Forum Forum dla firmDotacje

wniosek o dotacje UE

wniosek o dotacje UE

Bartuś12 / 2012-02-23 14:15
Nie będę ukrywał że bardzo potrzebuję dostać dotację od Unii na rozwój mojej firmy, zresztą bardzo na nią liczę...kiedy najlepiej jest złożyć wniosek o dotację z UE i co musi taka dotacja zawierać? Składam ją normalnie w Urzędzie pracy?
Wyświetlaj:
pomoc-unijna / 193.106.245.* / 2012-07-02 09:27
Witam serdecznie,
Jest wiele źródeł, które finansują podjęcie działalności gospodarczej. Wysokość dofinansowania zależna jest od programu, z którego zdecyduje się Pan skorzystać. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji oraz wybrania najodpowiedniejszej dla Pana oferty, zachęcam do kontaktu mailowego: biuro.pomocunijna@gmail.com lub telefonicznego: 694 678 048.
Pozdrawiam.
Opron / 2012-03-22 16:17
jeśli chodzi o dotacje z PUP to każdy urząd ma swoje terminy - w Zabrzu z tego co wiem, wszystkie wnioski są rozpatrywane na bieżąco. Co do samego wniosku to nie jest on specjalnie trudny do wypełnienia - przynajmniej dla myślącej osoby, która wie na co przeznaczy pieniądze.
W kwestii dotacji z UE to wszystko zależy z jakiej branży jesteś, są doradcy którzy pomogą napisać biznesplan (bo tu już jest trudniej niż w przypadku PUP) i doradzą kiedy najlepiej składać podania o dofinansowanie.
KrystynaZofia / 77.254.64.* / 2012-03-22 10:45
A może skorzystać z ofert płatnego doradztwa?
LudwiczekSmakowy / 77.254.64.* / 2012-03-22 11:24
Myślę, że można a czasem nawet lepiej. Jakby tak pomyśleć, to często ludzie wypełniają te wnioski a potem one lecą do kosza, bo robią to nieumiejętnie.
Biznes Forum / 2012-02-26 14:13
Witam

Zapraszam wszystkich zainteresowanych prowadzących firmę oraz osoby myślące o założeniu jej na stronę Biznes Forum:

www.biznesforum.blogspot.com

Ostatnio poruszone tematy to:

Zus i zobowiązania wobec niego
Biznes plan
Uproszczony biznes plan przedsiębiorstwa transportowego
Franczyza
E- sklep za darmo
Venture Capital- jako jeden ze sposobów finansowania działalności.

Zapraszam
Radosna12 / 2012-02-23 14:25
Do końca maja można składać podania o dotację. I z tego co wiem , to tak podania składa się w urzędzie pracy.
Foootsy / 193.164.255.* / 2012-02-24 16:03
Jak nie zdąży się złożyć wniosku to są też inne drogi na dostanie kasy. np niektóre inkubatory przedsiębiorczości gwarantują różne udogodnienia. U mnie w Krakowie np. Małopolski Park Technologii Informacyjnych mpti.krakow.pl.
Poszukaj, może u Ciebie też takie coś działa.

Najnowsze wpisy