WŁASNY WĄTEK

needle / 2008-02-13 20:49
Właściwie nie mam niczego ciekawego do zakomunikowanie, ale chciałbym mieć własny wątek...
...nie podrabiany, czy coś...własny...WŁASNY...
...od razu się czuję komś ważniejszym
mam taką nadzieję, że może ktoś zechce się w moim wątku wpisać, może nawet być to coś ciekawego, kto wie...
...mogę odwdzięczyć się mu tym samym
Wyświetlaj:
su_up / 2008-02-26 20:40 / _
O molestowanie seksualne czterech kobiet, narażanie ich zdrowia i o fałszowanie dokumentów oskarżyła lubelska prokuratura 43-letniego Jacka S. - szefa jednej ze spółek z branży budowlanej. Mężczyzna podawał się za lekarza i "badał ginekologicznie" kandydatki do pracy.
- Akt oskarżenia został skierowany do Sądu Rejonowego w Lublinie - poinformowała rzeczniczka lubelskiej Prokuratury Okręgowej Beata Syk-Jankowska.

Prokuratura zarzuciła Jackowi S., że podstępem doprowadzał do poddania się innej czynności seksualnej kobiety, które odpowiadając na ogłoszenie w prasie, zgłaszały się do jego firmy w poszukiwaniu pracy.REKLAMA Czytaj dalej

Jacek S., podając się za lekarza ginekologa, przeprowadzał badania ginekologiczne, które - jak twierdził - są potrzebne przed przyjęciem do pracy. Posługiwał się sfałszowanym dyplomem lubelskiej Akademii Medycznej, który świadczył o uzyskaniu przez niego II stopnia specjalizacji ginekologiczno-położniczej.

Mężczyzna "badał" kobiety w swoim gabinecie. Według prokuratury, narażał je na niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

W komputerze Jacka S. znaleziono filmy z "badań" nagrane przez telefon komórkowy.

Mężczyzna przyznał się do stawianych mu zarzutów. "Nie potrafił wyjaśnić motywów swego postępowania" - zaznaczyła Syk-Jankowska.

Policja zatrzymała Jacka S. w lipcu ub. roku w jego domu w jednej z podlubelskich miejscowości. W bagażniku jego samochodu policjanci znaleźli wówczas reklamówkę, w której były narzędzia medyczne, prześcieradło i rękawiczki jednorazowe.

Mężczyzna był tymczasowo aresztowany. W lutym wyszedł z aresztu po wpłaceniu 50 tys. zł kaucji. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz »
582 komentarze : ten jest dobry!!

PANOWIE powiedzcie ale szczerze - który z Was nie badał ginekologicznie bez
uprawnień /ślubu kościelnego/ kobiety ?? przestępcy !!

całość http://wiadomosci.onet.pl/1699615,11,item.html
ppprzemo / 2008-02-26 14:52 / Uznany Gracz Giełdowy
Do dnia 10.03 2008 r. zalecam wszystkim przy podejmowaniu wszelkich decyzji inwestycyjnych kierowanie się zdrowym rozsądkiem, a nie tendencjami panującymi na giełdzie.
ppprzemo / 2008-02-27 17:42 / Uznany Gracz Giełdowy
A tak zupełnie na (chwilowy) koniec dodam jeszcze mojego ulubieńca:
2007-08-14 15:44:06 | *.*.*.* | Prokurator [ Uznany Gracz Giełdowy ]
Uważam ,że na dzisiejszą sesję ,,drobniaki" złożyły zlecenia sprzedaży ,,PO KAŻDEJ CENIE", uważając jak zwykle, że ,,jeszcze spadnie" . Rekiny natomiast zlecenia kupna z bardzo nisko określonymi limitami ceny. Efekty takiej sytuacji wszyscy widzimy. Dzień dzisiejszy tez uważam za okazję do zakupu. Z tym że, na najbliższych sesjach dzisiejsi ,,jelenie" już nie będą mieli akcji ,,BIOTON"-u ,bo sprzedali je w dniu dzisiejszym.
Obecni na giełdzie będą tylko ludzie logicznie myślący, którzy dziś kupili akcje ,,BIOTON"-u.
ppprzemo / 2008-02-27 17:37 / Uznany Gracz Giełdowy
I na koniec (chwilowy) coś dla foniatrów:
2008-02-26 16:22:04 | 90.156.74.* | Radziof
Ta chyba jak zrobią scalanie 1:10 lub 1:20 to wtedy może kurs na otwarciu będzie 0:50PLN lub wymarzona 1PLN. Ja jestem za tym kursem bez scalania życzę nam wszystkim takiego pięknego wzrostu z całego serca. Ale trzeba być realistą mi się wydaje. Chociaż bywały przypadki nie realne. Ale patrząc na wolumen to zaczynam powątpiewać czy będzie dotyczył tej spółki.
ppprzemo / 2008-02-27 17:32 / Uznany Gracz Giełdowy
No i może coś z kategorii refleks:
2008-02-22 07:49:51 | 213.199.192.* | leco
Re: TOORA [1]
TO JAK W FIRMIE WULKANIZACYJNEJ-I MECHANIKI ---astor---WIECEJ KIEROWNIKOW JAK PRACOWNIKOW..HI HI HI,PREDZEJ CZY POZINIEJ W TAKIEJ SYTUACJI UPAŁOSC NIEWYKLUCZONA.

2008-02-22 07:53:13 | *.*.*.* | dodge [ Bywalec forum ]
upadłość została już ogłoszona
ppprzemo / 2008-02-27 17:29 / Uznany Gracz Giełdowy
to jeszcze dodam:
2008-02-19 11:43:22 | 212.160.236.* | pa84
Re: ELEKTRIM [2]
Witam bedąc za granicą w waznych sprawach przegapilem cyrk z ELKA posiadam sporo akcji co sadzicie co mam z nimi zrobić heh

2008-02-19 15:25:32 | *.*.*.* | bbwitczak
też mam i trzymam do czasu kiedy wartość będzie trzy cyfrowa tak jak to jeszcze w tamtym roku probnozowali,dziś biegli na wniosek sądu oszacowali wartość akcji na 58 zł a wiadomo że jest to przez nich podana wobec notowań cena asekuracyjna - wiadomość
parkiet
needle / 2008-02-26 18:59 / Bez rangi
dobre;-)...autor, autor
ppprzemo / 2008-02-26 20:34 / Uznany Gracz Giełdowy
Przepraszam, zapomniałem dopisać.
Oczywiście autorem jest [fanfary]PROKURATOR[/fanfary]
su_up / 2008-02-26 20:42 / _
ogłaszam: po 10-tym możemy spokojnie porzucić rozum, xczego sobie i państwu serdecznie życzę..a szczególnie prokuratorom!!
TOMOK / 2008-02-26 19:06 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
No to ciut powagi wprowadzę w wątek
Pamiętasz mój tekst o zarastaniu?
Ja pamiętam Twą ripostę do dziś:-)
Krepek
Miałem rację...choć nie wiem kto autorem tych słów był..."szybko zarazstają ścieżki po których do przyjaciół chadzamy"
Pozdrawiam
ppprzemo / 2008-02-26 12:37 / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.manageria.pl/manageria/1,85811,4943355.html
needle / 2008-02-26 07:36 / Bez rangi
kilka dobrych rzeczy...(nawet można podrzucić trochę pieniążków wybranym;-wokalistka NAT'H
światowy poziom muzyki i głos nie drażni nawet po 2 godzinach słuchania...
...kiedyś się wybije!
needle / 2008-02-23 19:46 / Bez rangi
WOJCIECH CEJROWSKI: Zawsze miałem potrzebę wolności słowa. Jeszcze w szkole zorganizowałem „ścianę płaczu”. Rozwiesiłem na ścianach kartony i każdy mógł podejść i napisać, co chciał. Byłem bardzo dumny z tego pomysłu do czasu, gdy zobaczyłem jedną z nauczycielek. Starsza pani po przeczytaniu merytorycznie słusznego wierszyka na swój temat zalała się łzami. Zrobiło mi się przykro. Po cichu wycofałem się z eksperymentu(...)
http://gala.onet.pl/0,1470646,3,1,wojciech_cejrowski,tematy.html

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`
dlatego piszemy tylko tak, aby nikt później nie płakał, OK?
TOMOK / 2008-02-23 19:54 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
ok
tak jak w życiu z mówieniem...nawet jak ktoś blado i nie załadnie wygląda...powiedzenie mu tego spowoduje, że będzie jeszcze bardziej blady i bardziej nie załadny...
wystrzegać się tego!!!
I nie gadajmy proszę o NIE...czy pisze się razem czy oddzielnie...z innymi...bo strasznie się męczę analizą teo czy razem czy oddzielnie :-)
Pozdrawiam
needle / 2008-02-23 20:03 / Bez rangi
ja się męczę patrzeniem w monitor...bolą już oczka...a przecież muszę:-/
Pooh / 2008-02-25 22:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Witaj.
A może okulary zamiast herbatki?
Noszę od dwóch tygodni. Pomogło.
Oczka i głowa nie bolą...
Pzdr. Q
needle / 2008-02-26 07:33 / Bez rangi
gdybym spacerował zamiast pisania, a szczególnie czytania! to by było ok, a tak jest jak jest...
...no, ale ile można spacerować?
rocco / 2008-02-23 18:01 / portfel / Tysiącznik na forum
;-))))))))))))))))))))))))))))))))))
rocco / 2008-02-23 18:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Tusk wydał heavymetalową płytę !!!!!!!!!!!!!!

Na polskim rynku ukazała się właśnie płyta "The Resisting Dreamer" ("Zbuntowany marzyciel") amerykańskiego zespołu o nazwie… Tusk - pisze "Wprost" na swojej stronie internetowej.
Powstałe w 1998 r. trio z Chicago wykonuje muzykę określaną jako psycho grind, czyli połączenie ekstremalnego metalu z awangardą wokalną. Członkowie grupy w grudniu 2007 r. odwiedzili nasz kraj, tyle że pod szyldem swojej drugiej formacji Pelican. Umknęło im jednak, że nazwa ich macierzystego zespołu brzmi znajomo dla Polaków.

– Nie wiedziałem, że wasz premier nosi takie nazwisko. To zbieg okoliczności – mówi "Wprost" Larry Herweg, perkusista i współzałożyciel formacji.
su_up / 2008-02-22 23:09 / _
Włoskiemu operatorowi telefonicznemu Telecom Italia nie wystarczył wniosek rodziny zmarłej klientki o odłączenie jej linii. Wysłał do denatki list, w którym prosi ją o odpis aktu zgonu lub własnoręcznie podpisane oświadczenie, że nie żyje.
Romolo Molini, syn zmarłej, 8 stycznia napisał do Telecom Italia list z prośbą o wykreślenie z rejestru jego matki, która zmarła 25 grudnia 2007 r. Prawie miesiąc później biuro obsługi klienta wystosowało do zmarłej - na jej adres oraz jej imię i nazwisko - pismo, w którym informuje, że "próbowało się z nią skontaktować przez telefon, niestety bez powodzenia".

Telecom Italia pisze do zmarłej, że "informacje, które przysłała, są niewystarczające" i "prosi" ją o przedstawienie (nie sprecyzowano w jaki sposób) następujących dokumentów: "odpisu aktu zgonu lub własnoręcznie podpisanego oświadczenia". Firma zapewnia denatkę, że w razie wątpliwości "jest do jej dyspozycji".

O "surrealistycznej reakcji" Telecom Italia opowiedział dziennikowi "Corriere della Sera" syn zmarłej.

Firma zapewnia, że doszło do "pomyłki", a list miał być wysłany do syna. "Skontaktujemy się z rodziną zmarłej najszybciej, jak to możliwe, by ją przeprosić" - zapewnia Telecom Italia.
taszka / 2008-02-22 07:32 / "Krecik"
- Kobieta - INTERNET:
Taka z trudnym dostępem.

- Kobieta - WINDOWS:
wszyscy wiedzą, że nic nie potrafi zrobić poprawnie, ale nikt nie może bez niej żyć.

- Kobieta - SERWER:
zawsze zajęta, kiedy jej potrzebujesz.

- Kobieta - EXCEL:
mówi, że potrafi wiele, ale zwykle używasz jej do czterech podstawowych potrzeb.

- Kobieta - DOS:
każdy ją miał conajmniej raz, ale nikt już jej nie chce.

- Kobieta - WIRUS:
znana także jako "żona"; przychodzi gdy się nie spodziewasz, instaluje się i zużywa wszystkie Twoje zasoby. Gdy próbujesz ją odinstalować, zwykle sporo stracisz, ale gdy nie próbujesz - tracisz wszystko.

- Kobieta - WYGASZACZ EKRANU:
nie jest wiele warta, ale przynajmniej jest z nią trochę zabawy.

- Kobieta - RAM:
zapomina o wszystkim, kiedy ją odłączasz.

- Kobieta - DYSK TWARDY:
pamięta o wszystkim, na zawsze.

- Kobieta - MULTIMEDIA:
sprawia, że okropne rzeczy wyglądają całkiem ładnie.

- Kobieta - UŻYTKOWNIK:
spieprzy wszystko, czego się dotknie i zawsze chce więcej, niż jej potrzeba.

- Kobieta - CD-ROM:
jest coraz szybsza i szybsza.

- Kobieta - E-MAIL:
na każde dziesięć jej wypowiedzi, osiem to kompletna beznadzieja.
Jazgar / 2008-02-22 12:15 / Bywalec forum
bardzo interesujące, nie znałem tego, fajne.
wyspiarzDK / 2008-02-22 09:09 / Leszcz na dnie
:)))))))
ppprzemo / 2008-02-20 19:13 / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.makleo.pl/content/view/111/1/
TOMOK / 2008-02-20 19:48 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Czy Ty się nudzisz dziś? :-)
Miast szukać takich rzeczy portfel odpal jakiem Cię prosił dawno temu :-)
Pozdrawiam
ppprzemo / 2008-02-21 09:48 / Uznany Gracz Giełdowy
Portfel odpalę jak już będzie pusty - szkoda żeby mi się resztki gotówki spaliły...

A nudzić się nie nudzę. Udany był dzień - sporo zakupów można było zrobić. Wreszcie troszkę Armaty wpadło (po trzech sesjach czekania). Troszkę czasu wieczorem więc się wziąłem i pisać zacząłem.
:-)
ppprzemo / 2008-02-20 18:52 / Uznany Gracz Giełdowy
2008-02-18 07:31:12 | *.*.*.* | lolipop
JUTRO BYLO WCZORAJ PACANY
ppprzemo / 2008-02-20 18:41 / Uznany Gracz Giełdowy
http://tnij.org/aszs
TOMOK / 2008-02-20 18:44 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
nie kupiłeś? po 0,4?...o błąd...:-)
szansa na wbicie się w zakup taka jak na www.kupbilet.pl
I podobna szansa na wylosowanie biletu jak na zarobek...czyli duża :-)
Pozdrawiam
ppprzemo / 2008-02-20 18:53 / Uznany Gracz Giełdowy
ej, nie przesadzaj, jeśli odpalę akcjonariuszowi FONu pod stołem 5.000 EUR za to tylko żeby mi sprzedał dajmy na to 100.000 po 0,07 to na pewno się zgodzi :-)
Wigusia / 2008-02-20 13:41 / portfel / Inwestorka na 102 w różowej sukience
W Twoim wątku needle zacytuje bardzo trafną wypowiedź ,
którą mi się spodobała, napisał ją dzisiaj boerghor :
"...jednak nie wszystko w Polsce drożeje - akcje, wręcz przeciwnie :)))"
needle / 2008-02-20 14:05 / Bez rangi
mam zastrzeżenia...
...wątek nie jest mój, lecz wspólny i nie ma tu moderatorów
ja jestem założycielem i taki jedynie mój udział
...akcje Qumaka...
polecam moje dwie rekomendacje tej firmy
needle / 2008-02-20 13:19 / Bez rangi
piszcie, piszcie...bo mogą nam i to odebrać:-((
ppprzemo / 2008-02-25 10:31 / Uznany Gracz Giełdowy
A cytować też możemy? Bo jak tak to proszę:

2008-01-28 19:39:33 | *.*.*.* | panikarz [ Nerwowy Gracz Giełdowy ]
rekomendowales kupno synthos za 1,54 gdy cena byla 1,3 chcialem wywalic ze strata na co odpisales ze trzeba byc mezczyzna i trzymac i ze kupowanie zeby sprzedac ze strata jest bez sensu ...
a teraz rekomendacja sprzedazy 1,21 gdzie i tak do tej wartosci nie dobije ale to niewazne
TO PO CO REKOMENDACJA KUPNA WYZSZA NIZ SPRZEDAZY ?
taszka / 2008-02-22 07:33 / "Krecik"
przeciez piszemy
ppprzemo / 2008-02-20 13:16 / Uznany Gracz Giełdowy
... dopada nasz biedny kraj. Przedsiębiorstwa upadają, ludzie schodzą do podziemia... Na poparcie przytaczam kilka danych (za GUSem):

- koszty mieszkania (styczeń do grudnia) spadły o 3%. Wynajmujący będą pewnie masowo bankrutować...
- koszty mieszkania (styczeń do stycznia) wzrosły o prawie 5%. Najemcy wylecą pewnie na bruk...
- produkcja sprzedana przemysłu wzrosła tylko o niecałe 4,5% (styczeń do grudnia). No po prostu sklepy i hurtownie już upadają...
- przeciętne zatrudnienie (styczeń do stycznia) wzrosło tylko o niecałe 6%. Tragedia...
- przeciętne wynagrodzenie (styczeń do stycznia) wzrosło tylko o 11,5%. To z czego sfinansować zakupy powiększone o tą szaloną hipermegaterainflację 4,3%???

No normalnie jesteśmy u progu krachu...
ppprzemo / 2008-02-20 17:21 / Uznany Gracz Giełdowy
a, zapomniałem dodać, że wyeksportowaliśmy w ubiegłym roku samochodów i podzespołów do samochodów za prawie 15 mld euro.

KRACH!!!

Przecież:
- złotówka się umacnia więc te marne 15 dużych baniek to nie to samo co 15 dużych baniek w powiedzmy 2002r,
- jak tak dalej pójdzie to nie będziemy mieli czym jeździć ani jak naprawiać naszych aut...
ppprzemo / 2008-02-25 12:28 / Uznany Gracz Giełdowy
To jeszcze w sprawie krachu:
Liczba osób biernych zawodowo wyniosła 14.416 tys. osób, podczas gdy w III kwartale 2007 roku było to 14.405 tys. osób.

WYWALAĆ WSZYSTKO PEKACEM!!!
needle / 2008-02-18 19:40 / Bez rangi
a title="Konkurs Mafia"
href="http://www.The-Mafia.de/index.es?action=index&memberID=1128786"
target="_blank">
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy