisja Europejska nakazała dzisiaj podzielenie wśród krajów członkowskich UE, pierwszej fali islamskich imigrantów. Ma to być 160 tysięcy ludzi, którzy trafią do różnych krajów z unijnego rozdzielnika.
obserwer / 89.67.228.* / 2015-09-10 12:49
Kłamaczowa wszędzie ogłasza że jest za a nawet przeciw,a w kilkudziesięciu rządowych i samorządowych ośrodkach już trwają przygotowania na przyjęcie wielu tysięcy i "drogich" i niebezpiecznych i niechcianych gości.
wierny / 195.93.162.* / 2015-09-10 12:48
Jak kośćiół przyczyni się do tego piekła to jka dziękuję
tylek45 / 78.8.25.* / 2015-09-10 12:47
a gdzie rzad to teraz do kosciola żeby pomógł za nich robote odwalił kto obiecuje niech sie zajmie czyli kopaczka. Najpierw plujecie na kosciół postępujecie w brew jego woli a teraz nagle widzicie że zajmie sie za was waszymi sprawami
seen / 80.55.149.* / 2015-09-10 12:47
A gdyby tak rzucić tam wojska NATO i Siły Pokojowe ONZ, przepędzić islamistów, a pieniądze które miałby iść na utrzymanie imigrantów w Europie wysłać tam? Według mnie to lepsze rozwiązanie. W europie muzułmanie będą żyli w zagrożeniu ze strony europejczyków, a ja nie ukrywam, że nie chce tutaj imigrantów. Nie mam nic przeciw pomocy, ale jeśli zostaną u siebie.

Najnowsze wpisy