Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Włochy: Pasażer nie chce zapiąć pasów? Musi wysiąść

Włochy: Pasażer nie chce zapiąć pasów? Musi wysiąść

Wyświetlaj:
---- / 83.1.81.* / 2010-01-31 17:42
Widząc stojące dzieci, czy nawet osoby dorosłe w mróz, deszcz, machające, nie zatrzymuję się, bo nie mam zamiaru w razie wypadku płacić im odszkodowania, nawet jak zapną pasy.Winę można zawsze przypisać.
wezuwiusz3 / 2010-01-31 20:34
A nie uważasz że to chore??.Czy zapięte pasy muszą być obowiązkiem??.Jeżeli ich ktoś nie używa,to chyba nikomu nie robi nic złego tylko sobie,dlaczego więc to takie zmartwienie dla polityków czy jadę z pasami czy nie?? Druga sprawa tych fotelików dla dzieci.Nie raz jak jadę samochodem,a na zewnątrz jest paskudna pogoda,zdarza się że zatrzymuje mnie kobieta stojąca z małym dzieckiem i co....mam się nie zatrzymać z powodu jakiegoś durnego przepisu wymyślonego przez kretyna w krawacie??bo nie mam fotelika dla tego dziecka??.A może to dziecko jest chore jak nasze przepisy i potrzebuje pomocy i trzeba go zawieść do szpitala,to co??mam się po prostu nie zatrzymywać ,nie wziąść,bo za rogiem mogą stać krzakoludy i mnie złapią.Obkładają nas przepisami ze wszystkich stron,tylko jakoś zapomnieli jeszcze porobić drogi żeby bezpiecznie sie jeżdziło.
TAXIja / 188.146.22.* / 2010-02-01 12:21
wezuwiusz3 >>Zgadzam się z Tobą!

Najnowsze wpisy