Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wójcikowski: Pociąg do serc wyborców

Wójcikowski: Pociąg do serc wyborców

Money.pl / 2006-10-17 08:06
Komentarze do wiadomości: Wójcikowski: Pociąg do serc wyborców.
Wyświetlaj:
train / 83.28.222.* / 2007-03-23 17:12
Panie Wójcikowski! Nie zmarnował 3mln zł, tylko 700tys. zł. To już jest bardzo duża różnica!
A / 212.244.189.* / 2006-10-23 08:01
A tym razem ma Pan 100% racji i mnie byłego zwolennika PiS ostatecznie szlag trafił..., przez miesiac nie będę komentował by ochłonąć - bo obecnie czyję się jak przejechany przez IC we Włoszczowej...
tadzio / 83.17.77.* / 2006-10-22 14:01
Jak wiadomo ze nasi politycy to ..... i akurat zoo dla nich ...... !
1-szy obserwator / 212.244.73.* / 2006-10-18 11:01
No to może by tak ministra Edgara obciążyć kosztami tej budowy. Bądźmy luddzcy nie od razu pełną kwotą, ale po troszeczku dożywotnio...
Mirro / 2006-10-18 10:08
Pokłady obłudy się wyczerpały?? Ale trzeba mieć tupet...
arahat / 83.24.173.* / 2006-10-18 08:55
przeciez ten czlowiek musi sie dowartosciowac nawet szyldem nad kiblem dworcowym...
a / 83.27.9.* / 2006-10-17 21:44
dzięki władzom miasta zbudują za dwa, trzy lata Mannhattan. Oczywiście Wrocław jest miastem wolnym od pisu. Wojewoda, tymczasem, oczywiście z pisu, wpadł na pomysł, żeby zamknąć zoo, co ma 140 lat i jest jednym z najwiekszych w Europie. Oficjalnym powodem zamknięcia jest zarzut więzienia misia w ciasnej klatce, ale tak na prawdę Gucwiński inwigilował prawicowe małpy.
białostocznin / 194.146.129.* / 2006-10-17 20:50
A w Białymstoku miłościwie panująca ekipa PIS'u i ich politycznych współbraci z tzw. prawicy (aż się nóż w kieszeni otwiera gdy tacy ludzie nazywają siebie prawicą) "zafundowała" mieszkańcom niespełna 300.000 miasta operę za 50mln złotych - prace ziemne już trwają.
Tymczasem miasto cierpi na dramatyczny brak przemysłu i miejsc pracy dla ludzi. A był pomysł aby planowane lotnisko na terenie Aeroklubu Białostockiego przenieść poza miasto a teren ten uzbroić (zainwestowanie tu 50 mln złotych miałoby zdecydowanie większy sens niż w operę) i przeznaczyć pod inwestycje - poprawić drogi dojazdowe + troche reklamy i lobbingu w kraju i byłby inwestor - jakiś czas temu terenem w podbiałostockiej Choroszczy interesowała się Nokia - ale urzędasy nie chciały dać żadnych przywilejów dla potencjalnego inwestora (jakoś inne miastą je dają) i teren kupiła Poczta Polska pod ogólno krajowe centrum logistyczne - z tego co wiem działka dalej ładnie porasta trawą.
Z kolei nasz wojewoda wpadł swego czasu na genialny pomysł wybudowania na terenie lotniska aeroklubu kościoła upamiętniającego wizytę w Białymstoku JP2 w 1991 roku. Co tylko gdzieś pojawi się nowe osiedle to zaraz obok stawiany jest ogromny kościół (trzeba pokazać się okolicznym proboszczom no nie).
Do tego dodam że w mieście jest tylko jeden hipermarket który dzięki temu dyktuje ceny - monopolistyczną pozycję zawdzięcza regularnemu "smarowaniu" władzy.
W taki to właśnie sposób nawet te skromne pieniądze są marnowane w głupi sposób przez miernych ale wiernych ludzi na stołkach władzy.
a / 83.27.9.* / 2006-10-17 21:36
Pierwszą premierą w operze niechybnie będą "Pajace"
białostocznin / 194.146.129.* / 2006-10-17 20:50
A w Białymstoku miłościwie panująca ekipa PIS'u i ich politycznych współbraci z tzw. prawicy (aż się nóż w kieszeni otwiera gdy tacy ludzie nazywają siebie prawicą) "zafundowała" mieszkańcom niespełna 300.000 miasta operę za 50mln złotych - prace ziemne już trwają.
Tymczasem miasto cierpi na dramatyczny brak przemysłu i miejsc pracy dla ludzi. A był pomysł aby planowane lotnisko na terenie Aeroklubu Białostockiego przenieść poza miasto a teren ten uzbroić (zainwestowanie tu 50 mln złotych miałoby zdecydowanie większy sens niż w operę) i przeznaczyć pod inwestycje - poprawić drogi dojazdowe + troche reklamy i lobbingu w kraju i byłby inwestor - jakiś czas temu terenem w podbiałostockiej Choroszczy interesowała się Nokia - ale urzędasy nie chciały dać żadnych przywilejów dla potencjalnego inwestora (jakoś inne miastą je dają) i teren kupiła Poczta Polska pod ogólno krajowe centrum logistyczne - z tego co wiem działka dalej ładnie porasta trawą.
Z kolei nasz wojewoda wpadł swego czasu na genialny pomysł wybudowania na terenie lotniska aeroklubu kościoła upamiętniającego wizytę w Białymstoku JP2 w 1991 roku. Co tylko gdzieś pojawi się nowe osiedle to zaraz obok stawiany jest ogromny kościół (trzeba pokazać się okolicznym proboszczom no nie).
Do tego dodam że w mieście jest tylko jeden hipermarket który dzięki temu dyktuje ceny - monopolistyczną pozycję zawdzięcza regularnemu "smarowaniu" władzy.
W taki to właśnie sposób nawet te skromne pieniądze są marnowane w głupi sposób przez miernych ale wiernych ludzi na stołkach władzy.
shnel / 83.15.97.* / 2006-10-17 20:37
musi się w końcu zatrzymać bo maszynista nie będzie wiedział jak to jest gdy pociąg stoi.
Jaq / 2006-10-17 20:12 / Bywalec forum
Niedaleko pada jabłko od jabłoni…
Obecni rządzący są wychowani w PRLu i zachowują się jakby nadal w nim byli.
rybka / 2006-10-17 20:50 / Tysiącznik na forum
We wczorajszej uroczystości otwarcia brakowało mi tylko czarnych Wołg w tle.
pieknylolo83 / 2006-10-17 18:09 / Bywalec forum
Kraków chce plaże w centrum miasta i zbiornik wodny z morska wodą !! Do którego (p)osła sie zgłosić ?
ttt / 217.74.68.* / 2006-10-18 10:00
Mysle ze mozesz sprobowac z jakims ministrem... dalej sie boje pisac, bo jeszcze mnie posadza...
rybka / 2006-10-18 11:13 / Tysiącznik na forum
W Polsce jest wolność wypowiedzi, chociaż wolałbym WOLNOŚĆ PO WYPOWIEDZI :-)
wood / 2006-10-17 17:19
Drobiazg, ale mimo wszystko zwrócę uwagę. Do Włoszczowy i we Włoszczowie, panie Autorze. Mowi pan do Warszawej lub w Warszawej?
Proszę sprawdzić w słowniku polszczyzny.
Natomiast merytorycznie bez zastrzeżeń. Pozdrawiam:-)
1-szy obserwator / 212.244.73.* / 2006-10-18 10:57
Uwaga całkowicie poprawan, ale to nie zmienia faktu, iż hamulcowy peron dla InterCity źle wygląda i jest dowodem politycznej prywaty tak samo we Włoszczowej jak i w poprawnej Włoszczowie!
rozważny / 83.15.229.* / 2006-10-17 14:16
słyszałem, że we Włocławku ma powstać za 10 mln Euro "muzeum tradycji Kujaw" - w mieście tym nie ma ani jednego porządnego zabytku a chodniki są z lat 60 i 70- ubiegłego wieku; niektóre kwartały tkwią w latach 50-tych. Dalej ma tam powstać port za 3 mln Euro. A teraz rewelacja: obydwie te Euro-Koszty przerobią tzw. "prywatni inwestorzy" /czyli "Włocławiacy-Kujawiacy Konfiturka Limited"/. Dla bezrobotnych Rada Miasta proponuje natomiast "spotkania integracyjne dla wyjścia z izolacji" co jest komiczne gdyż jest tam ok. 800 bezrobotnych po studiach... a ogółem bezrobotnych ok. 30%. Oj zobaczymy p. redaktorze i Szan. czytelnicy niejeden bezsens /biznes...?/ Sztuczne morze chcą pod Kielcami chyba, etc.
Jasio_Smietana / 82.139.12.* / 2006-10-17 14:12
Witam
Czytam tak te wszystkie komentarze i wiecie co postanowilem? jutro zakladam partie polityczna moj program naprawy gospodarki bedzie sie skladal tylko z jednego punktu
1. Uszczuple rezerwy walutowe Panstwa Polskiego o jakies 5 mld USD i calosc przeznacze na
na zasilki dla bezrobotnych dla 200 - 300 tys urzednikow ktorych wywale w ciagu 1 miesiaca
Ciekawe czy zdobede poparcie spoleczenstwa z takim duzym, obszernym programem wyborczym, reszta sama sie wyprostuje bo nie bede sie wpierniczal do gospodarki a chorych przepisow nie bedzie mial kto przestrzegac
czekam na pierwszych chetnych do utworzenia takiej partii, mowie to calkiem powaznie, jestem zdererminowany a wyjezdzac z tego kraju nie mam ochoty
pozdrawiam
Floyd / 2006-10-17 15:01 / Tysiącznik na forum
Jesteś nie całkim logiczny bo te 200-300 tys których tak ochoczo chcesz wywalać zasilą tych bezrobotnych którym dla odmiany chcesz płacić.,
MN1 / 80.51.231.* / 2006-10-18 11:30
Te 200-300 tys. to ludzie wykształceni z wyższym wykształceniem. Szybko założą własne firmy, zatrudnią pracowników. Czego się boisz?
hip / 82.48.117.* / 2006-10-17 14:42
O ile Jaś Smietana jest młodym człowiekiem. przed 30 -tką , to popieram z całego serca i popieram Go w ciemno, a nawet załatwię większy elektorat.Bo o ile jest starszy , to tylko chce zrobić karierę kosztem wszystkich podatników - jak Ci obecni zasrańcy.hip
Jas_Smietan / 82.139.12.* / 2006-10-17 16:56
Witam
No niestety jestem starszy, ale serce mnie boli ze moj syn 22 latek wyjechal za praca za granice, a ja jak chce cos zalatwic w urzedzie to mnie ......... ( tu powinienem uzyc slowa uwazanego powszechnie za niecenzuralne )
nie chce zbijac zadnego kapitalu politycznego tylko wlasnie przechodze katusze zalatwiajac wszystkie papierki wymagane z budowa budynku uslugoweg :((((((((( Tragedia to jest slowo bardzo nie adekwatne do tego co sie wymaga do postawienia takiego budynku
pozdrawiam ::))
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy