Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Woda Eden do firmy? Opinie

Woda Eden do firmy? Opinie

ahaps / 2009-07-28 08:16
Hej! Niedawno dostałam newsletter od Eden Springs. W dobrym czasie się wstrzelili, bo właśnie planujemy w firmie zakup wody i zastanawiamy się nad firmą dostawczą. Czy wg Was Eden jest ok.? Teraz mają ciekawą promocję - 1. miesiąc za darmo. Czy możecie napisać, jak oceniacie firmę, wodę, urządzenie dozujące. Czy ktoś z Was ma w firmie wodę Eden? A może jakąś inną polecacie? Będę wdzięczna za rady. :)
Wyświetlaj:
Słupca / 188.33.248.* / 2012-02-10 21:16
Nie znam tego problemu. Więc jakby ktoś chciał na terenie wlkp wodę do biura to polecam firmę Kamena bo tam można się ze wszystkim dogadać i nie wciskają zimą 5 butli gdy już na zapleczu leży kolejne 15. A obsługa miła i szybka.
gość1 / 82.160.44.* / 2011-12-22 18:57
A ja od 5 lat korzystam z firmy Aquavita dostarczają wodę żywiecką i wszystko jest ok.
były pracownik1 / 83.11.10.* / 2011-08-19 08:04
Pracowałem w tej firmie prawie 3 lata. To co tu piszecie w większości jest prawdą. Firma masakra. Kierowcy biegający z jezykiem do ziemi, handlowcy gonieni ciągle przez przełożonych, pracownicy biur też zawaleni robotą. Logistyka kulejąca, jakość przeciętna. Nie polecam jako partnera do współpracy.
misiek1234546 / 77.253.154.* / 2011-10-10 11:45
Takze pracowałem w Edenie praca jak praca klienci jak klienci tez rózni tyle że same zarobki to w miesącu 4tysie a w drugim 2tysie lub mniej wszystko zależy od tabelek nikogo nie interesuje czy masz zaco żyć tylko Za....alaj z tymi butlami a itak śrube ci dokręcą teraz tylko co niekturych żal że sobie życie tam marnują ja już mam spokój...
lopus / 82.160.125.* / 2011-09-02 08:54
Pracowałem tam około 2 lat . To co się tam wyrabia to zwykła łapanka na klienta. Znajdziesz klienta to łap i trzymaj , a jak się burzy to strasz karami i problemami
Marta 80 / 79.188.46.* / 2011-12-14 11:25
Współpraca z tą firmą to prawdziwa udręka. Dodzwonienie się do konsultanta przez infolinie to prawdziwy cud. Czekałam dzisiaj chyba z 30 minut, aby złożyć zamówienie.
Nie polecam współpracy z tą firmą.
kol.. / 82.160.125.* / 2011-08-31 20:16
firma EDEN MASAKRA TO MAŁO POWIEDZIANE DNO I KASZANA
itlalia / 89.74.53.* / 2010-07-19 08:59
Heja , jesli rejon Gdynia to polecam :)
manager P / 77.114.76.* / 2011-09-04 15:52
Śmieszne stwierdzenie, Eden - czyli brak wody na czas. Szybko zmieniliśmy dostawcę na Dar Natury. U mojej żony w pracy też zmieniono dostawcę.
grzess / 83.4.188.* / 2010-04-10 13:34
Korzystałem z firmy EDEN tragedia ! próbuję rozwiązać umowę firma EDEN wymaga płacenia przez 60 dni za tzw "pusty pakiet " czyli za nic poza tym wieczne problemy z dostawcami dramat złodzieje i tyle!!!
ASD.... / 87.205.117.* / 2011-06-24 00:38
EDEN TO JEDEN WIELKI BAŁAGAN I PROBLEM W KOORDYNACJI DOSTAW A O KSIĘGOWOŚCI TO JUŻ JEST NIE ZŁY POEMAT
rupi1 / 82.160.125.* / 2011-08-30 14:23
fakt co do bałaganu w księgowości to prawda.
chłopaki z dostawami się sprężają , kasę wpłacam ,a potem problem że nie zapłacone choć ja mam potwierdzenie że wpłaciłem
BAŁAGAN
PEQUENINA / 83.20.235.* / 2010-03-16 12:34
Żadna inna firma nie wzbudza we mnie takiej awersji, jak EDEN właśnie. Bezpodstawnie wystawiane faktury, chaos wewnątrz firmy, brak wyjaśnień, brak dokumentacji, brak kompetencji na każdym szczeblu (od przedstawicieli, przez dostawców, aż po konsultantów). Od początku grudnia 2009 nasza firma PRÓBUJE uwolnić się od firmy EDEN, jednak nie istnieje jasny, prosty sposób na zakończenie z nimi współpracy. Pomijam fakt, że płacimy im kosmiczne pieniądze za kary umowne (za zerwanie umów), do dnia dzisiejszego nie udało nam się zamknąć tematu. PRZESTRZEGAM PRZED FIRMĄ EDEN!!!
Anna Nowak / 83.19.139.* / 2011-07-14 08:50
Nigdy u nas w firmie nie było wody firmy Eden,ale miałam okazję ją spróbować podczas wizyty w banku i muszę powiedzieć, że jest specyficzna bo ma jakiś dziwny posmak a jak dla mnie woda do codziennego picia, do przygotowywania kawy, herbaty powinna być neutralna bez żadnych posmaków, tak aby nie wpływała negatywnie na jakość przygotowywanych z niej napojów czy potraw....
W naszej firmie od 2005 roku pijemy wodę z Żywca: Źródło Żywiec i jesteśmy bardzo zadowoleni.Jakość wody jest rewelacyjna.Jeśli chodzi o dostawy, również przez tyle lat nie mieliśmy żadnych problemów, nawet w bardzo gorące dni kiedy woda skończyła nam się przed terminem następnej dostawy na naszą prośbę bez problemu dostarczyli nam na drugi dzień dodatkową wodę (mamy swoją siedzibę w samym centrum Warszawy co czasami, zwłaszcza odkąd zaczęli kopać pod linię metra może utrudniać dostęp). Za dostawy te regularne jak również te dodatkowe nie płaci się nic i szczerze mówiąc myślałam że to standard, ale skoro w edenie coś sobie za to liczą to widać że jednak nie a zatem mam kolejny powód do utwierdzenia się, że działamy z uczciwą firmą. Z perspektywy kilkuletniej współpracy, spokojnie mogę polecić firmę MATT, która dostarcza nam wodę Źródło Żywiec jako rzetelnego i uczciwego partnera do współpracy. Numer telefonu do nich (22)423-52-52, adres strony internetowej: www.dostawy-wody-zywiec.pl
BORCO / 87.206.192.* / 2010-03-23 21:57
W pełni popieram od ubiegłego roku/ około li[ca/ mam z nimi ten sam problem!!!!!
Również mam z ta dziwną firma same problemy ! WIELKI BAŁAGAN I TOTALNE IGNORANCJA WSZYSTKIEGO !!!!!
jest ok. / 89.73.202.* / 2010-03-02 08:48
A my wzięliśmy Eden, bo nie ma na starcie kaucji za butle. W innych firmach zaśpiewali nam 22 zł netto za butlę!
basiacop / 2010-02-24 20:48
Hej! Tak czytam Wasze wypowiedzi i trochę się dziwię. Też mamy w firmie wodę Eden i jakoś nigdy jeszcze nie było problemów. Musieliście więc chyba źle trafić. :/ Co do opłaty za zerwanie umowy, to chyba nie jest to nic nadzwyczajnego. Jak zrywasz umowę z operatorem telefonicznym to też płacisz kasę. Tak to już jest. I nie przesadzajmy, 4 tygodnie to 4 tygodnie, a nie miesiąc. ;)
adam mol. / 82.160.125.* / 2011-06-29 22:09
fajnie jak jesteś z biura eden to możesz tak pisać.Ja z tą firmą już walczę od 1 roku o urządzenie które niby wirtualnie posiadam(dokumenty na zdanie z podpisem kierowcy)straszą sądem i windykacja ,a na moje argumenty że mam podkładkę cisza.
Żeby nie powiedzieć firma h. powiem firma bardzo kiepska pod względem zarządzania.
karol.... / 87.205.117.* / 2011-06-24 15:42
to chyba trafiłeś w bardzo dobrym momencie.
Ja nie polecam tej firmy nikomu.Obiecane gratisy jeszcze nie dotarły, a już minęło 3 miesiące.Lalunia pokazała się pod koniec miesiąca obiecała gratisy i szklanki i tyle ją widziałem.Wizytówki nie zostawiła bo jeszcze nie posiada,a na infolini powiedziano mi że informacja zostanie przekazana handlowcowi i skontaktuje się ze mną(od 2 miesięcy brak kontaktu z handlowcem)
Po przeczytanych postach doszedłem do wniosku że to pewnie ta blondi co o niej tu piszą klienci.
Wysłałem faks do edenu z informacją o handlowcu i czekam na reakcje(do końca umowy wytrzymam)
Co do dostaw panienka wyraźnie mówiła o dostawie raz w miesiącu , anie co 4 tygodni.
the best gość / 83.19.139.* / 2011-07-14 08:53
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
PKOSOL / 87.206.192.* / 2010-02-08 21:43
Szkoda prądu na ten zakichany EDEN!!!Po powrocie z urlopu w 2 butlach /na cztery/ pływał jakis osad.To po trzech tygodniach!Po czterech byłyby chyba slimaki FUUUUUU!!!!!!!!POOL
KIOY / 82.160.125.* / 2011-06-21 08:31
Prądu to jakiś stary sprzęt co ciągnie prądu jak ruski kombajn ropy. Po przeliczeniu okazało się że płacę za grata około 120 zł za światło , ale firma zapewnia mnie że grat jest nowy i to że go posiadam to PRESTIŻ(mam ten prestiż w dupie).Na szczęście umowa się skończyła i od 2 miesięcy czekam na odbiór grata(ciekawe ile to jeszcze potrwa)
ursi / 188.147.113.* / 2009-12-22 19:29
Po raz pierwszy korzystam z tego typu usługi i na pewno po raz ostatni z usługi firmy Eden. Oprócz wyjątkowej niekompetencji przedstawiciela, co jak widać nie tylko mi się zdarza również w biurze obsługi kompetentne obsłużenie zależy od tego, na kogo się trafi. A do tego całkiem ciekawe kruczki, które przy podpisywaniu umowy nie są w sposób właściwy przedstawiane. Np woda dostarczana jest co 4 tygodnie, co przeciętny odbiorca traktuje jako miesiąc tym czasem jest to dokładnie co 4 tygodnie, więc w ciągu roku płacimy za 13 dostaw. Przedstawiciel oczywiście o tym wspomniał ale krótko i szybko, więc nie dopytywałem o szczegóły. Sanityzacja jest obowiązkowa, przedstawiciel również o tym nie powiedział, a jedynie poinformował, że jest możliwość jej przeprowadzenia ale nic, że trzeba to zrobić i zapłacić za to. Właśnie jestem po takim zabiegu, trwało to 3 minuty, nie wyglądało na żaden profesjonalny i rzeczowy zabieg a koszt to ponad 50zł. Gdy nie otrzymałem wody, bo nie było mnie w godzinach dostawy byłem pewien, że kierowca wróci po jakimś czasie, bo godziny dowożenia wody w moim mieście to 9-14, a ja powinienem dostać wodę o 10. Niestety, jak mnie nie było nie ma szans aby kierowca wrócił i dowiedziałem się w biurze obsługi, że ta woda już mi przepadła. Gdy po przemyśleniu tematu zadzwoniłem ponownie z bojowym nastawieniem okazało się, że jednak dowiozą nam tą wodę i dowieźli, dwa miesiące po tej felernej dostawie. Mało tego, aby wypowiedzieć umowę należy to zrobić do 60dni przed jej końcem a jeżeli nie to umowa jest przedłużana na kolejne 12 miesięcy!! Zastanawiam się, czy ten zapis jest zgodny z prawem? Z czymś takim nie spotkałem się w żadnej instytucji, z którą związałem się umową o świadczenie usług i jak dla mnie jest to perfidne naciąganie klienta na swoje usługi. Sam przedstawiciel jest na tyle bezczelny, że obiecuje cuda wianki aby tylko szybko zamknąć temat po czym nie dotrzymuje słowa i trzeba się o wszystko upominać samemu co i tak nie przynosi efektu. No ale tutaj to już zależy na kogo się trafi. Pierwszy dystrybutor wody po dwóch tygodniach zalał mi całe pomieszczenie, z drugiego po kilku tygodniach woda zaczęła mieć okropny smak. Znów mi wymieniono dystrybutor a ja zażądałem badań wody z tego dystrybutora, które mi obiecano ale nie dostarczono, a minęło już kilka miesięcy...
Jednym słowem nie polecam, a jak ktoś jest chętny czytajcie regulamin szczegółowo.
lukasz1115 / 83.7.173.* / 2013-08-20 16:27
stanowczo odradzam
jestem ich klientem od 6 lat!
wszystko bylo ok dopóki nie porownalem oferty i nie zadzwonilem do niech na infolinie
Pani powiedziala ze oczywiscie poprawi mi oferte. okazalo sie ze place po jej pomocy o 20% drozej!
rozmowy sa nagrywane ale jakos tej nie moga znalesc
zglosilem rozwiazanie umowy i poprosilem o potwierdzenie na mail
czekam juz tydzien a na bok nie moge sie dodzwonic
rece opadaja
nie wiem moze to powinno sie zalatwic listem poleconym...
qqqqq460 / 178.235.248.* / 2013-09-02 20:20
Panie Łukaszu chętnie Panu pomogę, proszę o numer Klienta.
khadir / 83.25.223.* / 2009-12-07 11:44
W przypadku zamknięcia swojej działalności i konieczności rozwiązanie umowy z EDEN ,przed terminem trzeba zapłacić 200 zł + vat , w ramach tzw demontazu dystrybutora!!! Nie sądzę aby to było zgodne z prawem.
jaaaaaaaaaaa / 195.69.80.* / 2011-02-01 20:35
Ludzie gdzie wy żyjecie???????????????
zerwijcie z kimkolwiek umowę przed terminem to chyba jasne ,że będzie kara!!!!!!!!!
i wy prowadzicie firmy??????????
co ma jedno do drugiego???????czy jak zamkniecie firmę i macie telf firmowe
to też wam to ujdzie płazem
NIGDY W ŻYCIU
mariolka999 / 79.184.191.* / 2009-12-03 11:54
no cóż ja mam zastrzeżenia, co do kontaktu z Klientem i kompetencji osób pracujących w firmie, ale może po prostu źle trafiłam :(
B.L. / 94.254.131.* / 2009-07-31 02:23
Woda i firma Eden - ok. Jestem zadowolony. Wcześniej korzystaliśmy z usług firmy konkurencyjnej, ale z niej zrezygnowaliśmy z powodu opuźnień w dostawach. Na szczęście w Edenie to się nie zdarza, a jeśli ma być jakiś poślizg czasowy to zawsze informują nas telefonicznie. To ich wielki plus.
weteranwodny / 82.177.219.* / 2012-11-26 22:36
to tylko zasługa twojego dostawcy-kierowcy i eden akurat ma najmniejsze laury od ciebie ,życzę ci aby ten dostawca jak najdłużej obsługiwał twoją firmę choć perspektywy nie są kolorowe
admin//// / 87.205.117.* / 2011-06-24 00:48
Ja trafiłem na dziewczynkę z fajnym imieniem CEL... po krótkiej dyskusji powiedziałem dość i spadaj mała nie znasz się na rzeczy i sprzedajesz coś o czym nie masz pojęcia.kompetencja tej lalki jest zaje.....
Ilonka 9999 / 89.77.182.* / 2009-07-30 08:11
Chyba chodziło Ci o promocję 1 miesiąc za 1 zł. ;)
Firma ok., mamy u nich wodę i nie narzekamy. Dostawy są regularne, jak na razie nic się nie popsuło w urządzeniu, a zimna woda w upalny dzień to zbawienie jak dla mnie.
Woda też ok, nie mam żadnych obiekcji co do czystości czy smaku.
Ogólnie więc firmę i wodę polecam. Co do innych firm to nie wiem, bo nie korzystałam z ich usług.
maj / 77.253.100.* / 2009-08-07 09:48
eden jest ok - woda jak woda, ale dystrybucje i dostawy maja na wysokim poziomie. sa punktualni i elastyczni (przyjezdzaja, mowisz, ze na jutro chcesz dodatkowe 3 baniaki i to dla nich zaden problem, chociaz wiadomo, ze maja rozpisane trasy).
bylabym wniebowzieta, gdyby wprowadzili do swojej oferty wode mineralna, a nie tylko zrodlana. no ale moze kiedys...
SZYMEK19852 / 88.135.174.* / 2010-02-10 13:23
Te Wszystkie firmy są beeee !!!!! kupa kasy idzie na dystrybutor ...... ja polecam za 450zł kupic sobie w MAKRO dystrybutor + np woda ustronianka za niecale 12 zł netto, wystarczy policzyc ile kasy zostaje w kieszeni, a co do EDEN to są złodzieje!!!!! a woda jest beznadziejna miałem straszne problemy z ukladem pokarmowym przez ta wode przez rok chodziłem po lekarzach, badania, gastrolodzy itd..... odstawilem wszystko przeszło !!!
jaaaaaaaaaaa / 195.69.80.* / 2011-02-01 20:40
Szymek
idż do psychologa bo masz roztrój żołądka!!!!!!!!!!!!!!!
na tle nerwowym
takich bzdur jeszcze nie słyszałam,że od wody
nie pisz głupot !!!!!!!!!!!!
lekarz medycyny ci to radzi
W-wiak / 91.150.223.* / 2010-03-21 19:42
To nie wiesz w jakich warunkach rozlewana jest Ustronianka- tam dopiero Sanepid miałby duuużo pracy, a kolorowe wody Ustronianki to dopiero tablica Mendelejewa.
Natomiast Eden powinien być ukarany przez Urząd UOKIK - ich umowa jest bardzo niekorzystna dla konsumenta
WÓJT / 87.206.192.* / 2010-02-20 21:50
A mi złodzieje ukradli dystrybutor /wzieli go po prostu do dezynfekcji/ a potem wszystkiego sie wyparli!!!!!Babsko//wyjątkowe chamstwo// z szyderczym uśmieszkiem pyta o pokwitowanie a pzecież zabierał go przedstawiciel tego zakichanego EDENU!!!!!!
WSPÓŁPRACA Z EDENEM TO WYJĄTKOWE GÓWNO!
ZASTANÓW SIĘ ZANIM WEZMIESZ TA WODĘ!!!!!!
Hologram / 2010-03-04 11:11
My zamawiamy w a.pl wielką żywiecką wodę: http://a.pl/Produkt-24961/Wielka-Zywiecka-Woda-zrodlana-19l-kaucja-zwrotna-wliczona-w-cene Jest dobra, nie zostawia osadu. Ze sklepem kontakt jest bardzo zadowalający, wszytko na czas dowożą i kaucja za butlę jest wliczona w cenę. Kurier za każdym razem jak montuje nową, zwraca 22 zeta. Nigdy nie było żadnych problemów.
Cassie / 87.207.52.* / 2010-03-11 16:17
A ja polecam z czystym sumieniem firmę Kadar, mają wodę z Żywca naprawdę dobrą. Moja firma współpracuje z nimi od kilku lat. Najważniejsze to jakość ich wody i dodatkowo żadnych innych opłat oprócz kosztów wody, bardzo jasne warunki i dostawy na czas.
ziol / 195.205.121.* / 2010-06-10 10:56
Eden to nie tylko dostawca wody źródlanej, w swojej ofercie posiada również system
POU idealny do firm o spożyciu powyżej 10 butli, jest to dystrybutor podłączony bezpośrednio do sieci wodociągowej z systemem filtrów węglowych. Zaletą są stałe
opłaty, brak dostaw.
Polecam sam taki posiadam w swojej firmie z funkcją gazowania.
mati_wawa / 91.94.124.* / 2010-09-13 14:25
Długo zmagaliśmy się z edenem i w końcu w naszej firmie również wypożyczyliśmy dystrybutor do wody " http://www.dystrybutorydowody.pl "który sam oczyszcza wodę kranową. Tak jak pisał ktoś w poprzednim wpisie urządzenie posiada filtry węglowe oraz dodatkowo odwróconą osmozę.
W mojej opinii dużo wygodniejsze rozwiązanie. Mamy dopiero 4 miesiące więc trudno powiedzieć jak będzie dalej, ale na razie rozwiązanie wydaje się być dużo tańsze w miesięcznej eksploatacji...
Przestroga przed naciągaczami z EDENU / 81.219.4.* / 2010-10-08 15:11
Firma eden to Dno !!!!! Kompromitacja na całego założyli mi sprzęt pod koniec miesiąca kazali sobie płacić za cały miesiąc , powiedzieli że za butelki z woda płace następnie w dniu dostawy sklep był zamknięty więc dostawca olał temai i sobie pojechał nie zostawiając żadnej informacji że był ...... po telefonicznej interwencji na pożal sie Boże infolini dowiedziałem sie że jest wogóle jakiś kaledarz dostaw którego Ja nie otrzymałem a za kolejny przyjazd dostawcy musze zapłacić 15 zł oczywiście plus normalną fakture poprostu żemada Dno i banda oszustów która liczy tylko kase!!!! przestrzegam Was z całego serca niechcecie mieć problemów idzcie sobie do sklepu po woda...
asasasasasas / 83.14.101.* / 2011-06-30 21:38
a przy podpisaniu umowy chyba jest informacja co jaki czas będzie dostarczana woda? !!!

no najlepiej to by było jak by cieżarówka specjalnie jeździła do Pana przez całe miasto na życzenie...

proponuje wczytać sie w umowę a potem wyrażać zdanie w danym temacie.
klik / 89.73.120.* / 2011-02-04 21:38
Dno w dnie!!!!!!
cys 1 / 89.73.120.* / 2010-10-17 21:23
Popieram w pełni , że EDEN to wielka banda oszustów i naciągaczy a liczy się tylko dla nich kasiora za nie wiadomo co!
a.f. / 178.56.88.* / 2010-09-28 00:58
też polecam rozwiązanie z dystrybutorem wody doczyszczającym wodę z kranu. stosuję już jakiś czas i dużo lepsze niż eden, cud lub inne ....
rikta / 77.254.175.* / 2011-01-27 08:00
Do mnie zadzwonili po czterech latach i posądzają mnie o nieoddanie dystrybutora.Oddałam go cztery lata temu gościowi z ich firmy.Teraz każą mi zapłacić 900 zł. za dystrybutor ,który im oddałam.Żadnych dowodów ,dokumentów nie mamTa firma to złodzieje-ostrzegam!!!
asasasasasasa / 83.14.101.* / 2011-06-30 21:41
Jak oddaje Pani pieniądze do bank to też dowodów wpłaty Pani nie bierze ?
były handlowiec// / 87.205.117.* / 2011-06-24 00:53
znam sprawę często firma robi handlowca w konia.Też dostałem takie pisma ,ale ja na szczęście posiadałem papier zwrotu. I tu zaczął się problem firma stwierdziła że podrobiłem dokumenty,niezłe jaj.Chłopak z dystrybucji stwierdził że to jego podpis na obiegówce ale księgowość swoje. Wystosowałem pismo od adwokata z konkretnym tekstem i na szczęście mam spokój(ale nerw mi napsuli)
icek07 / 83.21.250.* / 2011-02-04 20:24
Jak nie masz dokumentów ,ze urzadzenia zostały oddane to Twoj problem a nie firmy Eden. Kazda firma tak robi , trzeba pilnowac swojego interesu
Am991 / 83.26.212.* / 2019-05-22 11:45
Dzięki tej wodzie pozbywacie się magnezu. Woda nie zaspokaja pragnienia - i tak chce ci się pić dalej, 3-4 szklanki dziennie i po tygodniu padasz ze zmęczenia. Co pomaga? suplementacja magnezu i odstawienie wody Eden.
1 2 3 4 5
na koniec starsze

Najnowsze wpisy