Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wójcikowski: Nowe wybory będą klęską PiS-u

Wójcikowski: Nowe wybory będą klęską PiS-u

Wyświetlaj:
ŁowcaWykształciuchów / 2007-04-17 07:43 / NiePOsPOlity Intelekt
Nie zgodzę się. LPR w dłuższej perspektywie osłabnie. Maski spadły i raczej jeszcze mniejszy niż do niedawna odsetek wyborców będzie chciał głosować na radykalnych kato-talibów z LPR lub zbliżoną do tego frakcję leminga Jurka.
Rydzyk nie poprze LPR - bo wie że jego moc to kilka procent i w żaden sposób nie wykreuje LPRu na główną siłę na prawicy. Wygra pragmatyzm - interesów RM ktoś musi pilnować. Dowód: nieprzypadkowa arcyspokojna reakcja Rydzyka na porażkę w sejmowych głosowaniach w sprawie aborcji.

A po akcjach faryzeuszy z Platformy z immunitetem Ostrowskiej i wiadomą koszulką Palimosta z afiszowaniem mięty do sitwy z SLD - Kaczor Większy prawdopodobnie znowu wygra kampanię.
rafal wojcikowski / 88.220.98.* / 2007-04-17 10:02
a ja bym nie lekceważył ortodoksji katolickiej - ma duży wpływ na politykę w Polsce i sądzę ze ten wpływ rośnie
pieknylolo83 / 2007-04-17 16:22 / Bywalec forum
Ja sądze ze raczej wplyw ortodoksji katolickiej slabnie, powpoli ale slabnie. Szkoda ze tak wolno.
rafal wojcikowski / 88.220.98.* / 2007-04-17 19:12
sondaże na temat aborcji przeczą temu poglądowi
pieknylolo83 / 2007-04-18 07:36 / Bywalec forum
Jednak uwazam ze sondaze na temat aborcji mają sie nijak do ortodoksji katolickiej. Sam jestem wstanie pokazac Panu katolików a przy tym zwolenników aborcji, oraz ludzi ktorzy z kosciolem wiele wspolnego nie maja i sa przeciwnikami aborcji.
cheapczad / 2007-04-17 14:48 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no coz kiedys pieniadze z Unii sie skoncza...
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy