WŁASNY WĄTEK

needle / 2008-02-13 20:49
Właściwie nie mam niczego ciekawego do zakomunikowanie, ale chciałbym mieć własny wątek...
...nie podrabiany, czy coś...własny...WŁASNY...
...od razu się czuję komś ważniejszym
mam taką nadzieję, że może ktoś zechce się w moim wątku wpisać, może nawet być to coś ciekawego, kto wie...
...mogę odwdzięczyć się mu tym samym
Wyświetlaj:
TOMOK / 2008-04-21 17:33 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
2008-04-20 13:26:42 | 83.11.94.* | rawi
prośba do Prokuratora.. [1]
Witam!
Panie Prokuratorze, mam pytanie co robić? Kupiłem papiery BIOTONU po 1,13 PLN i jak do tej
pory jestem sporo w plecy, ale co najgorsze kurs spada z każdym dniem! A do tego opinie na
forum nie wróżą dobrze tej spółce. Co Pan poleca zrobić??
skomentuj zgłoś do usunięcia

poprzedni temat | następny temat lista tematów | lista forów 2008-04-21 16:48:28 | *.*.*.* | Prokurator [ Uznany Gracz Giełdowy ]
Re: prośba do Prokuratora.. [0]
Do ,,rawi".
Opinii tych palantów z forum niebrałbym pod uwagę. Oni cały czas robią na mnie wrażenie
jakby pan Ryszard K. płacił im za sprzedaż akcji ,,Biotonu" po tak idiotycznie niskich
cenach na jego korzyść. Scenariusz jest prosty: Oni sprzedają za bezcen swoje akcje, pan
K. im za to płaci i skupuje większe pakiety tych akcji. Zawsze zalecam nie sprzedawać
żadnych akcji po cenie niższej niż Twoja cena zakupu. Innych powodów do takich spadków
ceny akcji ,,Biotonu" nie widzę. Albo ktoś tym idiotom płaci za sprzedaż akcji ,,Biotonu,
albo mają jakieś poważne wady wrodzone swoich mózgów. Każdy rozsądnie myślący inwestor
spredaje swoje akcje wtedy, gdy dały mu one zadowalający go zysk. Cie kawe więc, jaki
,,ZYSK" osiągnęli Ci idioci, co sprzedawali akcje ,,Biotonu" po cenie 0,62 zł. na sesji
w dniu 21.04 2008r.

Prokurator.

Prokurator



hmm?
Pozdrawiam
wyspiarzDK / 2008-04-25 12:50 / Leszcz na dnie
niesamowite:)
needle / 2008-04-21 18:26 / Bez rangi

Opinii tych palantów z forum niebrałbym pod uwagę


ja też;-)
needle / 2008-04-21 18:30 / Bez rangi
a tak poważnie, to gdybym sam miał ten (nienajlepszy, między nami "własnowątkowcami" pisząc) papier...
...oddałbym sprawę do prokuratora...
...gdyby nie to, że prokuratorów wraz z działaczami PZPN, alfonsami oraz socjologami sytuuję od dawna na dole drabiny społecznej
ppprzemo / 2008-04-21 13:20 / Uznany Gracz Giełdowy
Gorąco zachęcam:
http://rp.pl/artykul/5,123668.html

To prawdziwa perełka. To są moje najulubieńsze obliczenia wykonywane przez kompletnych idiotów oderwanych pługiem od rzeczywistości, którą starają się opisać... Zupełnie jak pewien kretyn, który swego czasu reklamował swoje "miejsce na reklamę" w centrum Poznania słowami "obejrzy ją ponad 2.000.000 ludzi dziennie"... Albo ostatnio usłyszane w TV zdanie: "wzrok miesięcznego dziecka ma tylko 4% ostrości wzroku dorosłego człowieka". Kocham takie perełki.

W skrócie - a co ze zwiększaniem się liczby samochodów głównie starych (import prywatny i komisowy)? IMHO doskonale da się nim wytłumaczyć wzrost liczby wypadków i zwiększenie sprzedaży producentów żarówek.

Z drugiej strony - ciekawe czy w latach 60' pisano o zwiększeniu wydatków na nikomu nie potrzebne pasy bezpieczeństwa. No i że przecież ilość wypadków wzrosła...
ppprzemo / 2008-04-21 11:29 / Uznany Gracz Giełdowy
Bardzo ciekawe produkty. Nie mam bladego pojęcia ile kosztują, ale warto zerknąć jeśli ktoś urządza kuchnię: www.gaggenau.com
needle / 2008-04-20 15:04 / Bez rangi
RAZ
Z pamiętnika jednej studentki:
Przyjechał mój pan i władca. Wykonałam mu warzywa duszono-smażone. W czasie gotowania połowę wchłonęłam i w zasadzie na patelni to już niewiele zostało. Myślałam naiwnie, że też zje z patelni, ale nie, samiec musiał ubrudzić talerz!! Więc głosem pełnym nagany rzekłam:
- Oczywiście! Nie łaska z patelni zjeść co? Musiało się ubrudzić talerz!
Kuba nie zaszczycił mnie odpowiedzią. Ja poszłam się uczyć, po chwili słyszę przymilny głosik:
- Zrobić ci herbatkę kochanie?
- Tak poproszę! (A co! Jak kultura, to kultura!)
- Wypijesz z czajnika, czy mam brudzić kubek?

DWA
Bóg mówi do Adama:
- Adam daj żebro!
- Nie dam!
- No Adam daaaj!!!
- Nie dam!
- No proszę Adam daj!!
- Nie dam, mam jakieś złe przeczucie.

TRZY
Malzenstwo bylo na wakacjach w Pakistanie. Poszli na targ, aby kupic kilka
pamiatek, które mogliby wreczyc znajomym. Zaszli w dziwna uliczke, gdzie byl
tylko jeden maly sklepik sandalami. Juz mieli zawrócic, gdy ze sklepu
dobiegl ich glos:
- Hej, wy! Zagraniczni! Wejdzcie do mojego sklepiku!
Weszli do srodka. Tam w uklonach przywital ich maly czlowieczek i
powiedzial:
- Mam dla was specjalne sandaly, które maja magiczna moc. Sprawiaja, ze
jestes tak dziki w lózku, jak spragniony wielblad na pustyni.
Zona natychmiast zapragnela kupic te sandaly, jednak maz zrobil sie bardzo
sceptyczny. Uwazal, ze nie potrzebuje takich sandalów, a poza tym nie
wierzyl w ich moc. Zapytal wiec sklepikarza:
- Jak to mozliwe, ze sandaly moga miec tak wielka moc?
- Po prostu je przymierz. Sandaly ci to udowodnia - odpowiedzial sklepikarz.
Nie chcial ich przymierzac, ale po naleganiach zony, zgodzil sie. Ledwie
wsunal swoje stopy w sandaly, natychmiast poczul silne podniecenie. W oczach
pojawil mu sie blysk pozadania i poczul cos czego nie czul od lat - wielka i
brutalna potege seksu. W mgnieniu oka zlapal sklepikarza, brutalnie zmusil
go do sklonu, oparl o stolik, sciagnal mu spodnie i zaczal sobie na nim
uzywac. Sklepikarz zaczal krzyczec tak przerazliwie, jak jeszcze nikt nigdy
nie krzyczal:
- Stój! Stój! Zalozyles lewy na prawy!


miłego dnia życzy IGła
TOMOK / 2008-04-18 17:14 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
2008-04-16 23:00:45 | *.*.*.* | saren_as
Do Prokuratora :) [2]
Witam serdecznie! Mam nadzieje, ze nie mecza Cie juz te ciagle pytania, ale ja rowniez
chcial bym o cos poprosic :) Mianowicie chodzi mi o spolki TUP, CASHFLOW oraz SYNTHOS.
Kupilem je po nastepujacych cenach:

TUP - 26.09.2007 po 26,94 PLN (obecnie po 13,59 PLN)
CASHFLOW - 26.10.2007 po 13,23 PLN, (obecnie po 5,64 PLN)
SYNTHOS - 10.12.2007 po 1,53 PLN (obecnie po 1,01 PLN)

i w tej chwili odnotowuje duze straty. Wiem, ze do poki nie sprzedam akcji ze strata nic
zlego sie nie dzieje, ale... Wlasnie, ale czy nie bylo by jednak lepszym rozwiazaniem
sprzedac owe akcje i kupic cos innego ? Chcial bym poprostu znac Twoja opinie na ten temat i
ewentualnie o jakas porade. Zaznacze, ze nie dokupowalem tych akcji po innych pozniejszych
rekomendacjach, co byc moze bylo bledem.
Pozdrawiam i mimo to dziekuje za Twoja robote ! ! !
Artur

ODPOWIEDŹ :
2008-04-17 20:51:06 | *.*.*.* | Prokurator [ Uznany Gracz Giełdowy ]
Re: Do Prokuratora :) [0]
Do ,,saren_as".
Przyznaję, że straty masz niemałe. W takiej sytuacji nie widzę innego rozwiązania dla
ciebie jak tylko czekać na moją rekomendację sprzedaży dla akcji każdej z tych spółek.
Dla spółki ,,Cashflow" przed chwilą podałem rekomendację zakupu jej akcji. O ile masz
jakieś pieniądze, kupując te akcje z limitem podanym w rekomendacji możesz obniżyć
średnią cenę ich zakupu.
Prokurator.

Przyznaję, że straty masz niemałe.
To mnie urzekło :-)
Pozdrawiam
krepek / 2008-04-18 21:33 / portfel / Tysiącznik na forum
eee to jeszcze nic starconego....mam w pracy kolege co zapisał sie na TELLFORCE ONE za 25 nie sprzedał po 34 i trzyma do dzis...:)
wiec nie jestes sam....kiedys sie odbije a inwestycja moze potrwać....zupełnie jak z budową dróg:)
a swoja droga...pewnie mozna sprzedac....tylko co kupic zwlaszcza teraz...moze pko...kghm...police....zawsze znajdzie sie złoty srodek...w akcie desperacji.....fw20:)))))
ppprzemo / 2008-04-18 10:48 / Uznany Gracz Giełdowy
Prawda to, co piszą o bilboardzie na rogu Chałubińskiego i Jerozolimskich "Gówno jest zjadliwe. Efekt AXE"?
ppprzemo / 2008-04-17 10:56 / Uznany Gracz Giełdowy
Duże firmy lubują się w zamieszczaniu różnych stopek w swoich mailach. Nie reklamowych tylko z różnego rodzaju zastrzeżeniami i wyłączeniami odpowiedzialności. Uwielbiam takie stopki. A ta jest chyba najlepsza:

Niniejszej odpowiedzi udzielono na podstawie przekazanej nam przez Państwa informacji. Odpowiedź służyć ma wyłącznie ogólnym celom informacyjnym. Intencją naszą jest udzielenie odpowiedzi, która byłaby rzetelna i wyczerpująca, jakkolwiek nie możemy tego zagwarantować i odpowiedź niniejsza nie stanowi wiążącego zobowiązania.
krepek / 2008-04-16 18:16 / portfel / Tysiącznik na forum
ja znowu bede wałkował temat kontraktowy....niew eim jak inni, moge sie tylko domyślać....ale na ruch jaki był w piątek czeka sie długi czas, nie zdaza sie rzadko...w większej mierze wystepują ruchy takie jak dzis czy na przestrzeniu ostatnich 2 tyg....za wyjatkiem piatku.....i gdy przegapisz tę sesje na która czekasz, to po tobie....ozniej wchodzisz i starasz sie grać na rynku jaki mieliśmy dziś......wtedy to męka.....wiec zaptytam retorycznie,.,,,jak grać..moze nie aby wygrać ale co ważne nie stracić:)
no i oby wiecj takich piątkowych sesji.....obojętnie cz w góre czy w dół.
needle / 2008-04-14 23:33 / Bez rangi
Do bójki między sędziami Jarosławem Marciniakiem i Piotrem Stanisławiszynem doszło w ubiegły poniedziałek w sądzie w Strzelcach Opolskich. Cała sprawa była utrzymywana w tajemnicy. Kto zaczął? Nie wiadomo. Obaj prawnicy podają różne wersje wydarzeń - podaje portal internetowy Nowej Trybuny Opolskiej.
- Sędzia Stanisławiszyn zeznał, że został napadnięty przez kolegę z pracy. Jarosław Marcinak mówi natomiast, że było odwrotnie. Obaj panowie twierdzą, że są w tej sprawie ofiarami i musieli użyć obrony koniecznej - mówi Waldemar Krawczyk, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Opolu.

Jak się dowiedziała nieoficjalnie "NTO", powodem bijatyki było zwolnienie lekarskie małżonki Jarosława Marciniaka, która również jest sędzią w strzeleckim sądzie. Małgorzata Marciniak miała prowadzić w tym dniu kilka rozpraw. Dostarczyła jednak do pracy zwolnienie lekarskie. Jej sprawy z wokandy musiał przejąć Piotr Stanisławiszyn. Ten uznał, że zwolnienie jest fałszywe i powiadomił o tym prezesa strzeleckiego sądu. O donosie dowiedział się mąż sędziny, który w jej imieniu postanowił wyjaśnić wątpliwości ze swoim kolegą po fachu.
needle / 2008-04-14 23:35 / Bez rangi
i...
Artykuły
Sędziowska Camorra
Podczas kolejnych afer z udziałem sędziów z ust zdesperowanych pokrzywdzonych padają pod ich adersem przeróżne określenia
Od "elitarnego klubu biznesowego" i "nietykalnej korporacji", do "gangu" czy "mafii". Jeśli chodzi o to ostatnie określenie – polskim sędziom bliższa jest niż krwawa sycylijska Cosa Nostra neapolitańska Camorra. W mafii tej, jak w naszych sądach, o wszystkim decydują bowiem trzy czynniki: więzy rodzinne, pozycja w lokalnej sitwie oraz znajomość sztuczek prawnych. »
Gazeta Polska
krepek / 2008-04-14 20:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam, szanowych kącikowiczów jak i Pana własciciela...cóż tu powiedzieć...dawno nie pisałem, ale uważnie czytałem, giełda jaka jest każdy widzi a kontrakty upiekszają dzień i nerwów niosą też. W sumie to i praca jest i zdrowie też...oby wiecej zdecydowania w podejmowaniu decyzji:)
pozdrawiam
TOMOK / 2008-04-14 20:16 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone

dawno nie pisałem, ale uważnie czytałem,

Cześć krepku lecę już spać / wiem dziwne / ale jak Cię zobaczyłem...nie mogłem sobie odmówić słowa...
a u mnie odwrotnie...
często piszę, ale nieuważnie czytam / czytaj: rozumiem /
ale jest dobrze
Pozdrawiam ciepło
krepek / 2008-04-14 20:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Tomok, giełda nie zając nie ucieknie....co innego korzystne ceny akcji:)
mozna zamiast forum pocytać troche książek:)
pozdrawiam
krepek / 2008-04-14 20:25 / portfel / Tysiącznik na forum
a swoja drogą tomok czy forum to twoja strona startowa:)))))
TOMOK / 2008-04-11 21:48 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
ppprzemo dla Ciebie wyszperałem...Twój ulubieniec...i mój zresztą też:

opracowałem własny wskaźnik
analizy technicznej notowań spółek giełdowych, który mam zamiar
opatentować.

Nacisk kładę na "opatentować" :-)
Pozdrawiam ciepło
ppprzemo / 2008-04-13 22:10 / Uznany Gracz Giełdowy
To się nazywa pomysł na biznes...
Trzeba to przyznać - jesteśmy ciency jak rozwodniony barszczyk nocą na balkonie :-(

Z drugiej strony jakby tak opatentować... mnożenie!
0,01PLN za każde mnożenie komercyjne
0,01PLN za pakiet 100 mnożeń prywatnych
Specjalna oferta dla GOV&EDU: 0,01PLN za pakiet 1.000 mnożeń!

Żyć i nie umierać.
ppprzemo / 2008-04-14 21:18 / Uznany Gracz Giełdowy
A ponieważ wejdzie w życie (być może) reforma oświaty to można dołożyć jeszcze pakiet:
Nowe mnożenie do szkół podstawowych - komplet mnożeń za 1.999,99 za wszystkie klasy podstawówki!
dodge / 2008-04-11 11:20 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nowa definicja dziecka - to tak odnośnie inwestycji

"DZIECKO - 9-cio miesięczny procent od jednorazowego wkładu przy
dobrze stojącym interesie"
needle / 2008-04-14 23:36 / Bez rangi
bravko 8-]]
needle / 2008-04-11 09:55 / Bez rangi
Dieta śródziemnomorska przynosi z reguły efekt odchudzania. Jednak w przypadku kota imieniem Orazi dała ona zupełnie odwrotny skutek - podaje "The Daily Telegraph".
Włoski kociak urósł tak bardzo, że przypomina obecnie lubującego się w objadaniu i spaniu kota Garfielda. Pupil pani Laury Santarelli waży około 16 kilogramów. Czyli około 13 kilogramów więcej niż przeciętny kociak. Właścicielka kota mieszka wraz z nim w Eupilio (Włochy) - podaje "The Daily Telegraph".

Weterynarze zwracają uwagę na zwiększający się problem tycia zwierząt domowych. Wskazują oni na fakt, że około miliona psów i kotów w Wielkiej Brytanii ma już nadwagę. W północno-zachodniej części Wielkiej Brytanii ten problem ma już około 31 procent zwierząt - podaje "The Daily Telegraph".
Amigo11 / 2008-04-09 19:54 / SAMA PRAWDA
BYTOM ,

JEDYNA SZANSA NA ZAROBEK W BESSIE

BRAĆ PEKACEM

ODPAŁ TUŻ TUŻ

PAKOWAĆ DO WORA TEN CENNY SKARB

30 ZETA W 2008 PEWNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
amigo2 / 2008-04-09 20:11 / Regulamin forum!
BYTOM
SSI
DWIE PEREŁKI
needle / 2008-04-09 20:35 / Bez rangi
zaraz...miało być F...!?!
amigo2 / 2008-04-09 21:02 / Regulamin forum!
ale ale dopiero sie przymierzam
moze jutro kto wie
TOMOK / 2008-04-09 20:37 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
F to oczywista oczywistość...nie trzeba pisać...to wisi w powietrzu...to bardziej czuć niż wiosnę, którą tak słabo czuć...jest ok :-)
Pozdrawiam
needle / 2008-04-09 20:39 / Bez rangi
to dobra nasza:-)
TOMOK / 2008-04-09 20:00 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
POTWIERDZAM
Pozdrawiam
needle / 2008-04-09 16:06 / Bez rangi
Jaś i Małgosia bawią się w dom. Jaś próbuje "obiadu" i mówi:
- Wiesz co kotku, chyba jest troszeczkę niedosolone...
Małgosia:
- Niedosolone? Niemożliwe, przecież sama odpowiednio soliłam! Może uważasz, że za mało i ja nie mam racji? To co, ja nigdy nie mam racji!? A może uważasz, że ja kłamię? Może ja tylko kłamię? Może w ogóle uważasz, że jak kłamię to nawet nie jestem człowiekiem żeby się pomylić!? A może uważasz że ja już nie jestem człowiekiem!? A może ja już nawet nie mówię po ludzku tylko szczekam!?
-Mamooooo!!!! a Jasio powiedział do mnie "Ty suko"!!!
pppp / 83.5.179.* / 2008-04-11 21:58
całkiem dobrze ilustruje kobiecy sposób myślenia
amigo2 / 2008-04-09 20:05 / Regulamin forum!
)))))))))))))))))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy