Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Woda Eden do firmy? Opinie

Woda Eden do firmy? Opinie

ahaps / 2009-07-28 08:16
Hej! Niedawno dostałam newsletter od Eden Springs. W dobrym czasie się wstrzelili, bo właśnie planujemy w firmie zakup wody i zastanawiamy się nad firmą dostawczą. Czy wg Was Eden jest ok.? Teraz mają ciekawą promocję - 1. miesiąc za darmo. Czy możecie napisać, jak oceniacie firmę, wodę, urządzenie dozujące. Czy ktoś z Was ma w firmie wodę Eden? A może jakąś inną polecacie? Będę wdzięczna za rady. :)
Wyświetlaj:
Ola166 / 95.160.152.* / 2017-06-07 11:04
Zdecydowanie nie polecam.Dopóki Nestle nie zostało przejęte przez Eden było ok, jak tylko nastąpiło przejęcie to zaczęły się problemy z rozliczeniami, błędne FV, jedna z dostaw przywieziona przed otwarciem biura i butle zostawione przed wejściem na chodniku. Po aferze dostawca podjechał zabrać puste butle, ale "zapomniał" zaznaczyć, że zabiera i dowalili kaucje za butle, których de facto nie miałam. Po pół roku żądają opłaty za FV, której na oczy nie widziałam i która miała nie być wystawiana- umowa była już wypowiedziana, ale ponad miesiąc nie mieli możliwości odbioru sprzętu i na infolinii ustalenia były, że pod warunkiem nie liczenia opłat za ten okres oczekiwania wyrażam zgodę na tak późny odbiór sprzętu. Dostaw w tym czasie nie było.
ddd152 / 188.47.9.* / 2017-05-29 19:23
słysząłem rozne opinie o nich
jack5252 / 83.0.142.* / 2017-05-26 11:27
Witam, jestem klientem firmy Eden ale tylko do końca umowy. Zapłaciłem omyłkowo za fakturę 9348 zł. a powinienem zapłacić 93,48 zł.i mam problem z odzyskaniem nadpłaty. Nie polecam tej firmy !!! Jak najdalej od nich
zirytowany dyrektor / 83.29.5.* / 2017-05-24 12:42
Niestety to bardzo nierzetelna firma. od trzech dni nie mogę się doprosić o dostawę wody. Zbywają mnie i nie chcą połączyć z żadną osobą decyzyjną. Dzieci w szkole nie mają co pić....
robert_ / 2017-04-03 20:22
NIE POLECAM FIRMY EDEN SPRINGS. Byłem ich klientem przez ponad trzy lata po czym wypowiedziałem umowę zgodnie z okresem wypowiedzenia ( 3 miesiące)ze względu na złą jakość wody i wysokie ceny. Na koniec umowy przyjechał ich przedstawiciel i zabrał urządzenie. Brakowało w nim plastikowego dozownika do kubków, którego nie używaliśmy i gdzieś się zapodział. Firma Eden wysłała ponoć fakturę na kwotę 56,51 zł za ten dozownik listem zwykłym ( dotychczas wszystkie faktury przychodziły drogą elektroniczną) który do nas nie dotarł. Po trzech miesiącach odezwała się do mnie telefonicznie firma windykacyjna APS Poland z żądaniem zapłaty za ten dozownik. Kiedy powiedziałem im ,że nie otrzymałem żadnej faktury za dozownik wysłano mi mailem duplikat po czym bezzwłocznie za niego zapłaciłem . Po kilku dniach zacząłem otrzymywać sms-y z żądaniem zapłaty na rzecz firmy EDEN dodatkowo 173,07 zł. Następnie odebrałem ponownie telefon od firmy APS z informacją ,że jest to kwota wynikająca z tytułu rekompensaty za koszty odzyskania należności ( 56,51zł) i jeżeli jej nie zapłacę narażę się jeszcze na dodatkowe koszty sądowe. Proszę samemu ocenić , czy firma Eden jest godna polecenia tym bardziej, że ich oferta jest daleko niekorzystna w porównaniu do ofert konkurencji . Przestrzegam potencjalnych klientów – poszukajcie lepszej oferty i uczciwszej firmy.
Anetaaaa / 79.184.51.* / 2017-04-07 14:00
nie rozumiem skąd te złe opinie. Od około 8 lat jestem klientką Edenu i nigdy nie miała problemu ani z jakością wody,ani fakturami czy dostawami. Ceny nie raz porównywałam z konkurencją i nigdy nikt mi nie dał lepszej oferty. Mam wrażenie czasami, że ludzie na siłę próbują komuś udowodnić, że nie słusznie za coś zapłacili. Ja też kiedyś miałam doliczone kubki do faktury, których nie dostałam, ale po telefonie na obsługę dostałam na drugi dzień korektę faktury. Piszę tego posta, aby właśnie polecić Eden, bo moja koleżanka ostatnio chciała ode mnie namiar na firmę po czym stwierdziła, że po przeczytaniu samych złych opinii na internecie to ona jednak nie chce z tej firmy. Pamiętajmy o tym, że zadowolony klient rzadko napisze na internecie, że jest z czegoś zadowolony, ale nie zadowolony klient napisze to na 10 portalach i tak niszczy się renomę firmy. Tyle w temacie.
Gorzata616 / 77.87.73.* / 2018-06-22 09:44
Widocznie miała pani szczęście. Od roku ja szczęścia już nie miałam. Może przyjeżdża wyjątkowo uczciwy pracownik firmy ( z czego się cieszę ) bo firma jako taka uczciwa nie jest- o czym przekonałam się po kilku latach współpracy.
Pozdrawiam.
JakubEKO / 79.185.130.* / 2016-05-11 08:41
Od 3 lat dostarcza do naszej firmy wodę firma Eden. Woda nie jest droga jeśli zakupujemy ją w pakiecie. W sezonie zimowym zawieszamy działalność. Po dwóch pismach i kilku telefonach aby zwiesić dostawę wody na ten okres Eden łaskawie zmniejszyło nam pakiet na niższy. W sezonie często zamawiamy wodę extra. Podczas rozmowy telefonicznej wszystko jest pięknie. Woda dociera po deklarowanym terminie a nierzadko trzeba interweniować jeszcze raz. Woda jest obecnie "zakamieniona" i mniej smaczna. Podobno firma Eden zmieniła rozlewnię.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Arek Radsz / 212.244.185.* / 2015-11-05 08:34
Jeżeli decydujecie się na kupno dystrybutorów wody, to moim zdaniem poza wymienioną przez Was firmą, warto jednak zainteresować się szerzej rynkiem. Sam np. korzystam z innej firmy tj. www.aqua-logic.pl, która mogę polecić, a która dostarcza bezbutlowe dystrybutory wody, co moim zdaniem jest zdecydowanie wygodniejszym rozwiązaniem niż butlowe. Sprzęt nie wymaga częstego serwisowania a woda jest równie pyszna i łatwa w dostępie.
KrzysztofT321 / 193.254.246.* / 2015-08-28 12:52
Wydaje się być idealnym rozwiązaniem, aby kawa ziarnista do biur była dostarczana. Po pierwsze właściciel danej firmy nie musi się martwić o zaopatrzenie, a po drugie mamy możliwość na bieżąco kontrolować wszystkie nasze zamówienie.
lukk836 / 83.22.48.* / 2014-08-19 13:33
po 4 letniej wspolpracy z klopotami postanowilem sie z nimi rozstac. no i to dopiero jest klopot i koszty. musialem nawet zaplacic za niezuzyta wode. zdecydowanie odradzam
bb1410 / 80.55.112.* / 2018-03-16 09:48
To jest zapisane w umowie, że klient poniesie taki koszt. Nie czytał Pan tej umowy????
na zdrowie / 109.241.213.* / 2014-06-25 22:03
Nie polecam. Proszę zwrócić uwagę na to w jaki plastik leją wodę(polecam zwrócić uwagę na oznaczenia plastików - takie trójkąciki z cyferkami- w necie można znaleźć). O tych butlach mówiono w jednym z wiadomości. Te butelki zawierają bisfenol - szkodliwą dla zdrowia substancję. Analiza wody w laboratorium też wykazała zawartość mikroorganizmów w wodzie z Edenu. Przecież te butelki nie są myte - a jak wiadomo woda kwitnie.
heniu82 / 77.255.35.* / 2014-03-24 13:00
Wszystkie te wody w butelkach to jest porażka przerobiliśmy w firmie chyba ze 3 eden dar natury i inne badziewie wkońcu ktoś mądry wpadł na pomysł że można dystryburtor postawić podłączony do kranu.I rozwiązanie gotowe woda jest śwwietna filtrowana jak coś sie psuje to serwis mamy za darmo i przynajmniej widze ze goście z firmy która nas obsługuje coś przy tycvh dystrybutorach robią (wymieniją filtry czyszczą odkażają środek itp.) a jak mieliśmy w butlach to porażka kompletna no i mamy wode gazowaną :)
mieszczuch / 77.114.109.* / 2013-09-08 19:19
Miałam w pracy Dar Natury przez rok - ohydna woda. Przez 2 lata mamy Eden i w tym roku od września również zdecydowaliśmy się na Eden.
Jeśli chodzi o terminy, to wszystko OK. Z płatnościami też nie ma problemów, wymieniają czyszczą co trzeba-robią swoje.
Przede wszystkim woda jest dobra a przecież o to głównie chodzi.
Tylko nie wiem z jakiej rozlewni jest ta, którą przywożą mi do pracy(pod Warszawą).
reders / 79.162.255.* / 2012-09-02 12:20
a ja polecam bo te wszystkie złe opinie piszą konkurenci jestem zadowolony bardzo mi smakuje i nigdy nie miałem kłopotu bo przecież wiesz co podpisujesz a potem byś chciał się wymigać od płacenia polecam wodę eden głównie z rozlewni kotuń
Beata6607 / 95.160.155.* / 2017-07-25 08:58
I życzę abyś nie musiał zmieniać swojej opinii i nie jestem konkurencją tylko klientem który od roku nie ma umowy ale....cały czas dostaję smsy abym zapłaciła jakieś zobowiązania ,których niestety nie ma z kim ustalić czego dotyczą i dlaczego są naliczane
Weronika570 / 91.216.213.* / 2020-07-07 22:08
Mam dokładnie ten sam problem, czy mogłabym prosić o jakikolwiek kontakt z Pani strony jak zakończyła się ta "współpraca"? I jak można sobie z Nimi poradzić..
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
weteranwodny / 82.177.219.* / 2012-11-26 22:10
pracuję w tej firmie przeszło 10 lat i akurat woda z kotunia to największy syf gorszy był już tylko z sierpca z oczywistego powodu zamknęli rozlewnię tak na marginesie to gorszy od wody z edenu jest tylko dar natury te dwie firmy już w samej nazwie oszukują klijęta ' woda zródlana' to są wody mineralne o zwiększonej sumie minerałów
NZOZ / 213.158.216.* / 2012-08-14 13:39
Absolutnie nie polecam, szczególnie gorlicki oddział. Wlaściciel tego oddziału krętacz,bezczelny człowiek nie szanuje ludzi i ich czasu!! Nigdy nie dotrzymuja terminow dostaw , przywozą wodę w terminach jakie im pasują , mimo że mają podane terminy otwarcia naszej przychodni, potem kłamią , że ustalali inny termin albo że dzwonili a my odkładaliśmy słuchawkę albo nie odbieralismy
telefonu kom. co po sprawdzeniu połączeń okazuje się kolejnym kłamstwem.Po ustaleniu gdziny dostawy z dyr. oddziału po godzinie dowiadujemy się w biurze obsługi klientów , że termin nie został ustalony bo do nas nie można się dodzwonić. Kłamcy i cwaniaczki co biorą kasę a dla klientów są chamscy!
zbych63601 / 85.112.197.* / 2012-03-30 11:44
Nie wiem jaka firma jest najlepsze, ale wiem jaka jest najgorsza, to DAR NATURY, Nestle Waters. Oszuści i krętacze, niejasne warunki umowy, płaci się za wode bez względu czy się ja zużyje czy nie. Ja nie mogę odebrać kaucji za butle od ponad roku, w umowie nie bylo zawartego terminu.

Najnowsze wpisy