WŁASNY WĄTEK

needle / 2008-02-13 20:49
Właściwie nie mam niczego ciekawego do zakomunikowanie, ale chciałbym mieć własny wątek...
...nie podrabiany, czy coś...własny...WŁASNY...
...od razu się czuję komś ważniejszym
mam taką nadzieję, że może ktoś zechce się w moim wątku wpisać, może nawet być to coś ciekawego, kto wie...
...mogę odwdzięczyć się mu tym samym
Wyświetlaj:
Life / 2008-06-17 17:15 / Tysiącznik na forum
Ładny brzdęk....
http://pl.youtube.com/watch?v=4hkjkTe5kZE
Life / 2008-06-17 16:51 / Tysiącznik na forum
Obrażony Byk....... - świetnie brzmi :)
Powodem nadmiernego wychudzenie może być przedłużająca się susza.
Pasza jest mało kaloryczna i w związku z tym ospałość oraz widoczny brak energii.
Pogoda jednak może ulec zmanie choć na to specjalnie wpływu nie mamy....
Inne przypuszczenie:
Obrażone czy zfrustrowane byczki ( lekko już wychudzone ) mogą zacząć szukać pokarmu ....
Powszechnie wiadomo że rozsierdzone ( nawet te lekko wychudzone ) przystępując do ataku potrafią wykazać się wręcz niwyobrażalnym impetem.
Stając im na drodze można zostać stratowanym :)
ppprzemo / 2008-06-17 18:58 / Uznany Gracz Giełdowy
Brutal ;-)
needle / 2008-06-17 10:05 / Bez rangi
Sonda
Na jaką partię oddałbyś dzisiaj głos w wyborach parlamentarnych?
Ogółem oddano głosów: 30043

LPR 281 1%
PD 472 2%
Partia Kobiet 613 2%
PiS 7046 23%
PO 9622 32%
PPP 78 1%
PR 73 0%
PSL 416 1%
Samoobrona 299 1%
SdPl 487 2%
SLD 4306 14%
UPR 1594 5%
Inna partia 520 2%
Jeszcze nie wiem 1123 4%
Nie pójdę do wyborów 3113 10%
needle / 2008-06-14 12:03 / Bez rangi
"Polska The Times": Kościół stara się udowodnić, że pogląd jakoby zabraniał cielesnej przyjemności nie jest prawdziwy. Dlatego Ojciec Ksawery Knotz ze Zgromadzenia Braci Mniejszych Kapucynów rozpocznie za tydzień nietypowe rekolekcje. Ich uczestnicy będą uczyć się m.in. poznawania wartości ciała i dowiedzą się, jak osiągnąć... superorgazm - pisze dziennik.
– Okazywanie miłości poprzez ciało jest dobre, służy wzmacnianiu więzi między małżonkami. Kościół nie zabrania cielesnej przyjemności, choć taki pogląd wciąż pokutuje – podkreśla o. Knotz. Dodaje, że wierni wielokrotnie pytają go o sprawy związane z seksem. Postanowił uświadamiać zainteresowanych przez internet. Redaguje stronę www.szansaspotkania.net. O przyjemnościach cielesnych względem religii możemy przeczytać w rozdziale pod tytułem "Teologiczna interpretacja orgazmu". Dowiemy się z niego, że ekstaza jest "jednym z najbardziej intensywnych ludzkich przeżyć, dlatego odwołując się do tego doświadczenia, najłatwiej można wyobrazić sobie wieczny stan szczęścia ludzi zbawionych" - cytuje dziennik "Polska".

Ojciec Knotz prezentuje konkretne rady. Według niego mąż powinien zapewnić żonie przyjemność seksualną. Według zakonnika ważne ars amandi katolickich mężów to "dodatkowe zabiegi ze strony męża – poczynając od stworzenia bezpiecznego, czułego i przyjaznego klimatu współżycia seksualnego, poprzez pieszczoty jej ulubionych miejsc erogennych, a kończąc na stymulacji łechtaczki". Ojciec Ksawery Knotz odradza za to zdecydowanie erotyczne gadżety, bo, jego zdaniem, "instrumentalizują akt małżeński". Nie wszystkim podoba się pomysł zakonnika. Inicjatywę kapucyna mniejszego krytykuje prof. Zbigniew Lew-Starowicz, seksuolog. – Zakonnik ma prowadzić wykłady dotyczące seksu? To nienormalne. Jaką wiedzę o seksie może mieć ojciec żyjący w celibacie? To trochę tak, jakbym ja miał nauczać o prawdach wiary. To całkowite nieporozumienie – twierdzi Lew-Starowicz.
Karkosikowy / 2008-06-13 18:30 / portfel
nie czekajcie, tera to róbcie
ppprzemo / 2008-06-13 23:22 / Uznany Gracz Giełdowy
rany... ale jak???????
próbuję ale od paru minut odrzuca mi wszystkie zlecenia.... może to przez widły? tylu chętnych że się nie dopcham :-(((

a jak spróbuję jutro z rana to będzie dobrze???

szkoda psia kość, że dopiero teraz to przeczytałem...
(katapulta) / 83.24.174.* / 2008-06-14 09:02
niefart jakowyś
ppprzemo / 2008-06-16 18:47 / Uznany Gracz Giełdowy
no chyba bo próbowałem jeszcze w niedzielę wieczorem i też nic... wszystkie zlecenia odrzucone :-((
ppprzemo / 2008-06-17 16:24 / Uznany Gracz Giełdowy
Spróbuję jeszcze dzisiaj koło 23:15 może się wreszcie uda.
Swoją drogą - Karkosikowy - może napiszesz coś więcej?
z_brzeszczot / 2008-06-13 01:38 / Leszcz uliczny
... zawsze byłem anglofilem, ale czegoś takiego k**** nie zdzierże, wybaczcie.....

dedykuję temu ch***** parę zwrotek z załączonej pieśni. Śpiewają po angielsku to powinien ch** jeden zrozumieć:) Zapraszam na "ring" do Polski :-)

http://pl.youtube.com/watch?v=Np5JHWiuJqQ
needle / 2008-06-13 08:46 / Bez rangi
nawet jakby za kupiony mecz była kara śmierci dla sędziego byliby tacy co oszukają...
...poćwicz wyobraźnię
Life / 2008-06-09 15:01 / Tysiącznik na forum
Nowa jakość ...nowy wymiar?
ppprzemo / 2008-06-10 14:14 / Uznany Gracz Giełdowy
No widzisz... Ale jak pisałem
2008-02-27 09:00:02 | *.*.*.* | ppprzemo
Bessa wszystkich wessa...
A więc znowu... KRACH, WYWALAĆ WSZYSTKO PEKACEM!!!

To mnie wszyscy ignorowali :-(

;-)
Life / 2008-06-12 09:47 / Tysiącznik na forum
No widzisz ...
widocznie mody na twoje posty nie było :))
To się zmienia ....
Czekamy na post: Hossa....hossa ....Panie....
Amigo11 / 2008-06-05 18:15 / SAMA PRAWDA
SIEMANKO ZALECAM SIORBANKO
ppprzemo / 2008-06-11 16:38 / Uznany Gracz Giełdowy
znów nie napisałeś czego...
ppprzemo / 2008-06-11 16:39 / Uznany Gracz Giełdowy
bo ja to bym chętnie coś dziś siorbnął - tak od 20:00 mam czas.
ppprzemo / 2008-06-12 09:15 / Uznany Gracz Giełdowy
no i przez Ciebie nie siorbnąłem :-(
needle / 2008-06-13 08:26 / Bez rangi
zlekceważ go...rzeczywiście jest mało konkretny
...ja Ci napiszę jak trzeba:-)
kup butelkę Krupniku i 2 piwa
Krupnik łagodzi komplikacje serciwe wszelkiego rodzaju lepiej niż cognac
a jeśli już jesteś z damą to ona to doceni! nie wiem jak, ale doceni...
poza wszystkim bardzo zdrowy!!!...jak własciwie każdy alkohol;-)
gdy będzie cię już mdlić wypij piwo
(kiedyś wypiłem całą butelkę...jak mi się źle działo)
najlepiej zaczać właśnie wieczorkiem (szczególnie jesienią czy zimą wieczór nadchodzi wcześniej)
włączasz muzę MP3 (żeby nikt nie zagadywał)
oraz orzykładowy zestaw np
http://gryonline.wp.pl/gry.online-snooker.html
http://www.money.pl/portfel/komentarze/?user=20752
grasz i piszesz na zmianę
chyba,że ta pani własnie chce Cię docenić...wówczas zostawiasz jedynie muzę
Life / 2008-06-05 11:39 / Tysiącznik na forum
wcale nie takie fajne
http://pl.youtube.com/watch?v=73dhiTK7mF4
Life / 2008-06-05 11:48 / Tysiącznik na forum
a to jeszcze gorsze:
http://pl.youtube.com/watch?v=ht81utUpw3Q
Life / 2008-06-05 11:18 / Tysiącznik na forum
Prawdziwa sztuka !
Dla mnie bomba :)
http://pl.youtube.com/watch?v=eZT8AQiPeZk
Life / 2008-06-05 11:12 / Tysiącznik na forum
Punk rock ....muzyczka :)
http://pl.youtube.com/watch?v=JoEDtiM4F90&NR=1
needle / 2008-06-05 11:21 / Bez rangi
przy punkrocku krowy dają mniej mleka:-((
needle / 2008-06-05 00:20 / Bez rangi
Włoska policja postawiła zarzuty mężczyźnie i kobiecie, którzy uprawiali seks w konfesjonale. Jak podaje Catholic World News mężczyzna i kobieta zostali aresztowani w Cesenie po tym jak na policję zadzwonił ze skargą mężczyzna, który uczestniczył w porannej mszy w miejskiej katedrze.
Trzydziestojednoletni robotnik i trzydziestodwuletnia nauczycielka bronili się argumentując, że są ateistami, i że "seks w kościele niczym nie różni się od seksu w innych miejscach". Jednak biskup Ceseny Antonio Lanfranchi ma na ten temat inne zdanie. Stwierdził że zachowanie pary było bluźnierstwem, oraz że wykazali się "całkowitym brakiem poszanowania" dla świętego miejsca i wierzących katolików. Zapowiedział, że odprawiona zostanie specjalna msza, w intencji "czystości katedry".
Life / 2008-06-04 21:43 / Tysiącznik na forum
Sadzonki zawiązały się pięknie. Rozwijały się stopniowo i wystająca z ziemi zieleń cieszyła oko i radowała serce....
Duma serce przepełniała.
Chmurzyło się co prawda ale patrząc na chmurki nikt albo prawie nikt nie spodziewał się że zamiast spodziewanego uzdrowieńczego deszczyku nadciągnie prawdziwa nawałnica.
To co miało wspomóc wegetację i urzyźnić glębę okazało się początkiem klęski. Nastała prawdziwa nawałnica. To czego nie zniszczyła od razu dobiły częste skoki ciśnienia i zmiany kierunku wiatru. Nawet Ci szczęśliwcy którym udało się zebrać plony częściowo np: ogórki. cieszyli się krótko i jeśli nawet udało im się coś zaprawić i ukisić - o szczęściu mówić nie mogli. Bo albo w czasie burzy im zgerowało albo kisi się już tak długo że smaku nijak dobrego mieć nie będą. Są też tacy co kupili ogórki na wczesno wiosennej promocji. Prawdziwi szczęściarze! Kupili i mają ..... ogórek może i stary ale wygląda pięknie ....no i twardy jak trzeba. Problem tylko w tym że jak do kiszenia poszedł to ceny urosły niewiele a regionalnie nawet i wcale. Dylemat mają wobec tego wielki.
Czekać na wzrost ceny i zarobek czy też sprzedać?
Dylemat tym większy że ryzyko zbyt długiego kiszenia może zakończyć się utratą smaku ( rozmiękczeniem ogórka ) a wniektórych przypadkach nawet pleśnią....
Nie jest łatwe życie rolnika a tym bardziej przetwórcy trafiającego na spadek koniunktury.
Life / 2008-06-04 22:08 / Tysiącznik na forum
i żeby plony poprawić i nastroić pozytywnie:
http://pl.youtube.com/watch?v=suiZDS5aVAQ
bytomiak / 212.182.117.* / 2008-06-04 16:49
_BYTOM_
needle / 2008-06-04 19:46 / Bez rangi
wygrałeś
needle / 2008-05-28 00:36 / Bez rangi
nic nie napiszę bo idę spać
ppprzemo / 2008-05-31 12:30 / Uznany Gracz Giełdowy
dzień dobry, pora wstawać. trzeba przecież siorbać bytom!
rocco / 2008-06-02 18:39 / portfel / Tysiącznik na forum
to już nawet nie jest śmieszne, ale obawiam się, że jeszcze po roku zostanie jako hasło tak jak pp fona
ppprzemo / 2008-06-03 10:17 / Uznany Gracz Giełdowy
mnie troszkę śmieszy :-) ale skutek tego taki, że nawet nie wiem po ile teraz chodzi...
w każdym razie - siorbać bytom! a później chorzów i zabrze.
needle / 2008-06-04 16:00 / Bez rangi
ja wiem...nie warto;-(
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy