WŁASNY WĄTEK

needle / 2008-02-13 20:49
Właściwie nie mam niczego ciekawego do zakomunikowanie, ale chciałbym mieć własny wątek...
...nie podrabiany, czy coś...własny...WŁASNY...
...od razu się czuję komś ważniejszym
mam taką nadzieję, że może ktoś zechce się w moim wątku wpisać, może nawet być to coś ciekawego, kto wie...
...mogę odwdzięczyć się mu tym samym
Wyświetlaj:
su_up / 2009-09-29 13:26 / _
Prokuratura Rejonowa w Sławnie wszczęła śledztwo w sprawie podejrzenia o dopuszczenie się kazirodztwa w rodzinie Jana S. pod Sławnem - podaje "Głos Koszaliński" w swoim serwisie internetowym.
Jan S. ma dzisiaj 71 lat.

Jak czytamy na stronach gk24.pl, cała wieś aż wrze od plotek, bo dziadek Jan S. ma już dzieci z własną córką, która dziś ma 42 lata. Teraz - jak się okazuje - dziadek spłodził dziecko także z własną wnuczką (córką Brygidy S.), obecnie 23-letnią kobietą.

To kolejny już taki czyn Jana S. W 1999 roku miał on już proces o kazirodztwo. Oskarżono go i skazano za to, że spłodził ze swą córką czworo spośród ośmiorga dzieci. Wtedy o przestępstwie, jakiego dopuścił się S., powiadomił prokuraturę Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Teraz zrobiła to jedna z mieszkanek wsi.

Wyrok w poprzednim procesie - już po apelacji - brzmiał: rok więzienia w zawieszeniu na pięć lat. Brygidę S. uniewinniono, bo "była zależna od ojca po śmierci matki".
bebe / 2009-09-24 12:31 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
needle witaj....
wychyl sie z " własnego wątka".... i wejdź na "Rozdajemy Rangi.."...;-) temat zapodany...
pozdrawiam...
needle / 2009-09-24 13:03 / Bez rangi
obowiązki mam -później się przyjrzę
miłego dnia
I.
needle / 2009-09-24 11:25 / Bez rangi
... na forum głównym pojawili się "inwestorzy", którym więcej czasu zajmowało poświęcanie się wpisom dotyczącym bieżącej polityki, piwa, religii czy sportu, a z zakresu ekonomii pisali jakby mniej chętnie, z tym, że niekórzy pisali także o giełdzie...
nadal są między nami...ale tylko częśc z nich
właśnie dla nich założyłem ten WĄTEK...aby pisali do woli o czym chcą
nie wyobrażam sobie, aby były tu tematy zakazane
i co...?
nie piszą...albo niezwykle rzadko
a przecież mogą, prawda...??
zakładam zatem, że Owi (niektórzy prywatnie bardzo fajni lub z rozległą wiedzą) piszą nie po to aby prowadzić dyskurs ale jedno dla szerszej publiki, nawet gdy ją jakiś temat nie interesuje
a szkoda...duch epistolografii jakby zanikał:/
przeciez ja zołozyłem Ów WĄTEK dla Was-nie dla siebie (choć oczywiście równiez chętnie się włączę, jak będę miał co dopisać)
po co szukacie innych miejsc, gdy możecie robić to tutaj
przyjdą dwie osoby, to dołaczy do nich kilka innych i -zobaczycie- nieco sie oczyści tak gdzie zaglądacie
tu mamy odgromnik===>wykorzystajcie to!
pozdro
I.
wotum separatum / 83.26.239.* / 2009-09-24 12:11

a szkoda...duch epistolografii jakby zanikał:/
przeciez ja zołozyłem Ów WĄTEK dla Was-nie dla siebie (choć oczywiście równiez chętnie
się włączę, jak będę miał co dopisać

jestes hipokrytą
piszesz w portfelu u siebie ,u innych a kto ma pisac na glównym.
przeczytaj po co zalozyles ten watek

Właściwie nie mam niczego ciekawego do zakomunikowanie

cos sie zmieniło , ze wymagasz od innych na forum glównym jedynie wpisow z zakresu ekonomii
te wpisy: "inne " -to po prostu humanizacja pracy :)
Pozdrawiam
ps. jeszcze miesiac temu byly wklejki kena naganiajace na spadki ,wulgarnosci konserwatysty=protona =stalomosta ,chamstwo i rasizm
to Ci nie przeszkadzało a wpisy

dotyczącym bieżącej polityki, piwa, religii czy sportu,


przeszkadzają?
needle / 2009-09-24 13:02 / Bez rangi
ale musiałem Ci dopiec, bo śledzisz moje wpisy i bezsensownie (zgódźmy się) recenzujesz
ale Twoje prawo-pisz co chcesz :-)
szkoda, że nawet zza okienka monitora nie masz odrobiny odwagi, aby pisać pod własnym nickiem

ciekawe czego sie boisz???
ale widocznie jest jakiś powód, którego nie muszę przecież rozumieć

rób swoje!
momoza.,. / 83.26.239.* / 2009-09-24 13:22

ciekawe czego sie boisz???

takich ocen :(


bezsensownie (zgódźmy się)
recenzujesz


nie sledze Twoich wpisów
Powodzenia
needle / 2009-09-23 12:25 / Bez rangi
Dziękował Bogu za ocalone życie; zabił go ołtarz
Pewien katolik, który uwierzył, że jego modlitwy zostały wysłuchane, kiedy wyszedł bez szwanku z zablokowanej windy, poszedł do kościoła, aby podziękować za uratowanie i został przygnieciony na śmierć przez ołtarz.
45-letni mieszkaniec Wiednia zginął natychmiast pod ciężarem ponad 400-kilogramowego marmurowego ołtarza, kiedy wkrótce po wyswobodzeniu z zaklinowanej między piętrami windy przepełniony wdzięcznością udał się do pobliskiego kościoła.
Tak bywa / 202.3.217.* / 2009-09-23 12:45

Dziękował Bogu

Mial pecha,pomylil adresata,a ten adresat bardzo tego nie lubi !
a moze ? / 83.26.234.* / 2009-09-23 14:43

Mial pecha

a moze szczescie ?
moze Bóg zaoszczedzil mu cierpien wiedzac ,ze jest chory na raka ?
(katapulta) / 83.24.139.* / 2009-09-24 03:38
dorabianie ideologii do zaistnialej sytuacji, aby było tak jak chcemy
wuerka / 2009-09-17 23:48 / Tysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=dxqOpgmcYZI
witam, to i hymn proponuję
gVarek / 2009-09-18 11:15 / "zGÓRnikt"
Endr-Ju
ano widze, żeś sie nawrócił i żal łokrutny z nami się rozstawać
pewnikiem brak Ci przekomarzania wszystkich ze wszystkimi abo imprez needle'owych
oj dawno jus tego nie było, hej
needle / 2009-09-17 22:30 / Bez rangi
~~Program polityczny wszystkich Polaków

Wasz prezydent, wasz premier, nasze podatki.


~~Niepowetowana strata

Śmierć Michaela Jacksona okryła miliony Polaków żałobą. Piosenkarz w następnych wyborach prezydenckich miał szansę rywalizować z Jolantą Kwaśniewską.


~~Przyszłość TVP

Syndykami masy upadłości telewizji publicznej będą kolegialnie Mariusz Walter i Zygmunt Solorz.


~~Z badań opinii

Tusk śpi, a poparcie mu samo rośnie.


~~Kącik prawny

Centralne Biuro Antykorupcyjne okazało się niezgodne z konstytucją. Korupcja jest nadal zgodna z prawem.


~~Sprawiedliwość społeczna

Będzie lustracja majątkowa. Najpierw się sprawdzi, skąd emeryt ma na flaszkę.


~~Ruchy kadrowe

Danuta Hübner będzie jednak komisarzem. Premier Donald Tusk zaoferował jej objęcie komisariatu policji na Wilczej w Warszawie.


~~Dalekowzroczność rządu

Rząd przygotował prognozę dla Polski na rok 2030, ponieważ jej sporządzenie okazało się łatwiejsze niż prognozy na następne półrocze. Opozycja złośliwie zapowiada, że doczeka.


~~Sukces

Dzięki stosunkom ministra Sikorskiego w Waszyngtonie Polska otrzyma atrapy rakiet Patriot. Negocjacje w sprawie wyposażenia GROM w pistolety na kapiszony są w toku.


~~Edukacja najmłodszych

Pierwsze zdanie z nowego elementarza dla zerówek: Jarek ma kota, Donek ma Palikota.


~~Europa od kuchni

Pozycja Polski w Europie rośnie. Nawet jeśli Jerzy Buzek nie zostanie przewodniczącym Parlamentu Europejskiego, w menu bufetu unijnego pojawią się potrawy kuchni polskiej: pierś z krwią i blizną, móżdżek bez jaj, flaki na oleju, ozór obłożony, jaja w sosie własnym, palec w zupie i karp po żydowsku. Na deser – lody z wody.


~~Rynek pracy

Fabryki kabli upadają na skutek spadku zapotrzebowania na kablowanie. Odpowiedzialny za wzrost bezrobocia jest IPN.


~~Stocznia przetrwa

Kawałek muru ze Stoczni Gdańskiej został przeniesiony do Berlina. Jest to jedyny fragment stoczni, który zostanie zachowany na pamiątkę i po to, aby przy okazji rozmaitych rocznic Lech Wałęsa miał przez co skakać.


~~Spór światopoglądowy

Liga Bocianów Polskich też jest przeciwko zapłodnieniu in vitro. Samoobrona Kapusty się nie wypowiedziała, ale tam większość to głąby.


~~Korzystna oferta

W zamian za przyjęcie przez Polskę traktatu lizbońskiego Bruksela obiecuje polskim bezdomnym dopłaty do czynszów.


~~Reformy

Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski przedstawił projekt zamiany laski marszałkowskiej na kij. Wicemarszałek Niesiołowski domaga się, żeby kij był sękaty.


~~Wśród bałwanów

Przewodniczący Związku Starych Wilków Morskich, bosman Sebastian Truchełko oświadczył, że w czasie sztormu nikt nie plądruje walizek, tylko wszyscy rzygają. Na lądzie jest podobnie, tylko bałwany są większe.


~~Z prac rządu

Rzecznik rządu Paweł Graś wyjaśnia, że wyraz twarzy Donalda Tuska to grymas historii. Oświadczenie zostało złożone dla ucięcia pogłosek, że premiera pogryzły pszczoły.


~~Niedostatki jawności

Po opublikowaniu zdjęć premiera Topolanka podczas orgii u Berlusconiego Czesi wiedzą nareszcie, jak wygląda interes publiczny. Polacy nadal trzymani są w niewiedzy.


~~Nowy etap reformy

Minister zdrowia Ewa Kopacz planuje wprowadzenie podatku od butów. Wpływy z podatku zostaną przeznaczone na leczenie odcisków.


~~Reorganizacja IPN

W ramach cięć budżetowych Instytut Pamięci Narodowej ma być przekształcony w Instytut Świetlanej Pamięci Narodowej. Dobra pamięć jest tańsza.


~~Trudne wyzwania

Minister finansów Jacek Rostowski proponuje, aby publicznie na tematy ekonomiczne mogli się wypowiadać jedynie ci politycy, którzy nie tylko potrafią wymówić bezbłędnie formułę: „makroekonomiczny paradygmat keynesiański w teorii endogennych cyklów koniunkturalnych”, ale także wytłumaczyć, co to znaczy.


~~Bliżej do Berlina

Polska ma dziś najlepsze stosunki z Niemcami od czasów polowania na żubry w Białowieży z udziałem Hermanna Goeringa. Potwierdza to słowem honoru gajowy Marucha.


~~Troska o emerytów

Emeryci będą dostawać świadczenia tylko w miesiącach zimowych. Latem powinni wyżywić się sami. Natomiast bańki z Narodowego Funduszu Zdrowia dostaną przez cały rok.


~~Demokracja

Badania wykazały, że jajko nie jest mądrzejsze od kury. Ale dwa jajka mogą kurę przegłosować.


~~Prawda dziejowa

„Gazeta Wyborcza” szykuje sensacyjny materiał historyczny. Okazuje się, że historia hejnału mariackiego jest sfałszowana przez szowinistów i ksenofobów. Naprawdę to Tatar grał hejnał na rogu pod murami, gdy został przeszyty strzałą wystrzeloną przez polskiego księdza z wieży mariackiej. Gazeta domaga się przeproszenia Tatarów za krzywdy historyczne i złożenia samokrytyki.

Bawcie się miło na wakacjach i zbudujcie sobie piękny grajdoł. Wzory do naśladowania w mediach.

Autor jest felietonistą i publicystą dziennika „Fakt”

Rzeczpospolita
boolo / 83.5.52.* / 2009-09-18 19:43
Przybijam Piątkę ,Aby tak dalej
b a r a k u d a / 2009-09-18 00:20 / Pogromca mitów giełdowych
pojechałeś po bandzie....:-)))
Niestety... wiele jest w tym prawdy...
wuerka / 2009-09-18 00:34 / Tysiącznik na forum
i dalsza historia dla Ciebie Barakuda do Kukiza
http://tinyurl.com/l6wfx5
i długi http://www.youtube.com/watch?v=WsZL-OcPKgM&feature=PlayList&p=EB8465D970163FBB&index=4
poczekaj do 1:30 minuta kawałka
uś / 83.24.158.* / 2009-09-17 20:54
nic nie napisze
Tak wyglada NIC / 79.162.227.* / 2009-09-17 21:04
.
tak to wygląd jak by much nasrała / 84.234.41.* / 2009-09-17 21:10
(@@) / 83.26.215.* / 2009-09-17 21:13

* | tak to wygląd jak by much nasrała

mucha brudzi
nie kuś uś / 83.26.215.* / 2009-09-17 21:08

2009-09-17 20:54:45 | 83.24.158.* | uś
Re: WŁASNY WĄTEK [1]
nic nie napisze

a tak wyglada "nic nie napiszę "
czas przyszły cwaniaczku :)
needle / 2009-09-17 22:24 / Bez rangi
dobre, dobre chłopaki;-)
...ale i ja coś mam

piszę poniżej, ale będzie powyżej~!~!~!~!~!
needle / 2009-09-14 09:38 / Bez rangi
... wracając z Grodu Kraka i Smoka Wawelskiego (nie spotkałem tym razem niestety:/) zakupiłem lokalna gazetę za 2PLN i w dodatku na pierwszej stronie wywiad z byłym Konfederatą (startował do sejmu w '89 i zdobył prawie 5 % głosów, a przecież nie miał zdjęcia z Wąsatym)
okazało się...że można!
ale w Krakowie byliśmy znaczącą siłą; docenili to nawet UB-ecy, bo 9% krakowskich internowanych w stanie wojennym było z szeregów naszej formacji
zakładając, że jakiś nasz działacz zostałby ministrem w Warszawie żadne pismo nie poświęciłoby mu pierwszej strony-to pewne
lepszy byłby Raczek, który się ładnie uśmiecha (głównie do chłopców), Doda ( bo może coś pokaże), a jeśli juz polityk to poprawny politycznie (wiadomo: UE, €, kochajmy się, precz z rasizmem oraz nazizmem i... parytety...bo modne teraz)
okazało się że Grzegorz Hajdarowicz był nawet przez jakiś czas właścicielem Przekroju i sprzedał tytuł Sołowowowi taka ciekawostka
needle / 2009-09-07 15:51 / Bez rangi
...............................P O D Z I E K O W A N I E.....................
konkretnie za to:
http://tnij.com/9OiCO

ciekawe, że poza Wybiórczą, Onetem tylko regionalna prasa przypomniała o rocznicy, a Rafał Ziemkiewicz napisał na swoim blogu tak:
http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2009/09/06/odwaga-nie-w-cenie/
jeśli (naprawdę duża i bardzo miła niespodzianka!) portal stricte ekonomiczny może z siebie dać coś takiego zupełnie spora wzmianka), choć ani nie ma wielu osób do obsługi, ani (jak sadzę) wybitnych specjalistów od historii politycznej
...a jednak
jak ktoś chce to może
kto wie jak to oceniać ale bez zmiany systemu nie wróciłaby giełda do Warszawy nie byłoby reformy emerytalnej i jeden bank i portale ekonomiczne nie miałyby racji bytu ...
jeszcze raz dziekuję, w imieniu wszystkich zainteresowanych
IGła
(katapulta) / 83.24.168.* / 2009-09-04 23:33
tu, hę?
needle / 2009-09-01 16:00 / Bez rangi
pewnie nie...:/
30 lat temu powstała, bez akceptacji władz bolszewickich jedyna w bloku komunistycznym partia polityczna sprzeciwiająca się otwarcie reżimowi komunistycznemu
nie czekała aż powstanie Solidarniość
51 osób podpisało akt założycielski powstania KPN
dokument odczytała Nina Milewska z Gdańska (większość podpisanych pod dokumentem osób została aresztowana, bo była wtyka wśród załozycieli:/)przed Grobem Nieznanego Żołnierza, gdzie później w rocznice tego wydarzenia składaliśmy przysięgi

jeśli macie ciekawe historie z ta formacja związane, bądź jakies opinie -to piszcie
jak Wam się coś wydaje, a nie macie pewności-piszcie...a ja odpowiem wg najlepszej mojej wiedzy

KPN-nauka patriotyzmu
flugowski / 212.122.206.* / 2009-09-01 20:21
powtórzę się

2008-03-06 12:14:16 | flugo [ Portfel ] [ Dziecko hossy ]
CZOŁGI DO WOŁGI!

z takim transparentem kiedys maszerowałem na demonstracji wspólnej WiP i KPNu w
Bydgoszczy:))
bebe / 2009-09-02 00:06 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
;-)
buziak flugo..;-)
needle / 2009-09-01 22:08 / Bez rangi
u nas wersja była pełniejsza...i precyzyjniejsza:
"ruskie czołgi precz do Wołgi"

a poza tym niewiele się różniliśmy...z tym, że my robiliśmy blokady sowieckich baz nie z WiPem (Rolita, Miodowicz jr.;-) tylko np. ze studentami laotańskimi, którzy uciekli ze swojego kraju zagrozeni karą śmierci przez czerwony reżim i którym udostepniliśmy kilka pomieszczeń w naszej stołecznej siedzibie
to dopiero mieli sowieci niespodziankę, jak w Polsce ludność karnacji żółto-brunatnej przyszła im wygrażać krzycząc coś (dla nas i dla nich niezrozumiałego) w swoim języku:-))
nawet ich nazwisk (trzech głównych działaczy) nauczyłem się wówczas na pamięć
pisma nie mogłem pojąc bo pisali drutem kolczastym, a nawet jak czasem mówili po francusku to chyba tylko LM się mógł z nimi porozumieć
bebe / 2009-09-02 00:12 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
needle............;-))))))))))
dowcipnie tekst zapodany..........a nawet ...do-.ustnie....;-))))))))))))))))))))))
życie..............!!!
------------------
a hoj...
bej-be........bej-be.........
pozdrówka ślę...;-)
bebe / 2009-09-02 00:23 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
w czasach...kiedy komuna na kolanach. .. już prawie "była."...- na spotkanie z Moczulskim - nie dopuszczono mnie !../obstawa.../.....alem była zdziwiona...!...a miałam tyla do przekazania..;-)......."glejtu" wstępu...- nie miałam...;-(...nawet wiem ..dlaczego..;-))))))))
aaaa... to był pech..!....- może szczęście..?
pozdrówka needle.......
needle / 2009-09-02 10:42 / Bez rangi

na spotkanie z Moczulskim - nie dopuszczono mnie

nie mam pojęcia- dlaczego...?
raczej nie sądzę, aby to była nasza...

wszystko mija...
wszystko płynie
i moja wersja (wszystko w płynie;-)
bebe / 2009-09-02 11:30 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem


wszystko mija...
wszystko płynie
i moja wersja (wszystko w płynie;-)

--------------------
;-)))))))
witam i pozdrówka ślę...
JB / 2009-09-01 20:38
Ja bym chętnie pomaszerował z transparentem FOTORADARY DO LOARY
su_up / 2009-09-01 20:10 / _
no tak, ale nie tylko
Kaka sie rozbił w USA, na śmierć
needle / 2009-09-01 22:09 / Bez rangi
Kazimierz Deyna naszym przyjacielem był
Kazimierz Deyna razem z nami wódkę pił
Kazimierz Deyna naszym przyjacielem był
Jego Duch żyje pośród nas...
JB / 2009-09-01 16:32
Może czas założyć artię sprzeciwiającą się ograniczenią prędkości... za 30 lat będzie o nas głośno bo jako pierwsi w UE sprzeciwimy się prześladowaniu kierowców.
needle / 2009-08-27 19:08 / Bez rangi
a meczyk ogladacie dziś...?
needle / 2009-08-27 19:55 / Bez rangi
no kurczę...
...a chciałem dopytać co pijecie do tego...?
I>
JB / 2009-08-27 20:34
A to trzeba było zadawać właściwe pytanie. Browarek się chłodzi.
trak / 2009-08-30 07:45 / portfel
zawsze zimny ma być!
needle / 2009-08-24 19:23 / Bez rangi
http://s1.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=354337
juz raz o cos takiego prosiłem; to w gruncie rzeczy podobna sprawa, ale jednak inna;-))
nic nie kosztuje, a mnie coś zbuduje:-))
===> 1 komp-1 klik!
needle / 2009-08-25 10:38 / Bez rangi
dzięki za to...liczę na więcej;-))
kto będzie chciał-zapraszam do gry
kto się wciągnie -mogę przyuczyć!
trak / 2009-08-30 07:46 / portfel
koliknałem, co teraz
su_up / 2009-09-01 09:13 / _
i jo tyż :)
i co teraz??
needle / 2009-08-24 11:53 / Bez rangi
krótka ściągawka dla Muzułanina: czego nie robimy w Europie

1. Nie zabijamy kobiet z powodu zdrady czy nieposłuszeństwa.
2. Nie wysadzamy się w powietrze bo ktoś ma inna wiarę.
3. Nie narzucamy swojej woli innym.
4. Nie obrażamy sie z powodu krytyki.
5 Do paszportu robimy zdjęcie z odkryta głową
6 Na basen nie idziemy w dresie.
JB / 2009-08-24 14:33

1. Nie zabijamy kobiet z powodu zdrady czy nieposłuszeństwa.

I dlatego nasza cywilizacja jest skazana na zagładę.


3. Nie narzucamy swojej woli innym.

To dotyczy tylko mężczyzn. Kobiety narzucają swoją wolę mężczyzną z uwagi na brak punktu 1.


4. Nie obrażamy sie z powodu krytyki.

Obrażamy. Mężczyźni za poważną krytykę, kobiety za najmniejszy drobiazg a czasem to wręcz za brak pochwał.
500wpisow=unikac radosci / 83.26.239.* / 2009-08-24 15:16

2009-08-24 11:53:21 | needle [ Portfel ] [ Uznany Gracz Giełdowy ]
religijne!!! [1]
krótka ściągawka dla Muzułanina: czego nie robimy w Europie

Dla Muzułmanina!
przeszedles na islam ?
wiesz co to czarczaf ?
JB-włacz myslenie-dzisiaj tragedia!
needle / 2009-08-24 19:27 / Bez rangi

wiesz co to czarczaf ?

ja wiem...i wiem jeszcze kilka innych rzeczy np.

Europejczycy będą unikać Europejek jak ognia

nie bedą bo nie każdy wie, że tam gdzie nie dotarła "postępowa cywilizacja" można znaleźć wzglednie normalne niewiasty
...nierzadko w polskich wioskach, bo co tu spekulować-wielkie miasto i duże pieniądze zazwyczaj psują duszę
JB / 2009-08-24 20:26
Jednak ilość ślubów z roku na rok maleje a ilośc rozwodow wzrasta.
Tak na wsi jest o jedno pokolenie do tyłu z postępem cywilizacyjnym, ale kolejne pokolenie kobiet ze wsi będzie akie jk obecne w miastach.
Pooh / 2009-08-24 20:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Ty się martw o swoje pokolenie.
Słyszał? Zrozumiał? Na wieś do kościoła porządnych kobiet szukać, a nie po forach się wyżywać :)
Pzdr.Q
JB / 2009-08-24 21:04
Ale ja jestem niewierzący. Może i na wsi kobiety są normalniejsze ale za to moherowe i słabo wykształcone.
su__up / 83.24.125.* / 2009-08-25 07:00

słabo wykształcone

jeśli nadmiar edukacji zniechęca do 10 przykazań to mamy potężny problem -obyś się mylił JB
wówczas trzeba by wybierać między-między
i jeszcze zależy do czego takiej szukasz i na jak długo, musisz się określić
dociekliwy / 2009-08-24 21:19 / portfel / Tysiącznik na forum

za to moherowe

szukasz nie w tym pokoleniu
ale jak wolisz
rocco / 2009-08-25 23:43 / portfel / Tysiącznik na forum
dobry tekst:-))
akacja m / 83.26.218.* / 2009-08-24 21:35

2009-08-24 21:19:43 | dociekliwy [ Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi) ]

za to moherowe

szukasz nie w tym pokoleniu
ale jak wolisz

:)))))))))))))))))
i wszystko jasne:))))
JB to -nie to pokolenie ;))))
JB / 2009-08-24 21:39
Nie wiem dlaczego panuje przekonanie, że radyja co ma ryja słuchają tylko emeryci.
Emeryci to większośc ich słuchaczy ale nie tylko.
su__up / 83.24.125.* / 2009-08-25 07:03
a tu widać że nie tylko jesteś niewierzący, ale i nomenklaturę przyjałeś od komuchów
wydaje się, że jesteś przegrany na całej linii, ale przecież i oni się żenią, a niektórzy nawet w kościołach
JB / 2009-08-24 21:33
no jak chodzą do kościoła to moherowe
Pooh / 2009-08-24 21:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
1.Nie mówię, że masz iść się modlić ;)
2. Kto Ci takich stereotypów do głowy nakładł ?
kasta / 2009-08-25 09:00 / portfel / Bywalec forum

Kto Ci takich stereotypów do głowy nakładł ?

no przecież to jest napisane wyżej--------komuchy
JB / 2009-08-24 16:55
Nadal jestem niewierzący.
Ja tylko pokazałem jakie błędy robią Europejczycy, których Muzułmanie nie robią.
Zresztą przez to nasza cywilizacja sama się zlikwiduje bo niedługo wszyscy Europejczycy będą unikać Europejek jak ognia.
realista :( / 83.26.239.* / 2009-08-24 17:20

Zresztą przez to nasza cywilizacja sama się zlikwiduje bo niedługo wszyscy
Europejczycy będą unikać Europejek jak ognia.

owszem cywilizacji nie będzie bo będzie tylko islam
JB / 2009-08-24 17:56
Ja pisałem, że nie będzie cywilizacji europejskiej... będą zaś inne.
su__up / 83.24.116.* / 2009-08-24 00:49
Od wielu lat wiadomo, że seks jest świetną gimnastyką. Aż do tej pory nikt nie przporowadziła naukowych badań na temat utraty kalorii podczas stosunku. Teraz po gruntownych badaniach przedstawiamy wyniki:
• Rozbieranie kobiety:
- za jej zgodą 12kal
- bez jej zgody 187kal
• Rozpinanie biustonosza
- obiema rękoma 8kal
- jendą ręką 12kal
- zębami 85kal
• Nakładanie prezerwatywy
- w czasie erekcji 6kal
- bez erekcji 315kal
• Gra wstępna
- próba znalezienia łechtaczki 8kal
- próba znalezienia punktu G 92kal
• Pozycje
- klasyczna 12kal
- 69 leżąc 78kal
- 69 stojąc 172kal
- tylna 216kal
- taczki 428kal
- kandelabr 912kal
• Orgazm
- prawdziwy 112kal
- udawany 315kal
• Po…
- leżenie z przytulaniem 18kal
- szybkie wstawanie 36kal
- wyjaśnianie, dlaczego tak szybko opuszczasz łóżko 816kal
• Druga erekcja, jeśli masz:
- 20-29 lat 36kal
- 30-39 lat 80kal
- 40-49 lat 124kal
- 50-59 lat 972kal
- 60-69 lat 2916kal
- 70 i więcej brak wyników
• Ubieranie się po…
- powoli 32kal
- w pośpiechu 98kal
- gdy jej ojciec puka do drzwi 1218kal
- gdy twoja zona puka do drzwi 3521kal
JB / 2009-08-24 03:42
Kobiet należy unikać jak ognia... chociażby, żeby nie paść z wycięczenia.
rocco / 2009-08-24 11:01 / portfel / Tysiącznik na forum
ależ to jest taki przyjemny relax
radzę spróbiować;-))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy