Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wójcikowski: Będziemy mieli nowy rząd

Wójcikowski: Będziemy mieli nowy rząd

Money.pl / 2007-04-24 08:46
Komentarze do wiadomości: Wójcikowski: Będziemy mieli nowy rząd.
Wyświetlaj:
rozczarowany / 217.153.157.* / 2007-04-27 21:26
I znowu komunały! A do tego kompletnie chybione, czyli typowa, pożal się Boże, chałtura.
Panie doktorze ekonomii (ze specjalnością ekonometrii), kolejny raz wypowiada się Pan na temat sobie nieznany dowodząc, że ma Pan ZEROWĄ wiedzę w tym zakresie. Nawet nie ma Pan "nosa". Czyżby w międzyczasie zatracił Pan umiejętności analiz ekonomicznych, czy zabrakło czasu na solidne studia materiałów rządowych, czy też źródełko dostępu wyschło? A może PiSowcy Panu zagrozili? Dlaczego uprawia Pan tanią, niegroźną propagandę? Czekam na FELIETONY ekonomiczne, dziewicze ...
Jędruś / 83.15.242.* / 2007-04-27 10:45
Panie Rafale,

Jestem zawiedziony. Zawsze popierałem Pana artykuły i postawę. Niestety muszę stwierdzić, że Pan uległ także konformizmowi, tak jak Większy Kaczor.

Sprawa jest jasna - albo bronimy życia albo nie. Nie oznacza zgodę na straszliwe morderstwo niewinnych istot (rozrywanie ciała na kawałki, wysysanie, miażdżenie główki.

Poza oczywistym osądem moralnym ma to też olbrzymie konsekwencje ekonomiczne i polityczne.

Im głupszy naród tym szybciej wytnie własnych obywateli.

Mam nadzieję, że tak rozsądny człowiek jak Pan zdobędzie się na refleksję i mam nadzieję, że ockniemy się wszyscy z tej traumy.

Andrzej
Bolesław / 80.54.79.* / 2007-04-25 09:08
Z całym szacunkiem, Panie Rafale, ale czy teksty się Panu pomieszały? Nie posądzałbym Pana o celowe działanie zamieszczenia artykułu sprzed tygodnia pod zmienionym tytułem. Nie porównuję dokładnie obu tekstów, bo nie o to chodzi, ale w tym nie znalazłem żadnych nowych treści, więc po co to jest?
DA-old / 195.225.71.* / 2007-04-24 18:00
A może właśnie o to chodzi Panie Rafale? Pierwsze szybkie sondaże opublikowane w mediach wsakują na wyeliminowanie w przyszłych wyborach Samoobrony i uzyskanie przez blok SLD ok. 8% poparcia. To byłby prawdziwy sukces dla polskej demokracji. I być może trwający od dwóch lat konflikt PO v. PiS jest jedynie przykrywką na działania zmierzające do wykluczenia postkomunistów z jakiejkolwiek władzy...

To tylko hipoteza.

Bo jeśli jest inaczej to zakładać należy, że zarówno Samooobrona jak PO zostały stworzone przez lewicę dla jej potrzeb, a w zasadzie potrzeb jej pewnych oficjeli i osób "wspierających". A to oznacza nic innego jak ciągłą hegemonię w parlamencie (SLD+Samoobrona+PSL+PO). A to dla Polski najgorsze z możliwych rozwiązanie...
janru / 217.75.58.* / 2007-04-25 00:34
DA-DA-DA a może nie DA.
pesymista / 83.10.118.* / 2007-04-24 17:29
Pogłoski o przedwczesnej smierci politycznej Wielkiego Kaczora, aczkolwiek rajcujące, są niestety przedwczesne. Oprocz wielu przymiotów ma on ci bowiem także władzę nad informacją, w tym dotyczącą ojca Dyktatora. Ergo, wladzy raz zdobytej już nie odda, aż do zdezawuowania posiadanej wiedzy (ca 7 lat do emerytury Rudzyka)
plotka / 83.24.255.* / 2007-04-24 17:11
a wiesz drogi specjalisto od publicystyki różnej, jak ciebie nazywają po dokładnym obejżeniu załączonej fotki otóż po prostu - pi .....lec.
x-trade / 198.28.69.* / 2007-04-24 15:55
Wydaje się, że Kaczyński walczący na wielu frontach chciał mieć trochę spokoju. I doczekał się wojny. Sytuacja jest na tyle poważna, że prawdopodobne są przyspieszone wybory. Wygra je zapewne PiS (czyli Platforma i SLD).
gate / 2007-04-24 15:04 / Bywalec forum
Może chodzić o elektorat.
Poparcie ortodoksy - w oczach elektoratu - przyspawałoby PIS do ultraprawej strony.
A jest to jednak - w przeważającej części - elektorat centralnej Europy ( Atlantycki ? ).
W razie pójścia na wybory 80%, ultraprawicowy elektorat ( Rydzykowy) nie miałby znaczenia !!!
moder / 217.10.60.* / 2007-04-24 14:58
Typowy przyklad kilkuletniego prania muzgu przez gazete wyborcza. Te same frazesy. Od publicysty powinnos ie wymagac samodzielnego myslenia - ten pan tego nie potarfi.
NoDucks / 2007-04-24 16:38
Mylisz, się koleś, Wójcikowski chyba raczej lubi UPR.
Ale nie jest tak głupawy, jak większość zwolenników i członków tej partii.

Poza tym to zdanie jest świetne: "Typowy przyklad kilkuletniego prania muzgu przez gazete
wyborcza. " Ty potrzebujesz pilnie wyprania mózgu.
janru / 217.75.58.* / 2007-04-25 00:28
Ani IXI aniOMO nie wyprało tak ZOMO ,pamiętaj.
Marqus / 212.244.191.* / 2007-04-24 10:59
a może mógłby Pan zrozumieć ( ja się staram ) ludzi ideowych, a nie tylko "pragmatyków" ? Pragnę zauważyć że "powojenni partyzanci" , którzy ginęli do lat 60tych za idee Wolnej Polski też stawiali naszą politykę zagraniczną w trudnej sytuacji i w nieprzewidywalnych skutkach politycznych. Otóż - unia , zachód , wschód ma nas gdzieś - bez względu na jakieś ustawy aborcyjne.
Ech! / 83.15.97.* / 2007-04-24 10:33
Euro 2012 to szansa a nie zdechły czarny kot. Hiszpania zyskała ogromnie na przeprowadzeniu u siebie wielkich imporez i to nie tylko sportowych. Industralizacja Hiszpanii odbyła się w kosmicznym tempie. Hiszpania przed przystąpieniem do UE była zacofanym i biednym krajem, choć trzeba przyznać, nie spacyfikowana przez komunizm. Trzeba zakasać rękawy i renegocjować z eurokołchozem umowy, choćby w temacie produkcji cementu i stali. PO i LiD nie dopuszczać do przetargów i wszelkich negocjacji z UE bo właśnie wtedy będzie kompromitacja Polski. Poalcy, ci na dole są pracowici. Chodzi o dobór kadry kierowniczej, która nie zmarnuje owej pracowitości. Populistyczne lewactwo trzymać z daleka od kontraktu jakim jest Euro 2012 i musi być dobrze. A miejsce polskiej drużyny w mistrostwach 2012 to osobny temat i wcale nie łatwiejszy od tego powyższego.
Marqus / 212.244.191.* / 2007-04-24 10:42
oj nawiny naiwny !! a w b. NRD wpompowano coś pod 1000 mld eur i to zrobili w dodatku zdyscyplinowani Niemcy . Był to kraj mniejszy od Polski a jakoś nie kwitnie.
Cspostrzegawczy / 2007-04-24 09:57 / Tysiącznik na forum
"Dlaczego PiS, w osobie Premiera Jarosława Kaczyńskiego, nie zgodził się na poparcie zmian artykułów 30 ..." - przecież CAŁY PIS poparł te zmianę.
Budowlaniec / 83.21.1.* / 2007-04-24 09:27
Nowa wersja plan pięcioletniego: 3 mln mieszkan, 960 km autostrad, 2600 km dróg ekspresowych. Oprócz tego stadiony, podziemne parkingi, hotele, lotniska, drogi dojazdowe do obsługi tego.
Wszystko to jest kompletnie..................niewykonalne.
Otóz w FT był artykuł o .....cemencie. W 2006 roku w polsce sprzedano 14 mln ton cementu. Zgodnie z traktatem akcesyjnym wolno nam wyprodukować 11 mln ton i tyle produkujemy. Reszta to import z UKRAINY, Białorusi itd. Oczywiscie w dalszym planie UKRAINA sama bedzie potrzebowac cementu na swoje inwestycje. Białoruś juz nie eksportuje do nas.
Chcac realizowac taki ambitny plan jak napisałem potrzeba rocznie 29-40 mln ton cementu !!!!
W wersji mniej ambitnej (mała mieszkaniówka) 19-25 mln ton.
Ale nie ma skad brać materiałów budowlanych hihihihih

Jest problem absolutnie ze wszystkim , nawet ze stala budowlaną.
Jeśli pojawi sie ogromny popyt na stal to ceny poszybują pod niebiosa. Juz mieliśmy przedsmak tego w ubiegłym roku.
Identycznie jest z siła roboczą.

Cała ta historia Euro 2012 wszytkim nam wyjdzie bokiem.
Oczywiscie Kaczory wiedza ze niczego nie zbudują.
Stad od razu - wzrorem AWS - rozpad partii.
Zawsze beda mieli wytłumaczenie ze nic nie zrobili.
re / 213.158.197.* / 2007-04-24 08:46
5 posłów - to śmiech, nie rokosz... Reszta się nie przyłączy, bo wie, że jest pewien poziom, od którego rozpoczynają się przedterminowe wybory - i rokoszanie zostają na lodzie - poza nowym parlamentem. A kredyty trzeba z czegoś spłacać.
ŁowcaWykształciuchów / 2007-04-24 09:06 / NiePOsPOlity Intelekt
To pisałem ja - Jarząbek ;-)))

Najnowsze wpisy