WŁASNY WĄTEK

needle / 2008-02-13 20:49
Właściwie nie mam niczego ciekawego do zakomunikowanie, ale chciałbym mieć własny wątek...
...nie podrabiany, czy coś...własny...WŁASNY...
...od razu się czuję komś ważniejszym
mam taką nadzieję, że może ktoś zechce się w moim wątku wpisać, może nawet być to coś ciekawego, kto wie...
...mogę odwdzięczyć się mu tym samym
Wyświetlaj:
dodge / 2011-02-12 19:55 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Hm ...
ad... / 62.21.32.* / 2011-02-12 20:08
działa normalnie, Igla jak ci rozdrabnia wpisy to u gory jest opcja: Wyświetlaj, tam musisz zaznaczyć "w wątkach" i powinno byc ok.
tomtay / 2011-02-12 20:20 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wątek chodzi jak szwajcar :)
TOMOK / 2011-02-12 21:48 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
popił?
Pozdrawiam
neeedle / 77.255.59.* / 2011-02-22 22:12
zrobiłem tak, jak nakazał Inwestor===> Anonim
wszedłem z Firefoxa!*
to jakiś przyzwoity człek musi być;-))


ale tu mi się na czerwono zaznacza...
już tam, niech będzie:-)

z tym, że wywaliło...:/
anonim_03 / 2011-02-07 18:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Analiza polityczna na nodchodzące wybory.

Wszystkie asy w rękawie ma obecnie PiS, z czego wcale nie wynika, że nie spartoli rozgrywki.

Asy PiS:
- Tusk stracił medialne Mojo, jak i dlaczego nie wiem, Pooh miał tu jakieś obserwacje
- wzrost cen żywności. To nie wina rządu, ale w 2007 roku Tusk tym tematem brutalnie zagrał, teraz można to wyciągnąć. A temat chwytliwy.
- podwyżka podatków i znowu deklaracje z 2007 roku

Asy PO
- silne struktury, armia ludzi wiernych i opłaconych stanowiskami.
- być może cały czas poparcie medialne za wszelką cenę

Asy SLD
- słodki Grzesiu zrzucił obraz postkomuny
- działania PO to realizacja programu SLD. może zagrać nutę -- PO co ci POpłuczyny zagłosuj na orginał.

Asy PLS
- może przepchnąć ustawę o ograniczeniu spreadów (a kredytow walutowych jest 600 tyś sztuk)
tomtay / 2011-02-08 15:45 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Asy PJN:
- Tusk stracił medialne Mojo, jak i dlaczego nie wiem, Pooh miał tu jakieś obserwacje
- wzrost cen żywności. To nie wina rządu, ale w 2007 roku Tusk tym tematem brutalnie
zagrał, teraz można to wyciągnąć. A temat chwytliwy.
- podwyżka podatków i znowu deklaracje z 2007 roku
-brak w szeregach farbowanego Napoleona, który najchętniej wypowiedziałby wojnę Rosji, a potem zamiast stanąć do walki wystawiłby swojego kota przebranego w tkaninę dekoracyjną wykonywaną wełnianym wątkiem na osnowie lnianej techniką grzebyczkową, zwanej - kilimem i który już raz mnie oszukał w wyborach prezydenckich mówiąc, że starczy tych wygłupów i szarpaniny, a po wyborach nazwał mnie idiotą, że uwierzyłem
anonim_03 / 2011-02-09 21:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
PIoNki są wielką niewiadomą, choć w pewnym sensie echem POPiS-u
Raczej odbiorą głosy PO niż PiS. Elektorat PiS jest raczej zwarty a PO raczej na rozdrożu, szczególnie że argument "jedyny który może powstrzymać piiiiiiiiii" nie do końca może teraz zadziałać. Jeżeli w parlamencie będzi 5 dużych parti to będzie zabawnie, jak przed 93.
needle / 2011-02-22 23:02 / Bez rangi

jeżeli w parlamencie będzi 5 dużych parti to będzie zabawnie, jak przed 93.

w '91 weszło ok 20 partii do sejmu (są spory wśród zainteresowanych); wiadomo dziś, że zbyt mała ilość powoduje bezkarność
Pooh / 2011-02-08 14:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Zaproszenie oleksego do jakiegos programu mlodziezowego zaczyna potwierdzac moja teorie, ze po 5 latach przerwy "uklad" chce znowu wsadzic na stolki swoje wierne psy...
Miller zaczyna sie zastanawiac nad kandydowaniem, czarzasty itp...
Tako glosi radio...
Pzdr. Q
anonim_03 / 2011-02-09 21:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dużo czytam, odświerzam umysł, i będę, piiiiiiiiiiii, ostry jak brzytwa :-))
needle / 2011-02-02 10:36 / Bez rangi
z całego wątku zrobili jedną stronę...
...nie będzie działać:/
needle / 2011-01-31 12:21 / Bez rangi
to dobry objaw: śmiać sie zamiast się denerwować, przyznacie...
chodzi mi o współczesną naszą politykę; jest coraz śmieszniej i coraz gorzej:/
skąd takie przekonanie...?
a)komuszki ogłosiły, że są gotowe przejąć WSPÓŁRZĘDZENIE i że są przygotowani
1.to znaczy, że wcześniej nie byli!, a rządzili
2.jak tylko w dwóch notowaniach odbili się o kilka % to są gotowi, jak mieli 8% nie byli
ciekawe prawda...?
...a przeciez kadrowo się nie wzmocnili...
jak spadną do 11 (w sondażach) powiedą, że będą silną konstruktywną opozycją, a jak do 6 że z pewnością wejdą do parlamentu tylko sondaże tradycyjnie zaniżają ich poparcie
a pomysłów na usprawnienie pzństwa w zasadzie brak...

b) ponoć 10 młodych posłów z PO stara sie o przyjęcie na listy PJN w domyśle chodzi o to, ze chcieli by być wyżej na listach w PO
1. ciekawe, że flirtują z partią która jeszcze nigdy nie wyraziła się pozytywnie o PO, naprawde nigdy;
2 czemuż zatem nie odchodzą skoro podzielają ich poglądy...?
3. i jak to sie stało, że przyłaczyli się do PO a nie do PiS-u
4. najciekawsze jest to, że PiS (JK właściwie) od 5 lat robi wszystko, aby się odróżnić od PO i to mu sie udaje, a PO robi wiele (w tematach związanych z zarządzaniem), aby nie odróżniano go od PiSu i naprawde nieźle mu idzie co
===>jeszcze bardziej mnie zniechęca do nich
5 natomiast młodzi===> bez godności
mam nadzieję, że nawet radnymi juz nie zostaną, zapamiętajcie ich nazwiska już teraz jeśli chodzicie na wybory

c) NAJWYŻSZY CZAS! ogłosił kolejny wyborczy sukces JK-M
że poprzednio był 7 teraz 4... a poparcie 2-3 % od kilkunastu lat
taka propaganda sukcesu to jeszcze w fazie wczesnego Gierka by przeszła..., później już nie
są niepoprawni:/

d)p. Jakubiak krytykuje 3 x w tygodniu wszystko co robi PO, a jednak (jak wyznaje) CAŁY czas negocjuje z grupa działaczy PO, czy nie przeszliby do PJN
1.zakładam, że z takimi ludźmi, którzy dziś chcąc podlizać sie lokalnym liderom (w kontekście budowania list wyborczych) wyśmiewają się z PiSopodobnych, chwaląc pod niebiosa program PO (który...?) a pojutrze będą strasznie szkalować PO i tłumaczyć, że rozumeją kolezanki i kolegów, którzy poszli do PISu bo to "polscy patrioci"
...oczywiście gdy sie okaże że nie dostali sie na listy PJN (to zupełnie nieprawdopodobne!!!) lub otrzymaja zaledwie trzecie miejsca to już krytyka PO nie bedzie taka pewna, niektórzy wrócą z podkulonymi ogonami do PO licząc na ochłap w samorządzie
2.młode wilki dziś są bez godności. 30 lat wstecz byłoby to nie do pomyślenia...
3.p. Jakubiak była lojalną (i dośc przeciętną jak oceniali inni) urzedniczką w Kancelarii Prezydenta i za to została Ministrem Sportu czyli czegoś na czym sie kompletnie nie znała
owszem, starała sie jak mogła, ale jej kompetencje nie wydają się wystarczające nawet aby być podinspektorem w owym ministerstwie
4. takie wrażenie utrzymuję po pozytywnej rekomendacji dla pani EJ od p. M. Drzewieckiego ...pewnie ją przerobił ze dwa razy to mógł sobie pozwolić
5. teraz rozumiem, że p. Jakubiak nabrała już takich olbrzymich kompetencji, że może być...np. szefowa MSZ, do czego sie tak nadaje jak p. Waniek jak szefowała MONem, chociaz wczesniej nigdy nie przekroczyła bramy koszar

czyli obłuda rozkłada sie po równo;-(
bebe / 2011-02-02 11:14 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2011-01-31 12:21:44 needle
śmiać mi się chce [2]
to dobry objaw: śmiać sie zamiast się denerwować, przyznacie...
chodzi mi o współczesną naszą politykę; jest coraz śmieszniej i coraz gorzej:/
skąd takie przekonanie...?
a)komuszki ogłosiły, że są gotowe przejąć WSPÓŁRZĘDZENIE i że są przygotowani
1.to znaczy, że wcześniej nie byli!, a rządzili

-----------------------------

czyli obłuda rozkłada sie po równo;-(

-----------------------
bebe / 2011-02-02 11:15 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2011-02-02 11:14:05 bebe

0
2011-01-31 12:21:44 needle
śmiać mi się chce [2]
to dobry objaw: śmiać sie zamiast się denerwować, przyznacie...
chodzi mi o współczesną naszą politykę; jest coraz śmieszniej i coraz gorzej:/
skąd takie przekonanie...?
a)komuszki ogłosiły, że są gotowe przejąć WSPÓŁRZĘDZENIE i że są przygotowani
1.to znaczy, że wcześniej nie byli!, a rządzili

-----------------------------

czyli obłuda rozkłada sie po równo;-(

-----------------------


0
2011-01-31 14:59:35 needle
zatkało Was, co...?

witaj needle...
zatkało tylko to, .... że żeś się tak szeroko "zaśmiał" z tego "bigosu" politycznego...;-)
pozdrawiam serdecznie...czekam na dalsze kąski.....;-)
needle / 2011-01-31 14:59 / Bez rangi
zatkało Was, co...?
Pooh / 2011-02-01 01:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Może szczegółowość, ogólne spojrzenie na naszych politykierów nie.
Przykra jest kontynuacja selekcji negatywnej w polityce - łebki latające od partii do partii to jakieś miernoty lub lenie / albo 1 i 2/ muszą być - w przeciwnym wypadku albo mieliby fach w ręku i politykę w dupie i jakoś by sobie radzili tutaj, albo by wyemigrowali za robotą, gdyby tutaj się nie udało. A tak pozostaje polowanie na easy money... kosztem qrwienia się.
A na komuchów nie zagłosuję, "choćby ze mnie pasy darto".
Pzdr.Q
bebe / 2011-02-02 11:19 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

1 awans
2011-02-01 01:11:52 Pooh
Może szczegółowość, ogólne spojrzenie na naszych politykierów nie.
Przykra jest kontynuacja selekcji negatywnej w polityce - łebki latające od partii
do partii to jakieś miernoty lub lenie / albo 1 i 2/ muszą być - w przeciwnym
wypadku albo mieliby fach w ręku i politykę w dupie i jakoś by sobie radzili tutaj,
albo by wyemigrowali za robotą, gdyby tutaj się nie udało. A tak pozostaje
polowanie na easy money... kosztem qrwienia się.
A na komuchów nie zagłosuję, "choćby ze mnie pasy darto".
Pzdr.Q

witaj Pooh...- misiaczku...;-)))
ja tez nie...iiii... niech się boją...!!!
pozdrawiam serdecznie.., życząc zdrowia dla Cię i Twych Kobietek...;-)))
needle / 2011-01-26 11:49 / Bez rangi
poróże onet zdecydowanie zachęca (używa słowa "trzeba") do odwiedzin 41 miejsc na świecie w tym roku
mądrze odpisała Monika, że zostało juz tylko 48 tygodni i może nie zdążyć;-)
takie nakręcanie koniunktury
~~studia dla każdego, z tym że i tak czeka miejsce w kasie hipermarketu
~~na każdą wycieczkę możesz sobie pozwolić tylko musisz wziąć kredyt
~~jak się nie ubierzesz w to co modne w tym sezonie i nie pójdziesz do kluby gdzie przesiadują (czasami) ten czy owa to sie nikt z tobą nie będzie liczył
może i powoduje rozwój ale większość osób wypada z karuzeli

czy warto...>?
zastanówcie sie sami...
Pingwin spod śniegu / 79.189.69.* / 2010-11-30 10:05
Zasypło starych forumowiczów?
kris_s / 2010-11-23 19:17 / Bywalec forum
Syndrom Starczego Braku Skupienia Uwagi /SSBSU/

Przejawia się on następująco:
- Decyduję się na podlanie ogrodu.
- Kiedy rozwijam wąż do podlewania ogrodu, patrzę na mój samochód i stwierdzam, że wymaga umycia.
- Kiedy udaję się po kluczyki do samochodu zauważam leżącą na stole pocztę i rachunki, które wcześniej wyjęłam ze skrzynki.
- Postanawiam przejrzeć pocztę przed umyciem samochodu.
- Kładę kluczyki na stole i wrzucam reklamy do kosza i zauważam, że jest pełny.
- Decyduję się odłożyć rachunki i opróżnić kosz.
- Wtedy przychodzi mi na myśl, że wychodząc z koszem do śmietnika będę blisko skrzynki pocztowej więc mogę najpierw wysłać rachunki płatne czekiem.
- Biorę do ręki leżącą na stole książeczkę czekową i stwierdzam, że
został mi jeden czek. Nowa książeczka czekowa jest w biurku w gabinecie.
- Wchodzę do gabinetu a na biurku stoi puszka Coca Coli, którą niedawno piłam.
- Stwierdzam, że Coca Cola jest ciepła i trzeba ją wstawić do lodówki.
- Idąc do kuchni z Coca Colą w ręku zwracam uwagę na kwiaty na parapecie wymagają podlania.
- Odstawiam Coca Colę na parapet i odkrywam leżące tam moje okulary, których szukałam od samego rana.
- Postanawiam, że lepiej będzie jeżeli je zaraz położę z powrotem na
biurko, ale najpierw podleję kwiaty.
- Odkładam okulary na parapet i idę do kuchni po wodę. Nagle zauważam pilota telewizyjnego. Ktoś zostawił go na stole kuchennym.
- Zdaję sobie sprawę, że wieczorem kiedy będziemy chcieli oglądać
telewizję będę znowu szukać pilota i nie przypomnę, że jest na stole kuchennym.
Decyduję się położyć go na miejsce przy telewizorze. Tam gdzie powinien być. Ale najpierw podleję kwiaty.
- Przy nalewaniu wody do dzbanka wylewa się trochę na podłogę. Odkładam pilota na stół, biorę szmatę i wycieram podłogę.
- Wracam do pokoju i próbuję sobie przypomnieć co ja właściwie chciałam zrobić.

Pod koniec dnia:
Ogród jest nie podlany
Samochód jest nie umyty
Rachunki są nie zapłacone
Puszka ciepłej Coca coli stoi na biurku
Kwiaty są suche
Jest tylko jeden czek w mojej książeczce czekowej
Nie mogę znaleźć pilota telewizyjnego
Nie mogę znaleźć moich okularów
I nie wiem co zrobiłam z kluczykami od samochodu

A kiedy zastanawiam się dlaczego dzisiaj nic nie zostało zrobione jestem naprawdę zdumiona, bo wiem, że przez calutki dzień byłam bardzo zajęta i jestem rzeczywiście zmęczona.
Właściwie zamiast rozsyłać ten tekst powinnam robić coś innego.
Ale nie pamiętam, po co siadłam do kompa.

Nie śmiej się, jeżeli to nie jesteś Ty, Twój dzień nadchodzi ! )
needle / 2011-01-26 11:53 / Bez rangi
tu w zasadzie jest troche analogii do tego co wkleiłem powyżej...

a wystarczyło sprzedać samochód i telewizor, a domek z ogródkiem zamienić na M4 w niskich blokach...
needle / 2010-11-13 13:05 / Bez rangi
jak przybyłem na uroszystości to już oficjalne dobiegały końca i ludzie zaczynali się rozchodzić...
...ale nie wszyscy
niektórzy dopiero przychodzili...!
kogo tam nie było...???
Wyznawcy Wolnej Palestyny (chociaż już przesądzone!), Anarchiści, Młodzi Socjaliści, Szalikowcy obu stołecznych drużyn, ONR, Palikotowcy, Ruch Suwerennej Rzeczpospolitej, Zwolennicy Wolnego Tybetu (chociaż szanse mierne:/), Młodzi Demokraci, ZZ Piast Anarchosyndykaliści, Radiomaryjni, Solidarność Pracownicza i jeszcze inni, którzych nie spotkałem lub nie rozpoznałem (wydawało mi się, że widziałem z daleka kolegę z Zadrugi (wyznawcy Światowida najprościej pisząc), króry był w kilkudziesięcioodobowej grupie, która przemieszczała się gdzieś z jakąś flagą i była napadana i obrzucana kamieniami przez inną kilkudziesięcioosobową bez żadnych oznakowań
widziałem jeszcze jak ktoś rozdawał ulotki
...nie przyłączyłem się do żadnych i nie wznosiłem żadnych haseł
długo nie mogłem się zorientować kto z kim i na kogo, bo hałasowali bardzo głośno a okolica Zamku Królewskiego i okolicznych ulic były niemal całkiem zajęte przez różne grupy ;dopiero jakaś mniejsza grupa blokująca ok 200m dalej przejście miała gościa, którzy przez megafon wyraźnie mówił w czym rzecz

wydawało się, że Socjaliści i Palikotowcy chieli uniemożliwić przejście Krakowskim Przedmieściem grupie narodowców; o ile dobrze zauważyłem Szalikowcy i Anarchiści byli po obu stronach

na szczęscie ja spotkałem KPN-owców i przynajmniej było z kim na poziomie pogadać o ekonommi, o lewactwie i narodowcach...również o długu publicznym!
jak już pogadaliśmy Piotrem Strzemboszem (który kandyduje na urząd chyba w sposób tajny;-( z Janem Żarynem (unikając Piotra Ikonowicza;-)i to udaliśmy się na grzany miód kontynuując dyskusję i w ten sposób uczciliśmy Dzień Niepodległości
to było miłe zakończenie dnia, natomiast niemiła była konstatacja, że wszystko to ochraniali policjanci piesi, na koniach i w samochodach w liczbie kilkuset osób, interweniowali też strażacy i inne służby
nie wiem kto chciał komu co udowodnić i komu sie udało (chyba socjalistom i demokratom), ale warto zauważyć, że w imię żle pojętej demokracji z funduszy Policji (MSt.) ubyło trochę kasy i nikt się nie upomni o to, a odbyło się to kosztem przedsiębiorców stołecznych, których interesów zajęta czym innym policja pilnowała i ich pieniędzy
po co zatem wydawać zgody na coś takiego...?
czy Prezydentowej nie zal...??
a gdypy z własnych miała dopłacić też by taka chętna była...???
needle / 2010-11-09 11:46 / Bez rangi
http://nemexia.pl/?recruit=3N19755
oraz
http://s3.tanoth.pl/?invite=sirMagik

gdzie mam liczyć na wsparcie jeśli nie tu...?
w końcu troszkę tu nabazgrałem...i bywa że ktoś na tym zarobił nawet:-)

zatem
klik/klik
needle / 2010-10-29 12:31 / Bez rangi
długo -krótko
mądrze-niekoniecznie
polemika-potakiwanie


CO KTO CHCE!
to właśnie po to jest ===> WW, abyście mazali tu, a nie...na ścianie w kiblu
apropo:
I piętro stołecznej Polibudy-właśnie kibel
tekst znalazłem taki:
"matka żydówką, ojciec murzynem
syn zgilił właoski i został skinem"
needle / 2010-10-29 13:02 / Bez rangi

CO KTO CHCE!


wiem, że nie wierzycie...ale chociaż spróbujcie;-))
anonim_03 / 2010-10-25 11:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pan Migdalski krytykuje PiS za to że jest niemedialny. Osobiście uważam, że niemedialność PiSu jest jego największą zaletą. Lub inaczej – największą wadą Platformy jest ich ogromna sprawność medialna. Sprawność, która powoduje, że w mediach mówi się o p********* a nie o sprawach ważnych – gigantyny deficyt, 10%, coroczy wzrost wydatków państwa, zaniedbana infrastrukura i brak koncepcji planowego jej rozwoju.
Eternit z Azbestu / 2010-10-27 17:05 / Tysiącznik na forum
Sama prawda.
Ale niestety lud głupi kupi to co ma dobrą reklamę, a nie to co jest dobre.
Powinni zdelegalizować reklamy i PR.
anonim_03 / 2010-10-24 14:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cywilizacja Rewolucja, gra ktoś w tą grę ?
Jest to Cywilizacja w wersji na PlayStation3.
Styr_Pan / 2010-10-25 07:48 / portfel / Bywalec forum
to znakomita informacja bo zmierzam kupić PS3 do domowego ogniska
anonim_03 / 2010-10-25 11:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
gra jest rewelacyjna
dodatkowo, człowiek sam opracowywując liczne zagrywki taktyczne zaczyna rozumieć, że pewne zjawiska historyczne są oczywistą oczywistością. Np. to, że Hiszpanie po skończeniu rekonkwisty poszli dalej i podbili obie Ameryki.

gra jest też atrakcyjna wizualnie dla oglądającego.
needle / 2010-10-27 13:09 / Bez rangi
grałem jedynie w pierwszą Cywilizację (chyba trzy były)
podobało mi sie -rzecz jasna...
...ale później przełamałem się i założyłem stałe łącze...
...i teraz zamiast z kompem mierzę się z innymi ludżmi mieszkającymi nie tylko w Polsce
nie wygram żadnej z gier, bo nie finansuję ich (spore wspomaganie zazwyczaj)...ale można rzecz, że idzie mi nieźle w każdej
czym więcej trzeba myśleć w danej grze tym łatwiej ogrywam konkurentów:-))


obecnie najwięcej czasu zajmuje mi NEMEXIA - kosmiczna gra strategiczna
może wyślę Wam linka na kliknięcie, to też bonus...;-)
needle / 2010-10-21 08:53 / Bez rangi
co ciekawe:
1/ słuchając jej koncertu miałem wrażenie, ze gra jak wielcy poprzednicy , których słuchałem gł. z płyt
2/ była moja faworytką pomimo, że jestem ===> rusofobem
3/eksperci w studiu TVP Kultura faworyzowali Polaka, ale to ja miałem rację!
4/ może to ja powinienem wyrażać swoje opinie zamiast nich...wziąłbym 70% honorarium? ;-))
5/może powinienem zmienić branżę zamiast zajmować się akcjami...???
tomtay / 2010-10-21 12:08 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

może to ja powinienem wyrażać swoje opinie zamiast nich

jest coś w tym, bo dla mnie te ludziki różnią się tylko fryzurami, a grają wszyscy to samo :)
kreSki / 77.253.90.* / 2011-02-03 18:28
no tożeś spowodował mój śmiech bo byli tam mężczyźni, były kobiety
no to ciekawe czy w życiu takze sie mylisz w ten deseń;)
needle / 2010-10-06 12:21 / Bez rangi
Wybory Prezydenta Stolicy już wkrótce, a ja nie wiem kogo wesprzeć swoim głosem
-Romuald Szeremietiew wiele lat był w Partii, w której wiele lat i ja spędziłem i z nią się identyfikujemy dośc silnie, chociaż obaj później byliśmy w jeszcze jednej, z tym, że już każdy w innej
wykształcony, ma doktorat, może i profesurę
doświadczenie na ministerialnym stanowisku
wiek odpowiedni
ok 3,5 roku ciężkiego więzienia w Braniewie za KPN
później publikował w II obiegu jako ===>Ryszard? Skidel, i jeszcze pod jakimiś pseudonimami
rozmawialiśmy 1,5 tyg wstecz kiedy miał występ na panelu"opozycja przedsierpniowa"

-Czesław Bielecki był z kolei Szefem tej partii, do której trafiłem gdy w mojej ulubionej formacji posypały się nie tylko mury, ale i fundamenty...
Architekt (kilka ciekawych pomysłów, min. własny dom na zachód od miasta),
również działał w podziemiu, nawet jeszcze mam jakąś jego broszurkę podpisywaną jako ===>Maciej Poleski
potrafi być szalenie miły i ostry jak brzytwa
cholernie inteligentny

-Piotr Strzembosz (syn i bratanek tych dżentelmenów, których kojarzymy/liśmy z TV) to po prostu mój kumpel
nie przyjaciel, ale koleżka ze wspólnych imprez kilka razy w roku, niedalekich wyjazdów poza miasto itd
ostatnio spotkałem Go kilka tygodni wstecz, gdy do teatru na Woli zaproszono WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH wolskich radnych ze WSZYSTKICH kadencji po okrągłym stole
(takie medale pamiątkowe dostaliśmy w etui, długopis okolicznościowy, folder jak się pięknie dzielnica rozwija i po ciastku)
działał w kilku formacjach o nielewicowej proweniencji
był też radnym m.st oraz sejmiku wojewódzkiego
zostałby najprawdopodobnie posłem (za nazwisko!) ale Edgar Peron bał się konkurencji na liście świętokrzyskiej;-((


a nie wykluczam, że pojawią się inni kandydaci, których znam...
co wówczas...
no dobra... co teraz...???

IGła
Eternit z Azbestu / 2010-10-06 12:48 / Tysiącznik na forum
Tego Szeremietiewa to popiera radyjo co ma ryja, czyli kolo jest klerykałem.
Nalezy głosować na Korwina, bo ten pomoże kierowcom, mozna sięteż pokusić na kogoś od Palikota, o ile wystawi, bo ten chce walczyć z zabobonami które głosi radyjo co ma ryja a więc pewnie i ten Szeremietiew.
needle / 2010-10-11 08:55 / Bez rangi

Nalezy głosować na Korwina

to dośc nieroztropne zalecenie!
tak jak jako poseł OPOZYCYJNY-rzecz jasna- jest(byłby) nieoceniony to jako administrator czegokolwiek nie nadawałby się do niczego
w dodatku urojone jest twierdzenie, że ludzie idący pod rękę z JKM zawsze są liberalni i nieposzlakowani , i tu przykłady można mnożyć
Eternit z Azbestu / 2010-10-11 12:39 / Tysiącznik na forum
Mi wystarczy jak zlikwiduje buspasy.
kasta / 2010-10-07 08:18 / portfel / Bywalec forum
kulą w płot
Piotr Strzembosz, niegdyś koszykarz Polonii, a dziś kandydat Prawicy Rzeczypospolitej i UPR walkę o fotel prezydenta miasta ocenia jak walkę z Mariuszem "Pudzianem" Pudzianowskim. - Jak bym stawał do walki z Pudzianem, to wiem jak się to skończy. Jednak nie mogę powiedzieć, że jestem bez szans. Teoretycznie mogę wygrać - twierdzi kandydat PR i UPR.

czyli korwina nie popiera nawet UPR, to kto go popiera w takim razie?
Eternit z Azbestu / 2010-10-07 11:17 / Tysiącznik na forum
Przecież on już nie jest w UPR.

A popierają go kierowcy którzy mają dosyćbufetowej i jej wspierania piechaczy i cyklistów.
kasta / 2010-10-08 11:41 / portfel / Bywalec forum
w kampanii prezydenckiej, która dopiero się skończyła i jeszcze dobrze nie wybrzmiały protesty miał pełne poparcie UPR zatem ja dobrze kombinuje a Ty już nie
co nie?
Eternit z Azbestu / 2010-10-11 12:38 / Tysiącznik na forum
UPR nie wystawiła własnego kandydata na prezydenta więc poparła tego kandydata, który jest im najbliższy programowo.
W wyborach samorządowych będą mieli własnych kandydatów więc nie będą popierać innych.
su_up / 2010-10-05 22:53 / _
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/slask-kupujesz-pralke-spytaj-o-zgode-sasiadow,1,3720557,region-wiadomosc.html
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy