Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wojciech Wierzejski: Jestem osobą tolerancyjną

Wojciech Wierzejski: Jestem osobą tolerancyjną

Wyświetlaj:
Obserwator / 217.153.99.* / 2006-06-27 17:19
Mamy doskonałą ilustrację gejowskiej tolerancji dla poglądów innych zbiorowości. Wulgarne słownictwo, obelgi i światopoglądowy szantaż donosami na własny kraj do gejowkiej międzynarodówki - oto argumenty jakie najczęściej są prezentowane w tego rodzaju dyskusjach. Takie upodlające targowisko obscenicznych zachowań jest możliwe, gdy nie ma jakiejkolwiek odpowiedzialności za poniewieranie cudzej godności. Sprzyja temu brak moderowania komentarzy. Organizatorzy tego forum powinni poczuć się do odpowiedzialności za to, co wypisywane jest na tej witrynie. Chyba, że w tym szaleństwie jest metoda. Metoda oswajania czytelników z chamstwem i wulgaryzmem. Zgadzam się z większością poglądów W. Wierzejewskiego ale nie sądzę, aby na łamach tego medium miały one sznsę na obiektywną ocenę. Ci, którzy cenią sobie rzeczowość, nie zabierają głosu, bo trudno polemizować z wypisywanymi tu "argumentami". Dziękuję wszystkim tym, którzy wyrażają swój sprzeciw wobec tej kultury fekalii i błota.
LP / 83.135.131.* / 2006-06-28 12:53
Szanowny " Obserwatorze" !!!!!
Swoją wypowiedzią na tym fozum udowadniasz nam wszystkim że albo nie przeczytałeś UCZCIWIE wszystkich LEKTóR w szkole albo naprawde Nie zrozumiałeś NIC z tego co ONE za wartości zawierają ..... jako możliwość--- kontekst do realizacji we własnym życiu.
"Ci, którzy cenią sobie rzeczowość, nie zabierają głosu,".........Czyżbyś jej nie cenił sam?
"ale nie sądzę, aby na łamach tego medium miały one sznsę na
obiektywną ocenę. ".....................Czy zadałeś sobie Patanie w jaki sposób WYPRACOWAć SZANSE OBIEKTYWIZMU OPINI ????
A może Twoja wypowiedz jest tą właściwą trafną dla Ciebie samoodpowiedzią: "trudno
polemizować z wypisywanymi / przez Ciebie tu/ "argumentami".
Redakcja forum / 2006-06-27 17:47 / Administracja forum
Forum jest moderowane, także ten wątek. Dbamy o to, by różnica poglądów nie prowadziła do obrażania innych. Granica - jak sam Pan widzi - między opinią a obrazą jest bardzo ulotna. Wierzymy w kulturę forumowiczów.
Pozdrawiamy
warszawianka / 83.24.8.* / 2006-06-26 22:38
zauważyliście, że te chłopki z LPR to zakompleksione chłopaki z prowincji? Ani toto świata nie widziało, ani nie ma rozeznania , ani pojęcia. A najważniejszym problemem jest homoseksualizm. To śmieszne. Homoseksualiści byli, są i będą. A temu śmiesznemu panu z Białej Podlaskiej proponuję zakupić podręcznik z ekonomii, bo to rozwija szare komórki i nie będzie musiał bez ustanku myśleć o penisie.
BEER / 71.106.139.* / 2006-06-27 08:08
Podrecznik z ekonomi bedzie zbyt trudny.Jemu nic nie pomoze bo ma do zera zredukowana percepcje.On wie tylko to co mu sie w pustej glowie zalegnie.Najgorsze jest to,ze wlasnie tacy teraz podejmuja decyzje.
ig / 83.27.43.* / 2006-06-26 21:11
panie , nie rozsmieszaj mnie, mam zajady!
x-trade / 194.4.130.* / 2006-06-27 11:55
Po przeczytaniu waszych wypowiedzi nie wiem czy definicja słowa "tolerancja" zawarta w słowniku języka polskiego jest poprawna. Z tych wypowiedzi widać, że tolerancja to popieranie jedynie słusznych poglądów lewicowych i lewackich.
&^%$)(& / 212.2.100.* / 2006-06-27 07:20
Pan Wowojtek też jest toleracyjny, nienawidzi tylko homoseksualistów, lewaków,zydów, SLD, Uni Europejskiej, Parlamentu Europejskiego, Batmana< Kobiety Kota, oraz z całego serca Prosiaczka bo to świnia jest, gratuluje, POLSKO obudź się bo wszyscy w koncu wyjedziemy
Marqus / 212.244.249.* / 2006-06-26 13:23
PiS to z pewnością nie mój typ , ale szanowni trochę przesadzają z tą napaścią. Jakkolwek by nie patrzeć jest to poszanowanie ( tolerowanie ) odmiennych poglądów co jednakże nie ma NIC wspólnego z przyjęciem tych poglądów za swoje. PS wszelkiego rodzaju lewactwo popiera m.in. wszelkie odchylenia bo jest to łatwy elektorat. Polecam świetny artukuł Michalkiewicza - tytuł bodajże "Homoseksualiści - proletariat zastępczy" z NCz!
a1 / 145.116.10.* / 2006-06-26 19:52
jasne, juz lece czytac artykuly antysemity i faszysty Michalkiewicza wielkie dzieki za rekomendacje
Marqus / 212.244.249.* / 2006-06-27 14:44
ma rację - lepiej poczytać leksykon yntelygenta - GWyborczą
LP / 83.135.177.* / 2006-06-26 15:16
"Jakkolwek by nie patrzeć jest to poszanowanie (
tolerowanie ) odmiennych poglądów "
Kolego ...przez kogo i w jakiej formie wykadni poszanowania? Czy taka płytka wykładnia szacunku i tolerancji to tworzenie Systemu bezsilności niektórych kosztem dominacji innych?/ nie chodzi tutaj o wypowiedz W. Wierzejski/ Wypowiedzi poniżej to praktyczny przykład zrozumienia wykładni poszanowania i rozumienia tolerancj.
Nie wszyscy rozumieją jak wielkie znaczenie ma wypracowanie w sobie właściwych zasad TOLERANCJI / jako granic interesów/ też w swoim prywatnym życiu :
-w stosunku do swojej PARTNERKI czy reszty rodziny lub znajomych?
Tolerancja to przecież Skala Wartości wielu dziedzin naszego życia.
Marqus / 212.244.249.* / 2006-06-26 16:35
nie płytka, ale prosta sprawa - na tolerancję nie ma uniwersalnej recepcy więc tą wykładnię każdy ustala indywidualnie i stąd różny poziom toleracji - co do którego też powinniśmy być oczywiście tolerancyjni - każdy w inny sposób. Wypowiedzi poniższe to raczej efekt zbyt długiego czytania GWyborczej , gdzie brak poszanowania jakichkolwiek "tradycyjnych" definicji jest na porządku dziennym.
LP / 83.135.177.* / 2006-06-26 19:21
Dla kogo coś jest "prostę sprawą" a dla kogo nie wystarczającą /płytką/ to też nie tylko punkt widzenia.
"Wypowiedzi poniższe to raczej efekt
zbyt długiego czytania GWyborczej , gdzie brak
poszanowania jakichkolwiek "tradycyjnych" definicji jest
na porządku dziennym.skomentuj"
Na to pytanie nie umię CI odpowiedzieć gdyż nie wiem czy CI "młodzi ludzie" czytają GWyborczą albo jakomkolwiek inną prase lub książki.Dlatego poziom ich wypowiedzi niewskazuje na TO.
"na tolerancję nie ma uniwersalnej recepcy "- masz racje -gdyż uzależnione to jest od poziomu inteligenzji osoby .Jej wypowiedz jest automatycznie odsłoną zakresu zrozumienia jako-Tolerancj .
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-06-26 10:39
Słów Wierzejskiego "Jestem osobą tolerancyjną" nie będę komentował, bo rzeczy oczywistych oraz absurdów nie ma sensu komentować.

PiS jako swoje osiągnięcie (nie mylić z sukcesem) może uznać wprowadzenie do rządu RP jednej skrajnej i drugiej populistycznej partii politycznej. Jest to smutny fenomen w państwach demokratycznych , niestety nie pozostający bez negatywnego oddźwięku w świecie. To jbędzie w perspektywie przyczyną upadku PiS.
rozwado / 2006-06-26 15:28 / Tysiącznik na forum
Jest osoba tolerancyjna bo postanowil tolerowac przestepstwa drogowe.
LP / 83.135.177.* / 2006-06-26 13:31
Czytając Komentarz w takiej IDEOLODICZNEJ Formie „Słów Wierzejskiego -nie będę komentował, bo rzeczy oczywistych oraz absurdów nie ma sensu komentować.” Trzeba było by sie zastosować do Twojej drugiej częsci wypowiedzi : -„ absurdów nie ma sensu komentować.”
Czy kolego pomyślałeś .. Troszeczke o Sobie?
Jaki Obraz nakreślaśz swojej Osobie głosząc takie „ rzeczy oczywiste „ jako WYSOKą DEMAGOGIE POLITYKóW w stylu PISU /np. ARTUR ZAWISZA/ Czy twoją Ambicją jest Upodobnianie się albo utożsamianie się z takimi Politykami którymi / nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem gdyż kontekst Twojej wypowiedzi jest niezbyt jednoznacznie Klarowny – jeżeli się myle To możesz sprostować / jak to wynika z drugie częsci wypowiedzi --- KRYTYKUJESZ .
Pisząc ten komentarz to szacunek do RZECZY OCZYWISTYCH takich jak TOLERANCJA dla umysłów które jeszcze znaczenie TOLERANCJI nie traktują jako „absurd którego nie ma sensu KOMENTOWAć”.
PS .
Wynika to z zasady : Milczenie jest złotem ale ................... czy wiesz kiedy? I w jakim wypadku?
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-06-26 15:55
Drogi LP słowo daję chętnię ustosunkuję się do twojej wypowiedzi, ale na miłośc Boską proszę napisz ją sensownie. Użyte słowa pochodzą jak najbardziej z języka polskiego lecz dawałem do przeczytania tekst osobie postronnej i nie można w twojej wypowiedzi znaleść logiki.
LP / 83.135.177.* / 2006-06-26 20:33
Czy Twoja LOGIKA sprowadza się tylko do takich wypowiedzi !!!!!!!!!!
"Z czym strtuje ten człowieczek do ludzi? Myśli, że wystarczy
parę tygodni bojówkarskich wystąpień w TV, których de facto
rozsądny człowiek nie może nawet słuchać i już na prezydenta"
To naprawde żenujące wybacz.
Z poszanowaniem
car / 213.199.196.* / 2006-06-26 09:29
Jeśli W.W. jest tolerancyjny to... wilki są wegeterianami !!!
dek / 83.8.153.* / 2006-06-26 10:08
Może W.W posługuje się specjalną definicją tolerancji, z wyłączeniami, warunkami, etc...
Niechby tam był, jaki chce, tylko dlaczego stara się to narzucić pozostałym ?
To jest zagadka.
LP / 83.135.179.* / 2006-06-26 10:27
"Może W.W posługuje się specjalną definicją tolerancji,"
Kolego jaką Ty masz" skończoną szkołe" że zadajesz tak dziwne pytanie?
Tolerancja jest to poszanowanie pewnych PRAW uwzględniających interesy innych grup społeczności w określonych RAMACH ETYKI MORALNEJ przyjętej przez wszystkie Strony. Wyczuwanie tych RAM-GRANIC to........... dla Ciebie i podobnym tu Kolegom ......zadanie domowe ..jako nadgonienie zaległości z II-KL Liceum.
W myśl zasad Tolerancji zakładamy że ambicją Waszą jest dorównanie do TEGO POZIOMU LICEALISTY !!!!!
antyPiSuar / 213.173.202.* / 2006-06-26 22:14
Do LP: Pańskie wypowiedzi charakteryzują megalomana i moralizatorstwo. Zawiły styl wypowiedzi nie robi wrażenia wyjątkowo wartościowego. Sugeruje raczej chaotyczny tok rozumowania. Prosze to odebrać jako konstruktywną informację zwrotną na temat stylu. Pańską osobę szanuję.

Odsyłanie komentatorów Forum do liceum celem dokształcenia oraz krtykujące i dezaprobujące osądy wypowiedzi innych internautów są niechlubnym przykładem BRAKU tolerancji z Pańskiej strony.

Pan zdaje się reprezentować wiekszą wiarę w zmianę poglądów polityka Wierzejskiego niż ja. I przy tym pozostańmy.
LP / 83.135.179.* / 2006-06-26 09:54
Kolego !!!
Twój punkt widzenia -Tolerancji -nie jest tak jednoznacznie określony w "ramy granic etyki moralnej "jak zdeklarowanej przez Wojciecha WIERZWEJSKIEGO.
Dlatego zasługuje jego wypowiedz na bardzo duże uznanie i szacunek jeżeli uda Mu się to w prowadzić w życie w tak komunikatywnej formie jaką Tu zadeklarował.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-06-26 16:09
Do LP: jak czytam Pana komentarze, to odnoszę wrażenie, że robi Pan wykład naukowy na temat filozoficznego spojrzenia na słowo tolerancja. Doceniam wysiłek.
W komentarzach do których się Pan odnosi piszący internauci podobnie jak i ja w swoim (znając oczywiście sylwetkę Wierzejskiego) piszą iż absurdem jest, że ten właśnie człowiek, który wielokrotnie dawał dowody swojej NIE tolerancji, obecnie dla pozyskania poklasku próbuje się "przemalować".

Mowa zatem o ABSURDZIE, którym jest wypowiadanie się Wierzejskiego o sobie jako o osobie tolerancyjnej.
MAREK1954 / 83.16.4.* / 2006-06-26 21:52
Szanowny Panie antyPiSuar!
Wypowiedzi pana LP nie komentuję, bo i po co?
Proszę pokazać fragment w którym WW się przemalowuje. Gość ma wyraźne poglądy. Nie toleruje afiszowania się i obrzydliwego reklamowania postaw homoseksualnych. Nikt, proszę Szanownego Pana, ale to nikt przy zdrowych zmysłach nie bedzie popierał takiej reklamy. Myślę, że niewiele jest dzieci spłodzonych i urodzonych w związkach homoseksualnych. A może się mylę? Tatuś i Mamusia osobnikami rodzaju męskiego. Czemuż te dzieci nie biorą w obronę tychże rodziców? Czemu nie chwalą tych wspaniałych gejowskich rodzin? Panu Wierzejskiemu zależy na tym by nie robić tym biednym homocośtam reklamy. I tyle. Niech sobie pedały żyją w zalegalizowanych związkach w szczęściu i miłości wzajemnej, że się nie opuszczą aż do śmierci. Amen.
antyPiSuar / 213.173.202.* / 2006-06-26 22:44
Do Marek 1954: Szanowny Panie, co do polityka Wierzejskiego to Pańska sprawa jak bardzo go Pan sobie upodobał. Kilka procent w ludzi w tym kraju głosowało na LPR i mają do tego prawo.

Jeśli Wierzejski nie akceptuje np. parady równości i nawet namawia do bojówek to śmieszne jest gdy mówi, że jest osobą tolerancyjną.

Pan też chlubi się ugruntowanymi poglądami, a polegają one na tym, iż Pan nie toleruje inności. Miałby Pan pewnie inne poglądy gdyby Pan sam był gejem (bo syna geja pewnie by Pan po prostu wygnał z domu lub co najmiej zatuszował sprawę).

Negacja rzeczywistości (tych ludzi są tysiące) ma Panu pomóc stworzyć złudne wrażenie, że zagadnienie nie istnieje. Co prawda jest Pan wg siebie samego na tyle dobroduszny, iż jak Pan pisze "niech sobie żyją...". To tak żeby nikt Panu nie zarzucił, że nie jest Pan tolerancyjny. To Pan ma decydować o standardzie życia drugiego człowieka?

Pańska logika to logika Kalego. jak Kali ukradnie krowę to dobrze, jak Kalemu ukradną to źle.

Pan jako osoba zamknięta nie chce zagadnienia nawet poznać. A właśnie otwartośc może w tym pomóc. Parada to nic innego jak pokazanie dla tych ludzi, że istnieją.

Reprezentuję tradycyjną oriętację, natomiast będąc parę lat za granicą nauczyłem się w kwestii tego zagadnienia, iż TOLERANCJA rodzi się tam gdzie kończy się NIEWIEDZA.
LP / 83.135.177.* / 2006-06-26 20:04
" jak czytam Pana komentarze, to odnoszę wrażenie,
że robi Pan wykład naukowy na temat filozoficznego
spojrzenia na słowo tolerancja. "
Nie -jest to tylko próba spojrzenia na siebie po przez "kogoś z zewnątrz"
Ponieważ mam takie wrażenie że oczekujecie wiele rzeczy INACZEJ i chcieli byście uczestniczyć w procesie dokonywania zmian ale nikomu tutaj na tym forum nie wpadło do głowy w JAKIM ZAKRESIE ON SAM PO PRZEZ Jakie OPINIE Może się do tego PRZYCZYNIć ?
Jakimi Opiniami z jaką formą argumentów ma się wpływ na wypowiedzi polityków z którymi powinni się liczyć a nie tworzenie Tz. "czczego gadania"
Co do Wierzejskiego to nie wiem czy dobrze zrozumiałeś konteks mojej wypowiedzi -"jeżeli uda Mu się to w prowadzić w życie w tak komunikatywnej formie jaką Tu zadeklarował." -jeżeli uda Mu się ? to wtedy i tylko wtedy można MU kredytować dalej zaufanie./ zaufanie jest PRODUKTEM którego nie sprzedaje się "TANIO"/ Ja też mam mieszane uczucia co do ....ale ta doza zaufania ...jako
Talerancji to tz. "wspólny mianownik" do rozwiązania zadania.
antyPiSuar / 213.173.202.* / 2006-06-26 23:03
Do LP: Ma Pan wiarę w Wierzejskiego i zachwyca się jego medialnymi deklaracjami. Ma Pan do tego prawo (stanowi Pan kilka % społeczeństwa choć dla Pana jego poglądy to całe 100%). Każdy stawia na "swojego konia". Ja też mam poglądy no może inne niż Pan. To tyle. Życzę powodzenia!
LP / 83.135.171.* / 2006-06-28 12:22
Naprawde trudno jest prowadzić dyskusje z Kimś który cały czas udowadnia że wie lepiej Jak ja co jest kiedy w jakim stopniu dla mnie 100% a kiedy 1%?
Czy to "troszke " nie śmieszne?
Przyjmując Twąj tok myślenia /kategori wartości i tolerancji / to wszyscy są dla Ciebie albo ..."..BIALI lub Czarni" .Kolego życie to cała paleta odcienii i barw jak Tony w muzyce.
Chyba te ćwiczenia musisz powtórzyć aby ktoś przypadkiem nie zakfalifikował Cię do Ekstremalnych RADYKAŁóW !
mom / 87.207.198.* / 2006-06-27 10:47
Fanów p. Wierzejskiego bardzo proszę o wyjaśnienie, jak się mają parady równości i domaganie się respektowania praw mniejszości do propoagowania homoseksualizmu i agitowania za taką orientacją? Chodzimy z mężem i dziećmi na wszystkie marsze tego typu i nigdy nie widziałam haseł nawołujących do propagowania homeseksualizmu i próbujących przekonać, że jest to jedyna słuszna orientacja seksualna. Próbowałam też dopasować słownikową definicję pojęcia "tolerancja" do tolerancji w wykonaniu posła LPR i nijak mi się to nie udało. Moje nierozgarnięcie mogą tłumaczyć upały, ale p. poseł rezyduje w klimatyzowanym Sejmie. Polecam też lekturę Konstytucji. Jest tam kilka słów o dyskryminacji.
Marqus / 212.244.249.* / 2006-06-27 15:00
nie jestem bynajmniej fanem p W. natomiast jestem ciekaw jakie konkretnie prawa mniejszości mamy respektować i ew. do jakiej ilości mamy do czynienia z mniejszością ? oraz jak się ma do tego równość zapisana w Konstytucji. Tzn gdzie te prawa są zapisane ??? Byłbym wdzięczny również za wskazanie czy wszystkie mniejszości mają być równe - w kolejce stoją pedofile, zoofile i jeszcze parę ciekawszych.
mom / 87.207.198.* / 2006-06-27 15:54
Szanowny Margusie. Porażająca logika w stylu LPR i p. Wierzejskiego. A cóż ma homoseksualizm do pedofilii? Pedofilia jest przestępstwem, a homoseksualizm na szczęście jeszcze nie. A jakie prawa mamy respektować? Np. prawo do szacunku i swobody preferencji seksualnej. Rzucanie obelg i porównania wyżej zaprezentowane z pewnością nie mają nic wspólnego z szacunkiem. Prawem, które warto by respektować jest także np. prawo dziedziczenia, tak jak ma to miejsce w przypadku małżeństw. Tylko b. proszę nie powtarzać nonsensów o spółkach cywilnych, bo rozwiązanie takie mogło się zrodzić tylko u niedouczonych prawników, a tacy gęsto zaludniają PiS, piastując zresztą wysokie (wręcz najwyższe) stanowiska w Ministerstwie Sprawiedliwości.
Marqus / 212.244.249.* / 2006-06-27 16:32
tak jak się spodziewałem ZERO konkretów - bezmyślnie powtarzasz zasłyszane hasełka. Nie porównuję tylko pytam , a przy okazji zoofilia nie jest przestępstwem a skoro ( mam nadzieję ) jest mniejszością to co dalej ? Kto zabrania komukolwiek swobody wyboru preferencji ( dawniej zboczeń )???? Czy nie potrafisz odróżnić prywatnych spraw od manifestacji ? Gdzie te obelgi ? Małżonkowie posiadają prawo do dziedziczenia a wolne związki NIE więc jak można mówić o nierespektowaniu prawa którego NIE MA ??? A może wystarczy znieść podatek od spadków ?? PS W moim wieku nie boję się już konkurencji innych samców ( im więcej homo - tym mniejsza konkurencja he , he , he ) ale zależy mi na właściwym wychowaniu syna i oby wnuków. Ty jako kobieta nigdy tego nie zrozumiesz.

Najnowsze wpisy