Forum Polityka, aktualnościKraj

Włochy: ujawnili list ws. ojca Rydzyka

Włochy: ujawnili list ws. ojca Rydzyka

Money.pl / 2012-06-03 10:50
Komentarze do wiadomości: Włochy: ujawnili list ws. ojca Rydzyka.
Wyświetlaj:
Wapniak / 2012-06-04 09:24 / Tysiącznik na forum
Tak a propos. Ciekaw jestem jakie argumenty i czy ma w ogóle ten ktoś, który postawił znak minus przy moim poście... Jak znam życie, najwięcej zatrzeciewionych przeciwników jest tych, którzy na ogół nie mają zielonego pojęcia w temacie. Myślę, że dobrze by było się ujawnić ze swoją racją o stałym nicku nie wspominając. Chociażby ze względu na szacunek do siebie i ogółu czytających.
:7) / 148.122.185.* / 2012-06-04 03:04
No i Rydzyk zatarl rece, znowu o nim za darmoche pisza, no i gitara multipleksy nie potrzebne, ma co chcial i to za darmo....cwaniak.

Do obozu pracy go poslac.....albo nie, bo omamil by ludzi i oglosil sie kapo....gra w rozgrywkach o wielki szmal, Pis-Rydzyk kontra PO-Tuska. Chleba nie ma ale igrzyska za to przednie.
JanuszPOlikot / 2012-06-03 21:49 / Tysiącznik na forum
Minister z POdwórkowej ferajny dostał odpowiedź......:):):):)
I tak trzymać PO-amatorów się traktuje jak "pętaków "i wszystko w temacie....

"Zapewniłem go, że Stolica Apostolska nie ma zamiaru podejmować wyzwania rzuconego w nocie, na wysłanie której nie pozwoliłaby sobie nawet Kuba czy Sudan" - podkreślił nuncjusz apostolski.
GDA66TY / 2012-06-03 15:36 / Tysiącznik na forum
Nadejdą jeszcze czasy jak za komuny kiedy to naród szukał w Kościele pomocy.
Także Ojciec Rydzyk będzie miał wówczas (oby nie za późno do czego właśnie wielu w naszym kraju dąży) wielkie poważanie czego jemu i sobie(Polakowi,katolikowi) życzę.
:-) / 148.122.185.* / 2012-06-04 03:17
aaaaahaahahahahahahahahaha
cccc / 81.190.102.* / 2012-06-03 13:47
W tym kraiku lud chce pracować jako niewolnicy, bez przyszłości, nadziei no i emerytur. Faktycznie religia może przeszkodzić w tych super planach. W szczególnośco może namieszać kościół katolicki. Jego gorszące nauki, w szczególności co do rodziny, zwiazku kobiety i mężczyzny, 10-ci przykazń - mogą pokrzyżować plany budowy nowej RPB. To "B" pochodzi od "bananowa"
czaki725 / 31.128.3.* / 2012-06-03 13:47
ludzie mają nawalone w głowach jeżeli chodzi o Rydzyka na jkiego Premiera najlepiej na papieża odrazu następnego pedofila
juju / 178.37.3.* / 2012-06-03 12:38
kolejna burza w szklance wody, zajmijcie się gospodarką i wygnaniem od władzy mafirządu, dla mnie Rydzyk powinien być PREMIEREM!
Wapniak / 2012-06-03 11:08 / Tysiącznik na forum
W wielu sprawach P. Rydzyk niczym się nie różni od naszych notabli.
Poza tym dobrze, że jest ponieważ mamy do czynienia na temat obecnej rzeczywistości z tzw. innym punktem widzenia. To w demokracji podobno, jest rzeczą choć nie wygodną dla rządzących, konieczną.
Jako ateistę interesują mnie tylko wiadomości, opinie i komentarze na tematy społeczne, gospodarcze i polityczne. Sposób, kultura prowadzenia audycji, ich merytoryczny poziom wg. mnie to tylko wzór godny naśladowania dla pozostałych mediów.
Odrębność opinii na temat naszych polskich spraw zmusza tylko do większego myślenia, wyciągania właściwych wniosków, porównując różne punkty widzenia. Tego nauczyła mnie i chyba nie tylko mnie, Komuna z jej propagandą oraz zagranicznymi mediami typu: Radio Wolna Europa, Londyn itp.
Słucham dość sporo tych audycji i zaznaczam, że jak dotąd, widocznie mam pecha, nie spotkałem żadnych wystąpień o zabarwieniu antysemickim. Wszystkie z którymi nie zawsze trzeba się zgadzać były nacechowane, czasem przesadnie dla obu stron wartościami patriotycznymi. Np. wystąpienia prof. Wolniewicza, Jaroszyńskiego. Bardzo krytyczne P. Michalkiewicza. Sporu na temat Grossa itd.
Sądząc z powyższego, widocznie jest dla obecnej demokratycznej władzy Styropianu powód do trwającej obecnie konfrontacji z mediami P. Rydzyka.
Jaki? - pozostawiam to państwu.
TerryL / 109.107.1.* / 2012-06-03 10:50
Wychodzi z tej publikacji totalna kompromitacja Sikorskiego - bezmyślność i pośpiech w działaniu a potem nieudolne próby zatuszowana spraw. Nie pierwszy to zresztą przypadek. Zaczęło się od głupawych dowcipów na przyjęciach z udziałem zagranicznych gości ... Polska wypada jak Kuba i Sudan - tu nie potrzeba komentarza.

Najnowsze wpisy